Teraz jest Wt, 27 cze 2017, 09:46

Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 26 maja 2016, 10:57 
Wstydliwy
Od: 14.05.2016
Rok produkcji: 2006
Generacja: I
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Comfort
Dzień Dobry
Szukałem na forach polecanego mechanika w Szczecinie jednak nie znalazłem żadnej konkretnej odpowiedzi. Prawdopodobnie w mojej Mazdzie 6 GG mam do wymiany podkładki poz zaworami bądź popychacze. I w związku z tym szukam mechanika godnego polecenia, który mi to ogarnie nie psując przy tym motoru.
Pewien Pan polecił mi mechanika, który zajmuje się wyciąganiem wtryskiwaczy i naprawami związanymi z nimi.Posiada on do tego specjalny sprzęt. Jest on gdzieś na madalińskiego koło Getrybe, jednak nie wiem dokładnie o jakie miejsce chodzi. Może ktoś z was słyszał o nim bądź macie innego poleconego mechanika?
Pozdrawiam

PostNapisane: Cz, 26 maja 2016, 19:08 
Nałogowiec
Od: 14.03.2015
Rok produkcji: 2005
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Wersja: Exclusive
Region: łódzki
Może napisz co się dzieje? Diagnozował to już ktoś, była regulacja zaworów? Może wystarczy dobrze ustawić luz zaworowy, albo nawet zmienić olej bo na niektórych rano potrafią klepać.

PostNapisane: Pn, 29 sie 2016, 20:30 
Wstydliwy
Od: 30.07.2015
Rok produkcji: 2007
Hejka, podepnę się do tematu kolegi aby nie zakładać kolejnego.
Pacjentem jest Madzia 6 GY 2.0 MZR FL - problemem jest zbyt wysokie spalanie oleju (koło 6 litrów na 10 tys km) i trochę nie równa praca na wolnych obrotach. Obawiam się że bez poważnego remontu silnika się nie obędzie. Tu powstaje problem - dużo warsztatów się tego podejmie, widząc ile mogą za taką naprawę zedrzeć, jednak nie wiele sobie z takim problemem poradzi na tyle aby auto jeździło bez problemów.
Czy ktoś z was miał podobny problem, w tym lub innym samochodzie i znalazł ogarniętego mechanika, który poradzi sobie z wyzwaniem większym niż wymiana klocków i oleju. Tak, wiem że szybki, tani i dobry mechanik to trzech różnych gości, więc ja szukam tego dobrego mechanika ;)

PostNapisane: Pn, 9 sty 2017, 21:50 
Wstydliwy
Od: 05.07.2015
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Wersja: Sport
Hej. Czy ktoś może polecić w Szcecinie (ew. okolicach) jakiegoś dobrego mechanika do mazdy 6

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

PostNapisane: So, 24 cze 2017, 20:12 
Świeżak
Od: 11.01.2016
Region: zachodniopomorski
Mogę polecić mechanika u którego jestem 10 lat,nie jest konkretnym tylko od M6, bo by roboty za wiele nie miał.Jest uczciwy i solidny i zna się na robocie.Na miejscu jest tez blacharz znający się na robocie i jest solidny(wiem co mówię)

-- Dodano: So, 24 cze 2017, 21:12 --

Mogę polecić mechanika u którego jestem 10 lat,nie jest konkretnym tylko od M6, bo by roboty za wiele nie miał.Jest uczciwy i solidny i zna się na robocie.Na miejscu jest tez blacharz znający się na robocie i jest solidny(wiem co mówię)

Strefa czasowa: UTC + 1