Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 12:16

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 30  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 8 paź 2018, 11:00 
Offline
@kierowca: skoro zona placi za samochod i to ona będzie nim jeździć to powinna wybrac auto dla siebie a nie pod Ciebie. To tak jakbys chcial kupic sobie meskie brazowe buty a zona wybiera Ci damskie biale kozaczki. Rozumiem, ze większość wybiera auto wspolne dla calej rodziny i wtedy trzeba brac uwage obu stron, ale jezeli to drugie auto to uszczęśliwianie kogos na sile i naciskanie w stylu kup "Mazde 6" choc zona (po szczerej rozmowie na temat wlasnych upodoban) wybralaby calkiem inna marke lub model nie ma sensu.

@zagryziak: ujales sedno :) Taktyka dealerow Mazdy jest taka:
1) Naklaniamy klienta na zakup najbardziej wypasionej wersji, zeby zwiekszyc marze dla salonu i sprzedawcy uzywajac tanich trikow np. wchodząc klientowi na ambicje "golasa chce Pan kupic a to takie piekne auto?" albo wzbudzając poczucie winy "bedzie pan pozniej zalowal" lub "lepiej miec, niz nie mieć a zawsze moga Panstwo wylaczyc".

2) Kiedy klient pyta o rabat odwołujemy sie do blizej nieokreslonej wyzszej instancji, ktora nam to uniemozliwia: "Mazda nie daje rabatow. Nasze auta sprzedaja sie tak dobrze, ze jest kolejka chetnych."

3) Na pytanie o aktualne promocje dealer mowi co moze dac: rozszerzona gwarancja, felgi i opony zimowe, lakier za 1 zl itp choc wszystkie te promocje sa nie od dealera a a od importera MMPOL :) Wiekszosc nowych klientow i pewnie tez starych przestaje naciskac na rabat od dealera.

4) Klient poczul jednak krew, wiec sam idzie w pulapke poruszajac temat akcesoriow. Dealer pozwala mu sie w tym punkcie poczuc krolem negocjacji, choc rzeczywistosc wygląda zgola inaczej :) Pracownik salonu podsuwa liste wyposazenia, ktore powinno byc w standardzie a nie jest i na ktore moze dac nam rabat. Niestety trzeba będzie zaplacic niewspółmiernie do rzeczywistej ceny rynkowej lub cen u konkurencji: czujniki parkowania (koniecznie osobno przod i tyl), kamera cofania, kolo dojazdowe za 2 tysie, które w Astrze jest za 3 stowki. Wiadomo, ze kupic trzeba. Dobrze tez naklonic do immobilizera / alarmu lub blokady skrzyni biegow. Klient sam leci w to jak dzik w zarosla i na dodatek najczesciej mysli, ze to wszystko montowane jest fabrycznie jak w znienawidzonym Golfie a nie na plastikowych trytytkach za 50 gr w ASO przez Henka serwisanta (tak sie montuje czujniki parkowania w Mazdzie - dolaczane do zestawu). Na pytanie o elektryczna nagrzewnice, ktora mozna zamowic za 6 stowek w najtanszym Fiacie Tipo pracownik salonu zaczyna mowic cos o japonskiej filozofii tworzenia aut uzywajac zwrotów, ktorych sam nie rozumie "jinbai ittai", "kodo" itp.

6) Upragniony odbior auta to kolejna okazji na wspomozenie akcji "Grosik dla dealera", czyli dostalismy upragniony zestaw kol zimowych, wiec z automatu doliczamy klientowi oplate za ich skladowanie u dealera oczywiscie. Najczesciej jest to miedzy wieloma innymi papierami do podpisania no i wstyd sie wycofać na tak zaawansowanym etapie lub rznac dziada wydając tak duza kwote ;)


Ostatnio edytowano Pn, 8 paź 2018, 11:55 przez limo, łącznie edytowano 3 razy

 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 8 paź 2018, 11:18 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.02.2015
Posty: 526
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
7 października 2018, o 22:58 Wedrowiec napisał(a):
to może być konkret jazda z leasingiem/kredytem.

Pod warunkiem, że promocja wejdzie już po uruchomieniu leasingu. Trzeba czekać z procedurą do ostatniej chwili i uruchamiać go tuż przed odbiorem, wiadomo że promocje wchodzą zwykle na początku miesiąca.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 8 paź 2018, 14:25 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.05.2018
Posty: 1031
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Auto zamówione. Za auto płacimy przelewem całość.
Potwierdzam, że naliczono rabat 2% od ceny pojazd + lakier.
Otrzymałem zapewnienie, że w razie wejścia promocji przed odbiorem pojazdu będzie korekta ceny, a więc potwierdzam to niniejszym dla osób zainteresowanych.
Sprzedawca twierdzi, że są duże szanse na lakier za 1zł.

PS. Żona jeździ tylko na fotelu pasażera choć posiada prawo jazdy.

_________________
M6 2.5L AT Machine Gray '18
O1 VRS 1.8T MT Corrida Red '03


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 11 paź 2018, 20:22 
Wstydliwy
Offline
Od: 02.10.2018
Posty: 2
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
8 października 2018, o 10:51 zonexy napisał(a):
7 października 2018, o 21:33 Gaiger napisał(a):
Ponoć niedlugo w Mazdzie 6 Sport Kombi ma się pojawić elektryczna klapa bagażnika :-)


Skąd takie info?


https://spidersweb.pl/autoblog/nowa-maz ... sza-jazda/


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 12 paź 2018, 10:35 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1066
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Jeśli 4 liftingi potrzebują na elektryczną klapę bagażnika w kombi to może w 8 liftingu pojawi się elektryczna klapa w sedanie.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 12 paź 2018, 14:29 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 17.02.2015
Posty: 595
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: kujawsko-pomorski
Siedział ktoś w nowym modelu w sedanie z szyberdachem? Pytanie czy dach jest wyżej jak w wersji bez szyberdachu gdzie jest takie wybrzuszenie na wysokości słupka.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 12 paź 2018, 19:42 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.05.2018
Posty: 1031
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
jordanj napisał(a):
Jeśli 4 liftingi potrzebują na elektryczną klapę bagażnika w kombi to może w 8 liftingu pojawi się elektryczna klapa w sedanie.


Też słyszałem, że mają wprowadzić taką opcję.
Ja w sedanie zastosuję ten patent z siłownikiem za około 120zł bo nie zależy mi na automatycznym zamykaniu, a tylko otwieraniu :)

_________________
M6 2.5L AT Machine Gray '18
O1 VRS 1.8T MT Corrida Red '03


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 19 paź 2018, 14:06 
Wstydliwy
Offline
Od: 08.10.2018
Posty: 14
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: śląski
Zamówiłem kombi tydzień temu ale klapy elektrycznej jeszcze ani widu. W cenniku czy opcjach też nic.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 31 paź 2018, 18:32 
Świeżak
Offline
Od: 18.03.2018
Posty: 24
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Czy są jakieś przecieki (a może wręcz oficjalne informacje) na temat zmian w promocji na nową Mazdę 6 ?

Ktoś tu wcześniej pisał o prawdopodobnym rabacie na lakier - ale to już?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 31 paź 2018, 18:45 
Bywalec
Offline
Od: 11.09.2018
Posty: 255
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Promocje wchodzą chyba pierwszego dnia miesiąca, więc może jutro się coś okaże. Ja zmieniłem zamówienie z odbiorem na styczeń, więc liczę że do tego czasu na coś się jeszcze załapię:-)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 31 paź 2018, 20:46 
Bywalec
Offline
Od: 26.08.2018
Posty: 281
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: mazowiecki
Widzę, że nie tylko ja czekam na promocje. Ja zmieniłem wersję auta na automat licząc na to, że wejdzie promocja na lakier i dopłata będzie mniejsza dzięki rabatowi ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 31 paź 2018, 22:03 
Bywalec
Offline
Od: 11.09.2018
Posty: 255
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Ja zmieniłem dealera (jakkolwiek to brzmi;-)) i jadę w piątek podpisać umowę. Samochód ma być w styczniu, więc na coś do ugryzienia jeszcze liczę. Inne marki dają spore upusty na wyprzedaż rocznika, tylko Mazda z łaską coś w akcesoriach daje.
Dziś jeszcze popatrzyłem sobie na to auto w salonie i podoba mi się coraz bardziej. Ja biorę SkyEnergy AT i nie mogę się już doczekać.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 1 lis 2018, 13:55 
Wstydliwy
Offline
Od: 01.11.2018
Posty: 2
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyMotion
Region: śląski
Co prawda nie Mazda6, ale może doradzicie dealera na terenie Śląska (ew. Małopolski), gdzie mogę liczyć na jakikolwiek rabat procentowy przy zakupie CX-5 i normalną rozmowę ze sprzedawcą? Na ten moment odwiedziłem MIRAI Sosnowiec, gdzie schemat opisany powyżej przez LIMO sprawdził się w 100%. Usłyszałem, że żaden salon Mazdy nie daje rabatów finansowych, bo zainteresowanie jest ogromne. Trochę też potraktowano mnie jak idiotę, który sam nie wie czego potrzebuje w samochodzie, ale wiedzę tę ma oczywiście sprzedawca, który stara się do tego samochodu upchnąć mi wszystko...Pani sobie pogadała, bo to co ja mam do powiedzenia niespecjalnie ją interesowało.

Generalnie model SKY Motion, 6MT, 2.0-165, 4x2, wyszedł za 110.750,00 zł + gratisy:opony zimowe, felgi aluminiowe, apple car play, kamera cofania i czujniki parkowania przód - tu korzyść 152,00 zł.

Mam też pytanie - to jest kolor Red Crystal - 4.500,00 zł, czy za biały też jest dopłata?, bo jeszcze ten rozważamy.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 1 lis 2018, 15:50 
Bywalec
Offline
Od: 11.09.2018
Posty: 255
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Zwykły biały jest bez opłat. Metaliczny już za 2 tysie. Tak jest w szóstce.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 2 lis 2018, 11:00 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 29.03.2017
Posty: 83
Rok produkcji: 2012
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zachodniopomorski
Jestem przekonany, iz lakier wejdzie od stycznia ... nie w tym roku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 2 lis 2018, 12:33 
Nowicjusz
Offline
Od: 14.04.2016
Posty: 53
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
W takim razie kiedy wejdzie promocja na ubezpieczenie?

Wysłane przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 2 lis 2018, 12:48 
Bywalec
Offline
Od: 26.08.2018
Posty: 281
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: mazowiecki
Myślę, że musimy chwilę jeszcze poczekać, póki co strona z promocjami na stronie mazdy nie została jeszcze odświeżona. Na tą chwilę są tam dane październikowe


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 2 lis 2018, 12:49 
Nowicjusz
Offline
Od: 14.04.2016
Posty: 53
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
Może po weekendzie coś wrzucą.

Wysłane przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 2 lis 2018, 13:12 
Bywalec
Offline
Od: 26.08.2018
Posty: 281
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: mazowiecki
Dzwoniłem do jednego z salonów, twierdzą że w listopadzie do Mazdy 6 nic nie doszło. Zostają felgi i opony. Strona będzie odświeżona "wkrótce". Niestety musimy uzbroić się w cierpliwość kolejny miesiąc


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 2 lis 2018, 18:10 
Amator
Offline
Od: 05.01.2018
Posty: 64
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
W lutym bądź marcu weszła promocja na ubezpieczenie z tego co pamiętam. Jak brałem w grudniu zeszłego roku to był lakier opony felgi plus akcesoria


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 2 lis 2018, 22:34 
Bywalec
Offline
Od: 13.05.2015
Posty: 370
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Ubezpieczenie za 1 zł rok temu było w okresie styczeń/luty. Lakier zdaje się na początku grudnia ale tu mogę się mylić.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 2 lis 2018, 23:37 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.02.2015
Posty: 526
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
2 listopada 2018, o 22:34 mariuszcom napisał(a):
Ubezpieczenie za 1 zł rok temu było w okresie styczeń/luty

Luty, w styczniu gdy odbierałem nie było.
Aktualnie promocje są odświeżone do końca listopada, dla 6 bez zmian.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 3 lis 2018, 09:29 
Offline
1 listopada 2018, o 13:55 nowy33 napisał(a):
Co prawda nie Mazda6, ale może doradzicie dealera na terenie Śląska (ew. Małopolski), gdzie mogę liczyć na jakikolwiek rabat procentowy przy zakupie CX-5 i normalną rozmowę ze sprzedawcą? Na ten moment odwiedziłem MIRAI Sosnowiec, gdzie schemat opisany powyżej przez LIMO sprawdził się w 100%. Usłyszałem, że żaden salon Mazdy nie daje rabatów finansowych, bo zainteresowanie jest ogromne. Trochę też potraktowano mnie jak idiotę, który sam nie wie czego potrzebuje w samochodzie, ale wiedzę tę ma oczywiście sprzedawca, który stara się do tego samochodu upchnąć mi wszystko...Pani sobie pogadała, bo to co ja mam do powiedzenia niespecjalnie ją interesowało.

Stałe argumenty. Naklaniaja do zakupu od SkyPassion w gore, ale trzeba przyznac, ze klienci ich przyzwyczaili. Spróbuj moze w Pro Moto w Zabrzu, ale tam sprzedawca zachowywal sie podobnie, czyli mowil a nie słuchał. Czasem paradoksalnie mozesz cos ugrac u sprzedawcy, u ktorego tego nie zakladasz, ze kupisz. Niektorzy sa falszywie mili na poczatku przy wizycie w salonie jak w Katowicach a pozniej wychodzi ich prawdziwe oblicze i poziom kultury osobistej. Finalnie zakupilem o sprzedawcy u ktorego zobaczylem wole walki oraz komunikacji (nie wiem na kogo trafiłeś w Mirai, ale moze uderz do Agnieszki).

Jeszcze w rozpisce zapomnialem dodac wazny punkt: jezeli klient mysli, ze jak wezmie wyzszy pakiet wyposazenia i uzyska większy "rabat" np na akcesoriach to moze sie srodze zawiesc - warto to przeliczyć, bo moze byc mniejszy. No i na koniec nie polecam podczas negocjacji uzgadniania spraw telefonicznie w biegu bez wglądu w aktualna oferte. Najlepiej przejrzec to na spokojnie w domu i jeszcze raz sprawdzic ile ta rzekoma "korzysc" rzeczywiscie wynosi, zeby nie bylo niespodzianek.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 lis 2018, 20:37 
Bywalec
Offline
Od: 26.08.2018
Posty: 281
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: mazowiecki
Ma ktoś jakieś przecieki na temat ewentualnych grudniowych promocji? Dzwoniłem do swojego dealera, ale gówno wie..... Nawiasem mówiąc trochę mnie dziwi taka polityka Mazdy, dawkując w ten sposób promocje ryzykują, że ewentualny klient pójdzie do konkurencji. Jakby sprzedawca wiedział, że za kilka dni wejdzie promocja na kilka tysięcy to na pewno byłby jakiś argument dla ewentualnego klienta.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 lis 2018, 20:55 
Bywalec
Offline
Od: 11.09.2018
Posty: 255
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Dlatego ja zamówiłem z odbiorem na połowę lutego. A jak będzie trzeba, to jeszcze odwlekę odbiór do marca. Trzeba zoptymalizować zakup na własną rękę:-D


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 lis 2018, 21:10 
Bywalec
Offline
Od: 26.08.2018
Posty: 281
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: mazowiecki
Ja mam w umowie odbiór na 15 luty. Sprzedawca powiedział, że na 99% auto będzie do odbioru w styczniu. Jeżeli zadzwonią do mnie koło 20 stycznia, to do lutego na pewno wytrzymam, ale ja zadzwonią na na początku stycznia, to wiadomo, że będzie ciężko. Jeżeli człowiek miałby pewność, że za te 20 dni coś na niego czeka to łatwiej byłoby wytrzymać. A tak auto stoi w salonie prawie miesiąc i na koniec okazuje się, że bez sensu, bo dealer nic ci nie powie


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 lis 2018, 21:38 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.06.2015
Posty: 517
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: łódzki
Powiem Ci ploza, że im bliższy termin odbioru auta tym gorzej.
ja mam termin do 15 grudnia ale zakładam, iż może się to opóźnić tydzień czyli do 21 i już nie mogę się doczekać. Przebieram nogami jak małe dziecko.
Dla mnie im bliżej terminu ty jestem bardziej chory :)

_________________
Pierwsza Madzia sprzedana, druga to: Madzia 6 GL kombi Snowflake White.
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 lis 2018, 21:51 
Bywalec
Offline
Od: 26.08.2018
Posty: 281
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: mazowiecki
tego właśnie się obawiam, zadzwonią z Mazdy, a ja nie będę mógł się doczekać i polecę do salonu po odbiór zamiast spokojnie poczekać, żona już się ze mnie śmieje, że wieczorami ciągle siedzę na forum <bach>
no nic pożyjemy zobaczymy, może jednak rozsądek weźmie górę, póki co tak się oszukuję i sobie to wmawiam :-P


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 29 lis 2018, 09:07 
Offline
A u mnie miesiąc czekało i sam dealer już chciał, żeby zabrać :cool: Tak mi się spieszyło odebrać to "cacko" z karbonowym nadwoziem typu monocoque robione specjalnie na moje zamówienie. Czułem taką ekscytację, że najchętniej bym w domu został :lol: (odbiór auta w zimie to żadna przyjemność).


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 29 lis 2018, 12:18 
Bywalec
Offline
Od: 26.08.2018
Posty: 281
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: mazowiecki
rozumiem że czekałeś aż kolejne promocje wskoczą?


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 30  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.