Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 23:38

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 900 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość

współzałożyciel forum
PostNapisane: Cz, 1 lis 2012, 11:14 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
Jak w temacie:

http://autokult.pl/2012/10/31/znamy-pol ... ej-mazdy-6

Obrazek

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Pn, 17 gru 2012, 09:51 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2785
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
Dolaczam cennik angielski.

SE.JPG
SEL.JPG
sport.JPG

Wersja kombi:

tourer-SE.JPG
tourer-SEl.JPG
tourer-Sport.JPG


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 24 lut 2013, 20:34 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 20.02.2013
Posty: 166
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Region: podlaski
skypassion napisał(a):
Ja zamówiłem 2,5 192km(kombi) soulred z paroma bajerami- nawigacja koła zimowe na 17alu, listwa na tylni zderzak, dywaniki, spoiler do zapłaty 143tys :o


To trochę rabatu dostałeś sądząc z listy dodatków. Same koła z oponami to nie mały koszt. Biorąc pod uwagę cenę wyjściową ponad 136k. 139.900 z navi i lakierem.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

_________________
Nie ma jazdy bez Mazdy - aktualnie GJ Sedan 2.0 Sky-G MT SnowflakeWhite SkyPassion. Wcześniej były: GH Sport Kombi Exclusive 2.0 MZR-CD Opel Vectra B 1.6, Ford Mondeo III 2.0 TDCI, MPK, Taxi i z buta.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 29 mar 2013, 21:08 
Wstydliwy
Offline
Od: 29.03.2013
Posty: 1
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Region: podkarpacki
Tomek napisał(a):
Matarez, czyli Twoja wersja bazowo kosztowała 106700 + lakier 2900 = 109600 a to były już gratisy:
Matarez napisał(a):
alarm, podświetlane nakładki na progi, nawigację i grube dywaniki


? ;)


Ja dziś zamówiłem Skypassion 2 MT i-eloop,z Red Soul ,beżową skórą +navi.
W cenie 120 tyś otrzymałem podświetlenie powitalne,listwy progowe z podświetleniem,bagażnik dachowy,mata ochronna z osłoną na zderzak,dywaniki welur,chlapacze przód i tył,i-poda.Najważniejsze -auto do odbioru już w Maju.
Sam już nie wiem czy było coś do ugrania .


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 11 kwi 2013, 06:30 
Amator
Offline
Od: 12.02.2013
Posty: 91
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
To jak to jest kolega zamówił w marcu i odbiór ma w maju a ja zamówiłem w lutym a odbiór w lipcu


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 11 kwi 2013, 10:42 
Wstydliwy
Offline
Od: 08.04.2013
Posty: 1
Region: śląski
Możliwe, że trafił taki samochód jaki salon zamówił dla "Siebie" np. w styczniu i po prostu właśnie jego kupuje. Taka sytuacja była w moim przypadku.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 15 kwi 2013, 19:53 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.04.2013
Posty: 7
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Region: wielkopolski
Witam wszystkich, to mój pierwszy post, więc po pierwsze chciałem się przywitać.
Jutro rano składam zamówienie na moją pierwszą Mazdę i mam nadzieję, że to dobry wybór :)
Ostatecznie wybrałem Sport KOMBI 165KM w benzynie SkyPASSION w kolorze Meteor Gray. Cena 112 000 zł. (bez navi) + dywaniki - tylko tyle udało mi się wynegocjować, z drugiej strony 5000 zł. rabatu - opinie mile widziane, bo jutro jeszcze mogę ich przycisnąć :) - myślę o podświetleniu w bagażniku, podświetleniu powitalnym i organizerze uchwytu kubka (też prośba o opinie)
P.S. Zrezygnowałem z zamówienia Skody Octavii Kombi RS - rzutem na taśmę :)


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Pn, 15 kwi 2013, 20:03 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1752
Rok produkcji: 2011
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Cześć ;) Poczytaj ten temat, zobaczysz co wynegocjowali inni. 5.000 rabatu nie jest źle (celowo nie wspominam o dywanikach bo kosztują jakieś 300zł - szału nie ma), ale myślę, że można ich jeszcze pomęczyć. Przejrzyj katalog akcesoria, wybierz coś co się Tobie podoba i próbuj negocjować. Oczywiście nie ma co przesadzać ze stanowczością, ale zawsze możesz próbować na dwa salony ;)

_________________
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Pn, 15 kwi 2013, 20:11 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 3437
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: śląski
Maro, z tego co chłopaki pisali to da się jeszcze trochę wycisnąć ponad to co Ci zaoferowano ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 15 kwi 2013, 20:23 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.04.2013
Posty: 7
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Region: wielkopolski
Dzięki Panowie, w sumie to spory popyt jest na te auta...czas oczekiwania lipiec-wrzesień, a w czterech pozostałych salonach dali mi tylko ceny katalogowe, a jak już marudziłem to z łaską otrzymywałem 2000 zł. rabatu...Czytam Was od samego początku, dlatego postanowiłem dołączyć ;)
To w sumie może jeszcze spoiler przedni :)...będę walczyć i dam znać co się udało...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 19 kwi 2013, 21:10 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.04.2013
Posty: 7
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Region: wielkopolski
no niestety nie udało się więcej wynegocjować, wziąłem tylko w dobrej cenie podświetlenie powitalne oraz nakrętki zaworów kół :)...autko zamówione...czekamy do lipca, choć liczę, że będzie wcześniej...dzięki Panowie za pomoc...
...to będzie trwać wieki :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 25 kwi 2013, 17:53 
Adept
Offline
Od: 25.04.2013
Posty: 111
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Ja również muszę się pochwalić :D - w dniu dzisiejszym złożyłem zamówienie na 2,5 litra, soul-red z białymi skórami, navi i listwami ochronnymi na progi. Cena 136 000 PLN, a termin odbioru na sierpień-wrzesień. Już nie mogę się doczekać, bo razem z moją partnerką zakochaliśmy się w tym samochodzie <spoko>.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 25 kwi 2013, 19:57 
Offline
kon2k8 napisał(a):
Ja również muszę się pochwalić :D - w dniu dzisiejszym złożyłem zamówienie na 2,5 litra, soul-red z białymi skórami, navi i listwami ochronnymi na progi. Cena 136 000 PLN.


A powiedz, coś negocjowaleś? Bo mnie wychodziło, że to prawie 160 powinno kosztować.

PS. Koledzy, bardzo dziękuję za porady oszczędnościowe ;)


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 25 kwi 2013, 21:28 
Adept
Offline
Od: 25.04.2013
Posty: 111
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Bartek napisał(a):
kon2k8 napisał(a):
Ja również muszę się pochwalić :D - w dniu dzisiejszym złożyłem zamówienie na 2,5 litra, soul-red z białymi skórami, navi i listwami ochronnymi na progi. Cena 136 000 PLN.


A powiedz, coś negocjowaleś? Bo mnie wychodziło, że to prawie 160 powinno kosztować.

PS. Koledzy, bardzo dziękuję za porady oszczędnościowe ;)


tak, cos sie udało - według katalogu wychodziło 141 500. Ty chyba coś myślisz dieslem, który jest faktycznie dużo droższy - ja wziąłem benzyniaka.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 5 maja 2013, 19:29 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.05.2013
Posty: 715
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Cennik w oryginalnym poście już nieaktualny - teraz jest podobny, ale z jedną opcją więcej: szyberdach.

_________________
Marcin Bruczkowski
http://www.marcin.bruczkowski.com
http://www.facebook.com/MarcinBruczkowskiAutor


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 1 sie 2013, 10:44 
Adept
Offline
Od: 25.04.2013
Posty: 111
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Przed chwilą otrzymałem telefon od dealera, że moja Madzia będzie do odbioru za MAKSYMALNIE 14 dni, czyli 2 tygodnie wcześniej niż było to pierwotnie zakładane :D.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 1 sie 2013, 10:53 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 24.07.2013
Posty: 175
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
A kiedy kolega kon2k8 zamawiał?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 1 sie 2013, 10:54 
Adept
Offline
Od: 25.04.2013
Posty: 111
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
W kwietniu, około 20.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 25 wrz 2013, 18:33 
Świeżak
Offline
Od: 19.09.2013
Posty: 23
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Region: wielkopolski
Pytanie do osób które mają doświadczenie w kupowaniu Mazd z wyprzedaży rocznika.
Czy można liczyć na jakiś większy rabat (powiedzmy ok 15tys) za rocznik 2013?
Celuję w 2.5AT :P .... chociaż z tego co widzę to jest spora grupa napaleńców na ten silnik więc może być trudno...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 25 wrz 2013, 18:58 
Adept
Offline
Od: 30.08.2013
Posty: 144
ZBANOWANY!
Nie ma szans na wyprzedaz 2,5 i ja odbieram w grudniu samochod 2013 zamowiony w lipcu, nie nadazaja z dostawami, no chyba ze jakis demo ale demo tez przyjechaly w polowie roku.. predzej inne wersje zalegaja glownie najslabsze o ironio


GJ JetBlack SDN 2,5i AT


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Śr, 25 wrz 2013, 19:11 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Wyprzedaż będzie, jak co roku, ale nie 15 tys, zrobią może z 6 tys. Myślę, że wejdzie w końcu listopada. Przecież cena nie może być jednakowa dla samochodów z końcówki roku i tych z nowego. Jeśli jest rabat to obowiązuje w momencie odbioru dla produkcji z bieżącego a w nowym roku z zeszłego roku produkcji. Nie ma znaczenia w jakim miesiącu samochód był wyprodukowany tylko będzie sprzedany.


Ostatnio edytowano Śr, 25 wrz 2013, 19:42 przez tombien, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 25 wrz 2013, 19:40 
Świeżak
Offline
Od: 19.09.2013
Posty: 23
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Region: wielkopolski
Carcraft napisał(a):
mecool napisał(a):
Pytanie do osób które mają doświadczenie w kupowaniu Mazd z wyprzedaży rocznika.
Czy można liczyć na jakiś większy rabat (powiedzmy ok 15tys) za rocznik 2013?
Celuję w 2.5AT :P .... chociaż z tego co widzę to jest spora grupa napaleńców na ten silnik więc może być trudno...



nie ma szans na wyprzedaz 2,5 i ja odbieram w grudniu samochod 2013 zamowiony w lipcu, nie nadazaja z dostawami, no chyba ze jakis demo ale demo tez przyjechaly w polowie roku.. predzej inne wersje zalegaja glownie najslabsze o ironio


GJ JetBlack SDN 2,5i AT


Też celuję w "czarnucha" ale kombi. Obawiam się, że masz rację co do tych 2.5i...
zobaczymy...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 25 wrz 2013, 19:41 
Świeżak
Offline
Od: 19.09.2013
Posty: 23
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Region: wielkopolski
tombien napisał(a):
Wyprzedaż będzie, jak co roku, ale nie 15 tys, zrobią może z 6 tys. Myślę, że wejdzie w końcu listopada. Przecież cena nie może być jednakowa dla samochodów z końcówki roku i tych z nowego. Jeśli jest rabat to obowiązuje w momencie odbioru dla produkcji z bieżącego a w nowym roku z zeszłego roku produkcji. Nie ma znaczenia w jakim miesiącu samochód był wyprodukowany tylko kiedy jest sprzedany.


Z tego co wyczytałem na forum to rabat 5% można było wyrwać w tym roku więc 6 tys za odchodzący rocznik to nie będzie szał.
Z drugiej strony patrząc jak im wszystko na pniu schodzi to po co mają dawać duże rabaty? <slabo>


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 25 wrz 2013, 19:45 
Adept
Offline
Od: 30.08.2013
Posty: 144
ZBANOWANY!
tombien napisał(a):
Wyprzedaż będzie, jak co roku, ale nie 15 tys, zrobią może z 6 tys. Myślę, że wejdzie w końcu listopada. Przecież cena nie może być jednakowa dla samochodów z końcówki roku i tych z nowego. Jeśli jest rabat to obowiązuje w momencie odbioru dla produkcji z bieżącego a w nowym roku z zeszłego roku produkcji. Nie ma znaczenia w jakim miesiącu samochód był wyprodukowany tylko będzie sprzedany.



niestety sprzedawane jest to co wczesniej zamowione order for order nie zalegaja wolne 2,5 i wiec nie wiem czy dealerzy beda mieli motywacje do obnizek skoro zamowiony i zadatkowany samochod rowna sie sprzedany praktycznie co innego slabsze wersje te beda chcieli wypchnac


GJ JetBlack SDN 2,5i AT


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Śr, 25 wrz 2013, 19:46 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
mecool napisał(a):
Z tego co wyczytałem na forum to rabat 5% można było wyrwać w tym roku więc 6 tys za odchodzący rocznik to nie będzie szał.
Z drugiej strony patrząc jak im wszystko na pniu schodzi to po co mają dawać duże rabaty? <slabo>


To co można było wyrwać w tym roku to gest handlowy od salonu (2-3% najchętniej w akcesoriach) - nie ma to związku z rabatem na rocznik - to jest rabat od importera - dealerzy o tyle mniej zapłacą za samochód.


Ostatnio edytowano Śr, 25 wrz 2013, 19:48 przez tombien, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 25 wrz 2013, 19:47 
Świeżak
Offline
Od: 19.09.2013
Posty: 23
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Region: wielkopolski
Carcraft napisał(a):
tombien napisał(a):
Wyprzedaż będzie, jak co roku, ale nie 15 tys, zrobią może z 6 tys. Myślę, że wejdzie w końcu listopada. Przecież cena nie może być jednakowa dla samochodów z końcówki roku i tych z nowego. Jeśli jest rabat to obowiązuje w momencie odbioru dla produkcji z bieżącego a w nowym roku z zeszłego roku produkcji. Nie ma znaczenia w jakim miesiącu samochód był wyprodukowany tylko będzie sprzedany.



niestety sprzedawane jest to co wczesniej zamowione order for order nie zalegaja wolne 2,5 i wiec nie wiem czy dealerzy beda mieli motywacje do obnizek skoro zamowiony i zadatkowany samochod rowna sie sprzedany praktycznie co innego slabsze wersje te beda chcieli wypchnac


GJ JetBlack SDN 2,5i AT


niestety kolejny arugment do listy przeciw 2.5i.... <slabo> to oznacza że 2.0i można będzie wyrwać jeszcze taniej.....


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 25 wrz 2013, 19:51 
Świeżak
Offline
Od: 19.09.2013
Posty: 23
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Region: wielkopolski
tombien napisał(a):
mecool napisał(a):
Z tego co wyczytałem na forum to rabat 5% można było wyrwać w tym roku więc 6 tys za odchodzący rocznik to nie będzie szał.
Z drugiej strony patrząc jak im wszystko na pniu schodzi to po co mają dawać duże rabaty? <slabo>


To co można było wyrwać w tym roku to gest handlowy od salonu (2-3% można był dostać) - nie ma to związku z rabatem na rocznik - to jest rabat od importera - dealerzy o tyle mniej zapłacą za samochód.


Zgadzam się, podaję tylko co wyczytałem od tych co kupili i co udało im się utargować, nie mam powodów żeby komuś nie wierzyć. Poza akcesoriami rabaty były od 2% przez 4% do max 5% z tego co pamiętam. W tym tygodniu po jeździe próbnej 2.5i na moje pytanie o rabat usłyszałem.. 2tys.... ;(( czyli jakieś 1,5%
A niby taki kryzys, strach pomyśleć co by było gdybyśmy byli zieloną wyspą ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Śr, 25 wrz 2013, 19:58 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Nie wiem jak to było u innych ale u mnie to było tak: "Jeżeli będzie Pan odbierał samochód w momencie kiedy będą dodatkowe rabaty od importera można z nich skorzystać". Mam tak w umowie, jak nie będzie mi ten rabat odpowiadał mogę zrezygnować z rocznika 2013 i kupić 2014 - bez utraty zaliczki - bo dla jasności w umowie jest ZALICZKA nie zadatek, na stratę, której się zgadzasz w razie rezygnacji z umowy.

Umowa gwarantuje nie wyższą cenę niż oraz minimalną datę odbioru. Cena może być niższa a termin odbioru późniejszy.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 29 wrz 2013, 12:03 
Amator
Offline
Od: 12.09.2013
Posty: 65
Rok produkcji: 2009
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Chciałbym odbierać na początku 2014 roku, ponieważ jest szansa na zmiany w ustawie o podatku VAT i jego odliczeniach od samochodów osobowych, więc chyba powoli powinienem ją zamawiać, pytanie czy nie wstrzymać się, aby kupić auto wyprodukowane już w 2014r. Dealer twierdzi, że nie ma co liczyć na wyprzedaże rocznika w przypadku 2.5benz, ponieważ tych aut praktycznie nie ma na stocku i np. w zeszłym roku nie było na tą wersję rabatów jak np. na 2.0 ok 4000.

Właśnie, może ktoś z Was kupował wersje 2.5 na przełomie roku 2012/2013. Czy faktycznie nie było żadnych promocji z racji wyprzedaży rocznika 2012?

Ah i powiem jeszcze jedno, wczoraj jeździłem 2.2D 175km w automacie i w moim odczuciu, podkreślam tylko i wyłącznie w moim odczuciu, auto jest dużo mniej dynamiczne niż wersja 2.5benz. Zdziwiło mnie, bo przecież ma imponujący moment obrotowy. Nie zauważyłem efektu masażu pleców. Przy kickdownie startując od zera jak to się mówi **py nie urywa. W przypadku wersji 2.5benz, byłem bardziej niż zadowolony, pomimo słabo wyglądających danych pomiarowych przyśpieszenia. Powiedziałbym, że jest wręcz odwrotnie.

_________________
bmw e60


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 29 wrz 2013, 13:22 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 14.08.2013
Posty: 316
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Wersja 2.5 wychodziły póżniej ,dopiero 2013 r,w 2012 niebyło jeszcze 2.5 benzyny.pozdrawiam :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 900 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.