Teraz jest Wt, 16 kwi 2024, 22:15

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 30  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 18 gru 2016, 22:03 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 09.02.2016
Posty: 284
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Czy ktoś z Was pamięta jak w poprzednich latach wyglądały bonusy przy zakupie nowej GJ w styczniu i lutym? Już w tej chwili GJ wyprodukowane do 30.06.2016 mają w stosunku do MY2017 dodatkowo lakier metalic gratis i pakiet ubezpieczenia za 2 tys. zł. Ciekaw jestem czy któryś z tych dwóch bonusów przejdzie na MY2017 w styczniu albo lutym 2017. Podobna sytuacja była chyba w 2015 r. gdy wchodził FL1. Jak to wtedy wyglądało z promocjami?
Mam odbiór GL zaplanowany na koniec stycznia 2017, ale zastanawiam się czy poczekać kilka dni i zobaczyć czy w lutym cosik jeszcze dołożą. Zapewne samochód przyjdzie trochę wcześniej i będzie duża pokusa, żeby już w styczniu go odebrać... ;)

_________________
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 19 gru 2016, 07:04 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 17.03.2016
Posty: 1029
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Cube O ile się nie mylę to się nic nie zmieniało. Aczkolwiek możesz sam sprawdzić https://web.archive.org/web/*/http://ww ... /promocje/


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 19 gru 2016, 07:47 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 09.02.2016
Posty: 284
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Dzięki, szuki. Wygląda na to, że w 2016 r. lakier metaliczny do puli dorzucili dopiero w maju. Z drugiej strony precedensem są obecnie dość bogate bonusy na wersję FL2. W 2015 r. na FL1 takich atrakcji nie było, ale tam FL1 pojawił chyba się wraz z nowym rocznikiem, a nie w połowie roku. Może Mazdy nie schodzą już jak świeże bułeczki...

_________________
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 19 gru 2016, 08:30 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 17.03.2016
Posty: 1029
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Cube napisał(a):
Może Mazdy nie schodzą już jak świeże bułeczki...

Ogólnie to MZD zaczyna być trochę przestarzałe. Na tle nowych premier 2017... Trochę się nie dziwie. Wnętrze wciąż ładne. Niestety przez to, że ładne wszyscy zwracają na nie uwagę i wydaję się, że w passacie będziesz bardziej się wyróżniał niż w M6... Ja się trochę cieszę, bo szczerze wybór samochodu tylko ze względu na piękność jego nie zły co wiemy już na kilku przykładach...
Wyszła też nowa Kia Optima, które choć aż tak piękna nie jest to jest poprostu dobra w każdym aspekcie.


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Pn, 19 gru 2016, 08:54 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Cube - co miesiąc coś dodają, np. w styczniu lakier gratis, w lutym jeszcze coś. :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 19 gru 2016, 19:52 
Offline
Rok temu wcale nie było tak różowo. Pod koniec listopada nie było już prawie samochodów z wyprzedaży rocznika w niektórych konfiguracjach typu biały lakier i biała skóra i 2.0. Też sprzedawcy mówili, że może będzie jeszcze promocja na lakier za 1zł w grudniu lub styczniu i niestety nie było. Widocznie wtedy lepiej się gj sprzedawała, albo się w tym roku przeliczyli i zamówili na stoki więcej samochodów a klientów ubyło. Jak ostatnio odwiedzałem kilka razy serwis to wcale tłumów nie widziałem w salonie, podczas gdy rok temu trzeba było stać w kolejce by w salonie samochód obejrzeć. W Warszawie gj jeździ więcej jak nowych passatów i superbów, talismanów. Pełno wszędzie mazd. Ludzie mają w nosie, jak widać duże ryzyko kradzieży.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 23 sty 2017, 12:14 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 09.02.2016
Posty: 284
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
http://www.mazda.pl/assets/poland/ofert ... 0kombi.pdf

Zostało jeszcze ok. 70 egzemplarzy GJ 2016 wyprodukowanych do 30.06.2016 r. Najwięcej 2.0 i 2.5. Do tego jeszcze pewnie kilkadziesiąt sztuk GL. Zatem sporo tego jeszcze im zalega. Tym większa szansa na dodatkowe promocje w lutym. :)

_________________
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 23 sty 2017, 16:57 
Offline
A Ty już masz swoją wymarzoną M6 czy wciąż czekasz ? :)

A tak przy okazji - "Pro Moto" Mazda Katowice od dobrego roku znajduje się przy ul. Kościuszki a oni ciągle piszą ul. Rzepakowa :| Żenada :facepalm:


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 23 sty 2017, 17:26 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1068
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
GL z 2016 bym kupił bez problemu ale pomiędzy GL i GJ jest przepaść lub egzemplarz GJ, który miałem był tak wykonany - mam na myśli głównie hałas w kabinie i monochromatycznym HUDdzie i wyświetlaczu komputera pokładowego nie wspomnę bo z tym da się żyć.

Czasami lepiej dołożyć 10 czy 15 tys. i kupić nowszą generację.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 23 sty 2017, 18:23 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 09.02.2016
Posty: 284
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Jeszcze czekam. :) W zeszłym tygodniu handlowiec dzwonił, że wyjechała na lawecie z portu, więc już raczej przyjechała do Polski. Nie wiem co jeszcze załatwiają (może jakieś doposażenie, formalności celne)? Ale chyba poczekam z odbiorem do lutego, bo może pojawi się jeszcze jakaś promocja.

_________________
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 24 sty 2017, 04:54 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 22.02.2016
Posty: 454
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
jordanj nie przesadzajmy :) za 10k można wyciszyć samochód znacznie lepiej niż poprawki w 2017. I GJ/GL to ta sama generacja...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 24 sty 2017, 10:05 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1068
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
GL to nie tylko wyciszenie ale rozpoznawanie znaków drogowych (oj, to uwielbiam), kamera zamiast czujników laserowych i optycznych (moim zdaniem rozpoznawanie pasów ruchu działa lepiej) i potencjalnie wyższa wartość rezydualna przy zakończeniu eskploatacji - gdy za 5 lat ktoś wejdzie do auta i nie zobaczy kolorowego ekraniku obok prędkościomierza to pomyśli ale staroć.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 24 sty 2017, 10:08 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 02.10.2016
Posty: 479
Rok produkcji: 2019
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: podkarpacki
Podgrzewana kierownica! Zastanawiając się między GJ a GL stwierdziłem, że zmiany nie są jakieś takie "must have", ale jednak tego używam codziennie :D


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 24 sty 2017, 10:09 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1068
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
@domas7 zgadzam się, podgrzewanie kierownicy stało się dla mnie tak oczywiste, że zapomniałem, że może tego nie być.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 24 sty 2017, 10:32 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.12.2016
Posty: 8
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Podgrzewana kierownica robi robotę :) drobnostka ale jednak.. przy ostatnich temperaturach wręcz idealna sprawa


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 24 sty 2017, 10:35 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 17.03.2016
Posty: 1029
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Wszystko zależy jak użytkujesz. Ja mam w garażu, więc podgrzewanie kierownicy nie jest niezbędne. Zresztą mimo, że mam wątpliwości co do jakości tej skóry to nie jest tak zimna w dotyku jak samochód stoi na dworze jak to ma miejsce np w przypadku gumo/plastikopodobnych kierownic.
Ekranik z boku tak to super sprawa, ale umówmy się wcześniej też był tylko dwukolorowy-> biały czerwony. I dawał radę:).
Ja jestem ciekawy jak np radzi sobie GVC, bo korekcji toru jazdy w M6 robie niezwyklę dużo...

Kamera wcześniej była tylko służyła tylko rozpoznawaniu linii.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 29 sty 2017, 21:25 
Offline
jordanj napisał(a):
GL to nie tylko wyciszenie ale rozpoznawanie znaków drogowych (oj, to uwielbiam), kamera zamiast czujników laserowych i optycznych.


Kamera ma te wade, ze nie dziala przy sniezycy i ten problem ma system EyeSight w Subaru. Zgadzam sie, ze Mazda zrobila dobry krok. Najlepsze systemy aktywnego na rynku wykorzystuja wlasnie radar sredniego i dalekiego zasiegu oraz kamere. Nie pamietam, czy w przypadku LDW jest juz korekcja kierownicy. Bez tego caly sens tego systemu ulatuje a skoro jest w Oplu Astrze to nie jest to drogie rozwiazanie poza zasiegiem Mazdy. Przydaloby sie tez hamowanie do predkosci 0km/h.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: N, 29 sty 2017, 22:19 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1068
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
W GL koryguje ruch kierownicy. Są dwa poziomy - późny gdy już najedziesz na linię i wczesny. We wczesnym można bezwładnie trzymać ręce na kierownicy i auto w zasadzie samo jedzie. Nawet w gęstej mgle. Gorzej jak pasy są zasyfione błotem pośniegowym, wówczas często je gubi.

Do tego przejechanie linii sygnalizowane jest poprzez wheel shaker - kierownica zaczyna wibrować gdy najeżdżamy na linię. Prawie jak w samolocie ostrzeżenie o przeciągnięciu. ;-)

@tombien
Odnośnie GVC. Musiałbym na tej samej drodze w podobnych warunkach porównać ze starszym modelem bo inaczej trudno stwierdzić. Z pewnością auto nie jest aż tak niestabilne jak opisywały niektóre osoby na forum, ale też nie jest lepsze od mojej Lagunki, która moim zdaniem była lepiej wyważona - ciężki silnik Diesla dociążał przód zamiast kartonowego (z pozdrowieniami dla @rkarcz - tak poważnie to uwielbiam ten silnik) SkyActiv.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


Ostatnio edytowano N, 29 sty 2017, 22:22 przez jordanj, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 29 sty 2017, 22:22 
Offline
jordanj napisał(a):
Prawie jak w samolocie ostrzeżenie o przeciągnięciu.


To już teraz wiem czemu nie chciałeś "gołego"Audi tylko Mazdę z bajerami :wink:


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 21 lut 2017, 10:47 
Wstydliwy
Offline
Od: 18.01.2017
Posty: 3
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Witam Wszystkich.

Jestem nowy na forum i zdecydowany na zakup Mazdy 6 2017 skypassion 2.0 rocznik 2016. Proszę o namiary na sprzedawcę, który daje jakieś dobre rabaty. Na wejściu dostałem w Krakowie:

Mazda Finance - Promocyjne finansowanie
M6 2017 - Mazda na 5! Ubezpieczeniowa Gwarancja Serwisowa 2016
Opony zimowe Mazda 6 - yokohama 225/55R17 101V (4szt.)
Komplet felg aluminiowych Mazda6 17 cali wzór 148
Mazda6 2017 - lakier metaliczny
Dywaniki welurowe Luxury - Sedan


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 21 lut 2017, 10:56 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 23.03.2015
Posty: 231
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
dodaj do tego 3% rabatu kwotowego lub na akcesoria i tyle
mazda ma przerazajaca polityke cenowa

ale czy zycie nie bylo by prostsze jakby nie bylo pseudorabatow wkalkulowanych w cene


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 21 lut 2017, 11:12 
Wstydliwy
Offline
Od: 18.01.2017
Posty: 3
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Jakbym dostał dodatkowo 3% rabatu to by było ok. Pytanie gdzie taką ofertę mogę dostać.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 21 lut 2017, 11:18 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 13.01.2017
Posty: 626
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
kyeelt napisał(a):
Mazda Finance - Promocyjne finansowanie
M6 2017 - Mazda na 5! Ubezpieczeniowa Gwarancja Serwisowa 2016
Opony zimowe Mazda 6 - yokohama 225/55R17 101V (4szt.)
Komplet felg aluminiowych Mazda6 17 cali wzór 148
Mazda6 2017 - lakier metaliczny
Dywaniki welurowe Luxury - Sedan

To dostaniesz u każdego sprzedawcy ponieważ jest to paiet promocyjny do wersji z 2016 r.

kyeelt myślałem podobnie jak Ty, że mazda ma przerażającą politykę cenową ale patrząc przyszłościowo ma to swój sens.
Jeśli Pan Kowalski dostałby rabat 10 tyś na zakup mazdy 6, a w innej części Polski p. Nowak nie dostałby żadnego rabatu lub dostał rabat na akcesoria to pojawia się różnica cenowa auta już na samym starcie. Tym samym, jeśli obaj Panowie za np. 3 lata bedą chcieli sprzedać swoją M6 której cena rynkowa będzie utrzymywać się się dajmy na to dla przykładu na poziomie 90 tyś to p. Kowalski jest na wygranej pozycji bo może manipulować ceną z widełkami 10 tyś a p. Nowak już nie. P. Kowalskie sprzedając swoje auto za 80 tyś będzie w najgorszym wypadku stratny tyle samo co p. Nowe z tym, że auto p. Kowalskiego sprzeda się od ręki.
Dzięki takiej a nie innej polityce cenowej Mazda 6 ma duże prawdopodobieństwo utrzymania ujednoliconej ceny podczas sprzedaży na rynku wtórnym.

Ja osobiście nie słyszałem o tym aby Mazda dawała rabat kwotowy w wysokości 3%.


Patrząc teraz na sytuacje marki Przewagi dzięki technice gdzie rabaty sięgały rzędu 30-40 tyś zł to nie chciałbym być w skórze gościa który na początku roku 2016 kupił auto bez takiego rabatu :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 21 lut 2017, 11:23 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 09.02.2016
Posty: 284
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
tomcio930, ja odbierałem z Anndory w Krakowie samochód kilka tygodni temu udało mi się wynegocjować to co u Ciebie (zamiast dywaników welurowych gumowe) i jeszcze dodatkowo 2% rabatu kwotowego. Na pw prześlę Ci namiary na sprzedawcę.

_________________
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 21 lut 2017, 11:26 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 18.02.2017
Posty: 455
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Małe szansa, że dostaniesz... Taką mają politykę - dostałem propozycję rabatu na samochód demonstracyjny za 103 900 - 900 zł (słownie: dziewięćset złotych), a i to pod warunkiem, że wezmę finansowanie Mazdy.

_________________
:drunk:


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 21 lut 2017, 11:37 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 23.03.2015
Posty: 231
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Pobo napisał(a):
Ja osobiście nie słyszałem o tym aby Mazda dawała rabat kwotowy w wysokości 3%

tyle ugralem bo powiedzialem ze tyle chce :D ale przechlapalem to na akcesoria

zyje z handlu psioczylem na brak rabatow ale podoba mi sie to
a rynek i tak zepsuly amerykanskie zbitki jak swoja za 5-7 lat bede sprzedawal
to bedzie miala 6 zle opinie bo janusz okazyjnie kupil i wszystko sie psulo
a ja cenowo z ksiezyca spadlem co chodza po 20 ty taniej

koniec koncow zamiast wielkiej wyprzedazy jak w toyocie i tak spuscili z ceny rabatujac na koniec roku


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 21 lut 2017, 11:42 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 13.01.2017
Posty: 626
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Nie podzielam Twojej opinii, wychodzę z założenia, że na wszystko jest klient. Będą tacy co ku[ią z USA, ale będą też tacy, którzy postawią na auto krajowe, a takich jest coraz więcej....
Zasada jest prosta jak Janusz kupił tanio to sprzeda innemu Januszowi. Na nasze auta będzie inna klientela :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Wt, 21 lut 2017, 11:48 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
tomcio930, wybierz sobie akcesoria za 3-4tys. PLN z katalogu i zwarunkuj zamówienie u nich od takich gratisów...
Niestety nie ma już od ponad roku Pana Dominika, z nim na spokojnie można było pogadać i widać, że mu zależało, a nie wiem jacy są aktualni handlowcy ...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 21 lut 2017, 12:06 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 23.03.2015
Posty: 231
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
nie trawie sprzedawac aut
wystawaim po normalniej cenie 0 odzewu
wystawiam zeby sie w koncu pozbyc pojawiaja sie chetni
oczekuja od 8 letniego auta zeby bylo w idealnym stanie a najlepiej wszystko wymienione i naprawione
a przy placeniu puszczaja tekst no bo u nas takie chodza po normalnej cenie

najlepiej auta sprzedaja kobiety :D
moja mama jak juz tracilismy z ojcem nadzieje sprzedawala jak tylko wziela do reki telefon

kiedys handlowalem autami (eksportowalem poza unie kompletnie sie na mechanice nie znajac :D) i czesciej w lepszym stanie byly jedne z najtanszych ofert (handlarze ktorzy musza w miesiacu sprzedac iles sztuk) niz pojedyncze odpicowane sztuki (gdzie janusz musi przyciac )
kontakt z branza nauczyl mnie ze ... nie ma tanich aut albo przeszlosc albo przebieg
i zrobil ze mnie osobe typu wole gorsze i tansze ale nowe ;)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 21 lut 2017, 12:45 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 26.02.2016
Posty: 96
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Ja auto odbierałem w listopadzie, ale oprócz standardowych gratisów dostałem 3% rabatu od kwoty i dodatkowo akcesoria z rabatem około 20%.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 30  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.