Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 11:36

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 5 lis 2018, 15:32 
Wstydliwy
Offline
Od: 24.02.2018
Posty: 4
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
5 listopada 2018, o 13:48 gzesiolek napisał(a):
Na pewno sie ucieszy Twoim szczesciem...

Nie bardzo rozumiem Twój post.
Napisałem co ja zrobiłem i skąd wziąłem części. Była to odpowiedź na zadane w temacie.
Piszesz o drogich częściach z ASO - byłeś, sprawdziłeś. Niektóre elementy są droższe na aukcjach niż w serwisie.
Boisz się, że auto Ci ukradną to AC sobie wykup. Mierzysz ludzi swoją miarą i od razu twierdzisz, że było to kradzione.
Napisałem post po to, aby rozwiać pewne mity, którymi obrosły Mazdy z USA.


Ostatnio edytowano Pn, 5 lis 2018, 15:32 przez tombien, łącznie edytowano 1 raz
Cytowanie zbyt długiego fragmentu wypowiedzi (regulamin, pkt 5.6).


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Wt, 6 lis 2018, 19:11 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Kikson sorki jeśli Cię uraziłem. Jakoś nie doczytałem w chwili pisania swego posta informacji o źródle Twoich części. Teraz Twój post jest kompletny. Tak czy siak sam nie polecam rozbitków z US ż oczywistych względów. Choć sam rozważałem M3 z silnikiem 2.5 ale jakbym nie kombinował to wychodziło mi za to straszne pieniądze... Gratuluję, że Tobie się udało poskładać wszystko taniej bez części podejrzanego pochodzenia. Taki kompletny rozbitek i miejsce gdzie to trzymać to na wagę złota.
Życzę miłego użytkowania i jak najmniej kłopotów także że złodziejami.
Jeśli chodzi o polskie litery to wybacz akurat pisałem na stanowisku bez polskiej strony kodowej i klawiatury.
Jeśli chodzi o AC +GAP to posiadam i wcale nie zwiększa to mojej tolerancji na proceder handlu kradzionymi częściami...
Jeśli chodzi o ceny części to widziałem dwa kosztorysy naprawy Mazdy i tanio nie było... Znajomy najechał na dostawczaka. Delikatne pukniecie. Ale poszły światła, zderzak, grill i radar w znaczku... Wycena na ponad 20tys PLN...

Jeszcze raz, przepraszam jeśli napisałem zbyt ostro. Chodziło mi o ogólny obraz A zbytnio odniosłem do Ciebie...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 4 lis 2020, 20:47 
Wstydliwy
Offline
Od: 04.11.2020
Posty: 2
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Witam wszystkich,
mam pytanie czy poza oczywistymi rzeczami (lampy itp.) czy są jakieś różnice w mazdach z USA i UE mam na myśli zawieszenie, układ kierowniczy itp. Pytam w kontekście dostępności części. Ktoś wie czy auta są takie same tu i tu?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 17 lis 2020, 21:44 
Wstydliwy
Offline
Od: 01.08.2020
Posty: 4
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: mazowiecki
4 listopada 2020, o 20:47 bandit2 napisał(a):
Witam wszystkich,
mam pytanie czy poza oczywistymi rzeczami (lampy itp.) czy są jakieś różnice w mazdach z USA i UE mam na myśli zawieszenie, układ kierowniczy itp. Pytam w kontekście dostępności części. Ktoś wie czy auta są takie same tu i tu?


Takie same.

4 listopada 2018, o 18:11 Kikson napisał(a):
Moc silnika dla pojemności 2.5 w wersji USA wynosi 192 KM czyli tyle ile dla wersji EU.


Tu różnie bywało, zależy od kudu silnika, były wersje 184 KM i wersje 188 KM (chyba przed pierwszym liftem miały 184, następnie 188).


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Śr, 18 lis 2020, 00:04 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Proponuję poczytać o różnicy między europejskim KM/PS a anglosaskim hp...
Moc maksymalna M6 2.5 z UE i z US jest identyczna i wzrosła minimalnie po ostatnim lifcie (2018)

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.