Teraz jest Pt, 19 kwi 2024, 21:12

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 839 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 28  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 23 sie 2018, 16:28 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 13.07.2018
Posty: 40
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Następna MADZIA z zacnym przebiegiem prawie 270 tyś ,co oznacza że dają radę nasze jednostki napędowe ta akurat 2,5B :)

https://www.autoscout24.pl/oferta/mazda ... ?cldtidx=6

_________________
MAZDA Connecting People :piatka:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 23 sie 2018, 18:50 
Offline
311 tyś mazda 2.0 :)


https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... 9b32f17dc8


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 28 wrz 2018, 10:38 
Wstydliwy
Offline
Od: 28.09.2018
Posty: 1
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: pomorski
Witam,

czy posiada ktoś ulotki, PDF lub po prostu wiedzę o wersjach wyposażenia 6 z 2013/2014 z Holandii i Niemiec.

Wersja której nie jestem w stanie rozszyfrować to GT-M Line 2.2 150 KM

pozdrawiam


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 3 paź 2018, 22:30 
Wstydliwy
Offline
Od: 16.06.2018
Posty: 8
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
Sory ze sie tak wcinam ale znalazlem taki okaz
https://m.mobile.de/auto-inserat/mazda- ... -led-acc-lübeck/267648052.html?ref=srp

Tyle ze w tej wersji 2.5 ma tylko 184 koni zamiast 196. Mlode auto z dobrym przebiegiem ale czy warto ?

-- Dodano: 3 października 2018, o 22:30 --

https://m.mobile.de/auto-inserat/mazda- ... -led-acc-lübeck/267648052.html?ref=srp
Cos mi adres nie chce caly wskoczyc


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Cz, 4 paź 2018, 04:40 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 15.07.2017
Posty: 2287
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Albo ktoś w aukcji się pomylił albo na rynek niemiecki mniejsza moc, żeby ubezpieczenie tańsze było?

_________________
Mazda CX-5 2.2 AT SkyActiv-D AWD, SkyPassion, 2014r, przebieg ~328000km. <urodziny>

Polecany specjalista od silnika 2.2 SkyActiv-D (SH01) oraz elektryki GJ/GL (AA+CP, naprawa LED i inne)-> viewtopic.php?p=354752#p354752


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 4 paź 2018, 08:19 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 17.02.2015
Posty: 595
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: kujawsko-pomorski
A to nie amerykaniec przypadkiem, u nich 2.5 miały 184, ogłoszenie się nie ładuje.


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Cz, 4 paź 2018, 08:27 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 15.07.2017
Posty: 2287
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Zegary Europa... Ziomeczki, linki proszę opatulać tagami BBcode:

Kod:
[url][/url]


https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?ref=srp&id=267648052&scopeId=C

_________________
Mazda CX-5 2.2 AT SkyActiv-D AWD, SkyPassion, 2014r, przebieg ~328000km. <urodziny>

Polecany specjalista od silnika 2.2 SkyActiv-D (SH01) oraz elektryki GJ/GL (AA+CP, naprawa LED i inne)-> viewtopic.php?p=354752#p354752


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 4 paź 2018, 08:53 
Wstydliwy
Offline
Od: 16.06.2018
Posty: 8
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
Dzieki za poprawienie linku i przeniesienie posta. Do wlasnie tak myslalem ze moze ciagniete z usa ale sam juz nie wiem. Dzisiaj jade ogladac ale znalazlem w niemczech jeszcze ze 3 takie mazdy ktore maja niby po 184 konie dlatego troche zglupialem.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 4 paź 2018, 10:16 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.02.2015
Posty: 527
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Europejskie raczej nie mają tylnego przeciwmgielnego w zderzaku.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 4 paź 2018, 12:22 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
...i ma dwa wsteczne.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 16 paź 2018, 21:17 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.10.2018
Posty: 10
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Hej!

Jak widać to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość ;). Noszę się z zamiarem kupna Mazdy 6 z ~2015 roku. Zauważyłem, że modele produkowane w tym roku mają dwa różne ustawienia deski rozdzielczej:

Obrazek
Obrazek

Szukam, szukam i znaleźć nie mogę. Na pewno szukam źle ;) 6tka w tym roku przechodziła jakiś lift? Z czego wynikają te różnice? Czy może to dwie różne opcje wyposażenia?


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Wt, 16 paź 2018, 21:18 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
bumcyk, pierwsza fotka to 1 polift z 2015-2016, druga to przedlift z 2012-2014 roku.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 16 paź 2018, 21:20 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
A w 2017 zmienili dodatkowo kierownice. Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 16 paź 2018, 21:36 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.10.2018
Posty: 10
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
@tombien @Millerek Dzięki za tak szybką odpowiedź. 2017 wygląda moim zdaniem zdecydowanie lepiej niż dwie poprzednie, jednak to już nie mój budżet.

W takim razie w jednym z ogłoszeń pan handlarz z pomylił się pisząc o modelu 2015 roku produkcji. Ciekawe ile jeszcze takich pomyłek jest w ogłoszeniu ;).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 16 paź 2018, 21:49 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Pomyłek czy złych lub niepoprawnych opisów w ogłoszeniach, jest......wieeele.
Naprawdę trzeba czasami mieć wiedzę aby nie wdepnac w bagno :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 16 paź 2018, 22:14 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.10.2018
Posty: 10
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
@Millerek podejrzewam, że tak jest, stąd moja wizyta na forum, żeby dowiedzieć się czegoś od znawców tematu. Mam świadomość, że wiedza u mnie kuleje, ale z drugiej strony mam nadzieję, że filtry wyszukiwania odsieją sporo "handlarzy":
- interesuje mnie tylko samochód od "pierwszego właściela",
- kupiony w polskim salonie, z dostępem do VIN, numeru rejestracyjnego i daty pierwszej rejestracji,
- samochód, który nie jest powypadkowy, nie jest uszkodzony.

Teraz pytanie na ile zapewnienia o niewypadkowości/braku uszkodzeń są wiarygodne ;).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 17 paź 2018, 08:04 
Bywalec
Offline
Od: 22.03.2018
Posty: 276
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
A wiec tak:
-samochody od pierwszego właściciela , czasem to fikcja ? dlaczego auto w lizingu wypadek odkup od firmy przez handlarza ( jako że auto nie spłacone było to nowym właścicielem staje się handlarz rejestruje auto jako druga osoba po leasingodawcy czyli jest niby pierwszy a auto rozje...... często szkoda całkowita )

Jedyna szansa to spec ale i tu nie tak łatwo to co on wie wie handlarz

Skąd to wiem bo robiłem w odkupie aut od ASO i poznałem takie numery że ręce opadają.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 17 paź 2018, 09:31 
Prawie fanatyk
Offline
Od: 01.11.2013
Posty: 2163
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
bumcyk, przeglądaj to forum, gdyż może się zdarzyć, że któryś z forumowiczów będzie sprzedawał.
Ogłoszenia już się pojawiały, wówczas łatwo poznasz niemalże całą historię auta.

_________________
Nie odkładaj do jutra tego, co możesz zrobić pojutrze!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 17 paź 2018, 20:26 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.10.2018
Posty: 10
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
@ABC1 na oględziny do tej pory jeździłem właśnie z innym handlarzem, który też sporo w swoim życiu widział i trudni się sprowadzaniem uszkodzonych samochodów zza granicy ;) Wiadomo, że nie mam żadnej gwarancji, że nie właduję się na minę, ale z racji tego, że sam nie ogarniam tematu poprosiłem jego o pomoc. BTW, wczoraj byłem w Łodzi oglądać ten egzemplarz: https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-s ... d75e002d3f :)

@zagryziak forumowicze to fanatycy marki, którzy często kochają swoje samochody. Dodatkowo ogólną prawdą jest to, że przeceniamy wartość rzeczy, które posiadamy. Łącząc te rzeczy ze sobą otrzymujemy samochody, które często są w górnej części (powyżej?) widełek cenowych spotykanych u innych prywatnych właścicieli. Proszę popraw mnie jeśli się mylę.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 17 paź 2018, 21:01 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 21.10.2015
Posty: 932
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
Fanatycy (forumowicze) :wink: dbają o swoje auta .... jak w życiu za jakość trzeba zapłacić :)

_________________
Nieważne kim chciałbyś być, ważne kim jesteś teraz

była GG kombi, GH hb a teraz jest GJ sedan :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 17 paź 2018, 21:15 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.10.2018
Posty: 10
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
@PIOTR pełna zgoda, z tym, że nie potrzebuję jakości w postaci detailingu, wypasionych alufelg, braku "parkingowych zarysowań", obniżonego zawieszenia, które poprawiają wygląd i tak ładnego samochodu. Dodatkowo samochody trzyletnie (pięcio?) są na gwarancjach więc zalecane serwisy i tak są robione - nie wiem czy potrzebuję więcej. Dlatego też wydaje mi się, że niestety znajdę samochodu wśród forumowiczów.


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Cz, 18 paź 2018, 09:37 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
bumcyk, czyli polujesz na okazje... ok Twoja sprawa...

Jak patrzyłem na oferty forumowiczów to widziałem raczej ceny rynkowe... Oczywiście po odrzuceniu największych ulepów np. tych z USA, które zaniżają ceny...
Generalnie auta z polskich salonów mocno trzymają wartość... zwłaszcza benzyniaki...
I cena ponad 50% wyjściowej za auto przedliftowe z 2013-2014 to nic zaskakującego...3letnie polifty to w większości ceny ok. 90tys PLN brutto czyli grubo ponad 60% ceny wyjściowej...
A tutaj pełna gwarancja już skończona lub na ukończeniu (3 lata), i jest tylko rozszerzona/ubezpieczeniowa...

Sądzę, że na polifta 2015 i na pierwszy serwis trzeba sobie łącznie min. te 90tys. PLN założyć... taniej zacznie się troszkę jeżdżenia i jednak ruletka...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Cz, 18 paź 2018, 09:38 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Albo kupuje się tanio, albo dobrze. :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 18 paź 2018, 18:53 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.10.2018
Posty: 10
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
@gzesiolek A co myślisz o tym? https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-s ... 0e959ee0c6? A jak mowa o dużo niższej wersji wyposażenia z silnikeim 145KM to od dealera można znaleźć 2017 z 30k przebiegu za 80k. Jestem świadomy, ze to nie rocznik, wymagania gdzie znajdę samochód za 60k...

Dokładnie to miałem na myśli pisząc o 3 latach - pełna gwarancja, w trakcie której wszystkie naprawy były robione w serwisie już skończona i takiego samochodu właśnie szukam, Jak ktoś jeszcze miał 5letnią gwarancję to super, ale absolutnie nie jest to wymóg.

@tombien znałem inną wersję, wybierz 2 z 3: tanio, szybko, dobrze.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 19 paź 2018, 08:11 
Bywalec
Offline
Od: 31.05.2015
Posty: 346
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Przy kupnie używanej mazdy 6 wystarczy sprawdzić średnią utratę wartości
http://connectedcar.auto-swiat.pl/porad ... u-d/r8dc1n

Mazda 6 traci 10% wartości średnio na rok dla auta 3-5 letniego. Generalnie auto ma najniższą utratę wartości dla wszystkich aut z klasy D i dlatego bardzo opłaca się kupić auto nowe zamiast kilkuletnie. Mazda 6 po 3 latach traci na wartości 30% a takie BMW 3 już 50%.

Z zupełnie nową Mazda 6 2018 może być trochę kontrowersji bo zmiany które wprowadziła mazda są nie koniecznie na lepsze, ludzie piszą, że auto bardziej ospałe i więcej spala więc ktoś może celowo szukać wersji pre-2018


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pt, 19 paź 2018, 09:54 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
bumcyk, ta za 75tys PLN cenowo okazyjna (2.0 MT SkyPassion z białą skórą), trzeba dokładnie obejrzeć i sprawdzić jej historię...
Ale jeśli nie bita to prawdziwa okazja...
W sumie jak patrzyłem ze 2 miesiące temu na ceny swojej (2,5AT SkyPassion) po wybraniu kraju pochodzenia... i tylko pojedyncze i podejrzane były poniżej 90tys PLN.... stąd mój komentarz...

Jeśli chodzi o wersje 145KM to w kraju była tylko SkyGo (manualna klima i prawie golas w wyposażeniu) która jako nowa kosztowała 90tys PLN, więc oferta na 80tys PLN u dealera za prawie nowe auto wcale mnie nie dziwi... ale takich wersji na rynku wtórnym jest b. mało (SkyGo i SkyMotion)...

I nie mówię, że nie kupisz taniej, ale trzeba się naszukać lub mieć szczęście...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 19 paź 2018, 15:25 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.10.2018
Posty: 10
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
gzesiolek ta wersja za 80k to SkyBusiness, tak jak mówisz - golas, przykład tutaj https://wrobel.mazda-dealer.pl/uzywane_ ... 406d2d5329. Ten sam dealer ma kilka innych sztuk w podobnej konfiguracji, z tym że nie biorę ich pod uwagę, bo chciałbym troszkę więcej niż 145KM.

Co do tego egzemplarza z podlasia to zmiana właścicela była 15.03, miesiąc później samochód przeszedł przegląd i miał 73750km, według ogłoszenia ma teraz 80k więc to mi się spina. Wykup leasingu może być wykupem od własnej firmy albo wykupem o jakim mówił ABC1. Gdyby nie to, że mam do tego samochodu 500+ km w jedną stronę to pewnie pojechałbym go zobaczyć :). A tak, ktoś inny to zrobił i ogłoszenie już nie jest aktualne ;).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 19 paź 2018, 18:52 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Spojrzałem co tam obecnie sprzedaje Mazda Gołębiewski.
I...od lutego stoją dalej dwie sztuki M6 w kombi, od lutego.... Jedynie cena zmalała, o parę groszy... kiepsko ogólnie sobie radzą jakoś w tym przypadku konkretnie....


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 20 paź 2018, 08:51 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.10.2018
Posty: 10
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Millerek hmm wydaje mi się, że mają wystawione 4 sztuki kombi (jedna jest dwa razy), chyba że mówimy o innym salonie. A może chodziło Ci o to, że 2 z 4 nie sprzedały się od ponad pół roku...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 20 paź 2018, 23:58 
Wstydliwy
Offline
Od: 20.10.2018
Posty: 7
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Cześć, dobry wieczór właściwie ;-)

Cóż, dwa tygodnie temu stałem się posiadaczem 6tki. Import z USA (2015 r.), dokładnie tego egzemplarza...

https://badvin.org/v/JM1GJ1V69F1169998- ... 339785#buy

Mazda od lutego 2016 zarejestrowana w Polsce i od tamtej pory miała tylko jednego właściciela. Niedawno pojawiła się w ogłoszeniach, stała w Płocku. Sprzedający już w pierwszej rozmowie telefonicznej nie ukrywał ze auto po zdarzeniu, ale zaznaczył ze w tył. Bo jak to stwierdził, nie kupił by auta rozbitego przodem. Samochód ma dziś 19 tyś mil. Poza stukającym fotelem kierowcy (co wkurza mnie coraz bardziej), nie nosi wewnątrz żadnych oznak zużycia. Kierownica jak nowa, zresztą jak całe wnętrze. Oryginale tarcze (biją przy hamowaniu z dużej prędkości), zaciski czyste jak fabryczne. Silnik suchy, dlaczego o tym piszę? A dlatego, że ktoś w niego wlał w lutym tego roku castrola 10W40... wywaliłem. Jest MOTUL 0W20, jest filtr olejowy Knecht. Właściciel nie umiał mi jednoznacznie odpowiedzieć dlaczego taki olej... przy tak małym przebiegu... który tak w cepiku jak i w wyglądzie zewnętrznym lamp, przedniej szyby, wnętrza i wogóle stanu auta wydaje się być autentycznym. Nie jest to moje pierwsze auto używane, kolejny raz był przy oględzinach wykorzystany kanał i gruntowny przegląd nadwozia ale i podwozia. Zakładając że auto miało tylko dzwon w USA, przód wygląda na nierozbierany w żaden sposób. Śruby mocujące drzwi także nie ruszane. Prawy błotnik wyciągnięty i polakierowany. W bagażniku ślad po odcięciu kawałka podłogi, mastyki i lakierowanie zrobione ładnie. Całość od spodu zabezpieczona antykorozyjnie. Pościągałem trochę wykładzin z bagażnika, nigdzie nie widać oznak korozji. Od naprawy za chwilę będą mijały niemalże 3 lata, więc gdyby było coś schrzanione to ruda chyba by już wychodziła...

Pan który sprzedał mazde jak to określił lubi się pocieszyć 2-3 lata i kupić kolejne. Przesiadl się do Q5. Im dalej w las (w sensie czasu poświęconego maździe) tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu ze poza przygodą w USA nic więcej się z nią nie działo. I jednocześnie to mnie trochę przeraża bo jak to przecież mówią okazji (perełek) nie ma. Owszem, dostała w tył, ale zawieszenie pozostało nie ruszone. Na zdjęciach została częściowo zdemontowana (Nie wiem po co), ale czego tu nie widać, to np klapa bagażnika która została założona ta sama (była nieuszkodzona). Dam bagażnik zrobiony elegancko, wszystkie wypełnienia, mocowania lewarka itp na swoim miejscu.

Lampy przednie zostały amerykanskie. Nie ma tylnego przeciwmgielnego. Jakoś mu (poprzedniemu właścicielowi) to przeszło. Nie wiem co powie mój lokalny diagnosta...

Trochę zadowolenie miesza mi się z rozczarowaniem. Niby klawisz Navi, ale navi nie ma. Niby światła auto (ale jak są auto, to nocą muszę przestawić na drogowe żeby móc używać "długich"), niby skory idealne ale fotel stuka. Niby elektryczny ale nie ma pamięci... Ale! Ogrom ilości miejsca z tylu (mam fotelik dla dziecka, tyłem do kierunku jazdy), cichy i ekonomiczny silnik, naprawdę ekonomiczny! Przesiadam się z fiata bravo 1.4 T-jet, który palił mi 10 litrów! Bagażnik jak na nasze potrzeby wystarczający. Lekkość w prowadzeniu (jest taka jakaś zwinna, chodzi w wadze fiata), asystent martwego pola (działa), ale lusterka się nie składają i chyba nie ma wogóle takiej funkcji, bo pokrętlo się nie obraca do góry. Działa tempomat, działa kamera cofania włącznie z sygnalizacją jak coś jedzie z boku. Farenheity sobie przestawilem na C., skrzynia manualna (to dość nietypowe?), piękny kolor, piękne felgi 19. Opony trzeba będzie kupić na lato bo te fabryczne jeszcze... dostałem komplet 17stek z zimowymi, nowymi. Co prawda Kumho, ale darowanemu...(no wiem, nie za darmo). No i przebieg, który dla tego silnika jest chyba niczym... reasumując, nowy olej, nowe filtry (włącznie z kabinowym) i tyle.

Czy jeszcze w ramach jakiejś akcji ASO cokolwiek z fotelem mogą mi pomóc?

Raz jeszcze witam nowych forumowych kolegów... pewnie będę zaglądał tu częściej, no chyba że właściciele "szrotów z USA nie mają prawa...", aczkolwiek wydaje mi się że źle nie trafiłem. Pozdrawiam.


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 839 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 28  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.