Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 16:29

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 839 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 28  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 25 cze 2017, 19:49 
Wstydliwy
Offline
Od: 18.08.2014
Posty: 5
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
A może taka????????
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-m ... xtor=SEC-8


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 cze 2017, 00:29 
Świeżak
Offline
Od: 17.02.2017
Posty: 21
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zachodniopomorski
Nie wiem czy to efekt zdjęć, ale wygląda jakby tylni zderzak miał inny odcień.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 2 lip 2017, 01:24 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 16.09.2013
Posty: 2161
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
https://www.facebook.com/bezwypadkowe.n ... =3&theater

z usa


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 2 lip 2017, 06:05 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 28.07.2013
Posty: 1952
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Widziałem to na fajsie, generalnie tak jest , że usańce zaniżają ceny, czy to chodzi o GJ czy KE, więc duża benzyna stamtąd to przeważnie przy kosztach cła to handel strupami. :/

_________________
Samochodami się albo jeździ albo się je kocha, fajnie jak jest jedno i drugie


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 29 paź 2017, 22:58 
Wstydliwy
Offline
Od: 27.10.2017
Posty: 2
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: pomorski
Witam wszystkich! Mam nadzieję że to nie będzie mój pierwszy i ostatni post na forum i w krótkim czasie dołączę się do właścicieli szósteczek :>
Szukam aktualnie Mazdę 6 GJ/GL, kombi, 2.0 MT SkyPassion (teoretycznie może być i 2.5 AT i SkyEnergy, zależy od propozycji :wink: ), z przebiegem do 100k (bardziej 60k-80k). Jeżeli ktoś-coś poradzi byłbym bardzo wdzięczny <zadzwon>

Też poproszę o jakichkolwiek sugestiach o tych modelach co oglądam na otomoto:
Z prywatnych, GJ:
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-z ... zayDj.html

Inne są od dealer'ow (co powiedziecie o używanych od Gołembiewscy ? :idea: ):
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-2 ... zckQM.html
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-d ... zcxls.html
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-2 ... z4TB9.html

Bardzo dziękuję! Powodzenia!


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 30 paź 2017, 16:18 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
crow napisał(a):
Widziałem to na fajsie, generalnie tak jest , że usańce zaniżają ceny, czy to chodzi o GJ czy KE, więc duża benzyna stamtąd to przeważnie przy kosztach cła to handel strupami. :/
Po sezonie huraganowym szykuje się wysyp bezwypadkowych okazji.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 30 paź 2017, 18:08 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 15.04.2015
Posty: 989
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
29 października 2017, o 22:58 sendel napisał(a):
Jeżeli ktoś-coś poradzi byłbym bardzo wdzięczny

Pisz do sprzedających, aby podali Ci nr VIN auta. Podejrzewam, że w większości przypadków na Twoim pytaniu wszelka korespondencja się zakończy. Pewnie to było gdzieś w 2014, napaliłem się jak szczerbaty na suchary na 6. Po co przepłać, skoro kilku miesięczne na portalach są znacznie tańsze i już często po przeróbkach na rynek Europejski. Moja chęć na takie auto skończyła się właśnie jak ani razu nie dostałem odpowiedzi na zapytanie o VIN.

_________________
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy ze świnią w błocie, po pewnym czasie zauważysz, że świni się to podoba.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 lis 2017, 00:08 
Wstydliwy
Offline
Od: 10.09.2017
Posty: 11
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: dolnośląski
Dobry wieczór,

to mój pierwszy post na forum, więc chciałbym przywitać się ze wszystkimi i przy okazji życzyć przyczepności w ich Mazdach.

Ad rem - miesiąc temu rodzice kupili Mazdę 6 2.0 165 KM AT kombi soul red z listopada 2014 r. (produkcja wrzesień 2014 r.). Samochód ma przebieg tylko 60 kkm. Chciałbym się Was spytać, na co zwrócić uwagę i czy warto jechać z czymś do ASO na wymianę/naprawę. Ogólnie w samochodzie wszystko jest sprawne (ostatnio na przeglądzie wymienili na akcji serwisowej siłowniki klapy), ale zauważyłem trzy rzeczy:

1. Szum od strony szyby pasażera z przodu przy prędkości, hmm, >100 km/h.
2. Dość długo ściągają się kontakty z telefonu (ok. 600 kontaktów z 15-20 minut).
3. Odtwarzanie z USB startuje od pierwszego utworu po każdym uruchomieniu silnika.

I teraz pytanie - samochód jest jeszcze 2 tygodnie na fabrycznej trzyletniej gwarancji (potem jest jeszcze dwuletnia przedłużona, ale z tego co wyczytałem, ma ona mocno ograniczony zakres - poprawcie mnie jeśli się mylę), więc czy warto jechać z tymi usterkami do ASO (najbliżej nam do Lubina) i się kłócić o naprawę? Czytałem na forum, że zmieniali moduł bluetooth i to miało pomóc na problemy nr 2 i 3. A co z wyciszeniem? Trudno mi było znaleźć jednoznaczną informację, czy ASO coś robią w tej sprawie, czy trzeba się z nimi spierać. Jest jeszcze coś, na co powinniśmy zwrócić uwagę? Będę wdzięczny za odpowiedzi, tym bardziej że gwarancja niedługo się kończy i trudno będzie potem cokolwiek wywalczyć.

Pozdrawiam,
MK


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 lis 2017, 07:57 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 17.12.2012
Posty: 2361
Rok produkcji: 2019
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: śląski
3 listopada 2017, o 00:08 swistak40 napisał(a):
A co z wyciszeniem? Trudno mi było znaleźć jednoznaczną informację, czy ASO coś robią w tej sprawie, czy trzeba się z nimi spierać.

Nie robią. Jest cały watek o EUS (Efekt Uchylonej Szyby) i dodatkowym wyciszeniu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 lis 2017, 08:17 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 02.03.2015
Posty: 285
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
3 listopada 2017, o 00:08 swistak40 napisał(a):
I teraz pytanie - samochód jest jeszcze 2 tygodnie na fabrycznej trzyletniej gwarancji (potem jest jeszcze dwuletnia przedłużona, ale z tego co wyczytałem, ma ona mocno ograniczony zakres - poprawcie mnie jeśli się mylę), więc czy warto jechać z tymi usterkami do ASO (najbliżej nam do Lubina) i się kłócić o naprawę? Czytałem na forum, że zmieniali moduł bluetooth i to miało pomóc na problemy nr 2 i 3. A co z wyciszeniem? Trudno mi było znaleźć jednoznaczną informację, czy ASO coś robią w tej sprawie, czy trzeba się z nimi spierać. Jest jeszcze coś, na co powinniśmy zwrócić uwagę? Będę wdzięczny za odpowiedzi, tym bardziej że gwarancja niedługo się kończy i trudno będzie potem cokolwiek wywalczyć.

Pozdrawiam,
MK


Sprawdź jeszcze czy składają Ci się oba lusterka i czy nie lata fotel kierowcy... to zrobią na gwarancji. Z modułem Bluetooth też śmiało jedź...wymienią. Jeżeli podczas hamowania czujesz wibrację, bicie tarcz ... możesz próbować reklamować, w moim przypadku takie próby miały efekt pozytywny w postaci wymiany tarcz dwa razy i przetoczenia za trzecim :)

POzdrawiam


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 lis 2017, 09:50 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 16.09.2013
Posty: 2161
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
3 listopada 2017, o 00:08 napisał(a):
3. Odtwarzanie z USB startuje od pierwszego utworu po każdym uruchomieniu silnika.


była na to akcja serwisowa - wymiana modułu BT - zgłaszaj i walcz niech to wymienią


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 lis 2017, 10:13 
Offline
Kolego świstak. Podstawy napisali ci koledzy. Zobacz czy jeszcze nie ma takich problemów:
- falującą maska - rozpędź się do 160 i zobacz. Wymieniali jakieś uszczelki.
- zardzewiała tarcza z tyłu (nierówne branie klocka) - wymieniali zacisk hamulcowy
- akumulator pewnie i tak masz po gwarancji bo do 2015 był na to chyba rok. Ale jak iStop nie działa to zawsze możesz ich odpytać. A nóż coś ugrasz.
- na EUS wymieniali zestaw 11 uszczelek. Pytanie czy by ci to nie pomogło. No i czy twój egzemplarz nie miał tego od razu przy produkcji. W sumie wiele to nie pomagało. Ale to auto loteria i może u ciebie coś da.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 11 sty 2018, 18:01 
Świeżak
Offline
Od: 11.06.2014
Posty: 21
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Region: podlaski
witam, mam pytanie do kolegów z forum co do wyceny kupna przez aso mazdy mojej 6 ( mazda 6 skyenergy 2.0 165 hp MT sedan + fabryczna kamera cofania z polskiego salonu) , a więc auto ma 140 tyś przebiegu jeźdżony wyłącznie w trasie, cały czas serwisowane, całkowicie bezszkodowe, bezkolizyjne, rok prod. 2014, pierwsza rej. VIII 2014, aso ( ten sam dealer u którego samochód kupowałem) twierdzi, że mimo że auto bez wypadkowe i na gwarancji, to jest "zajechane" i proponują 60 tyś zł brutto, obserwowałem oferty na otomoto i czuję się delikatnie mówiąc skrzywdzony ofertą mojego dealera, liczyłem na około 70 tyś co sądzicie, może się mylę, czy spróbować samodzielnej sprzedaży? pozdrawiam


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 11 sty 2018, 18:26 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1066
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Dealer musi to auto sprzedać i na tym zarobić, więc nie spodziewaj się, że cena będzie taka jakbyś bezpośrednio sprzedał.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Cz, 11 sty 2018, 18:59 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
11 stycznia 2018, o 18:01 bartryn napisał(a):
czuję się delikatnie mówiąc skrzywdzony ofertą mojego dealera

Ale co zmuszony jesteś mu sprzedawać, że jesteś skrzywdzony, bo nie rozumiem... Oferty dealerskie są zwykle o ok 20% niższe niż rynkowe...

Mi za Lancera dawali 60% tego co dawali znajomi... i 80% tego za ile sprzedaliśmy rodzicom żony... Przecież nie robią tego charytatywnie, ale mają na tym zarobić i mieć czas/kasę na ew. poszukiwania kupca...

Nie chcesz to nie sprzedajesz im, ale sam musisz poświęcić czas i kasę na znalezienie kogoś kto Ci zapłaci tyle ile chcesz...
Pamiętaj też o dwóch rzeczach: 1 złomki z US zepsuły rynek Mazd 6, 2 ceny na otomoto w 90% są cenami wyjściowymi negocjowalnymi o min. 10%...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 11 sty 2018, 19:21 
Bywalec
Offline
Od: 23.02.2016
Posty: 439
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
i jeszcze dodatkowo 3-latek z przebiegiem 140 tyś. Inaczej zapłacisz za 3-latka z przebiegiem 60k a inaczej z przebiegiem 140k.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 11 sty 2018, 20:25 
Świeżak
Offline
Od: 11.06.2014
Posty: 21
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Region: podlaski
nie, nie muszę pilnie sprzedać, kupiłem już drugi samochód, natomiast trochę z ciekawości i lenistwa postanowiłem iść na skróty i sprzedać w aso, a nie na własną rękę szukać kupca bo mogę szukać dwa dni lub dwa miesiące, a mój dyżurowy charakter pracy nie bardzo pozwala na umawianie się z potencjalnymi klientami i jazdy próbne lub oględziny na stacji diagnostycznej,natomiast nie spodziewałem się tak niskiej oferty, na otomoto są samochody w tej wersji z tego roku nawet 20 tyś droższe, fakt mają przebiegi około 30-40 tyś - tylko czy one są prawdziwe, no bo kto przy zdrowych zmysłach sprzedaje 3 latka który ma 30 tyś i jest bezwypadkowy


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Cz, 11 sty 2018, 20:50 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Wszystko zależy kto ile jeździ. Z reguły to diesle mają największe przebiegi. Z benzynami jest różnie.
W rodzinie jest samochód, który ma 35 tys km a kupiony był w salonie na początku 2008 roku. :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 11 sty 2018, 21:01 
Świeżak
Offline
Od: 11.06.2014
Posty: 21
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Region: podlaski
łał :) no to biały kruk, w aso powiedzieli , że tak naprawdę to robią mi grzeczność proponując w ogóle odkupienie, bo raczej nie skupują samochodów z takimi przebiegami , no max to 150 tyś, bo klient który chce kupić auto z silnikiem benzynowym nie chce mieć przebiegu jak w dieslu, hmm w takim razie muszę zainwestować w mycie i czyszczenie i mazda poczeka na nowego właściciela w garażu :wink:


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Cz, 11 sty 2018, 22:40 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
W Twoim wypadku tak będzie najlepiej. Tym bardziej, że czas Cię nie goni. Nie musisz sprzedać przed zakupem. :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 11 sty 2018, 23:48 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1520
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Jak ja usiłowałem sprzedać Lancera w rozliczeniu, to mi zaproponowali tyle, że sprzedawca mi nie chciał powiedzieć, bo sam przyznał że wstyd. Podobno biorą NAJTAŃSZĄ ofertę z otomoto i odejmują jeszcze 3.500 na swój zysk. Finalnie sprzedałem za 10.000 więcej znajomym...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 12 sty 2018, 11:20 
Wtajemniczony
Offline
Od: 16.12.2015
Posty: 180
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
11 stycznia 2018, o 18:01 bartryn napisał(a):
witam, mam pytanie do kolegów z forum co do wyceny kupna przez aso mazdy mojej 6 ( mazda 6 skyenergy 2.0 165 hp MT sedan + fabryczna kamera cofania z polskiego salonu) , a więc auto ma 140 tyś przebiegu jeźdżony wyłącznie w trasie, cały czas serwisowane, całkowicie bezszkodowe, bezkolizyjne, rok prod. 2014, pierwsza rej. VIII 2014, aso ( ten sam dealer u którego samochód kupowałem) twierdzi, że mimo że auto bez wypadkowe i na gwarancji, to jest "zajechane" i proponują 60 tyś zł brutto, obserwowałem oferty na otomoto i czuję się delikatnie mówiąc skrzywdzony ofertą mojego dealera, liczyłem na około 70 tyś co sądzicie, może się mylę, czy spróbować samodzielnej sprzedaży? pozdrawiam


Ja mam SkyMotion, ale z podgrzewanymi siedzeniami, czujnikami parkowania i jeszcze kilkoma bajerami (Navi, zabezpieczone podwozie, powłoka etc) i z przebiegiem 41kkm. Będę sprzedawał za jakieś 1,5 miesiąca i liczę, że wezmę z 65 tyś po negocjacjach.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 12 sty 2018, 13:08 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 23.04.2016
Posty: 385
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
EWiadomo, że najlepiej sprzedać samemu choć kupując Madzie zostawiałem w rozliczeniu mojego Seata Leona 4 letniego - zaproponowali mi 50 % wartości wiec nie zastanawiałem się nawet, po tyle samo bym sprzedawał:) Choć sprzedali go 4000 drożej to chociaż dupy sobie nie zawracałem.

_________________
Lublin to nie dziura :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 12 sty 2018, 19:31 
Bywalec
Offline
Od: 31.05.2015
Posty: 346
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Sugerowanie się cenami na otomoto ile auto jest warte można być złudne, że do ceny trzeba odjąć negocjacje, a druga sprawa, że często są to ceny za które ktoś "chciałby sprzedać" i później buja się pół roku ze sprzedażą auta.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 14 sty 2018, 10:25 
Świeżak
Offline
Od: 11.06.2014
Posty: 21
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Region: podlaski
panowie dziękuję za radę, samochód sprzedał się w 1 dzień na otomoto za 10 tyś zł wiecej nie dawał dealer :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 14 sty 2018, 11:01 
Offline
No proszę. Gratulacje. Mieć 10 kPLN a nie mieć to jednak różnica. :)


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: N, 14 sty 2018, 13:07 
Bywalec
Offline
Od: 31.05.2015
Posty: 346
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
14 stycznia 2018, o 10:25 bartryn napisał(a):
panowie dziękuję za radę, samochód sprzedał się w 1 dzień na otomoto za 10 tyś zł wiecej nie dawał dealer :)

Sprzedałeś Skyenergy z 2014 przebieg 140tyś 2.0l MT za 70tyś? :arrow:
Musiała być w naprawdę super stanie, gratulacje <spoko>


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 14 sty 2018, 15:50 
Świeżak
Offline
Od: 11.06.2014
Posty: 21
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Region: podlaski
tak, jej stan jest idealny, auto naprawdę bardzo delikatnie traktowane i bardzo zadbane wręcz pedantyczne , sprzedałem je tylko dlatego że skończył się leasing i wiadomo... koszty, a żona ma nówkę outlandera także samochodu musiałem się pozbyć, dodam że dalej jeździłem na oryginalnych oponach z 2014 roku zarówno letnich i zimowych, a klocki hamulcowe były wymienia dopiero przy 80 tyś km !!! :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 14 sty 2018, 15:57 
Offline
Ja tam mam firmę i nie rozumiem pojęcia: generowania kosztów przez zmianę auta po skończeniu leasingu 3 letniego. Jak się sprawuje i nie sypie to zmienia się dla generowania kosztów? Dla mnie bezsens. Chętnie posłucham o sensie takiego podejścia. Ja obecnie mam 2 lata do końca leasingu i chętnie bym zmienił z 2 powodów - Mazda i nuda. Ale nie z tytułu kosztów. Bo niech mnie ktoś poprawi ale im auto starsze tym rocznie traci mniej, a więc nie wydajemy adekwatnie na coś nowego co traci więcej. Jest pewnie jakaś granica cena/koszty użytkowania. Ale to chyba bardziej zależy od przebiegu a nie wieku.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: N, 14 sty 2018, 16:05 
Świeżak
Offline
Od: 11.06.2014
Posty: 21
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Region: podlaski
oczywiście,kolego masz rację, chciałem nowe i szybsze auto, ta wymówka z kosztami to takie racjonalizowanie swoich zachcianek, ale przy moich przebiegach rocznych trzymanie auta jeszcze np 3 lata to oznaczało by przebieg ok 300 tyś km, a wiadomo jak w Polsce klienci reagują na takie liczby, a wtedy pewnie oddałbym ją za darmo handlarzowi


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 839 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 28  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.