Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 13:02

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 839 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 28  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 21 paź 2018, 07:45 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Wszystko się zgadza, j to co piszesz również.
Mam tylko jedno zastrzeżenie związane z uszkodzeniem linii dachowej prawej strony nad slupkiem C które wygląda jak wgniecenie bądź wciągnięcie do wewnątrz, Domniemywam że po tym zdarzeniu parkowania w bagażniku. Jeśli się mylę to ok, ale jeśli się nie mylę to....

Jeśli jest to pozostałość po zdarzeniu kolizji, autko wg przepisów nadaje się na złom. Rzeczoznawca nie musi oglądać całego auta zobaczy jedno takie małe wgniecenie i już klemie w papierach szkoda całkowita.
Nie znam się dokładnie w sposobie ustalania czy naprawiać czy złomowanie, ale raczej w kierunku jako złomowanie było przeznaczone dla tego samochodu.

Jednakże, takie małe uszkodzenie powstaje na skutek uderzenia, po którym można określić siłę uderzenia. Powiem że wielkie nie było ale małe też nie. Elementy nośne samochodu zostały naruszone bezpowrotnie.

Ale nie jest źle, można wymieniać większość elementów na nowe/używane, składać cwiartki podłużnice itd, owszem, efekt zaskoczy i nic nie będzie widać.

Ja też miałem kilka aut po jakimś tam zdarzeniu, wiedziałem o tym ale później dopiero widziałem konsekwencje nie naprawy ale tych uszkodzeń. Pewne moje auto po czyimś parkowaniu w bagażniku podobnie jak u ciebie, miało konsekwencje w samym przodzie auta.
Mówię tutaj dokładnie o rozwarstwieniu się podłużnicy i oddzieleniu od samochodu. Niby wszystko ok ale jednak było coś czego nie można było dostrzec wcześniej. Wewnętrzne uszkodzenia wychodzą dopiero później w najmniej oczekiwanych momentach.

Ogólnie ładne zadbane czyste autko jako mazda, zalety i wady są i/lub będą tobie znane, zapraszamy do lektury forum. Nie ma co się szczypac, jest ok.


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: N, 21 paź 2018, 09:14 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 15.07.2017
Posty: 2287
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
No ale tu nie ma się co oszukiwać. Dlaczego to auto wyjechało z USA? Bo po naprawie nie spełniło by wymogów bezpieczeństwa okresowych w prawie w USA. Więc nie ma prawa być tam naprawione, jedynie złom lub Europa.

_________________
Mazda CX-5 2.2 AT SkyActiv-D AWD, SkyPassion, 2014r, przebieg ~328000km. <urodziny>

Polecany specjalista od silnika 2.2 SkyActiv-D (SH01) oraz elektryki GJ/GL (AA+CP, naprawa LED i inne)-> viewtopic.php?p=354752#p354752


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 21 paź 2018, 09:33 
Bywalec
Offline
Od: 22.03.2018
Posty: 276
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Panowie człowiek się cieszy autem oby nie nawaliło w nim nigdy nic , a w PL są jeszcze gorsze kwiatki i niespodzianki często człowiek jeździ takim i dopiero po paru latach się dowiaduje czym jeździł .


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: N, 21 paź 2018, 12:27 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
novationen, kilka uwag:
1) niech Ci służy i abyś nigdy nie musiał testować wytrzymałości konstrukcji,
2) klapa tylna na pewno była klepana, albo zakładana nowa od innego, nie ma szans by nie uległa uszkodzeniu...
3) brawo z szybką decyzją co do oleju...
4) "Auto" w światłach działa po wybraniu i wtedy włączeniu świateł drogowych i wtedy ma reagować na to czy wykrywa światła z przodu czy nie i wyłączać drogowe dla xenonów lub wyłączać strefy dla LEDów, a do Navi potrzebujesz karty SD z nawigacja w slocie w podłokietniku...
5) szroty z USA są na cenzurowanym na forum z kilku powodów... są praktycznie zawsze po zdarzeniach w związku z czym, a) większość z nich to rzeczywiście szroty z naruszoną konstrukcją, b) zwykle zaniżają ceny aut na rynku wtórnym, co dla osób które chcą sprzedaż swoje auto np. po 5latach, może czasem boleć... i co najważniejsze c) do naprawy i przygotowania do sprzedaży potrzebne są części... te ori w ASO są strasznie drogie (tak, że opłacalność naprawy była by zerowa) więc jest straszny cug na części ze szrotów, a to powoduje, że jest duży popyt na kradzione, bo i ile może być takich Mazd na złomowiskach... a że nikt z nas nie lubi tych co nam auta kradną to i troszkę też nie lubimy tych co te części z kradzionych biorą, czytaj handlarzy amerykańskimi szrotami... a to odbija się też nieco na takich użytkownikach jak Ty...

Szerokości i niech się Mazda sprawuje...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 21 paź 2018, 13:11 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.02.2015
Posty: 526
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
21 października 2018, o 13:27 gzesiolek napisał(a):
a to powoduje, że jest duży popyt na kradzione

I to powoduje, że płacimy kosmiczne pieniądze za AC a po paru latach ciężko sprzedać auto za sensowną kasę bo ulepy królują a handlarze się cieszą.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: N, 21 paź 2018, 13:28 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
A wszystko zaczyna się od popytu na takie "samochody". Bo CCC (cena czyni cuda) i zasłania zdrowy rozsądek. :/


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 21 paź 2018, 13:36 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
..a co się z pojazdem w USA stało samemu można sprawdzić przez Carfaxa. Tylko, że to kosztuje 10$..


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: N, 21 paź 2018, 13:42 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 15.07.2017
Posty: 2287
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Dlatego ja jak brałem swoją używkę CX-5 to wolałem salon Polska z przebiegiem 150k niż od polskiego handlarza w stylu "Niemiec płakał jak sprzedawał" z przebiegiem 50k (podzielonym prawdziwym 300k przez 6) oraz hamerykańskim "totaled" w którym po naprawie będzie czekało jeszcze miliony niespodzianek... Sorry, ale taka jest prawda.

_________________
Mazda CX-5 2.2 AT SkyActiv-D AWD, SkyPassion, 2014r, przebieg ~328000km. <urodziny>

Polecany specjalista od silnika 2.2 SkyActiv-D (SH01) oraz elektryki GJ/GL (AA+CP, naprawa LED i inne)-> viewtopic.php?p=354752#p354752


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 21 paź 2018, 13:47 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
A ja zbierałem całe życie zaskórniaki do skarbonki aby sobie nowe i najładniejsze kupić. I na 50 urodziny sobie kupiłem. Nic wcześniej oraz później mnie tak nie uradowało jak ten prezent.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 21 paź 2018, 13:52 
Wstydliwy
Offline
Od: 20.10.2018
Posty: 7
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Akurat właściciele krajowych, bez przeszłości mazd sądzę, że mogą przy odsprzedaży spać spokojnie. Mazda i kilka innych marek, które są dość popularne w zakresie importu jest dość łatwa do weryfikacji. Mija kilka lat, a w sieci można znaleźć właściwie wszystko. To nie citroen, renault czy peugeot które po konkretnym dzwonie we Francji można wyszpachlować i wmawiać że "Panie perełka". Mazda miała obniżoną cenę vs inne w ogłoszeniach, bo tylko idiota w tym konkretnym przypadku mógłby wmawiać ze nic jej nie było, i tylko idiota mógłby w to wierzyć wiedząc że pochodzi z USA. Co do CCC, długo się zastanawiałem ale decyzja była świadoma i przemyślana. Pewnie gdybym mógł wziąć nowe na działalność, to nie zastanawiał bym się ani chwili, ale nie mogę. Jeszcze nie teraz. Abstrahując od wszystkiego powyżej, rynek używek o pojemności min 2.0, z benzynowym silnikiem, który charakteryzuje się dość dobrą elastycznością i frajdą z jazdy praktycznie w Polsce nie istnieje. Na myśli mam tu auta wielkości mazdy6 czy choćby mondeo. Całe place w komisach to diesle z bliżej nieokreślonym przebiegiem, różną przeszłością. Wszystko igły, wszystko "w 100% lakierze...".

No nic, nie chciałem tu panów drażnić. Za AC zapłaciłem także solidarnie. Może będzie jeździć. Pozdrawiam.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 21 paź 2018, 14:25 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Nie drażnisz, absolutnie. Dobre masz podejście.no i świadome przede wszystkim, takie świadome myślenie popieram.

Będzie dobrze, zawiezie i przywiezie rondzie, z wakacji itp.

Ładny kolor, ładne felgi, ogólnie ladna GJ.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 21 paź 2018, 18:36 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.10.2018
Posty: 10
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
A ja z uporem maniaka do poleasingowych z salonu: ktoś coś wie o tym https://katowice.mazda-dealer.pl/uzywan ... 58f20e7850?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 22 paź 2018, 22:44 
Wstydliwy
Offline
Od: 24.03.2018
Posty: 4
Rok produkcji: 2005
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SL
Region: lubelski
Panowie, witam na forum.

Sprawa jest tradycyjna - rozglądam się po otomoto w poszukiwaniu pewnego egzemplarza. Ten tutaj wydaje się całkiem niezłą ofertą: https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-d ... AC5e7.html

Auto chciałbym wziąć w leasing więc potrzebna faktura 23%. Co sądzicie o tym egzemplarzu? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 23 paź 2018, 06:40 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Bardzo długo się sprzedaje, nic nie mówię że coś tam... Ale stoi jakoś od marca bądź lutego.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 23 paź 2018, 07:44 
Stały bywalec
Offline
Od: 25.06.2015
Posty: 580
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Niby wszystko ok. Jakoś tanio jak na roczne auto. Niby Skyenergy, ale jakoś bogato wyposażenie.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 24 paź 2018, 10:50 
Nowicjusz
Offline
Od: 13.01.2015
Posty: 46
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Witam koleżanki i kolegów
Jeżeli taki/podobny temat istnieje to przepraszam, nie zlokalizowałem.
Nie planowałem tak szybko zmieniać auta ale pojawiła się możliwość przejęcia leasingu na M6 z 2015 r. w wersji 4x4. Są jakieś dodatkowe bolączki tego modelu związane z innym napędem czy zmianami konstrukcyjnymi?
Pozdrawiam


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 24 paź 2018, 19:48 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.10.2018
Posty: 10
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
21 października 2018, o 18:36 bumcyk napisał(a):
A ja z uporem maniaka do poleasingowych z salonu: ktoś coś wie o tym https://katowice.mazda-dealer.pl/uzywan ... 58f20e7850?

Jezusmaria. Nie tego spodziewałem się po salonie Mazdy. Pan przez telefon mówił o uszkodzonych drzwiach, które były na lakierni. Mówił, że na 73k był duży przegląd. Mówił też, że były wymieniane tarcze/klocki itp.

Pojechałem. W trakcie oględzin gadka ta sama. Jak przyszło do mierzenia czujnikiem lakieru to okazało się że cała prawa strona jest walnięta. Błotnik, słupek A, dwoje drzwi. Poprosiłem o fotkę, okazało się, że samochód miał bliższe spotkanie z jelonkiem, niby... Duży przegląd? Dobre sobie. Samochód przyjęto do sprzedaży na 73k, NIC w nim nie zrobiono. Poprzedni przegląd był na 60k - mały, część filtrów do wymiany. Klocki/tarcze oczywiście nie ruszane. Całe szczęście, że pojechałem ze znajomym, który to ogarnia, bez niego pewnie kupiłbym ten samochód...

Dziwne jest też to, że samochód w przeciągu ostatnich 3 miesięcy zrobił 13k kilometrów. Wcześniej natrzaskał 60k przez te kilka lat...

Pan mówił, że pomyliły mu się egzemplarze, że mają drugi z drzwiami, które były walnięte. Nie oceniam, nie wnikam. Może rzeczywiście się pomylił. W każdym razie jak toś będzie jechał po ten samochód to warto wziąć to co napisałem wyżej pod uwagę.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 25 paź 2018, 20:42 
Wstydliwy
Offline
Od: 24.03.2018
Posty: 4
Rok produkcji: 2005
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SL
Region: lubelski
Naphta napisał(a):
Panowie, witam na forum.

Sprawa jest tradycyjna - rozglądam się po otomoto w poszukiwaniu pewnego egzemplarza. Ten tutaj wydaje się całkiem niezłą ofertą: https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-d ... AC5e7.html

Auto chciałbym wziąć w leasing więc potrzebna faktura 23%. Co sądzicie o tym egzemplarzu? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
Ok, dzieki za głosy. W najbliższych dniach wybiorę się chyba zobaczyć to auto. Właściciel zajmuje się wynajmem długoterminowym i jakoś mgliście to tłumaczył, ale o ile zrozumiałem jakby odkupił auto od swego klienta (choć to się chyba kupy nie trzyma?). Auto miało podobno małą stluczkę, był malowany lewy zderzak przód. Oczywiście zgadza się na sprawdzenie itd. Będę jechał z kolegą, który prowadzi komis więc sprawdzenie powinno być ok.
Mam głupie pytanie: auto było w ogłoszeniu do negocjacji, teraz po mojej rozmowie z nim edytował i już nie ma, ale w rozmowie zasugerował że coś tam możemy się potargowac. Zakładając że auto będzie rzeczywiście ok - jaka kwotę zajścia z ceny byście zaproponowali?:)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 28 paź 2018, 17:27 
Wstydliwy
Offline
Od: 28.10.2018
Posty: 2
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyMotion
Region: pomorski
Cześć,
Jestem świeżaczkiem i mocno interesuje się zakupem Mazdy 6 III z silnikiem diesela 2.2 175KM.
Pomimo prześledzenia forum chciałbym aby ktoś mi potwierdził bądź odpowiedział na pewne kwestie które się przewijają:
1. Silnik diesela - czy to prawda, że od października 2013 nie ma już problemu z wałkami rozrządu? I auto z 2014 nie powinno mieć z tym problemu?
2. Ostatnio byłem u mechanika i powiedział mi, że podwozie z MAzdach strasznie gnije, czy to prawda?
3. Czy hałas przy większych prędkościach jest faktycznie uciążliwy?
4. Auto ma 5 lat gwarancji?

Poniżej autko na które poluje.
Dzięki z góry za odpowiedzi i sugestię.

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-a ... 7269bf4043

Pozdrawiam.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 28 paź 2018, 19:54 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 21.10.2015
Posty: 932
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
Naprawdę myślisz , że ktoś odda dobre czteroletnie auto z przebiegiem 70 tyś za 35- 40 % wartości początkowej ?

_________________
Nieważne kim chciałbyś być, ważne kim jesteś teraz

była GG kombi, GH hb a teraz jest GJ sedan :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 28 paź 2018, 20:05 
Wstydliwy
Offline
Od: 28.10.2018
Posty: 2
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyMotion
Region: pomorski
No to nie jest odpowiedź na moje pytanie ale ja udzielę odpowiedzi na twoje:
1. Okazję się zdarzają
2. Może ktoś pilnie potrzebuje kasy
3. Zapytac czy tam sprawdzić zawsze warto.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 28 paź 2018, 20:13 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 21.10.2015
Posty: 932
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
to nie była odpowiedź na twoje pytanie lecz zwrócenie uwagi .... tak w świętego Mikołaja nie wierzę :wink:
Zwróć uwagę , że w ogłoszeniu na dole edytuja się podobne i w tej cenie masz z przebiegami powyżej 200 tyś to już powinno dać do myślenia tym bardziej , że mazda trzyma wartość

_________________
Nieważne kim chciałbyś być, ważne kim jesteś teraz

była GG kombi, GH hb a teraz jest GJ sedan :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: N, 28 paź 2018, 20:57 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 15.07.2017
Posty: 2287
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Ile taka M6 kosztowała jako nowa? Sprawdź po VIN historię, cena faktycznie podejrzana.

Co do Twoich pytań, to auto z 2014 powinno być wolne od wady wałka, ale upewnij się że produkcja jest 2014 - czasami piszą 2014 a okazuje się że produkcja 2013 tylko pierwsza rejestracja w 2014.

Gwarancji fabrycznej 3 lata, potem opcjonalne 2 letnie "ubezpieczenie", z mocno okrojonym zakresem.

_________________
Mazda CX-5 2.2 AT SkyActiv-D AWD, SkyPassion, 2014r, przebieg ~328000km. <urodziny>

Polecany specjalista od silnika 2.2 SkyActiv-D (SH01) oraz elektryki GJ/GL (AA+CP, naprawa LED i inne)-> viewtopic.php?p=354752#p354752


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: N, 28 paź 2018, 21:07 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
28 października 2018, o 17:27 kaarool88 napisał(a):
2. Ostatnio byłem u mechanika i powiedział mi, że podwozie z Mazdach strasznie gnije, czy to prawda?

Ja nie zauważyłem a to moja druga M6 (każda po 5 lat od nowości).
28 października 2018, o 17:27 kaarool88 napisał(a):
3. Czy hałas przy większych prędkościach jest faktycznie uciążliwy?

Wszystko zależy od tego z czego się przesiadasz, Twojego ucha, Twoich oczekiwań i prędkości z jakimi będziesz się poruszał. :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 29 paź 2018, 12:12 
Bywalec
Offline
Od: 22.03.2018
Posty: 276
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
22 października 2018, o 22:44 Naphta napisał(a):
Panowie, witam na forum.

Sprawa jest tradycyjna - rozglądam się po otomoto w poszukiwaniu pewnego egzemplarza. Ten tutaj wydaje się całkiem niezłą ofertą: https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-d ... AC5e7.html

Auto chciałbym wziąć w leasing więc potrzebna faktura 23%. Co sądzicie o tym egzemplarzu? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.



Jak dla mnie powypadkowe , brak zaznaczonej opcji bezwypadkowe i na dodatek teksty typu " Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66kc. Podane dane maja charakter wyłącznie informacyjny. "
A samo ogłoszenie dane dawno temu i tylko wznawiane.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 29 paź 2018, 21:50 
Wstydliwy
Offline
Od: 24.03.2018
Posty: 4
Rok produkcji: 2005
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SL
Region: lubelski
Masz rację. Kolega kolegi pracuje w ubezpieczalni i sprawdził w bazie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 15 lis 2018, 22:02 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 13.07.2018
Posty: 40
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Witam

Panowie jest chyba rekord przebiegu w benzynie 556 tyś <brawo> to oznacza że nasze silniki benzynowe są wieczne :lol: i przed nami dużo kilometrów bezawaryjnych :wink:

https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-2 ... 364df5dc95

_________________
MAZDA Connecting People :piatka:


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pt, 16 lis 2018, 09:20 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 15.07.2017
Posty: 2287
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Mi się wydaje, że już był na forum, chyba rusek :)

_________________
Mazda CX-5 2.2 AT SkyActiv-D AWD, SkyPassion, 2014r, przebieg ~328000km. <urodziny>

Polecany specjalista od silnika 2.2 SkyActiv-D (SH01) oraz elektryki GJ/GL (AA+CP, naprawa LED i inne)-> viewtopic.php?p=354752#p354752


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 16 lis 2018, 10:45 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Było, było, zmian elementów w tym aucie jest więcej niż inżynierowie Mazdy mogli sobie wymyślić....
Szrot, składak, badziewie, golas, a nawet bez kilku fabrycznych elementów...
Przebieg? To nie wszystko, skąd wiemy na ilu silnikach, remontach ?...przykładowo...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 16 lis 2018, 21:10 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 13.07.2018
Posty: 40
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Tego auta nie było na forum z tym przebiegiem 556 tyś ,to opisywane miło 350 tyś też biała i od tego samego sprzedawcy,to jest jakiś komis i ściągają te zwłoki z zagranicy, :) a fakt że nie wiadomo co i kiedy było naprawiane i wymieniane i czy przebieg jest licznika czy samochodu :)

_________________
MAZDA Connecting People :piatka:


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 839 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 28  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.