Teraz jest Pt, 19 kwi 2024, 21:49

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 839 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 28  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 14 sty 2018, 16:10 
Offline
Cholera myślałem że pomożesz mi w przekonaniu wspólnika że taka zmiana ma sens. :)


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: N, 14 sty 2018, 16:24 
Świeżak
Offline
Od: 11.06.2014
Posty: 21
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Region: podlaski
z punktu widzenia ekonomii, nie ma żadnego i nie ma co zaklinać rzeczywistości, natomiast nie samą ekonomią żyje człowiek, dlatego uważam że należy spełniać swoje motoryzacyjne marzenia i nie tylko motoryzacyjne, jeżeli nie stanowią one obciążenia dla budżetu firmy czy rodziny, słowem negocjuj !!!


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 2 lut 2018, 14:51 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 22.10.2014
Posty: 10
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyMotion
Region: mazowiecki
słuchajcie. powiedzcie mi czy po liftingu przeprowadzonym ok 2015 roku jest mozliwe aby w wydaniu fabrycznym mazda 6 z roku 2016 czy 2017 wyglądala na zewnątrz z przodu tak jak przed liftem ?

znajduje trochę ogloszeń uzywanych mazd 6 z roku 2016 a nawet 2017 gdzie przód auta jest taki jak sprzed liftingu z roku 2015, a tylko wnętrze jest poliftowe

ktos mi powiedzial, ze wersje skygo i skymotion nie otrzymaly nowego przodu. dla mnie to jakies bzdury.
w jednym z salonów mazdy poinformaowano mnie ze kazda poliftowa mazda bez wzgledu na wyposazenie miala przód zmieniony.

oczywiscie jeszcze raz podkresle ze chodzi mi o stan fabryczny a nie sytuację ze ktos uderza przodem a potem wymienia to na uzywki ze starego modelu sprzed liftu... a takei mam podejrzenie..

pozdrawiam


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 2 lut 2018, 15:19 
Amator
Offline
Od: 28.03.2017
Posty: 69
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
tak tylko wersje SkyEnergy i SkyPassion maja lift przodu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 2 lut 2018, 18:49 
Bywalec
Offline
Od: 23.02.2016
Posty: 439
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
oraz wersje amerykańskie wyglądają jak z przed liftu


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pt, 2 lut 2018, 21:06 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Generalnie wersje z halogenami...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 3 lut 2018, 16:00 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 03.02.2014
Posty: 78
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Tak jak mówią koledzy - tylko SkyENERGY i SkyPASSION mają, jak to nazwano w katalogu, "pakiet stylistyczny Premium (przedni grill i zderzak, tylne światła)". Taki ewenement mający nakłaniać do kupowania droższych wersji ... ;)

_________________
126p ... Avensis T27, MX-5 NB, GT86, Mazda 6 GJ fl


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 7 lut 2018, 17:56 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 11.03.2014
Posty: 940
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
14 stycznia 2018, o 10:25 bartryn napisał(a):
panowie dziękuję za radę, samochód sprzedał się w 1 dzień na otomoto za 10 tyś zł wiecej nie dawał dealer :)


Lejesz miód na moje serce. Mam ten sam rocznik, rejestracja maj, ale skypassion 2.0, zero przygód, kombi i 3 razy na liczniku mniej. :)

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 26 lut 2018, 23:25 
Wstydliwy
Offline
Od: 11.08.2017
Posty: 6
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: śląski
Witam jak w temacie.Jestem posiadaczem Mazdy 2009 - 2.0 GH bezynka, Jestem zainteresowany kupnem Mazda 2.0 (165ps) SKYACTIV-G Sport (NAV) Saloon 4d 1998cc. Chciałbym uzyskać jakąś opinię na co zwrócić uwagę przy zakupię. Auto planuje kupić z serwisu cena około 15 tyś funtów. Dzięki za odpowiedz.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 5 cze 2018, 12:08 
Wstydliwy
Offline
Od: 23.02.2018
Posty: 13
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zagranica
Witam. Szukam i szukam, ale bez konkretnych odpowiedzi.
Zdecydowałem się na Mazdę 6 Skyactive-d z 2014. Jednak nigdzie nie znalazłem prostych wskazówek co przede wszystkim sprawdzic, na co zwrócić uwagę itp.
Samochód który mam zamiar kupić ma około 200kkm przebiegu i jeden właściciel.
Pozdrawiam.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 5 cze 2018, 13:21 
Stały bywalec
Offline
Od: 06.02.2017
Posty: 515
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Sprawdzic trzeba jak kaZdy samochód:)

Trochę więcej informacji by sie przydało. Kombi czy sedan? Automat czy manual? Zagranica = kraj ciepły czy narażony na rdzę? Jest dostęp do histori serwisowej auta?

Z dieslem z początku produkcji to przede wszystkim trzeba sprawdzic stan wałka który sie wycierał. Wymieniony na gwarancji?
Plus oczywiście co ile były wymiany oleju. Także w skrzyni, szczególnie jezeli automat.

Pewnie warto skontrolować rowniez rzeczy które najcześciej padają w gj akumulator, mechanizmy lusterek, tarcze przednie, zaciski tylne, skore kierownicy, stelaż fotela.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 5 cze 2018, 13:50 
Wstydliwy
Offline
Od: 23.02.2018
Posty: 13
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zagranica
Kraj- Anglia, 2014 czyli już po problemach z wałkiem. Kombi w manuału. Historia jakąś tam jest- na pewno do weryfikacji. Jak jest z trwałością sprzęgła i dwumasy?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 5 cze 2018, 14:17 
Stały bywalec
Offline
Od: 06.02.2017
Posty: 515
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Koledzy z Irlandi mieli problem z ruda na dachu, jezeli auto jest z wybrzeża to pod katem rdzy warto skontrolować.

Nie ma dużo informacji o padajacym sprzęgle (przynajmniej ja nie widziałem) bardziej pojedyncze przypadki. Dwumasa to pytanie jak agresywnie ktos jeździł. I czy auto przebieg robiło na miescie czy trasie... A to juz trudniej zweryfikować. Były tez zgłoszenia o haczeniu skrzyni. Warto sprawdzic jak płynnie działa.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 26 cze 2018, 10:15 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 28.10.2013
Posty: 65
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
Witam wszystkich,

Powoli przymierzam sie na zmiane auta. Aktualnie jezdze Mazda 6 Sport 185 GH Hatchback. Ogolnie jestem zadowolony ale autko za chwile bedzie miec 10 lat wiec mysle ze czas juz na zmiane.
Auto kupilem jak mialo 4 lata i mniej wiecej taki sam wiek szukam. Raczej na pewno pozostane przy Mazdzie. Wybor narazie padl na Mazde 6 przedlift 2014 GJ. I teraz pytanie do uzytkownikow wersji sedan - wiem ze gabaryty bagaznika sa spore ale czy na przyklad wygodny jest na jazde po Europie np z wozkiem dla dziecka i torbami? Czy fotele sie skladaja? Czy np nie ma problemu na przewiezienie kilku rurek/desek np. 3m ze sklepu budowlanego bez potrzeby gornego bagarznika? :lol: Czy jest to dobry wybor dla kogos kto sie przesiada sie z hatchbaka?

Pozdrawiam


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 26 cze 2018, 11:56 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1068
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Fotele się składają standardowo 1/2 czyli składasz miejsce boczne lub boczne i środkowe. Przewoziłem różne rzeczy w tym bagażniku, największy problem to załadunek bo otwór jest mały w porównaniu do liftbacka. Do tego zawsze można częściowo złożyć kanapę i tak się przeprowadzałem z KRK do POZ (w zasadzie to moje dziewczyny bo siebie samego to bym w połowie tego bagażnika przeprowadził).

3 metrowe rzeczy jak pokombinujesz to włożysz jeśli jest tego mało (na ukos po złożeniu tylnej kanapy, jakieś listwy czy coś. Raz mi się chyba zdarzyło coś długiego wieźć.

Ja bym wziął polifta czyli od 2015 roku.

Ja się przesiadłem z liftbacka (Laguna 2010) i do tej pory wkurza mnie to, że muszę odkopywać bagażnik aby coś z tyłu wyciągnąć, ale poza tym bardzo fajne auto.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 26 cze 2018, 12:52 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Moje dziecko się urodziło w czasach kiedy ujeżdzałem Hyundaia Accenta seadana 1 generacji. Wózek , duży i niezgrabny się tam mieścił po oddzieleniu budki od podwozia mimo 320ltr bagażnika. Kanapa się nie składała a mimo tego dało się na dalekie rodzinne wakacje ( w tym narty) jeździć. W porównaniu do ww wynalazku sedan GJ ma dużo większe światlo bagażnika , kanapy się kładą ...nie powinno być wielkich problemów z załadunkiem. Jest płasko, fakt i trzeba czasem nurkować po przedmioty umieszczone głebiej. Za to masz niezapaćkany tył, elegancką sylwetkę , więcej miejsca, lepsze prowadzenie.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 26 cze 2018, 15:08 
Offline
M6 kombi ma 7 cm mniejszy rozstaw osi i jest mniejszym auem od sedana, widac to po ilości miejsca na tylnej kanapie. - chyba tylko mazda tam ma że senad i kombi maja inny rozstaw osi.



Wymiary MAZDA 6 Kombi (IV) (2018 - obecnie)
Długość 4805 mm
Szerokość 2090 mm
Rozstaw osi 2750 mm
Wysokość 1475 mm

Sedan
Długość 4870 mm
Szerokość 2090 mm
Rozstaw osi 2830 mm
Wysokość 1450 mm


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Wt, 26 cze 2018, 16:49 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Z tym "mniejszym autem" to chyba przesada...
Kombi ma dokładnie 5cm mniej na tylnej kanapie na kolana i jakieś podobną ilość cm więcej nad głową (no i nieco mniejsze tylne drzwi... ale za to większy i bardziej dostępny bagażnik...)

Dzięki temu rozstawowi osi kombi w Maździe jest bardziej spójne stylistycznie niż większość kombi na rynku... nie ma tego "wydłużenia" za słupkiem C i jest zgrabny "tyłeczek"...

Ale np. dla fotelików "tyłem do kierunku jazdy" dla starszych dzieci nadaje się gorzej niż sedan.

Generalnie miałem kupować sedana, dopóki nie wkurzyłem się przy załadunku poprzedniego sedana (ale mniejszego Lancera) i zdecydowałem się na kombi... i nie żałuję...

Aha kombi z rynku wtórnego ma jeszcze jedną zaletę... przy zakupie 2.5 AT nie ma szans trafić na ulepa z US...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 26 cze 2018, 17:05 
Offline
Szkoda że mazda nie ogarnela klapy z szyba jak w mazdzie gh, superb, ateonie, mondeo, stinger, insignia, generalnie juz nie robi sie sedanow tylko liftbacki.- wiele bym dał aby tak było. a nie jest i nie bedzie na razie .


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Wt, 26 cze 2018, 17:13 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
niko123, nie chodzi, że nie ogarneła, bo miała w GH, ale w GJ zrobili sedana na rynki gdzie bez sedana ani rusz... czyli np. USA (tam Fusion/Mondeo też sprzedaje się głównie 4D)...
a kombi dodali specjalnie na rynek Europejski i specjalnie pod niego go projektowali... wybrali kombi jako coś wyróżniającego w stosunku do sedana... i nieco zbliżyli go w designie do hatchbacka...

Wiadomo, że w Europie liftback to must have, ale UE dla Mazdy to 3-4 rynek w ważności...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 26 cze 2018, 17:21 
Offline
Ktoś pisal że zrobili sedana bo były problemy ze sztywnościa karoseri w licbacku i nie dali rady. - może to pogłoski.
Nie kumam ludzi w USA, w czym sedan jest lepszy/ ładniejszy od lifckabka, lubią pikaby by mieć łatwy dostęp itp to sedan tylko na minus.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Wt, 26 cze 2018, 17:53 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Mieli prototyp hatchbacka, ale przez zbytnią sztywność nadwozia nie wytrzymywała szyba z tyłu i pękała.
Domykanie elektryczne klapy w GH nie jest dla wygody a w celu odpowiedniego dociągania jej do karoserii. W III generacji się nie udało, dlatego w filmach przekonywali, że sedan da radę za 2 nadwozia. ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 26 cze 2018, 20:33 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 28.10.2013
Posty: 65
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
Dzieki za pozytywne komentarze, chyba powoli przekonuje mnie sedan szczegolnie z tym 5-7 cm wiekszym rozstawem :).
Wiem ze 2015 w gore wyglada lepiej ale chyba poza moim budzetem.


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Śr, 27 cze 2018, 07:28 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
mariof, a w aktualnym HB było Ci ciasno na tylnej kanapie? Bo w kombi nowej masz tam tyle samo miejsca...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 27 cze 2018, 08:45 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 28.10.2013
Posty: 65
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
27 czerwca 2018, o 07:28 gzesiolek napisał(a):
mariof, a w aktualnym HB było Ci ciasno na tylnej kanapie? Bo w kombi nowej masz tam tyle samo miejsca...


Nie wiem, nigdy nie siedzialem :D

A tak serio mowiac to chyba nie ma tragedi w GH chociaz troche ciasno sie robi jak jest fotelik dzieciecy i dwie osoby dorosle, wiec pewnie pare centymetrow wiecej by sie przydalo.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 27 cze 2018, 08:59 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Jak masz obecnie GH, i przesiadasz się do GJ to nie licz na więcej miejsca w kabinie bo jest mniej miejsca, niestety mocno zauważalne.
GH jest najbardziej przestronna wewnątrz ze wszystkich generacji M6, i ma najbardziej pakowny bagażnik (mówię tu o kombi Bo wszystkie M6 mam w kombi)....
:)


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Śr, 27 cze 2018, 10:11 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Millerek, czy ja wiem, choć GH jeździłem tylko jako pasażer, ale poza miejscem nad głową i większą ilością światła jakoś większej różnicy w miejscu na kanapie nie stwierdziłem... tzn.na pewno było mniej miejsca niż w sedanie i może minimalnie więcej niż w kombi...

O bagażniku się nie wypowiem... b.możliwe, że poprzednik miał większy...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 27 cze 2018, 10:24 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Miałem wszystkie generacje M6 kombi, i do tego się odnoszę.
Niby cyferki w broszurach wskazują na rozrost wymiarów zewnętrznych jak i wewnętrznych i pojemności bagażnika, ale to tylko cyferki.

Wewnątrz i w bagażniku w GL a to jest to samo jak GJ, jest mniej miejsca jak w GH.

Kanapa jest mniejsza krótsza, fotele są mniejsze węższe i krótsze, drzwi są mniejsze, wchodzi się już jako skrępowany i to samo przy wychodzeniu. W GH furtki są konkretne, czyli duże i większe jak w GL, chodzi o otwór przy wsiadaniu.
Bagażnik również, chociaż dostał wnęki tu i ówdzie, moje walizki których uzywalismy w GH już się nie mieszczą, ani w szerz czy w poprzek, nawet jest niżej w bagażniku, lodówka turystyczna w GH wchodziła na styk, tutaj brakuje około 3 cm.

Fotelik dziecka z.tylu po prawej, młoda ma też mniej miejsca na nogi, normalnie zakłada nóżki na oparcie przedniego pasażera, w GH tak nie robila nie miała a fotel ustawiony jest pod moją mamę. Jak odsune mamie fotel do przodu tak aby dziecko nie położyło mi nóżek na oparciu, to mama odczuwa mało miejsca. A przecież dziecko mi za bardzo z dnia na dzień nie urosło :)

Tak więc moje odczucie, GL jest mniejsza od GH ;) wewnątrz.


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Śr, 27 cze 2018, 10:36 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Z drzwiami się zgodzę. W GJ kombi z tyłu są jak z trójki... i generalnie mrocznie tam... Kanapa jest też zupełnie inaczej ustawiona niż w GH, ale mi np. w GJ z tyłu było wygodniej, ale jechałem za żoną, a ona ma 170cm, za mną (187cm i 2x więcej wagi) jest znacznie ciaśniej...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 27 cze 2018, 10:41 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Zgadza się, jest nieco wygodniej niż w GH dla mnie żony i mamusi:) Ale niestety kabina jest mniejsza.

Bagażnik, mamy takie dwie walizki dla mnie i żony, nie są jakieś wielkie no i córcia też ma swoją. W GH leżały sobie obok siebie po szerokości. W GL już tak nie wsadze. Lodówka też się nie mieści na wysokość.
Jest za to sporo miejsca do upchnieca pierdół bo sporo zostaje zakamarków, tutaj mazda pewnie sobie dokładnie wyliczyla, stąd niby wieksza pojemność.


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 839 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 28  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Savid i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.