Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 13:17

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 860 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So, 28 sty 2017, 16:39 
Bywalec
Offline
Od: 23.02.2016
Posty: 439
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Z tego co wiem, to w przedlifcie strasznie się talepie cały tunel. W FL1 jest to już lepiej złożone, aczkolwiek też się chybocze (ale na pewno nie tak, jak u Ciebie). Niech ktoś z przed FL Ci napisze, jak u niego jest, a najlepiej jakbyś się z kimś z forum spotkał co ma przed lifta, i sam organoleptycznie to sprawdził.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 28 sty 2017, 16:42 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 28.09.2013
Posty: 1230
Rok produkcji: 2015
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: śląski
Też tak miałem , niestety kłania się technologia Zoom Zoom wszystkie plastikowe częścią są bardzo cienkie delikatne. Zresztą jak całe auto.
Cienkie blachy i cienki lakier.
Auto specjalnej troski.
Tak samo jak uszczelki mocowane na kolkach tylko w Mazdzie chyba stosowane.


Przewaga dzięki technice

_________________
Audi A5 1,8TFSI ,244 PS , 396 Nm :twisted:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 28 sty 2017, 16:53 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 21.12.2015
Posty: 186
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zachodniopomorski
Pewnie w FL1 się nie telepie bo to bardzo młody samochód, za rok będzie to samo.
Jakoś sceptycznie podchodzę to informacji że w FL1 już wszystko jest super bo pewnie nic nie jest super.
Raczej są to subiektywne opinie osób które jeszcze są tym samochodem zauroczone, mają go chwile i wszystko jeszcze w nim działa.
Na początku tego nie było, ok tunel się trochę ruszał ale nie tak jak teraz, boję się że za chwile to się urwie.
Właśnie sprawdzałem u ojca jak to wygląda w 10 letniej toyocie która ma 200 tyś i wszystko jest na swoim miejscu.
Wk mnie na maxa już ta mazda, podejście ASO i MMPOL szczególnie.

Pzdr
mh


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 28 sty 2017, 17:06 
Bywalec
Offline
Od: 23.02.2016
Posty: 439
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
mHuba, talepie się w FL1 jak najbardziej, ale mniej niż w przed FL. Jestem ciekaw, jak to wygląda w GL teraz.
to co mHuba, kiedy zmiana samochodu na Audi A5 jak spore grono tego forum? :D


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 28 sty 2017, 17:55 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 21.12.2015
Posty: 186
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zachodniopomorski
Tak, tylko chodzi o to że w przedlifcie na początku się tak nie telepało.
Jak długo masz tego FL1 1-2 mc? za rok będzie to samo.

Generalnie o audi a5 coupe myślałem, jest bardzo fajne wykonane, jeździ się nim mega, tylko praktycznie każdy model audi jest podobny i dużo tego jeździło po drogach.
Jak widzę jakaś zasyfioną audice to się zastanawiam która to generacja i model czy to A4, A5 czy A6.
Też odstraszyła mnie trochę wysoka ilość kradzieży audi jak i pozostałych niemców.
Na dzień dzisiejszy to M6 jest na top liście kradzionych samochodów z wysokim AC, mazd nowych po drogach jeździ od groma a japońska niezawodność to mit ;)

Zmieniać samochodu też teraz nie chcę, szkoda mi kasy, samochód używam tylko do weekendowych wypadków w tygodniu stoi, max 2000 km miesięcznie to stąd tak niski przebieg w przedlifcie.
Gdyby to był samochód do pracy do jeżdżenia po autostradach to już dawno bym zmienił.

Pzdr
mHubaa


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 28 sty 2017, 18:03 
Bywalec
Offline
Od: 23.02.2016
Posty: 439
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
prawie rok mam fl'a. Ty jeździsz z talepiącym się tunelem, ja za to z falującą maską i stukami amortyzatorów :P


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 28 sty 2017, 18:13 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 21.12.2015
Posty: 186
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zachodniopomorski
wasyllinio napisał(a):
prawie rok mam fl'a. Ty jeździsz z talepiącym się tunelem, ja za to z falującą maską i stukami amortyzatorów :P


Myślałem że mówisz o FL1 czyli o tym najnowszym wynalazku.
No u mnie to nie tylko tunel, hamulce = masakra, wymienione na nowe, szumy powyżej 130 na tyle uciążliwe że nie da się spokojnie w samochodzie pogadać, no teraz ten tunel, felgi, o wcześniej jeszcze wymioniony komputer/nawigacja i jeszcze miałem kilka pomniejszych wizyt w serwisie.
Praktycznie za każdym razem ASO wysyła mnie na drzewo, muszę pisać do MMPOL oni coś działają, ASO łaskawie naprawia.

mh


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 28 sty 2017, 18:15 
Bywalec
Offline
Od: 23.02.2016
Posty: 439
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
zmień ASO na inne, może to pomoże

mHuba napisał(a):
(...)Myślałem że mówisz o FL1 czyli o tym najnowszym wynalazku.(...)

A to GL (alias FL2), nie nie :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 28 sty 2017, 18:28 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 21.12.2015
Posty: 186
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zachodniopomorski
wasyllinio napisał(a):
prawie rok mam fl'a. Ty jeździsz z talepiącym się tunelem, ja za to z falującą maską i stukami amortyzatorów :P


btw czy problem falujacej maski to nie była jedna z głównych przypadłości pierwszych modeli m6 gj?

mh


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 28 sty 2017, 18:30 
Bywalec
Offline
Od: 23.02.2016
Posty: 439
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Podobno tak, ale w FL1 podobno też to występuje nagminnie, ale w mniejszym stopniu i przy wyższej prędkości. Od około 160 już zaczyna nią majtać powoli.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 28 sty 2017, 18:33 
Offline
Bożesz ty mój, przecież u ciebie to wszystko się telepie jakby co najmniej na szafie było przelatane 280 tysięcy i to wyłącznie chyba po kocich łbach, a nie 28 po normalnych drogach. :sad:. Mam fl 1 przebieg 15 tyś i jak na razie jest ok. Rusza się tunel i owszem, od nowości, spod pseudoskóry wychodzi gdzieniegdzie folia, coś tam skrzypnie coś tam stuknie i gdzieniegdzie puknie, ale w porównaniu do ciebie to pryszcz. Nie no to co zobaczyłem na tym filmiku to żal. Swoją drogą to ładnie to musi koncertować na wybojach.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: So, 28 sty 2017, 18:37 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 21.12.2015
Posty: 186
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zachodniopomorski
Wcześniej było ok, dopiero ostatnie kilka tyś km zaczeło mnie to nieźle irytować, jeśli tak jest przy 28 tyś to co to będzie przy 100k km?
Wtedy ASO/Mazda mi powie że no sorry normalne zużycie eksploatacyjne.
Przy 28 tyś km ten argument jeszcze spokojnie byłem w stanie podważyć ale im później tym będzie gorzej.
Zaczynam robić odpowiedni marketing na FB.
Jak oni mnie wk...

Pzdr
mHuba


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 28 sty 2017, 18:55 
Offline
Nie no paranoja innaczej takiego czegoś nie da się skomentować. Rozumiem po części aso, ale nie rozumiem producenta, że takie g...o wypuszcza na rynek. Nikt do tej pory się nie skarżył chyba na takie cuda, może twój egzemplarz jest jakiś wadliwy, albo masz ciężki łokieć :wink:


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: So, 28 sty 2017, 19:01 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 21.12.2015
Posty: 186
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zachodniopomorski
Z tego co wiem na podłokietnik skarży się dosyć dużo osób.
Czy ciężki łokieć? cieżko powiedzieć ;) 94 kg przy 193 cm więc chyba w normie ;)

Pzdr
mHuba


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 28 sty 2017, 19:06 
Offline
Rozumiem ale to co zobaczyłem na tym filmie, to takiego czegoś nie widziałem nawet w samochodach z przebiegami po 0,5-1 mln km, a noe 28 tyś.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: So, 28 sty 2017, 19:13 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 21.12.2015
Posty: 186
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zachodniopomorski
MateZ napisał(a):
Rozumiem ale to co zobaczyłem na tym filmie, to takiego czegoś nie widziałem nawet w samochodach z przebiegami po 0,5-1 mln km, a noe 28 tyś.


Ja też, stąd wizyta w ASO, ten post a teraz zostało mi >> MMPOL.
Generalnie tak wszystkie problemy rozwiązuje z tym samochodem.

Pzdr
mHuba


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 28 sty 2017, 19:44 
Offline
Ciekawe co ci odpowie MMPOL. Jeśli zleją cię tak jak aso, to będzie to jawne przyznanie się, że ich produkt to g...o owinięte w złoto, lub jak kto woli bubel. Odpisz co ci napisali.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: So, 28 sty 2017, 23:17 
Offline
wasyllinio napisał(a):
Podobno tak, ale w FL1 podobno też to występuje nagminnie, ale w mniejszym stopniu i przy wyższej prędkości. Od około 160 już zaczyna nią majtać powoli.


"Łatwiej kijek pocienkować, niż go potem pogrubasić." ;) Panowie w Hiroshimie wpadli na pomysl - obnizymy spalanie a przy okazji zmniejszymy rachunek za stal w Mittal Steel. Marketing to ubral w SkyActiv. Klient zyskal falujaca maske, ale w koncu "dusza ruchu" do czegos zobowiazuje.

Z tym bublem to spora przesada. Wydaje mi sie, ze caly problem w tym, ze bardzo powierzchownie postrzegamy samochody tj. poprzez karoserie nie patrzac na szczegoly. Caly szum wokol Mazdy zaczal sie od kiedy powyginali odpowiednio karoserie i zrobili dluga maske. Do tego zadzialal efekt strachu przed silnikami z turbo. Tak powstal polski sukces tej marki. Po trosze takze dlatego, ze szanowna japonska konkurencja Toyota produkuje totalne szkaradztwa kreslone przez fana Mangi a Honda i Mitsubishi juz sie prawie nie licza na rynku. Na Subaru malo kogo stac a importer z Krakowa straszy niczym smok swoja dziwna polityka. Tak wybila sprzedaz a nie dlatego, ze te auta byly dobre (dopiero od niedaena mozna mowic, ze jest jakas tam statystyka i wnioski z dluzszych przebiegow).


Ostatnio edytowano So, 28 sty 2017, 23:34 przez limo, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: So, 28 sty 2017, 23:26 
Bywalec
Offline
Od: 23.02.2016
Posty: 439
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
może zbyt dosłownie sobie wzięli do serca "dusza ruchu" :D


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 28 sty 2017, 23:44 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 28.07.2013
Posty: 1952
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Miałem zastępczą, podłokietnik się rusza razem z całą konsolą przy użyciu siły, może tak dzwinie zamontowany na jedną śrubkę, która pod obciążeniem z czasem się luzuje. Ale że sam tak lata i takie dżwięki to już przesada? Jakość materiały itd to właśnie poza tym, że jakoś wygląda to cienkie i słabe. Jak ma być zużycie eksploatacyjne.
Ogólnie to wszędzie w mazdach to wykonanie właśnie takie plastikowate, na jedną śrubkę i wcisk i to wszystko tak jakoś się szybko zużywa. Polecam wątek o audi a mazda, wrzucić tam ten filmik, by pokazać wykonanie premium mazdy :-P <slabo>

_________________
Samochodami się albo jeździ albo się je kocha, fajnie jak jest jedno i drugie


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 7 lut 2017, 00:20 
Wstydliwy
Offline
Od: 26.08.2015
Posty: 5
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
Jestem po 1szym przeglądzie, zgłoszone usterki:
1. Lusterka - oba rozkładanie/składanie na raty, najczęściej po myjni - wymienione na nowe bez problemu
2. Folia zabezpieczająca tylny zderzak zaczęła się odlepiać - wymieniona - jednak nie obyło się bez zgrzytu bo podczas odlepiania, zerwali lakier ze zderzaka i musieli na nowo lakierować całość <oczy>
3. Stuki w podwoziu / amortyzatory (?) przy najeżdżaniu na głębiej osadzoną studzienkę lub dziurę na drodze - niby wszystko sprawdzili, wyczyścili, problemu nie widzą, będę drążył temat u konkurencji. Czy ktoś jeszcze ma problem w tym temacie?
wasyllinio napisał(a):
prawie rok mam fl'a. Ty jeździsz z talepiącym się tunelem, ja za to z falującą maską i stukami amortyzatorów :P

Wasyllinio czy u Ciebie coś zdiagnozowali?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 7 lut 2017, 06:19 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 22.02.2016
Posty: 454
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
Odnośnie stuków, nie masz czasem na myśli zgrzytania jakby gumowych elementów? U mnie takie dźwięki pojawiają się sporadycznie, gdy na drogach jest dość mokro.


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Wt, 7 lut 2017, 08:05 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
tawl napisał(a):
Czy ktoś jeszcze ma problem w tym temacie?

1. Podejście.
viewtopic.php?p=223429#p223429
2. Podejście.
viewtopic.php?p=224492#p224492
3. Podejście.
viewtopic.php?p=234531#p234531


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 8 lut 2017, 23:00 
Wstydliwy
Offline
Od: 26.08.2015
Posty: 5
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
modo napisał(a):
Odnośnie stuków, nie masz czasem na myśli zgrzytania jakby gumowych elementów? U mnie takie dźwięki pojawiają się sporadycznie, gdy na drogach jest dość mokro.

U mnie to raczej głuche stuki, tak jakby młotkiem i to przy prędkości pow. 40 km/h. To nie jest skrzypienie jak u tombiena, nie ma znaczenia czy koła są prosto czy w skręcie. W zastępczej przedliftówce, którą miałem kilka dni takiego czegoś nie było, ogólnie wydawało mi się, że zawieszenie pracowało tam o wiele płynniej.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 10 lut 2017, 23:02 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 11.03.2014
Posty: 940
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
Dawaj ten filmik do nich na facebooka to zaraz będziesz miał sprawę załatwioną.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 11 lut 2017, 11:46 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 16.08.2014
Posty: 423
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Jeśli chodzi o podłokietnik lewy, miałem już raz wymieniany, teraz będzie drugi raz :P
W przypadku tunelu środkowego wkur... mnie jak cholera bo skrzypi i sprzypi. ASO z góry powiedziało, że raczej nic z tym nie zrobią tzn nie poprawią. Będę drązył temat.
Obydwa moduły lusterek mam już wymienione.
Za chwilę będą mi wymieniać trzy felgi. Dwie ponieważ się mocno rozjaśniły i są wręcz srebrne, trzecia felga ma odpryski bezbarwnego.
Miałem wymieniane lampy przednie i kilkukrotnie kalibrowaną kamerę AHBC lecz niestety bez skutku. Dalej komunikat antifog coś tam coś tam. Mocno z tym walczę. Dodatkowo wiem i chętnie to z Wami zweryfikuje, że w FL1 dołożono czujnik wilgotności, czy światła pracują już poprawnie w trybie automatycznym?
Zapala mi się równieź kontrolka SBCS oraz przycofaniu teraz już nie pamiętam zaczyna się chyba na R ... :/
Ruchomy wkład lusterka zewnetrznego - zakwalifikowany do wymiany. Już raz to uczyniono, ale wkład pękł podczas montażu i teraz będzie drugie podejście :)
Również uszu mych dobiega stuknięcie przy dziurze, jednak nie ma regularności i ciężko uchwycić moment oraz udowodnić to w ASO, oni z kolei twierdzą, że wszystko jest ok. Będziemy obserwować temat :)
Tak więc ASO czeka jeszcze trochę pracy :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 11 lut 2017, 17:52 
Wstydliwy
Offline
Od: 26.09.2016
Posty: 10
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
tawl napisał(a):
modo napisał(a):
Odnośnie stuków, nie masz czasem na myśli zgrzytania jakby gumowych elementów? U mnie takie dźwięki pojawiają się sporadycznie, gdy na drogach jest dość mokro.

U mnie to raczej głuche stuki, tak jakby młotkiem i to przy prędkości pow. 40 km/h. To nie jest skrzypienie jak u tombiena, nie ma znaczenia czy koła są prosto czy w skręcie. W zastępczej przedliftówce, którą miałem kilka dni takiego czegoś nie było, ogólnie wydawało mi się, że zawieszenie pracowało tam o wiele płynniej.




u mnie stuka/wali mi przednie zawieszenie przy przejezdzie przez lezacego policjanta. co ciekawe to walenie/stukanie wystepuje tylko na garbach w jednym miejscu ( osrodek Nowa Gdynia w zgeirzu - moze ktos ma podobnie ). Stukanie wyrazne, nie wazna jak wjade, szybciej, wolniej, z boku itp. Dziwna to dla mnie sprawa bo poza tym miejscem zawieszenie nie daje o sobie znac w negatywnym znaczeniu. a, i bedac tam testowa 6 przed zakupem bylo okej. w innym samochodzie tez nie ma problemu. ;>


Pozdrawiam.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 11 lut 2017, 20:26 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 13.01.2017
Posty: 626
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Panowie czy ktoś z Was reklamował fotel kierowcy. Nie wiem czy tylko sobie wkręcam, czy jestem aż nadto przewrażliwiony ale mam wrażenie, że przy wysiadaniu lub mocniejszym skręcie czy też mocniejszym oparciu pleców o fotel coś jakby się ruszyło/przeskoczyło...Pytam tu bo w piątek jestem umówiony do ASO na problem z niereagującymi światłami na odryglowanie auta w nocy oraz problem z pedałem hamulca i chciałem wskazać też jakąś nieprawidłowość z fotelm ale nie chcę wyjść na błazna..
Próbowałem go ruszać trzymając jedną ręką za siedzisko i drugą za oparcie pod zagłówkiem i rzeczywiście ma jakiś luz góra/dól ale nie wiem czy to tak być powinno czy nie.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 12 lut 2017, 07:04 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 28.07.2013
Posty: 1952
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Jest wątek viewtopic.php?f=60&t=1824&start=30 , z fotelem potrafi coś się takiego dziać.

-- Dodano: N, 12 lut 2017, 07:04 --

Arzago napisał(a):
J
Miałem wymieniane lampy przednie
Tak więc ASO czeka jeszcze trochę pracy :)


A co z nimi nie tego teges było? :idea:

_________________
Samochodami się albo jeździ albo się je kocha, fajnie jak jest jedno i drugie


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 lut 2017, 22:38 
Offline
Z kazdym kolejnym modelem producent i konsumenci przesuwaja granice tolerancji dla usterek nazywajac to drobnymi wpadkami. Jeszcze nie tak dawno takie rzeczy w japonskim aucie byly nie do pomyslenia. Nie widzialem, aby ktos sie skarzyl na stelaz fotela w Hondzie Civic, Nissanie Primera, Toyocie Avensis lub Mazdzie MPV. One wytrzymuja i wygladaja jak nowe nawet przy przebiegach 500 tys km przy pierwszym wlascicielu, ktory dba o samochod. Bez zadnych przetarc i problemow z nitami.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 860 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.