Teraz jest So, 27 kwi 2024, 17:06

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1300 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 44  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt, 21 mar 2017, 20:09 
Wtajemniczony
Offline
Od: 03.10.2016
Posty: 178
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
jest tak jak pisze tombien - wpisuje się zgodnie z danymi na umowie kupna-sprzedaży. Jeżeli jako kupujący będziecie wpisani Ty i żona, to druga osoba również będzie widnieć w dowodzie rej. (z tego co pamiętam to w sekcji "adnotacje urzędowe")


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 21 mar 2017, 20:22 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1068
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
@tombien Praktyka. Jeśli na umowie jest tylko jedna osoba i na wniosku o rejestracji również jedna osoba to wydział komunikacji nie sprawdza stanu cywilnego ani posiadania rozdzielności majątkowej tylko dokonuje rejestracji zgodnie ze złożonym wnioskiem. Oczywiście w przypadku rozwodu żona może się o to auto upomnieć pomimo braku wpisu w dowodzie.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Wt, 21 mar 2017, 20:35 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Wniosek o rejestrację musi mieć pokrycie w umowie.
Jeżeli na umowie jest 1 kupujący np. mąż to nie zarejestrują na np. żonę jako współwłaściciela.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 21 mar 2017, 20:50 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1068
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
@tombien, właśnie o tym piszę. Co do zasady małżonkowie sprawują samodzielny zarząd na majątkiem wspólnym uwzględniając interes i dobro rodziny. Poza kilkoma enumeratywnie wymienionymi przypadkami (głównie dysponowania nieruchomościami w tym gospodarstwem rolnym) mogą samodzielnie zawierać umowy, które obciążają ich wspólnie np. kupić telewizor czy samochód, zaciągnąć kredyt (tu akurat banki mają wewnętrzne procedury, które powyżej określonej kwoty zazwyczaj 5-10 tys. PLN wymagają zgody współmałżonka).

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Wt, 21 mar 2017, 20:56 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Zgoda. Nie zauważyłem wyrazu "automatycznie" a to trochę zmienia sens pytania no i mojej pierwszej odpowiedzi. :)
MarcBenson napisał(a):
żona automatycznie zostanie dopisana


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 21 mar 2017, 20:57 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 17.03.2016
Posty: 1029
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
jordanj napisał(a):
powyżej określonej kwoty zazwyczaj 5-10 tys. PLN wymagają zgody współmałżonka

Powyżej 80 k


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 21 mar 2017, 21:08 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 08.09.2016
Posty: 36
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Panowie dzięki za informację. Generalnie chodzi o ubezpieczenie pojazdu, jestem zszokowany cenami.

Dlatego ważnym jest kto kupuje, ponieważ jeżeli będą w dowodzenie widniały 2 osoby to cena ubezpieczenia znacznie wzrasta.

Co w przypadku gdy w dowodzie rejestracyjnym wpisany będzie tylko Mąż a Żona prowadząc go spowoduje kolizje. Czy będą z tego tytułu jakiekolwiek problemy?


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Wt, 21 mar 2017, 21:11 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Skutki na ubezpieczeniu będą takie same jak to byś Ty spowodował. Ubezpieczenie jest na pojazd.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 21 mar 2017, 21:17 
Wtajemniczony
Offline
Od: 03.10.2016
Posty: 178
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Ubezpieczenie działa w pełnym zakresie - nawet jak prowadzi kochanka :) byle by miała prawo jazdy i nie była pijana.
Niektóre TU mają obostrzenia co do młodych kierowców np. jeżeli szkodę z AC spowoduje kierowca poniżej 25 lat lub mający prawo jazdy krócej niż 3 lata to ubezpieczalnia potrąca np. 20% odszkodowania - oczywiście w sytuacji jeżeli taka osoba nie została zadeklarowana w polisie. Ale to już są ubezpieczenia dobrowolne więc trzeba czytać w OWU.
OC działa normalnie niezależnie kto prowadzi pojazd


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 21 mar 2017, 21:32 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 08.09.2016
Posty: 36
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Panowie z góry dziękuję za pomoc. Znacznie ułatwi mi to podjęcie ostatecznej decyzji. Poza kosztami ubezpieczenia przeraża mnie skrzynia automatyczna, szczególnie koszty jakie mogą powstać w wyniku jej awarii. Auto jest jednak na gwarancji z salonu więc chyba nie mam sie czego obawiać. Nie znalazłem na forum jedynie informacji co dokładnie obejmuje gwarancja Mazdy.

W przyszłym tygodniu obieram kierunek Warszawa ;-)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 21 mar 2017, 21:52 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1068
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
@tombien Tak to jest gdy ktoś używa takiej młodzieńczej nowomowy w stylu "automatycznie" zamiast napisać "z mocy prawa" jak przystało na człowieka starej daty. ;-) Automatycznie to jak mawiają wykładowcy wojskowi syn ku**y jest sku******em.

@szuki Tak jak pisałem limit zależy od banku. Bank Pocztowy ma np. 7000 PLN, musiałbym dziewczynę dopytać dokładnie.

@MarcBenson Automatu w Mazdzie się nie bój. W 6, szczególnie benzynowych, nikt nie pisał o poważnych problemach. Automat jeśli jeździsz delikatnie jest trudniejszy do zajechania niż manualna, szczególnie w aucie używanym. Tu nie ma ryzyka, że ktoś sprzęgła nie dociska czy męczy silnik zbyt wysokim przełożeniem (to ma też dobry wpływ na żywotność silnika). Pamiętaj, że to nie jest DSG. :-)

Jedziesz na spot warszawski w Łomiankach organizowany przez @rkarcz?

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 21 mar 2017, 22:28 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 16.09.2013
Posty: 2161
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
pzu zaproponowało mojej żonie ponad 1000 zł za samo oc w wawie


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 22 mar 2017, 11:06 
Nałogowiec
Offline
Od: 10.07.2016
Posty: 1680
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Informacja, warto kombinować.
Ubezpieczenie na Suzuki Swift, z Santandera (leasing)-> kontynuacja PZU: 3300.
Telefon do PGD (tam kupowane auto) pakiet dealerski, kontynuacja PZU: 1674 zł.
Wartość auta 44K.

Także trzeba kombinować i przede wszystkim pytać u dealera. To co przyjdzie z leasingu może być o 100% wyższe. Żona by po prostu zapłaciła gdybym nie przejął sprawy. Pytałem też panią o Mazdę (PGD nie sprzedaje Mazd) powiedziała że nie ma problemu też powinni mieć dobrą ofertę ale na max 30 dni przed końcem obecnego ubezpieczenia może mi coś zaproponować.

Wcześniej ubezpieczałem u nich Mitsubishi (kupione u nich) - całość np. 3,3K w allianz a kumpel który pracuje właśnie w allianz i ubezpiecza - powiedział że po maks zniżkach jakie może dać to 7K.

Sprawdzać, szukać, kombinować i przede wszystkim - pakiety dealerskie. A każdy dealer może mieć inne - tak jak w wątku o leasingu było info że każdy dealer mazdy czy wręcz salon może mieć inny tańszy leasing bo dogadał się z inną firmą.

_________________
Obrazek
A na co dzień dłubię tutaj http://www.wedrowiec.net


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 22 mar 2017, 11:38 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 08.09.2016
Posty: 36
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Witam,
zgadza się, jak do tej pory najniższą ofertę w pełnym pakiecie [OC, AC, NNW, ASSISTANCE] uzyskałem do dealera.
+- do 30% taniej


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 22 mar 2017, 15:01 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 16.09.2013
Posty: 2161
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Wedrowiec napisał(a):
Także trzeba kombinować


oczywiście :) skorzystałem z oferty mojego ubezpieczyciela, i zaproponował oc w wys. 740 zł


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 22 mar 2017, 21:45 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 08.09.2016
Posty: 36
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Co w sytuacji gdy:
- M6 kupujemy w salonie na fakturę jako małżeństwo

Czy samochód podczas przerejestrowania można zarejestrować jedynie na 1 osobę? Pytam ponieważ w Urzędzie Komunikacji trzeba okazać dowód zakupu, a tam będzie informacja że auto kupiliśmy jako "Jan i Maria Nowak"


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 22 mar 2017, 22:01 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1068
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Wówczas jedna z osób zostanie wpisana jako właściciel, a druga jako współwłaściciel. Kodeks cywilny nie rozróżnia współwłaścicieli jako mniej i bardziej istotnych Każdy ma co do zasady (chyba, że w umowie współwłasności określono inaczej) takie samo prawo do współposiadania i współużytkowania rzeczy wspólnej.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 22 mar 2017, 23:22 
Nałogowiec
Offline
Od: 10.07.2016
Posty: 1680
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
... ale urząd może stwierdzić że właścicielem nie jest dowolnie wybrana osoba ale pierwsza wymieniona na umowie a druga jest współwłaścicielem.

_________________
Obrazek
A na co dzień dłubię tutaj http://www.wedrowiec.net


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 22 mar 2017, 23:53 
Prawie fanatyk
Offline
Od: 01.11.2013
Posty: 2163
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Wedrowiec napisał(a):
pierwsza wymieniona na umowie a druga jest współwłaścicielem.

I taka praktyka realizowana jest w rzeczywistości.

_________________
Nie odkładaj do jutra tego, co możesz zrobić pojutrze!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 23 mar 2017, 01:49 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1068
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
@Wedrowiec jeśli jedna osoba jest współwłaścicielem to druga również. Nie można osób posiadających rzecz wspólną dzielić na właścicieli (lepszy sort) i współwłaścicieli (gorszy sort). Oczywiście formularze urzędowe w tym zakresie przeczą postanowieniom kodeksu cywilnego w zakresie współwłasności.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 26 mar 2017, 22:38 
Amator
Offline
Od: 13.01.2015
Posty: 89
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Przedłużając polisę spotkało mnie przykre zachowanie jednego z ASO i przestrzegam przed taką pułapką. Po wysłaniu zapytania otrzymałem ofertę dealerska na OC/AC jako kontynuację u tego samego ubezpieczyciela. Podwyżka 90% pomimo spadku wartości pojazdu (prawie 7000zł), więc odpisałem że nie jestem zainteresowany. Po chwili otrzymałem e-mail z informację o zastosowaniu specjalnej taryfikacji i nagle ta sama polisa u tego samego ubezpieczyciela kosztowała ponad 2000 zł mniej. Więcej koło mojego samochodu w tym ASO nie stanie. Ostatecznie kupiłem polisę AC/OC z assistance za 3000 zł w Proama/Generali. Wartość pojazdu 95 000 zł. Naprawy w ASO na oryginalnych częściach.
Z wpisów kilka stron wcześniej wynikało, że Compensa korzystnie wycenia polisy. Teraz już się zmieniło i za pełny pakiet chcą 7500 zł.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 28 kwi 2017, 17:45 
Świeżak
Offline
Od: 29.05.2016
Posty: 23
Rok produkcji: 2007
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
LPG: Tak
Region: łódzki
Panowie i Panie posiada Mazde 6 GH z 2007 r, pierwsza rejestracja 2008 szukając ubezpieczenia spotkałem się z pewnym problemem .

Zaznaczając rok produkcji w moim wypadku 2007 -przyporządkowany jest tylko model MZR 05 czyli mazda I generacji, a co za tym idzie wartość auta mam wycenione na 19600
zgłosiłem ten problem w u ubezpieczyciela po tygodniu dodali auto do bazy danych tyle tylko że wartość wyceniona jest na kwotę ....19400 pani przez telefon poinformowała mnie że nic nie można więcej zrobić i tak musi zostać(na odwal się panie dodany model MZR`08 )
zaznaczając rocznik 2008 i te same parametry wartość auta wynosi 29700 ...więc różnica jest dość spora
Niestety we wszystkich rankomatach,Cuk-ach itp. problem jest ten sam mianowicie rocznik 2007 według ubezpieczycieli nie dotyczy Mazdy 6 GH ;/

Może miał ktoś podobny problem?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 5 maja 2017, 22:44 
Wstydliwy
Offline
Od: 05.05.2017
Posty: 1
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Sorka za dubla, ale nie wiem gdzie to najlepiej umieścić.

Ma ktoś jakieś doświadczenia z "zewnętrznym" (nie przez leasingodawce) ubezpieczeniem GAP fakturowy/RTI w leasingu?

Czy wie ktoś, którzy ubezpieczyciele oferują GAP fakturowy/RTI jako oddzielny (a nie pakiet AC/OC/NW+GAP) produkt ubezpieczeniowy?

Przez GAP fakturowy mam na myśli ubezpieczenie, które sprawia, że w przypadku kradzież/utrata auta i wypłaty z AC, kwota brakująca do pokrycia wartości fakturowej auta pokrywana jest z właśnie z tego ubezpieczenia tak, żeby nie zostać bez auta i z leasingiem do spłaty (zakładam, że w przypadku nowego auta w leasingu po 1 roku zawsze będzie sytuacja, w której AC nie pokryłoby całości długu wobec leasingodawcy).

Dla uniknięcia wątpliwości dodam, że są leasingodawcy, którzy mają bardzo atrakcyjne pakiety ubezpieczeń o niskiem % wartości auta w pierwszym roku, natomiast mają drogi GAP fakturowy/RTI, który z kolei zawiera się na czas trwania leasingu (i "ponoć" zewnętrzny GAP powinien wynosić 0,06% wartości auta msc podczas, gdy np. leasing przez Cardif robi 0,01% msc).


Ostatnio edytowano So, 6 maja 2017, 10:40 przez Huncwot, łącznie edytowano 1 raz
Przeniesiono do właściwego tematu. Ogarnij się kolego i nie pisz o tego samego w 3 tematach...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 6 maja 2017, 09:15 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 18.02.2017
Posty: 455
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Ja mam zarówno OC+AC i GAP fakturowy przed dealera, nie przez leasingodawcę. W Oddyssey w Warszawie kupowałem i tam dostałem ofertę ubezpieczenia.

"(zakładam, że w przypadku nowego auta w leasingu po 1 roku zawsze będzie sytuacja, w której AC nie pokryłoby całości długu wobec leasingodawcy)."
No nie zawsze :) Wszystko zależy również od czynszu inicjalnego itd.

_________________
:drunk:


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 21 maja 2017, 07:20 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 22.02.2016
Posty: 454
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
AAAA - AutoProtect ma tani GAP, nie wiem jak wygląda u nich likwidacja szkody.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 21 maja 2017, 07:23 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 13.01.2017
Posty: 626
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
A powiedzcie mi czy jest jakiś przelicznik dotyczący zwyżki kolejnej składki w przypadku zgłoszenia naprawy ze swojego AC ? W wątku na forum opisałem ze ktoś przetarł mi zderzak na parkingu i raczej nic z tego nie wyjdzie mimo udziału policji. W związku z tym będę pewnie zmuszony robić to z Aso. Czy lepiej malować u lakiernika we własnym zakresie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 21 maja 2017, 07:27 
Offline
Pobo obecnie to pojęcie "zniżka" jest dość płynne. Niby wykupisz ubezpieczenie bez ich utraty i będziesz miał 2 szkody i nadal 60% zniżki.
A na następny rok analityk z oferty bazowej na 10k z roku poprzedniego zrobi ci na 20k i wyjdą na swoje. A ty nadal będziesz miał 60%.. :(
Tylko deko inny koszt ubezpieczenia.. :)


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: N, 21 maja 2017, 07:29 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 13.01.2017
Posty: 626
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Czyli nie jest powiedziane czy będzie w ogóle zwyżka w przypadku naprawy z własnego ac ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 21 maja 2017, 07:31 
Offline
Jeśli nie masz ochrony zniżek to stracisz ich część. A jak masz to i tak ci dowalą za tą naprawę. Ja jestem zdania że po to jest ubezpieczenie aby z niego korzystać. Jak nie robisz tego u Kazika spod lasu to i tak wydasz i tak.. :)


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: N, 21 maja 2017, 07:40 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 22.02.2016
Posty: 454
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
Jeśli masz polisę od dealera albo z leasingu, to likwidacja szkody nie zwiększy wysokości składki w kolejnym roku tak bardzo jak w przypadku ubezpieczenia indywidualnego.

Ja likwidowałem jedną szkodę z AC (miałem 0% zniżek). Teraz dostałem ofertę z mLeasing na kolejny rok za 4 756 zł, gdzie indywidualne wyliczenia (np. przez Link4) przekraczały 10 tys zł...


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1300 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 44  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.