Teraz jest Wt, 16 kwi 2024, 05:03

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1300 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 44  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 23 sty 2020, 11:55 
Wtajemniczony
Offline
Od: 02.03.2017
Posty: 154
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
Podatek drogowy placi sie ale nie ma to nic wspolnego z parkowaniem na ulicy. Jest to poprostu podatek w polsce jest wliczony w cene paliwa w UK placi sie go osobno i zalezy od emisji spalin danego auta. Dla mazdy 2.2 jest to £30 na rok dla naprzyklad subaru £550 na rok. Jesli ktos uszkodzi Twoje auto na ulicy i nie mozna ustalic sprawcy AC pokrywa naprawe.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 3 lut 2020, 20:04 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 03.02.2020
Posty: 228
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
Jako, że to mój pierwszy post to witam serdecznie Forumowiczów <witam>
Mi się udało w AXA ubezpieczyć moją 6 z 2017 roku przy opcji (OC+ AC Serwis ASO, NNW, Prestiż Assistance, Opony Assistance, Samochód Zastępczy) za 4016 złotych. Do tej pory żadnych zniżek na AC. Bezszkodowa jazda. W PZU wycenili mi gorszy pakiet za 5500.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 3 lut 2020, 20:10 
Bywalec
Offline
Od: 15.07.2019
Posty: 307
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: dolnośląski
Ostatnio kolega przepycha się z AXA o wypłatę odszkodowania po stłuczce z kierowca, który miał tam ubezpieczony samochód. Mówiąc krótko, nie ubezpieczyłaby tam nawet roweru ;)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 3 lut 2020, 20:29 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 03.02.2020
Posty: 228
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
Mój agent ubezpieczeniowy ma z kolei inne doświadczenia, żaden z jego klientów nigdy nie miał problemów z wypłatą szkody od tego ubezpieczyciela, stwierdził, że sam ma tam wszystko ubezpieczone...Teraz komu wierzyć ;) Wydaje mi się, że przy tak wielkiej światowej firmie chyba nie jest tak źle :idea:


Ostatnio edytowano Wt, 4 lut 2020, 07:33 przez gzesiolek, łącznie edytowano 1 raz
Nie cytujemy poprzedniego postu (regulamin, pkt 5.6).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 3 lut 2020, 21:07 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 14.09.2014
Posty: 928
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Ja powoli również rozglądam się za ubezpieczeniem. Z AXA miałem dioczynienia i dobrze to wspominam. Rynek jest jednak ogromny sam ciekaw jestem jaka firma mnie wkrótce przekona :)

_________________

"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele"


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 3 lut 2020, 21:15 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 03.02.2020
Posty: 228
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
Niestety musimy się jakoś w tych meandrach ubezpieczeniowych poruszać i wybierać. No cóż, popij wodą, polisa opłacona w sobotę, mam nadzieję, że jednak dobrze wybrałem i mam też nadzieję, że nie będę musiał korzystać.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 3 lut 2020, 21:31 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
3 lutego 2020, o 20:29 SonicSilver napisał(a):
3 lutego 2020, o 20:10 peterpl napisał(a):
Ostatnio kolega przepycha się z AXA o wypłatę odszkodowania po stłuczce z kierowca, który miał tam ubezpieczony samochód. Mówiąc krótko, nie ubezpieczyłaby tam nawet roweru ;)

Mój agent ubezpieczeniowy ma z kolei inne doświadczenia, żaden z jego klientów nigdy nie miał problemów z wypłatą szkody od tego ubezpieczyciela, stwierdził, że sam ma tam wszystko ubezpieczone...Teraz komu wierzyć ;) Wydaje mi się, że przy tak wielkiej światowej firmie chyba nie jest tak źle :idea:


IMO jeśli mamy leasing lub nawet prywatnie ale chcemy naprawiać bezgotówkowo w ASO to nieważne czy to AXA czy PZU czy Allianz (swoją drogą z tymi dwoma ostatnimi też są często problemy). To nie my a ASO będą się bujać z tematem w razie problemów ;) Warto tylko zwracać uwagę na wariant napraw (serwisowy) naprawa na nowych oryginalnych częściach no i brak wkładów własnych. Tyle.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 3 lut 2020, 21:42 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 03.02.2020
Posty: 228
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
No ja mam właśnie AC Serwis ASO i Zerowy udział własny w AC i w szkodach kradzieżowych.


Ostatnio edytowano Wt, 4 lut 2020, 07:32 przez gzesiolek, łącznie edytowano 1 raz
Nie cytujemy poprzedniego postu (regulamin, pkt 5.6).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 3 lut 2020, 21:55 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
No to nie ma co się spinać ;) Co za różnica czy ASO będzie się bijać z wypłatą tydzień czy rok :D Zwłaszcza że jak się jest ASO to się nie bujają nic dłużej niż trzeba, bo mają od tego ludzi którzy wiedzą jak wycenić i napisać żeby było ok.

Swoją drogą będą zwykłym szaraczkiem też da się ugrać to co trzeba. Trzeba tylko umieć o swoje walczyć. Zazwyczaj jest prosta zasada. Pierwsza wycena to max 1/3 tego co da się wywalczyć. zazwyczaj 3 pisemka i mamy to co chcemy :D


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 3 lut 2020, 22:18 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 12.06.2017
Posty: 1200
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Co prawda było to ok. 20 lat temu i obowiązywały nieco inne przepisy w zakr. Ubezpieczeń. Ale jak ktoś trafił moje auto w tylny zderzak (przepuszczającego inne pojazdy), to żadne ASO nie chciało mi przyjąć auta do naprawy zasłaniając się upadającą Compensą i plikiem niezrealizowanych przez nią faktur. W konsekwencji naprawiał zakład prywatny.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 4 lut 2020, 07:23 
Bywalec
Offline
Od: 15.07.2019
Posty: 307
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: dolnośląski
3 lutego 2020, o 21:55 szymonpoznan1 napisał(a):
No to nie ma co się spinać ;) Co za różnica czy ASO będzie się bijać z wypłatą tydzień czy rok :D Zwłaszcza że jak się jest ASO to się nie bujają nic dłużej niż trzeba, bo mają od tego ludzi którzy wiedzą jak wycenić i napisać żeby było ok.

Swoją drogą będą zwykłym szaraczkiem też da się ugrać to co trzeba. Trzeba tylko umieć o swoje walczyć. Zazwyczaj jest prosta zasada. Pierwsza wycena to max 1/3 tego co da się wywalczyć. zazwyczaj 3 pisemka i mamy to co chcemy :D


Przerabiałeś to już w praktyce? Kolega miał stłuczkę z winy innego kierowcy, jak już wspomniałem, ubezpieczonego w AXA. Samochód został oddany do ASO Kia (chodzi o rocznego Ceeda). AXA odmówiło wypłacenia pieniędzy za część szkód, ASO odmówiło rozpoczęcia prac przed otrzymaniem z AXA wszystkich pieniędzy. Na AXA nie robiły wrażenia kompletnie żadne argumenty, opinia rzeczoznawcy, opinia ASO, przywoływanie zapisów prawa, do którego się nie stosują i nie dotrzymują terminów. Póki nie oddasz sprawy do sądu to mają Cię w nosie. Ostatecznie kolega zrobił to co powinien zrobić od początku, czyli szkody naprawił ze swojego ubezpieczenia w PZU i to teraz oni będę dochodzili od AXA tych pieniędzy.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 9 lut 2020, 12:03 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 03.02.2020
Posty: 228
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
Ptaszki ćwierkają, że Uniqa Insurance Group kupuje polską AXĘ, wiec trochę się pozmienia w tym wszystkim.


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: N, 9 lut 2020, 14:15 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 15.07.2017
Posty: 2287
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
To już pewne :) AXA wycofuje się z Polski.

_________________
Mazda CX-5 2.2 AT SkyActiv-D AWD, SkyPassion, 2014r, przebieg ~328000km. <urodziny>

Polecany specjalista od silnika 2.2 SkyActiv-D (SH01) oraz elektryki GJ/GL (AA+CP, naprawa LED i inne)-> viewtopic.php?p=354752#p354752


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 9 lut 2020, 23:42 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
No to sucharek z tej okazji:

- Co robi firma Uniqa gdy przychodzi do wypłaty odszkodowania?
- Uniqa

:>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 10 lut 2020, 22:24 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Nie nie...

Co robi firma AXA gdy przychodzi do wypłaty odszkodowania?
Uniqa



Ostatnio edytowano Pn, 10 lut 2020, 22:24 przez gzesiolek, łącznie edytowano 1 raz
Nie cytujemy poprzedniego postu (regulamin, pkt 5.6).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 3 mar 2020, 15:46 
Wstydliwy
Offline
Od: 02.04.2019
Posty: 13
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Witam
Za kilka dni kończy mi się ubezpieczenie mam w link4 oc ac zmienna suma ubezpieczenia,kosztorys do tego opony,szyby,holowanie zapłaciłem 2340.
Teraz dzwonie do link4,ale chciałbym: stała suma ubezpieczenia,serwis na oryginalnych częściach,gość mi mówi
5420 zł od wartości auta 62200 :arrow: wyśmiałem go. po chwili rozmowy cena zeszła na 3542 zł,a jak zmienna suma ubezpieczenia to 2850. Aviva taki pakiet jak mi pasuje,tylko też zmienna kwota 2800.
czy te 3542 zl to jeszcze nie za dużo? Podpowiedzcie czy szukać dalej czy już nic raczej nie urwę z tej ceny?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 3 mar 2020, 16:59 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 12.06.2017
Posty: 1200
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Pytanie, jak długo ubezpieczasz pojazd w Link4, czy w okresie ubezpieczenia korzystałeś ze swojego AC, czy mieszkasz w większym mieście?
W moim wypadku pełną opcję (4581zł) miałem na 2-gi rok eksploatacji w W-wie w Link4 (full opcja przy czym bagaż do 1000 zł). Ale mają moją historię bezwypadkową od co najmniej 10 lat. Na trzeci rok było - ok. 3800 zł. Na 4 rok eksploatacji sądzę, ze będzie 3200 zł. Ale to tylko moje przypuszczenia, a jak będzie to nie mam pojęcia, czy w ogóle będę brał AC.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 3 mar 2020, 18:24 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Z mojego doświadczenia wynika że zawsze warto zmieniać ubezpieczalnię co roku. Ja tak robię od zawsze bo wychodzi najkorzystniej... Zazwyczaj raz na 2 lata ląduję w Allianz, ale ciągłości nigdy u nich nie miałem, bo przedłużeniowe oferty mają tragiczne.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 3 mar 2020, 19:20 
Wstydliwy
Offline
Od: 02.04.2019
Posty: 13
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
W link4 Mazde gj od roku oc i ac. Wcześniej Mazde gy tylko oc przez cztery lata. Inne auto które jest w rodzinie na te same dane ubezpieczone,ac dwa lata jaka firma nie pamiętam ale jakas mało znana jutro mi syn sprawdzi . Od siedmiu lat zadnej szkody z oc i ac z mojej winy.
Miejsce użytkowania Wałbrzych. Jutro trzeba będzie się głębiej pochylić nad tematem. Zobacze co zaproponują jutro z link 4 ma gość dzwonić, ale straszył że jak nie wezme dzisiaj jutro może być drożej,bo ofeta tylko na już i na dziś :facepalm:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 3 mar 2020, 19:43 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 14.09.2014
Posty: 928
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
No i wykupiłem polisy.
OC NNW ZK - Benefia.
Autocasco - InterRisk,
Car Assistance - PKO Ubezpieczenia.
Poczytałem OWU, miałem kilka ofert i znalazłem coś dla siebie.
A z doradcami fajnie się gada co uczyniłem lecz warto się wczytać w dokumenty :idea: :wink: :)

_________________

"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele"


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 3 mar 2020, 19:44 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
3 marca 2020, o 19:20 Kriskey napisał(a):
W link4 Mazde gj od roku oc i ac. Wcześniej Mazde gy tylko oc przez cztery lata. Inne auto które jest w rodzinie na te same dane ubezpieczone,ac dwa lata jaka firma nie pamiętam ale jakas mało znana jutro mi syn sprawdzi . Od siedmiu lat zadnej szkody z oc i ac z mojej winy.
Miejsce użytkowania Wałbrzych. Jutro trzeba będzie się głębiej pochylić nad tematem. Zobacze co zaproponują jutro z link 4 ma gość dzwonić, ale straszył że jak nie wezme dzisiaj jutro może być drożej,bo ofeta tylko na już i na dziś :facepalm:


A co na to mubi.pl ? Tam często jest taniej do tego teraz chyba każdy youtuber powiązany z motoryzacją daje kod na 150zł cashbacku.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 3 mar 2020, 20:26 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 12.06.2017
Posty: 1200
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Każdy ubezpieczyciel ma podgląd do 5 lat w kwestii wypadkowości potencjalnego klienta, o ile on nie był klientem (pow. 5 lat) u danego ubezpieczyciela. W link4 mają podgląd agenci, którzy z rozmawiają z klientem do 10 lat, o ile klient ma taką ciągłość. Ja z tego skorzystałem mimo, że tak jak tobie zaproponowano mi warunki ubezpieczenia z tzw czapy. Po zagrożeniu, że agent traktuje mnie nie jak stałego klienta, rozmową z jego przełożonymi, względnie odejściem z Link4, zmienił front i podejście do mnie oraz zaproponował kwotę znacznie niższą i przedstawił wszystkie możliwe ulgi i przedziały wartości sum ubezpieczeniowych danego rocznika, jakie posiada w tabeli, w komputerze, łącznie z możliwymi do otrzymania dodatkowych bonów zakupowych. Tak więc rozmawiaj jutro z agentem o szczegółach poszczególnych punktów jakie masz w dotychczasowej umowie ubezpieczeniowej, pytaj o wszystkie możliwe ulgi, w tym o ulgę wynikającą z kontynuacji ubezpieczenia, ulgę wynikającą z wpłaty jednorazowej, kształtowanie się końcowego ubezpieczenia w zależności od przedziału sumy ubezpieczenia dla pojazdu z twojego rocznika itp. Myślę, że mógłbyś coś niecoś utargować, nawet do kwoty 3 tys. zł dla stałej SU.
Na przyszłość pamiętaj żebyś nie czekał na sam koniec, bo strasznie tracisz na pozycji negocjacyjnej. W link4 o kontynuacji ubezpieczenia można najwcześniej rozmawiać na 30 dni przed upływem ubezpieczenia. I w tedy masz czas na przedstawienie ewentualnych lepszych propozycji innych ubezpieczycieli.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 3 mar 2020, 20:55 
Wstydliwy
Offline
Od: 02.04.2019
Posty: 13
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
dropt07 szymonpoznan1 dzięki wielke za podpowiedzi,jutro zobaczymy co powie link4 i inne firmy. Te 3 tyś bylo by super. Jeszcze raz dziękuję


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 30 mar 2020, 17:40 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Podeśle ktoś namiary na tego forumowego magika od ubezpieczeń? Trzeba pomyśleć o ubezpieczeniu Madzi na full pakiecie i do tego OC na Skodzinkę żony.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 30 mar 2020, 21:52 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Jeśli jeszcze n ie dostałeś, to Wyślę Tobie na PW.


...poszło


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 30 mar 2020, 22:31 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Dzięki :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 1 kwi 2020, 07:16 
Bywalec
Offline
Od: 11.09.2018
Posty: 255
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
30 marca 2020, o 18:40 szymonpoznan1 napisał(a):
Podeśle ktoś namiary na tego forumowego magika od ubezpieczeń? Trzeba pomyśleć o ubezpieczeniu Madzi na full pakiecie i do tego OC na Skodzinkę żony.


Nie taki magik, mi nic nie miał do zaoferowania i dodatkowo musiałem się parę razy przypominać. W końcu przedłużyłem ubezpieczenie od dealera.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 1 kwi 2020, 09:51 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Ale oferta była słaba dla Ciebie , czy nie dostałeś w ogóle propozycji i wybrałeś y dealera?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 1 kwi 2020, 13:37 
Bywalec
Offline
Od: 11.09.2018
Posty: 255
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
No powiedział że nic lepszego niż od dealera mi nie jest w stanie zaproponować. Wcześniej wysłałem ofertę dealerską. Spróbuję w przyszłym roku go pomęczyć;)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 5 kwi 2020, 21:24 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Co myślicie o takich cenach po pierwszym roku, na mojej M6 Skyenergy 2.0? Wartość aktualna samochodu to niby 103k (katalogowo byłą ona za 120k rok temu). To oferta od Alior leasing, dodam że za jakiekolwiek ubezpieczenie poza nimi muszę dopłacić 300zł netto leasingowi za ubezpieczenie zewnętrzne...

W ten sposób przygotowane ubezpieczenie pakietowe to składka do zapłaty
TU PZU SA - 5292 zł
TU ERGO HESTIA SA - 4338 zł
TU COMPENSA SA - 6062 zł


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1300 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 44  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.