Teraz jest So, 20 kwi 2024, 07:12

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1838 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 62  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So, 12 maja 2018, 15:44 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 22.10.2014
Posty: 2524
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: śląski
Tiptronic z tego co wiem nie jest awaryjna, multitronic już tak. Pamietam ze każdy mówił ze jak audi to tylko tiptronic.....

_________________
Mazda 6 GH 2.2 185km 207.000 km Egr off.
Dodatki:
Paliwo: diesel kleen, Archoil AR6900-D Max
Olej: Archoil AR9100
Mój temat: viewtopic.php?f=88&t=5043


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 11:08 
Bywalec
Offline
Od: 22.03.2018
Posty: 276
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
L&K 2.0 tsi 4x4 za tą cenę nie da rady 172 cena bazowa dodatki 20 - 40 tyś
L&K nie jest full opcją dodatki są drogie i skora to eko coś tam.
Sam się dawniej skusiłem na 2.0 tsi 220KM L&K jak dodałem to co chciałem wyszło 164 tyś ( po rabatach )sorry ale ceny podane to bajka.
I do tego spalanie miasto 12 - 18 litra w trybie eko .


26 kwietnia 2018, o 06:26 Qba30 napisał(a):
Superb Kombi w wersji L&K + dodatki, tj.:
1. Wentylowane fotele przednie dla wersji Laurin & Klement
2. Zapasowe koło stalowe dojazdowe, podnośnik, klucz, bez zestawu naprawczego
3. KESSY – bezkluczykowy systemobsługi samochodu z alarmem (z funkcją SAFE)
4. Bezdotykowe otwieranie i zamykanie elektrycznie sterowanej pokrywy bagażnika
5. Trójramienna skórzana PODGRZEWANA wielofunkcyjna kierownica (radio i telefon) dla DSG, z łopatkami do zmiany przełożeń
6. ADAPTIVE CRUISE CONTROL – aktywny tempomat do 160 km/h z ogranicznikiem prędkości
7. Funkcja SmartLink+ z funkcją Media Command
8. Automatyczna roleta przestrzeni bagażowej ze schowkiem pod roletą
9. Kamera cofania
10. Siatka oddzielająca przestrzeń
bagażową

Tu ceny po rabatach mam następujące:
2.0 TDI 140 kW (190 KM); 7-biegowa automatyczna DSG; 4x4 - 166 200,00
2.0 TSI 206 kW (280 KM); 6-biegowa automatyczna DSG; 4x4 - 171 200,00
2.0 TSI 162 kW (220 KM); 6-biegowa automatyczna DSG; napęd przód - 155 000,00

M6 w SKYPASSION, ta modelowo najnowsza
2.5 194 KM - 153 500
2.2 184, diesel, 4x4 - 186 500

Szukając auta z napędem 4x4 wybór jest prosty, przy napędzie na jedną oś można by się zastanowić
Jednak wydaje mi się że lepszym wyborem byłby Superb 2.0 TSI 162 kW (220 KM); 6-biegowa automatyczna DSG
Generalnie auto zdecydowanie większe i wygodniejsze, lepiej wyposażone chociaż może brakować np. full LED z przodu ale to zaś rekompensują aktywne przysłony na bixenonie które działają rewelacyjnie.


-- Dodano: 15 maja 2018, o 12:08 --

*************** http://www.passeratti.pl/ mały opis Passata B8 widziany okiem właściciela. ********************


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 11:37 
Offline
koliber1960 po gwarancji nikomu nic nie przeszkadza. Prawda stara jak świat. :)
poxtazo no co ty? Nie będziesz tym turbo cudem jeździł aż zgnije? :)


 Zobacz moją 6tkę  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 11:45 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.12.2013
Posty: 3036
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
rkarcz też prawda :lol:
ale teraz autem opiekują się moi koledzy z warsztatu a nie ASO i chodzi jak złoto(tfu,żeby nie zapeszyć) i jakoś super przyspiesza,naprawdę :D
ja sam przez te ponad 3 lata zająłem się dochodzeniem przyczyny drgań,wymianami opon,wyciszaniem auta ,wymianami klocków hamulcowych ;((

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 11:49 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.12.2014
Posty: 1499
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Mi za 150 tys zl niechce sie dochodzic ;) wole wymagac od mazdy. co do zapieczenia to nigdy takiej sytuacji nie mialem ,bo dbam wlasnie o bezpieczenstwo. A w 5 letnim aucie zeby taka sytuacja byla jak piszesz to raczej abstrakcja.

Rkracz no zmieniam. Tez na japonskiego plastika ,tylkoo tam z zalozebia ma byc glosno no i probl3mow z hamowaniem tez nie bedziem. Biore nowego Civika tylko ze Type R ;) a tak na peobe na 2 latka moze 3 jak bedzie spoko;)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 11:53 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.12.2013
Posty: 3036
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
jak ktoś kocha to dalej ujeżdża :D <hahaha> <hahaha> <hahaha>

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 12:00 
Offline
poxtazo a jest jakiś porządny hebelek 4 tłoczkowy z 2 częściowymi tarczami czy jednotłok z rozmiarem do 350?
koliber1960 Mazda i miłość? Chyba z litości.. :hihi:


 Zobacz moją 6tkę  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 12:06 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 10.01.2016
Posty: 1638
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
15 maja 2018, o 12:49 poxtazo napisał(a):
Biore nowego Civika tylko ze Type R a tak na peobe na 2 latka moze 3 jak bedzie spoko;)


Hahaha. To się jeszcze 3 razy zastanów.



DZIŚ nie ma samochodów, z którymi NIE MA ŻADNYCH problemów. Nie ma i już.

Teraz trzeba celować tam gdzie problemów jest najmniej... Podejście Hondy jet jak Mazdy widać. Tylko, że problem jest wart więcej cebulionów.

_________________
Konrad Maksymilian Bąk <pucu> >> Moja Szóstka <<


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 12:11 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.12.2014
Posty: 1499
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Ja znam temat skrzyn tam. Rozwiazanie jest banalnie proste i kosztuje 200zl. Hamulcr sa od brembo 6tloczkowe . Tarcza nie jezt 2 czesciowa, ale mam u siebie w miescie takiego ,gadalem z wlascicielem nie boli ich nic a lekko nie maja z nim. Co do skrzyn, psuja sie bo downpip3 idzie przy skrzyni blisko i brakuje izlolacji, temp za wysoka olej nie daje rady caly wielki bol dupy. Nie ma nad czym sie zastanawiac. Tylko kuoic bandaz termiczny taki jak do wozow wyczynowych doladowanych sie stosuje. Izolujesz i zmieniasz olwj co 40 tys 6ltr za 90zl litr w aso wiec ja go kupi3nza 40 dla siebie i problem rozwiazany

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 12:20 
Offline
poxtazo to super że tam można coś "rozwiązać". Heble pewnie 355 są to poza kałużami nic im nie grozi. :)
Ja oddająć Mazdę zmieniłem na ATE + Pagid. I po przejechaniu 500 km i jednym hamowaniu z 200 wyszło jajco.
Całe szczęście że całość kosztowała mnie tylko 500 PLN. Coś musiałem wsadzić aby się dotoczyć. :hihi:


 Zobacz moją 6tkę  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 14:14 
Bywalec
Offline
Od: 22.03.2018
Posty: 276
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
rakarcz
A może tak pójdziesz pocieszać na forum VW bo tam płaczą że ten Arteon to kpina a nie auto , a zaraz robisz to :

"Ciekawe co ile trzeba w niej wymieniać tarcze jak nawet Brembo się gną w Stingerze 3.3. KIA to kolejny azjata udający samochód. Jest wątek skąd ktoś się przesiadł do VW. I jakoś ci wszyscy co tego VW już mieli czy inną Skodę nadal batożą się VW jak jacyś idioci. Mając Mazdę wiem jaki jest odpływ użytkowników do grupy VW. Sporo A5, sporo Superbów, Passatów i na końcu Arteon. Sami idioci.. :) A ci co obecną Mazdę mieli to kolejną kupiły 2 osoby. Obu ukradziono po 1 roku i 3 miesiącach. I nikt więcej. Każdy odchodzi od podróbek samochodów. :) "

NAJGORSZE CO MOŻE BYĆ TO TROLL !!!!!1


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 14:41 
Offline
Wybacz ale z pajacami nie podejmuję dyskusji.


 Zobacz moją 6tkę  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 14:52 
Bywalec
Offline
Od: 22.03.2018
Posty: 276
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Z forum VW
WADY
Reasumujac gdyby ktos trafil na ostaatnia strone: 1.miejsce na telefon za male na galaxy s6 s7 s8
2. Wygniecenia na skorze przy 2tys km (podobno wymieniaja cale fotelw na gwarancji)
3. Brak skladania foteli przycickiemw bagazniku jak to bylo w poprzednich vw
4. Problemy z car-net - aktualizacja jeszcze nie do konca sprawna ale miejmy nadzieje ze to szybjo naprawią
5. Obudowa akumulatora papierowa zamiast skrzynek ( w wersjach gdzie aku jest pod maską)
6. Chceck engine w wersjach diesel 190 i 240. Nie znaleziono jeszcze skutecznwgo rozwiazania
7.szyby tyl otoeraja sie w 2/3 - wina jest konstrukcja drzwi
8. Slabe audio - seriai dynaudio mala roznoca
9. Brak chromow na przycickach szyb
10. Schowek na napoje tyl podlokietnik to dwie dziiry zamoast estetycznego pojemnika i schowka na apteczke ( jak w passat ,cc czy audi)
11. Chromy z zewnatrz slabej jakosci ale wymieniaja na reklamacji
12. Przebijajace przy glosnikach led- ktos dodal zdkecia zle spasowan6ch elementow
13. Odskakujace listwy chrom orzy drzwiach kierowcy
14. Swisty ponadnormatywne - osobny wątek na forum
15.niska jakosc skory na obiciach oraz slabe wykonczenie schowkow na tylnej czesci gotelinkierowca i pasazer

16. Ostre krawedzie przy wyciaganiu zaglowkow
17. Kiepski wynik podczas testu łosia w porownaniu z innymi pojazdami klasy
18. Słabo wyciszony tył arteona
19. Brak pamieci trybow jazdy

Cos jeszcze?


Skoro M6 to namiastka auta to ty jesteś namiastką ............... { Dowolny wpis ciekawe co się pojawi ? }


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 15:12 
Offline
Dobra zniżę się ten jeden raz.
Siejesz propagandę. Jeszcze zacytuj post który był pod tym który przytoczyłeś bo jeden z użytkowników się do tego odniósł. Wtedy będzie komplet. A jeśli ci to pomaga w terapii po zakupie Mazdy to możesz mnie nazywać dowolnie. Współczuję ci wydanych pieniędzy. Naprawdę mi przykro bo mogłeś kupić samochód a kupiłeś Mazdę. Cóż mogę jeszcze dla ciebie zrobić?


 Zobacz moją 6tkę  
 

moderator
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 17:53 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Robert wiem, że Cię kolega ABC1 wkurza i prowokuje, ale też nie przesadzaj w drugą stronę, nadal jesteś na forum, gdzie wielu ludzi jest ze swoich aut choć w części zadowolona, wiem, że odreagowujesz swoją dozgonną obronę Mazdy 2014-2015, ale uszanuj tych co nie mają EUS (przynajmniej do 140km/h), którym tarcze nie biją, a lusterka się składają i rozkładają bez przeszkód, tak są jeszcze tacy szczęśliwcy (np. ja)...

I od wyboru mojego "prawie" samochodu się odstosunkuj, bo jak na razie mnie nie zawodzi... Merytoryczna krytyka jest więcej niż ok, z przykładami i pokazywaniem gdzie i komu przy jakiej jeździe Mazda się nie sprawdziła i w jaki sposób zawiodła... Ale do poziomu ABC1 się nie zniżaj i przy okazji innym użytkownikom Mazd szpilek nie wbijaj... Taka mała prośba...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 18:55 
Bywalec
Offline
Od: 13.05.2015
Posty: 370
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Również zauważyłem ostatnio będąc na forum Arteona że jest tam wysyp negatywnych wpisów. Tak jak poczytałem to wolę Mazdę bez takich problemów i 100k w kieszeni. Widziałem rkacz że podpytywałeś już kolegów co Ci się może zepsuć w pierwszych 10tys. km bo wybierasz się w podróż. Ciekawe podejście do jak tutaj przekonywałeś niemieckiej solidności... :lol:


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 19:08 
Offline
Grunt to umieć czytać ze zrozumieniem. Ani kolega od trolli ani ty chyba nie macie zbyt dobrze opanowane.
A na pewno ciężko wam odróżnić pytanie od szydertwa. Pozostaje współczuć.. :)
Trafił się jeden czy 2 użytkowników. Ciekawe ilu pisało tu w wątkach o heblach, wyciszeniu, lusterkach, czy akumulatorze.. \
Pewnie jakieś matoły techniczne. Ostatnio byłem 3ką po 40 kkm.
Cieknące amory z tyłu, klocki przód znowu po 20 kkm do wymiany, tył nie dojechał do 40 kkm.
Rozwalony zamek drzwi czy pukający pedał hamulca to zupełna normalka.
A pedał hamulca mogą przesmarować bo mają info od producenta że to nie do usunięcia.
Japońska solidność.. :hihi:

Ale najlepsze jest to zamykanie drzwi jakby wiadro wpadało do studni.
Bezcenne, tego nawet marny Golf nie ma. Ale tam skrzypi zawieszenie, czy matowieją chromy o zgrozo.. :)


 Zobacz moją 6tkę  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 19:15 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.07.2013
Posty: 3060
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: wielkopolski
Heh. Powiem Wam, że dawno nie spotkałem człowieka tak srającego do swojej piaskownicy. I na dodatek na forum jest grono ślepych wyznawców, którym to gówno nie przeszkadza.

Kompletnie nie rozumiem ludzi co coś kupili za kupę kasy, to coś się sprawdziło albo i nie, kupują coś nowego za jeszcze większą kasę i robią wszystko żeby zmieszać z błotem pierwszy zakup. No i podziwiam za nadmiar czasu potrzebny do tego :)

rkarcz, miałeś 6, już jej nie masz i idź sobie stąd :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 19:22 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 02.03.2015
Posty: 285
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
15 maja 2018, o 12:49 poxtazo napisał(a):
Biore nowego Civika tylko ze Type R ;)

Świetne auto...byłem o włos od zakupu. Niestety w trasę nie za bardzo się nadaje ze względu na hałas :( Odpuściłem więc


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 19:25 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.02.2015
Posty: 527
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Tak się składa, że również byłem niedawno trójką na przeglądzie, po trzecim roku, aktualny przebieg 46000km. Żaden z Twoich problemów u mnie nie występuje a klocki z fabryki. Japońska solidność.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 19:25 
Offline
Honda czy focus rs - piękne zabawki, znaczy ogrom frajdy z jazdy ale nie uniwersalne auto - gdybym miał rs w manualu ale juz chodzi o głośnośc i twardość to żona mnie wywala z domu.


 Zobacz moją 6tkę  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 21:02 
Bywalec
Offline
Od: 13.05.2015
Posty: 370
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Z tego co widziałem to rkacz na tamtym forum vw wali na Mazdę na potęgę. Jego sprawa, jak odbierze swoje to się koledzy szybko zorientują kogo pozyskali heh


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 21:24 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 14.09.2014
Posty: 928
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Jak łatwo się jest w tym narodzie podzielić.
Już marka pojazdu wzbudza takie emocje.
Oj my Polacy.
Niezależnie od tego ja swoją staruszkę M6 lubię bo jest bezawaryjna.

To fakt a mam ją prawie 4 lata.

_________________

"Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele"


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 21:38 
Bywalec
Offline
Od: 23.02.2016
Posty: 439
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
adi, też miałem GG, i wg. mnie była o niebo lepsza od GJ 2016 :P


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 22:08 
Świeżak
Offline
Od: 20.05.2017
Posty: 32
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: zagranica
rkacz: wiesz Ty co? mam dla Ciebie propozycję. Weź i kup sobie Tygrysa! Niemiecki, solidny, design jak każdego VW, czyli pancer-pudło. I będziesz miał drzwi "jak w czołgu"!!. Jak sobie gąsienice zmienisz na opony to nawet wyciszenie będzie perfekt. I żadnego EUS! :lol: A tak serio: jesteś żałosny. Śmieszny i żałosny. Pewnie za parę miesięcy na forum pancer wagena będziesz jechał równo na Arteona. A jest za co. To bardzo przeciętne auto, zwłaszcza za te pieniądze.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 22:17 
Nałogowiec
Offline
Od: 10.07.2016
Posty: 1679
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Ziew.

Da się wyczyścić z gównoburzy?

_________________
Obrazek
A na co dzień dłubię tutaj http://www.wedrowiec.net


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt, 15 maja 2018, 22:51 
Offline
A zaczęło się od TypeR, przez sranie do piaskownicy - szczególne brawa dla tego pana, szklaną kulę co będę i kiedy robił, na Tygrysie kończąc. A ja tylko napisałem o miłości z litości do Mazdy. To już nic nie można napisać bo taki tu panuje boool dupy?


 Zobacz moją 6tkę  
 
PostNapisane: Śr, 16 maja 2018, 07:58 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.07.2013
Posty: 3060
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: wielkopolski
Aaa dziękuję za brawa :)
Ty jednak cały czas nie rozumiesz gdzie jest problem. Skoro w prawie każdym poście musisz napisać, że Mazda to gówno ("podróbka samochodu", "Mazda to nie samochód", itd.) to się nie dziw, że ludzi krew zalewa. A to tylko przykłady z tego wątku.

Nadal podtrzymuję prośbę o to abyś skasował konto i udzielał się gdzieś indziej :)

Wracając do tematu. Serio myślicie, że 15 letnia GG jest lepsza od nowej GL? Kolega miał taką GG i chyba nie zlalazłem plusów w porównaniu do GJ z 2013...


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr, 16 maja 2018, 08:10 
Offline
Rkarcz podzielam twoje opinie ale z tym krytykowaniem mazdy lepiej się tak nie uzewnętrzniać wszędzie po internecie chyba, że już pozbyłeś się swojej sztuki. Niedługo moja idzie na sprzedaż, i takie pochlebne opinie wypisywane gdzie popadnie nie naganiają raczej kupców.


 Zobacz moją 6tkę  
 
PostNapisane: Śr, 16 maja 2018, 08:12 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 02.03.2015
Posty: 285
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Być może 15 letnia GG nie miała konieczności jeżdżenia po kilka razy w miesiącu do serwisu bo to, tamto itd... Ja akurat nie znam GG z "autopsji" ale znam doskonale Accorda z analogicznego okresu ( późniejszego zresztą też) i tam się lało i jechało. Zero poważnych jak i "duperelowatych" usterek. Zakładam, że o to chodziło w tym poście.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1838 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 62  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.