Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 15:38

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 23 wrz 2016, 18:30 
Amator
Offline
Od: 04.10.2015
Posty: 88
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zagranica
To trochę dziwne , że w Polsce dają 3 letnią gwarancje . W niektórych krajach jest 5 letnia bez żadnej dopłaty. :idea:

_________________
2015 ale przed lift,
wersja VISION


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 23 wrz 2016, 19:47 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.07.2013
Posty: 3060
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: wielkopolski
Jestem po 3 przeglądzie. NIE wykupiłem przedłużonej gwarancji na kolejne 2 lata. Wygrał zdrowy rozsądek :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 23 wrz 2016, 21:41 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 28.07.2013
Posty: 1952
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Znając życie na to co ma się popsuć, ale chciałbym poznać opinię kogoś, kto z tego skorzystał. W maździe, bo w audi u mojej siostry to zadziałało. Musi się wystra* poważna rzecz, a w benzynie raczej nie ma co, w dieslu bym się bał. Ale np. wyłączone są wtryski, które kosztują masakryczną kasę w stosunku do benzyny, A jak z leci z czegoś na kształt ubezpieczenia, to wycena, koszty, kosztorys, mnóstwo pytań i wyłączeń.

_________________
Samochodami się albo jeździ albo się je kocha, fajnie jak jest jedno i drugie


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 10 paź 2016, 09:49 
Wstydliwy
Offline
Od: 23.01.2015
Posty: 2
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Wiem że ten temat trochę się już pojawiał w poprzednich postach ale chciałem poruszyć jeszcze kilka innych aspektów.
Jakie jest wasze zdanie na temat przedłużania fabrycznej gwarancji o kolejne 2 lata?
Każdy właściciel GJ-ki albo już miał ten dylemat albo niedługo przed nim stanie (chyba że dostał ją za 1zł przy zakupie auta)
Czy wydać te prawie 2 tysiące i mieć względy spokój przez kolejne 2 lata?
Tylko są jeszcze 2 sprawy: po pierwsze ta przedłużona gwarancja nie obejmuje wszystkiego (a z tego co czytałem te drobne usterki które się pojawiają to właśnie NIE SĄ objęte) a po drugie trzeba wziąć pod uwagę że aby utrzymać tą gwarancję to trzeba wykonać jeszcze przynajmniej 2 przeglądy w ASO których cena pewnie zbliży się do kolejnych 2 tysięcy. I tu pojawia się drugi problem. Czy jest sens serwisować takie ponad trzyletnie auto nadal w ASO czy wybrać serwis nieautoryzowany i płacić za takie przeglądy ponad połowę mniej?
Reasumując: realny koszt takiej gwarancji to będzie gdzieś około 3 tysięcy (2 tysiące gwarancja plus 2 tysiące przeglądy w ASO minus 1 tysiąc za ewentualne przeglądy w nieautoryzowanym warsztacie)
Wiem że nie ma jednoznacznej odpowiedzi na te pytania bo to zależy od kilku czynników, między innymi od rocznych przebiegów auta i od tego czy to diesel czy benzyna ale chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat.
W moim przypadku wygląda to tak że mam silnik benzynowy 2.0 i niewielki przebiegi ( w czasie prawie 3 lat przejechałem niecałe 30 tys. :oops: czyli przez te 2 najbliższe lata nie sądzę żebym dobił do 60 tys)


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Pn, 10 paź 2016, 09:51 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
zbigo poczytaj ten wątek, na podstawie jego lektury podejmiesz decyzję. :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 10 paź 2016, 10:02 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 31.08.2013
Posty: 1654
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zagranica
zbigo: 1tys. zl bym sobie darowal i kupil olej, filer ... na 3 lata. jak napisales, rzeczy co sie psuja u tego auta ta gwarancja nie obejmuje. Ale jest tu maly sans, ze cos sie ci .....

_________________
M6 G145 kombi, MT, 2013


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 10 paź 2016, 10:02 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 10.01.2016
Posty: 1636
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Ponieważ ja dostałem "w cenie" to się nie zastanawiałem. GJ-otki są jakie są. Jeśli w ten sposób minimalizuję ryzyko wywalenia kasy z własnej kieszeni to...

W przypadku zakupu chyba też bym się zdecydował. Do trójki kupiłem właśnie później. Sprzedałem auto na pół roku przed końcem - nie ukrywam, że pół roku "gwarancji" był dla kupca przekonujący. Ja też robię bardzo małe przebiegi więc również liczę, że nic mnie nie spotka, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże... Ponoć.

_________________
Konrad Maksymilian Bąk <pucu> >> Moja Szóstka <<


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 12 paź 2016, 14:30 
Wstydliwy
Offline
Od: 23.01.2015
Posty: 2
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
A macie jakieś sprawdzone nieautoryzowane warsztaty w których znają się na Mazdach w województwie Śląskim (albo jakiegoś mechanika co pracował/pracuje w Maździe)? Chodzi mi o taki serwis gdzie na razie mógłbym sobie robić przeglądy okresowe ale odpukać gdyby pojawiła się jakaś usterka/awaria to żeby też mi tam pomogli?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 12 paź 2016, 14:36 
Adept
Offline
Od: 22.04.2016
Posty: 128
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyMotion
Region: zagranica
Prosze tak jest w DE:

Obrazek

_________________
Mazda 6 Kombi 2016 GJ, manual, SKYACTIV-D 150 i-ELOOP
Mazda 6 Kombi 2017 GL, manual, SKYACTIV-G 165 MZD 74.00.311 EU N


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Śr, 12 paź 2016, 18:46 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Tradycyjnie, w Polsce zawsze najdrożej. :/


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 13 paź 2016, 06:45 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 17.12.2012
Posty: 2361
Rok produkcji: 2019
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: śląski
zbigo napisał(a):
A macie jakieś sprawdzone nieautoryzowane warsztaty w których znają się na Mazdach w województwie Śląskim (albo jakiegoś mechanika co pracował/pracuje w Maździe)? Chodzi mi o taki serwis gdzie na razie mógłbym sobie robić przeglądy okresowe ale odpukać gdyby pojawiła się jakaś usterka/awaria to żeby też mi tam pomogli?

MazVagTech Mysłowice, Tadziol w Katowicach


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 10 lis 2016, 21:56 
Wstydliwy
Offline
Od: 31.10.2016
Posty: 14
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: kujawsko-pomorski
KMBak napisał(a):
Ponieważ ja dostałem "w cenie" to się nie zastanawiałem. GJ-otki są jakie są. Jeśli w ten sposób minimalizuję ryzyko wywalenia kasy z własnej kieszeni to...

W przypadku zakupu chyba też bym się zdecydował. Do trójki kupiłem właśnie później. Sprzedałem auto na pół roku przed końcem - nie ukrywam, że pół roku "gwarancji" był dla kupca przekonujący. Ja też robię bardzo małe przebiegi więc również liczę, że nic mnie nie spotka, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże... Ponoć.


Też dostałem w gratisie, tzn. za 1 PLN. Co do reszty też się pod tym podpisuję. Sprzedawałem Chevroleta, to przedłużona gwarancja działała na potencjalnych kupujących. Auto sprzedałem człowiekowi, z którym pierwsza rozmowa wyglądała tak:
- co on taki awaryjny? (skrzynia automatyczna była wymianiana na gwarancji o czym wspomniałem w ogłoszeniu)
- on nie jest awaryjny,
- a oprócz tej skrzyni to co mu dolega? Jest sens w ogóle przyjeżdżać?
- niech pan nie przyjeżdża.

Przedłużona gwarancja oprócz spokoju ułatwia później sprzedaż. Także tego.. polecam :)

_________________
Jest: Mazda 6 2.5 AT 192KM MY2017, Alfa Romeo Giulietta 1.4 AT 170KM 2015, Opel Combo VAN 1.6 MT 105KM 2012
Było: Chevrolet Cruze 2.0 AT 163KM 2013, BMW E46 MT 2.0D 150KM 2004
Nie moje służbowe: kangur, kangur, golf, bipper, astra.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Cz, 10 lis 2016, 23:08 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Pod warunkiem, że samochód się sprzeda przed 5 rokiem lub 150 tys km. W innym przypadku, obowiązkowe przeglądy a ta gwarancja jest ubezpieczeniem z licznymi wyłączeniami.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 10 lis 2016, 23:18 
Wstydliwy
Offline
Od: 31.10.2016
Posty: 14
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: kujawsko-pomorski
Kupując Chevroleta miałem zamiar jeździć nim 5 lat.
3 lata podstawowej gwarancji GM / 100k km
+ 2 lata gwarancji Car Garantee (takiej samej jak daje Mazda) / 150k km
Sprzedałem po 30 miesiącach :) z przebiegiem nieco ponad 70k km.

Kupiłem Madzię i mam zamiar jeździć nią 5 lat :wink: .

_________________
Jest: Mazda 6 2.5 AT 192KM MY2017, Alfa Romeo Giulietta 1.4 AT 170KM 2015, Opel Combo VAN 1.6 MT 105KM 2012
Było: Chevrolet Cruze 2.0 AT 163KM 2013, BMW E46 MT 2.0D 150KM 2004
Nie moje służbowe: kangur, kangur, golf, bipper, astra.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 18 lis 2016, 21:08 
Wstydliwy
Offline
Od: 03.01.2014
Posty: 9
Rok produkcji: 2012
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Cześć,

Zaciął mi się zacisk hamulca tył. ASO potrafi wymienić na nowy za kosmiczne pieniądze. Twierdzą, że nie kwalifikuje się pod gwarancję ubezpieczeniową. Nie znam się niestety. Pomóżcie czy taki zacisk "podpada" pod ktoryś z elementów wskazanych jako objętych gwarancją (patrz foto).


Obrazek

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 18 lis 2016, 21:32 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 01.07.2015
Posty: 411
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Może nie będę oryginalny i za bardzo kompetentny, ale na Twoim miejscu skontaktowałbym się z innym ASO Mazda :idea:

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 18 lis 2016, 22:07 
Wstydliwy
Offline
Od: 03.01.2014
Posty: 9
Rok produkcji: 2012
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Sądzisz, że pod który z elementów taki zacisk się kwalifikuje?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Pt, 18 lis 2016, 22:57 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Zacisk hamulcowy nie jest uwzględniony na tej liście. Inne ASO też nic na to nie poradzi. Taka to właśnie jest ta "gwarancja" na to co się nie psuje. <slabo>


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 19 lis 2016, 07:56 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 22.02.2016
Posty: 454
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
A zaciski nie podpadają pod "układ hydrauliczno-pneumatyczny"? To przecież część układu :idea: .


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 19 lis 2016, 11:15 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 01.07.2015
Posty: 411
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Podpadają, nie podpadają - tego nie wiem, ale mimo wszystko spróbowałbym w innym ASO :idea:

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: So, 19 lis 2016, 20:26 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Zaciski to elementy robocze tego układu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 19 lis 2016, 21:14 
Wtajemniczony
Offline
Od: 03.10.2016
Posty: 178
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
ktoś coś w ogóle naprawiał w ramach tej "gwarancji" ? czy to taki kompletny pic na wodę ?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 19 lis 2016, 22:40 
Prawie fanatyk
Offline
Od: 01.11.2013
Posty: 2163
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Też chciałbym poznać odpowiedź na Twoje pytanie. Warto - niewarto!
W styczniu 2017 muszę podjąć decyzję, wykupić czy sobie odpuścić?

_________________
Nie odkładaj do jutra tego, co możesz zrobić pojutrze!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 19 lis 2016, 23:14 
Wstydliwy
Offline
Od: 03.01.2014
Posty: 9
Rok produkcji: 2012
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
No ja probowalem. Dziś Bołtowicz oddał mi auto twierdząc, że zacisk to nie układ hamulcowy (przynajmniej wrozumieniu gwarancji)... będę próbował jeszcze w Mazdzie, ale na razie lipa...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 19 lis 2016, 23:26 
Prawie fanatyk
Offline
Od: 01.11.2013
Posty: 2163
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
No właśnie. Jakiś czas temu Bołtowicz namawiał mnie na wykupienie dodatkowego ubezpieczenia ale skoro to tak ma działać?

_________________
Nie odkładaj do jutra tego, co możesz zrobić pojutrze!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 20 lis 2016, 01:32 
Nałogowiec
Offline
Od: 10.07.2016
Posty: 1679
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
kabaret by się zrobił jakby przy każdej takiej akcji każdy z danego wątku rzucał "piątaka" x5 na prawnika. 20 osób i mamy pincet. I być może, podkreślam być może (w połączeniu do info do mediów że mazda ma więcej procesów indywidualnych niż dowolny bank za franki) coś by się ruszyło.

_________________
Obrazek
A na co dzień dłubię tutaj http://www.wedrowiec.net


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 20 lis 2016, 07:24 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 28.07.2013
Posty: 1952
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Kurde, znów jakiś problem. Czy przedłużona gwarancja ma sens? Hmm <niewiem> Ja na dziś nie mam, też myślę.
Ale z drugiej strony wszystko to biznes, więc jak coś dają i tak musi się im opłacać. Ubezpieczenie to ubezpieczenie od napraw zwane potocznie przedłużoną gwarancją znając życie. I to pokazuje co i jak. Mają prawo narzucać co i jak i koniec. Te 5 lat to z nazwy tylko gwarancja. Będą się bronić przed stratą kasy.
Przy loterii , iż nie wiadomo co się zepsuje, muszą jakoś być do przodu. Jak wychodzi, że dupne hamulce, skreślają hamulce i po sprawie.
Taka myśl od kolegi z serwisu: Z drugiej strony też trudno znaleźć granicę, co zepsucie, co zużycie, wszystko zużywa się z czasem, czasem chodzi 15 lat i jest dobrze (argumenty tych co nie chcą nowej akcyzy, bo auto takie jest super i działa) a sposobem użytkowania można coś zarżnąć (wszystko) i trudno, wtedy producent unika dodatkowych obciążeń i kosztów, żeby klient bronił się do myśli, że może liczyć, że to musi być za darmo i można zwalić koszty na markę. <niewiem> Hmm...
Jakoś tego problemu nikt wcześniej nie zgłaszał, więc wyjątek? czy problem? auta kolejny? :idea:
Posłuchajmy się.... Sami mówimy, że w tej cenie i klasie i wyposażeniu nie ma takiego drugiego super wielkiego i wyposażonego "taniego" i "okazyjnego" auta, więc ile producenta to auto ma kosztować? <zgłupiał> :lol:
Przy tej cenie nie będzie wszystko pancerne i na wieki, skoro to co pancerne: silnik i napęd jest najlepsze na świecie, a tylko doskwierają nam pierdółki, które wobec problemów innych producentów marek się nie liczą i inni się nie umywają, to myślicie, że zapieczony zacisk jest dla nich wizerunkowym problemem? Skoro poddostawca to jedno, a zwalenie na złe użytkowanie użytkownika w tej materii tu łatwo zrzucić to drugie.
Auta idą, a jak zrobią wyjątek, wyłom w murze, za nim pójdą i inni, a to znów jest kasa.

_________________
Samochodami się albo jeździ albo się je kocha, fajnie jak jest jedno i drugie


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 20 lis 2016, 07:36 
Wstydliwy
Offline
Od: 03.01.2014
Posty: 9
Rok produkcji: 2012
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Niby ogólna racja. Ale jak rozmawiam z rodziną w Niemczech to tylko kiwają głowami i pojąć nie potrafią jak różni się podejście do wywiązywania się z obietnic danych klientowi niezależnie czy jest to silnik czy zacisk hamulca (i dotyczy to także innych usług w tym telekomunikacyjnych). U nas można ludzi robić w ciula bo przecież jak sam napisałeś będą unikać dodatkowych obciążeń.

Z drugiej strony sprzedali produkt, który gwarantuje sprawne działanie układu i już. Jeśli źle go przygotowali to dlaczego ja mam ponosić tego koszty? Sorry ale ja się z tym nie zgadzam. Chciałbyś, abym sprzedał Tobie produkt mówiąc "będzie Pan zadowolony" a jak się coś sprzeprzy to powiem, co Pan narzekasz miałeś dużo i tanio?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 20 lis 2016, 08:44 
Offline
Ogólnie należy się nastawić, że to jest gwarancja na rzeczy grube/główne - napęd, pompa hamulcowa, nagrzewnica itp. Cała reszta nazwijmy to "peryferiów" jest niestety po stronie użytkownika. Amen. Chcesz bierzesz, nie chcesz nie bierzesz. Jak sprowadzałem poprzednie auto z Niemiec ubezpieczyłem napęd - silnik i skrzynię na rok za 300 euro. Także tyle co oferuje Mazda za 2 lata czy na 50 kkm to i tak jest naprawdę całkiem nieźle. Ja bym się skupił na tym, że elementy naprawiane z podstawowej gwarancji są takim samym badziewiem i Mazda tak naprawdę nie załatwia problemu - wymiany na wolny od wad. Nie mylmy tego z funkcjonującym elementem. Bo to że lusterka, fotele, podłokietniki w boczkach są wymieniane na sztuki aby były to już chyba dzieci w przedszkolach wiedzą.
Ja jeszcze czekam aż pierdolnie coś naprawdę grubego typu reflektor przedni LED. I dopiero zacznie się wspieranie złodziei z Alledrogo albo wymuszanie AC - trzeba będzie przykurwić w jakiś słupek. No sorry lampa za 10-15 kPLN.. ;)


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: N, 20 lis 2016, 09:25 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 17.03.2016
Posty: 1029
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Dla mnie akurat Zacisk jest ważniejszy niż np czujka ABS-u, które jest wymieniona w tej gwarancji. Co mi po czujce jak hamować nie mogę sprawnie. Dlatego nie rozumiem tego...


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.