Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 10:46

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408 ... 439  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 13 lut 2019, 12:19 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.05.2018
Posty: 1031
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Ceny rosną w szybkim tempie, ale nie tylko w Maździe. Dla mnie jest to już poziom absurdu no ale szkoda komentować, dobrze że nie czekałem z zakupem, początkowo miałem zamawiać z końcem zimy.

_________________
M6 2.5L AT Machine Gray '18
O1 VRS 1.8T MT Corrida Red '03


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 13 lut 2019, 12:27 
Bywalec
Offline
Od: 11.09.2018
Posty: 255
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Musieli podnieść, żeby nie była prawie w tej samej cenie, co nową trójka:-P


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 13 lut 2019, 12:38 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 21.10.2015
Posty: 932
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
Tak tylko gdzieś jest granica :/ pensje nie rosną tak szybko .... w 2016 r za 145 tyś kupiłem M6 2.5 a teraz jest to poziom (dobrze doposażonych) kompaktów np nowa M3 , ford fokus diesel .....

_________________
Nieważne kim chciałbyś być, ważne kim jesteś teraz

była GG kombi, GH hb a teraz jest GJ sedan :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 13 lut 2019, 12:43 
Bywalec
Offline
Od: 26.08.2018
Posty: 281
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: mazowiecki
Niestety dopoki słupki sprzedaży będą szły w górę, ceny też beda rosły. Jak zacznie im spadać sprzedaż to trend sie odwróci

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Śr, 13 lut 2019, 14:17 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Ale wszystko dąży do użytkowania a nie posiadania... Czyli wynajem, leasing, rata... płacisz 10% wpłaty początkowej i 1-2% wartości auta miesięcznie i jeździsz... aż do kolejnego... i to też dla tej bogatszej części społeczeństwa... dla pozostałych będzie carsharing...
A, że szacuje się, że do 2030 cena najtańszych nowych aut na rynku sięgnie 100k PLN to już inna inszość...
Posiadanie aut zupełnie na własność to już będzie domena kolekcjonerów, snobów, bogaczy, ew. pasjonatów...

Cieszmy się tym co mamy, bo już nasze dzieci/wnuki mogą mieć gorzej...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 13 lut 2019, 20:30 
Offline
I to jest poje...e. Z drugiej strony nowy samochód dużo traci na wartości przez pierwsze 3-5 lat. Więc w sumie na jedno wychodzi. Odchodzi problem ewentualnej sprzedaży w rozsądnych pieniądzach. Producent i tak swoje zarobi.

Faktycznie przy cenach wszystkiego na poziomie zachodniej europy, a zarobkach takich jakie mamy to nowy samochód na własność już w dzisiejszych czasach jest mega luksusem dla 90% społeczeństwa. Ba zawsze w Polsce był luksusem. Do tego doszły jeszcze horrendalne ceny mieszkań a i żywność zbliża się do cen zachodnich. Jedyne co nie drożeje to alkohol, bo pijanym narodem steruje się łatwiej.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 14 lut 2019, 07:53 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 16.04.2014
Posty: 718
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Cytuj:
Ale wszystko dąży do użytkowania a nie posiadania... Czyli wynajem, leasing, rata... płacisz 10% wpłaty początkowej i 1-2% wartości auta miesięcznie i jeździsz... aż do kolejnego


Bo tak chca korporacje. Najlepszy klient to taki co placi mniej ale co miesiac, najlepiej do konca zycia, za mieszkanie, telefon, samochod ... Taki co kupi raz i go nie ma przez pare lat to slaby interes. Dlatego lift modelu jest co 2-3 lata, bo ladniejszy wiecej pierdol-swiecidelek i juz janusz napalony, sprzedaje stare auto (3 letnie) i kupuje lifta bo bedzie panisko na wiosce. Bierze kredycik i wszyscy zadowoleni razem z bankiem. Ludzie sie na to nabieraja, a korporacyjki zacieraja rece i ciesza mordy. Wszystko zalezy od czlowieka czy musi miec wszystko najlepsze, nowe, zeby mu zazdroscili ? Czy juz odpowiednio dojrzal i zwyczajnie tego nie potrzebuje.

_________________
był:
- Rover 420 SDi,
- Focus mk2 2.0 TDCi.
- Mazda 6 Kombi 2.0 165KM e-loop (2014),
Jest:
- Mazda 6 Sedan 2.0 165KM e-loop (2017/18),
- Mazda CX-5 2.0 165KM 6MT (2020/21).
„Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie”.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 14 lut 2019, 09:00 
Bywalec
Offline
Od: 26.08.2018
Posty: 281
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: mazowiecki
Miej z tyłu głowy, że są też tacy co dojrzeli i chcą mieć nowe dla siebie, nie dla szpanu

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Cz, 14 lut 2019, 12:38 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Nie łączyłbym tego tak brutalnie z lansem i szpanem. Ot taki trend, że ludzie dali się wciągnąć w konsumpcjonizm i gadżeciarstwo. Nie po to by szpanować na wiosce, ale aby podążać za aktualnymi trendami i mody i technologicznymi...

Wystarczy zapewne się zapytać ile osób którzy zarabiają ponad średnią krajową ma smartfony np. ponad 5letnie...
Stawiam, że mniejszość... Ba pewnie będzie wielu co nie zrozumie jak można mieć smartfona za 500-600PLN i używać go parę lat...
Ot ich potrzeba posiadania czegoś lepszego i nowszego jest zbyt duża by zrozumieć, że ktoś nie potrzebuje mieć najnowszych modeli skoro stary mu jeszcze działa...

Tylko to nie jest kwestia dojrzałości, a bardziej czerpania radości z życia - w jaki sposób jest to dla różnych ludzi osiągalne...


Ok koniec OT...

Ciekawe, czy się w sejmie zreflektują i podniosą limity wartości aut w firmach do 200tys PLN, bo niedługo do 150tys to same kompakty zostaną... :P

Mazda 3 to kolejny krok, wcześniej zrobili masę miniSUVów na bazie klasy B w cenie kompaktów i droższych... teraz kompakty podniosą ceny ponad te SUVy, bo czego masz płacić mniej za więcej auta... później dociągną mniejsze wyżej, a na końcu klasa D i duże SUVy pójdą na ponad 200k PLN...
Taki trend... no i powolutku zmniejsza się różnica w cenach premium vs reszta...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 18 mar 2019, 17:57 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 10.01.2019
Posty: 510
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
m6 2.2 test. - dobre wyciszenie przy 145km/h.

https://www.youtube.com/watch?v=GMmuz7Q ... ture=share


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 20 mar 2019, 07:52 
Nowicjusz
Offline
Od: 19.03.2019
Posty: 57
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Cześć,

Podłączę się do tematu. W dniu wczorajszym zamówiłem Mazdę 6 Kombi z silnikiem 2.0 145KM, wyposażenie SkyEnergy. Z tego co zauważyłem różnica w wyposażeniu ogranicza się do skórzanych foteli, podgrzewanej tylnej kanapy, większych felg i systemu BOSE. Czy może pominąłem coś istotnego? O ile foteli trochę żałuje to uważam ze nie ma sensu do auta dopłacać 17tys, gdyż raz - musi to być już silnik 165KM który z tego co wyczytałem niewiele się różni od wersji 145, a dwa - są to detale. Wszystkie systemy są w obu wersjach takie same - HUD, martwe pole, adaptacyjny tempomat, kamery 360.

Chyba ze jest coś więcej w SkyPassion za co uważacie ze faktycznie warto dopłacić?

P.s: 2 miesiące jeździłem po salonach różnych marek, na placu boju ostatecznie została Kia Optima i Mazda 6. Serce (a właściwie oczy) wygrały te wojnę. Kosztem 180KM automatu będzie (kolejna na drodze) czerwona Mazda:) ale to auto ma coś w sobie, ten pierwiastek porządania:)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 20 mar 2019, 08:22 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 28.10.2018
Posty: 115
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
W SkyPassion jest inny wyświetlacz między zegarami, według mnie ładniejszy, ale kwestia gustu. W SkyEnergy 2019 jest wyświetlacz podobny (lub taki sam), jak w SkyPassion do 2018.

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że SkyEnergy to taki złoty środek. Miałem okazję porównać SkyEnergy 2016 i SkyPassion 2017 i jedyne czego mi brakuje w SkyEnergy to nowocześniejsze zegary. Reszta bajerów, fajnie mieć, ale nie są niezbędne do życia. Nawet fotele skórzane wg. mnie są mniej wygodne niż materiałowe. Ja w swojej Mazdzie mam 165KM i do jazdy po mieście jest idealne, spalanie ok 7,5l/100KM, gdzie przy 192KM nie mogłem zejść poniżej 10 (na trasie m/w takie samo spalanie).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

_________________
M6 Kombi 2.0 165KM FL2 2016 SkyEnergy -> CX-5 2019 Signature 2.5T 250KM


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 20 mar 2019, 08:29 
Offline
SkyPassion ma jeszcze matrycowe reflektory, system bezkluczykowy, felgi 19" w standardzie i fotele są wentylowane (możesz sobie odmrozić pupę nawet w lecie :hihi: ) Mnie przekonały reflektory i skóra, bo łatwiej po dzieciaku ją czyścić niż materiałowe tapicerki (sprawdzone w innych samochodach :wink: ) Czy warto? To niech każdy sam ocenia.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 20 mar 2019, 08:37 
Nowicjusz
Offline
Od: 19.03.2019
Posty: 57
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Podnosi niewątpliwie prestiż auta, natomiast dopłata jest na tyle wysoka, ze zostanę jednak przy swoim wyborze. Wchodziło w grę jeszcze demo, ale raz - nigdy nie wiadomo kto tym i jak jeździł, dwa - tylko w białej skórze a niestety w ogóle mi się takowa nie podoba. Dzieki za dyskusje :)

Niestety trafiłem na podwyżkę mazdy i muszę trochę dopłacić do v2019, ale będzie już chociaż Apple Car... no i uzyskałem legendarne 2% rabatu :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 20 mar 2019, 09:10 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.06.2015
Posty: 517
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: łódzki
Akurat system bez kluczykowy to dla mnie najniebezpieczniejszy gadżet. Wolę typowego pilota. Koła 19" to większy koszt utrzymania auta w późniejszym czasie. Jedyne czego nie mam, a płaczę za tym to system zegarów który jest zajebisty w SkyPassion. Osobiście nie lubię skóry, wolę tapicerkę materiałową na siedzeniach.
Jeśli chodzi o lampy fakt w passion są matrycowe. Jeździłem passion i energy wieczorem. Dla mnie systemy tych lamp działają podobnie, tu wielkiej różnicy nie widzę.
Jeśli chodzi o spalanie i o silnik 2.0 165 kucy, moja Madzia jest skromna i trzyma linię więc nie zjada dużo :P
Po za tym nikomu nie oddał bym mojej ukochanej Madzi w wersji jaką posiadam.
Pozdrawiam.

_________________
Pierwsza Madzia sprzedana, druga to: Madzia 6 GL kombi Snowflake White.
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 20 mar 2019, 09:13 
Bywalec
Offline
Od: 11.09.2018
Posty: 255
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Ja wziąłem SkyEnergy i nie żałuję. Ma wszystko co trzeba, chyba że bardzo chcesz skórę. Zegary w Skypassion mi się podobały, ale w Energy też są niczego sobie i nie tracą myszką, też jest kolorowy w ekran po prawej stronie.
Pochwal się zdjęciami jak będziesz miał samochód.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 20 mar 2019, 10:00 
Nałogowiec
Offline
Od: 10.07.2016
Posty: 1679
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Jak skóry wcześniej w ogóle nie brałem pod uwagę, wręcz był to dla mnie czynnik odstraszający i wziąłem tylko dlatego że 2.5l nie dało się bez skóry to
- po kupnie - OK, po prostu jest, nie sprawia problemów, ani mnie to ziębi ani grzeje, po prostu nie przeszkadza
- musiałem miesiąc temu przejechać się swiftem żony, skóry brak. Wsiadłem i zaczyna się układanie - kurtka zimowa materiałowa. Zawinęła się pod dupę, ułożenie nie takie, wiercenie się, podnoszenie, przeciąganie itp. Kilka minut się wierciłem w trakcie jazdy, później też były poprawki. Z powrotem do mazdy i jest pięknie - śliska skóra, wszystko przesuwa się jak trzeba i układa naturalnie :)

Także po 2,5 roku znalazłem plus skóry :D minusów póki co nie stwierdziłem.

_________________
Obrazek
A na co dzień dłubię tutaj http://www.wedrowiec.net


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 20 mar 2019, 10:06 
Bywalec
Offline
Od: 11.09.2018
Posty: 255
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
To u mnie odwrotnie. Obecność skóry wymusiła wybór 2.0 SkyEnergy:-) a w zasadzie żona wymusiła;-)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 22 mar 2019, 17:32 
Offline
A ja wam powiem, że i Civiciem UFO (nawet już nie pamiętam który to rocznik był) fajnie mi się wyprzedzało, i CR-V 2.5 letnim jak się zrzuciło dwa biegi to szło bardzo przyzwoicie (a to przecież ciężki SUV). A teraz w Mazdzie 2.0 jest jeszcze lepiej, trzyma to się bardzo dobrze drogi, fajnie liniowo przyspiesza i liniowo hamuje, jest to o tyle niebezpieczne, że często po prostu nie czuję tego, jak szybko jadę. Na A4 regularnie co weekend między Wrocławiem a Kostomłotami żadnych problemów z wyprzedzaniem nie mam, czego więcej chcieć od życia? ;)

Nie jeździłem nie wiadomo iloma samochodami w życiu, ale Mazdą 6 2.0 jeździ mi się naprawdę bardzo przyjemnie. Samochód brałem na 5 lat w leasing, zastanawiając się czy go nie wykupić po 3 latach i wymienić na coś nowszego. Na razie jestem na tyle zadowolony, że kto wie czy auto nie zostanie w rodzinie "na zawsze" ;)


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 22 mar 2019, 18:39 
Bywalec
Offline
Od: 22.03.2018
Posty: 276
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Auto dobierasz do stylu jazdy miejsca jazdy ( miasto / trasa )
Osobiście Diesel ( lub turbo benzyna ) mi nie odpowiada odcinki typu 1km potem 2 i kolejny stop start mała trasa ( pełna moc ) sprawia irytacje z potrzeby czekania by coś tam pod maską się nie rozpadło wystygło itp ( turbo )
2,5 jest optymalna jednostką dobraną pod mój styl poruszania się ( moc kiedy potrzeba i normalne spalanie )
Dodam ze miałem turbo benzyny diesle, ale wtedy były inne potrzeby auta i silniki .


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 23 mar 2019, 15:28 
Adept
Offline
Od: 04.06.2017
Posty: 109
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Exclusive Plus
Region: zagranica
Dzięki za podpowiedzi dzisiaj podpisałem umowę na wersję sky dream kolor czerwony. Pytanie czy do tej wersji szyberdach jest w standardzie czy za dopłatą. Cena chyba na polskie warunki dosyć dobra (brak akcyzy )


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 23 mar 2019, 15:54 
Offline
Szyberdach to wyposażenie dodatkowe, które trzeba w momencie zamawiania dodać.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: So, 23 mar 2019, 18:07 
Adept
Offline
Od: 04.06.2017
Posty: 109
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Exclusive Plus
Region: zagranica
Dzięki za odpowiedź tam gdzie mieszkam w tej konfiguracji nie można kupić bez szyberdachu ale to szczegóły dzięki wszystkim za porady super sprawa to forum i fajni ludzie


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 9 kwi 2019, 11:08 
Wstydliwy
Offline
Od: 03.10.2016
Posty: 2
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: śląski
Jeżeli mieszkasz w PL, a zakładam, że tak jest - to specyfikacja jest taka sama jak wszędzie. Czyli szyberdach to opcja fabryczna do SkyPassion i SkyDream. Nie ma inaczej w M6 2019.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 1 maja 2019, 15:01 
Wtajemniczony
Offline
Od: 07.01.2014
Posty: 192
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
Bylem ostatnio na przegladzie swojej M6. Jako, ze skończył mi sie leasing zastanawiam sie co dalej robic. Po krotkiej rozmowie doweidzialem sie od sprzedawcow, ze w 2020roku planowany jest zupelnie nowy model mazdy 6 wlacznie z nowymi silnikami i skrzynia biegow. Sa takze plany na wersje z 200-300konnymi silnikami :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 1 maja 2019, 22:01 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 21.10.2015
Posty: 932
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
Z całą sympatią ale znając Mazdę to trzeba jeszcze poczekać na min FL 2 i będzie to dobre auto czyli 2026 :hihi: choć nie mamy gwarancji , że czegoś przy okazji nie spieprzą :wink:

-- Dodano: 1 maja 2019, o 23:01 --

Panowie tak od siebie bo ja swoją M6 reklamowałem po jakimś czasie od zakupu i miałem naprawę gwarancyjną ale będąc w salonie otworzyłem bagażnik (sedan) nowej M6 i już zauważyłem pierwsze oznaki wytartego lakieru od uszczelki <slabo> :/

_________________
Nieważne kim chciałbyś być, ważne kim jesteś teraz

była GG kombi, GH hb a teraz jest GJ sedan :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 maja 2019, 13:58 
Bywalec
Offline
Od: 13.05.2015
Posty: 370
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Znajac Mazdę to jednak bardziej prawdopodobne jest że pokażą nowy model jeszcze w tym roku. Przecież tak jest z 6tką cały czas ostatnio


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 maja 2019, 21:35 
Świeżak
Offline
Od: 12.12.2013
Posty: 28
Silnik: -
3 maja 2019, o 14:58 mariuszcom napisał(a):
Znajac Mazdę to jednak bardziej prawdopodobne jest że pokażą nowy model jeszcze w tym roku. Przecież tak jest z 6tką cały czas ostatnio


Wyczuwam Mariusz małą uszczypliwość wobec Mazdy.... Czyżbyś zaczynał dostrzegać jej wady ? :D


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 3 maja 2019, 23:07 
Bywalec
Offline
Od: 13.05.2015
Posty: 370
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Nie absolutnie tak nie jest. Wręcz czekam na nową 6tkę i mam nadzieję wymienić na nową ale na obecną nie narzekam. Jedynie mogę się przyczepić do głośności w trasie a tak te auto użytkuje w90% ,w obecnej generacji spora różnica na plus. Reszta jest super.Tematy lusterko hamulce znałem dla mnie to zadna wada.

-- Dodano: 4 maja 2019, o 00:05 --

Mazda jest spoko bo daje fajną jakość i rozwiązania za rozsadną kasę.Nie mam ochoty wydawać na auta pieniędzy rzędu 250-300tys i wiecej . Chyba że bedę bardzo bogaty to chętnie.Jakby się pojawila piękna nowa 6tks a napewno taka będzie i wyciszona jak obecna to jestem w zasadzie zdecydowany.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 6 cze 2019, 18:19 
Wstydliwy
Offline
Od: 21.03.2019
Posty: 13
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: kujawsko-pomorski
Mam najświeższe informacje od dealera. Moja 6 juz w porcie w Antwerpii. Jednak termin odbioru dalej przewidywany na 5 lipca. W salonie mowia ze trzeba ja zakonserwowac, dalej w serwisie doposazyc pod moje zamowienie co moze zajac jeszcze miesiac. Masakra. Myslalem ze gora 2 tyg.


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 402, 403, 404, 405, 406, 407, 408 ... 439  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.