Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 09:30

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3314 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 111  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość

administrator
PostNapisane: N, 22 paź 2017, 14:22 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
OT został usunięty, proszę trzymać się tematu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 25 paź 2017, 08:40 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 13.12.2014
Posty: 361
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Wczoraj zostałem zatrzymany przez policję.
Panowie widząc mnie dość szybko przystąpili do " pościgu " za mną.

Rutynowa kontrola. Podobno poszly jakieś Mazdy w ciagu 5 ostatnich dni blisko miejsca w, którym zostawiam samochód. Średnio raz w tygodniu nocuję samochód na ulicy.
Zostalem grzecznie ostrzeżony, że mam bardzo uważać.

Miejsce to Zabrze / Bytom

_________________
- MAZDA 6 FL -


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 25 paź 2017, 11:48 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 23.04.2016
Posty: 385
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
Pełna kulturka :)

_________________
Lublin to nie dziura :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 28 paź 2017, 11:23 
Wstydliwy
Offline
Od: 27.10.2017
Posty: 7
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: śląski
25 października 2017, o 08:40 SEBOO napisał(a):
Wczoraj zostałem zatrzymany przez policję.
Panowie widząc mnie dość szybko przystąpili do " pościgu " za mną.

Rutynowa kontrola. Podobno poszly jakieś Mazdy w ciagu 5 ostatnich dni blisko miejsca w, którym zostawiam samochód. Średnio raz w tygodniu nocuję samochód na ulicy.
Zostalem grzecznie ostrzeżony, że mam bardzo uważać.

Miejsce to Zabrze / Bytom

Z salonu w Sosnowcu 5 szt poszło 2 szt odzyskali


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 28 paź 2017, 12:53 
Avatar użytkownika
Stary wyjadacz
Offline
Od: 20.09.2013
Posty: 3961
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Weszli do salonu, steroryzowali ochronę bronią, wzięli kluczyki i wyjechali.

_________________
Zoom-zoom to czyste emocje... soul red GJ 6 2.5 G AT kombi skypassion

JESTEM UBEZPIECZONY W D.A.S.

Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 28 paź 2017, 21:27 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 23.04.2016
Posty: 385
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: lubelski
U nas w Lublinie w momencie jak odebrałem Madzię była fala kradzieży Mazd 6 i Accordów (bodajże 7 w 3 tygodnie) ale generalnie do tej pory się uspokoiło i mimo, że nie wjeżdżam madzię go garażu od kilku miesięcy i kuszę to nikt się nie łasi... ;)

_________________
Lublin to nie dziura :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Wt, 7 lis 2017, 22:28 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 05.08.2016
Posty: 2640
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Proxima ZeroGHz- tu ze względu na konfigurację styku trzeba wiedzieć co można odciąć, co nie. Dalej Tytan DS050, Meta M43 i Ampire CAN Firewall. Moim zdaniem jedyne sensowne zabezpieczenia na rynku, jeśli chodzi o immobilisery. Umiejętnie założone nie mają prawa unieruchomić auta bez potrzeby.
Wszystkie mogę polecić.

_________________
Non progredi est regredi!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 lis 2017, 00:42 
Świeżak
Offline
Od: 25.04.2017
Posty: 16
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Witam wszystkich po raz ostatni, ponieważ po 4 miesięcznej batalii z ubezpieczycielem w końcu dostałem wypłatę z AC w pełnej wysokości + wypłatę z GAP i już wyleczyłem się z MAZDY :-( po tej kradzieży. Niestety statystyki są porażające szczególnie w woj. Mazowieckim, a w Warszawie to powiem tylko, że Mazda 6 to najczęściej kradziony samochód (ilościowo nr 1) w stolicy.

Niestety w moim przypadku GPS nie pomógł. Może jak bym miał założone 2-3 urządzenia to może wtedy by to coś dało ale w takie rozwiązania wchodzą już dość wysokie koszty. Pytanie na jakie musicie sobie odpowiedzieć to czy warto inwestować w zabezpieczenia elektroniczne w ogóle, bo jak się dowiedziałem to każdy złodziej ma już ze sobą zagłuszacz GPS, lokalizator sygnału radiowego itp. (niestety GPS jest dobry tylko na początkujące gówniarstwo). Na dodatek trzeba sobie odpowiedzieć na drugie pytanie, czy jeśli znajdziecie skradziony pojazd to będzie cały, bo jeśli nie (a zazwyczaj panowie rozbierają bryki w parę godzin po zajściu) to możecie mieć dużo więcej kłopotów z ubezpieczycielem niż jak by się nie znalazł.

Po przejściu całej procedury z ubezpieczycielami ja doszedłem do wniosku, że najlepszym zabezpieczeniem od kradzieży jest AC + GAP. Oczywiście jest to dość drogie rozwiązanie, ale jeśli ktoś wykupuje AC to GAP wychodzi jakieś 500 zł za rok i przynajmniej można spać spokojnie. Reasumując przeżyta historia z kradzieżą upewniła mnie tylko w przekonaniu, że przy nowym samochodzie to trzeba zawsze pamiętać o dodatkowym koszcie ubezpieczenia AC rozszerzonym o polisę GAP, tym bardziej, że GAP jest również ubezpieczeniem od utraty wartości, wiec jeśli złodzieje ukradną pojazd po 3, 4 lub 5 latach (w zależności na jak długo wykupicie polisę) to dostaniecie pełny zwrot zapłaconej w salonie kwoty :-) i to ostatnie jest bardzo miłe jeśli ukradną autko w okresie obowiązywania obu polis. Panowie wiec tylko AC+GAP polecam.

Miłego użytkowania Mazd (najładniejszych obecnie na rynku samochodów) i do widzenie, może jeszcze kiedyś wrócę do tej marki ale z uwagi na powyższe chyba nie prędko.
RAFAŁ


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pn, 13 lis 2017, 08:01 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 05.08.2016
Posty: 2640
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Odniosę się tylko do części Twojej wypowiedzi:
"Pytanie na jakie musicie sobie odpowiedzieć to czy warto inwestować w zabezpieczenia elektroniczne w ogóle, bo jak się dowiedziałem to każdy złodziej ma już ze sobą zakłucacz GPS"
Pamiętaj że dobre zabezpieczenie, nie oznacza tylko i wyłącznie opartego na GPS, a zaryzykowałbym że wcale. Dobre zabezpieczenie elektroniczne ma unieruchomić auto a nie zlokalizować, nie mylmy pojęć.

Ale faktem jest, że odzyskane, poćwiartowane auto to więcej problemu niż pożytku.

_________________
Non progredi est regredi!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 lis 2017, 08:06 
Offline
Najważniejsze że ubezpieczenia zadziałały. Mógłbyś kolego napisać gdzie miałeś AC i GAP i co było powodem takiej zwłoki czasowej?


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 lis 2017, 09:02 
Bywalec
Offline
Od: 30.12.2016
Posty: 316
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: łódzki
U nas znowu tylko VAGi kradną znajomy w audi miał pozakladane zabezpieczenia lokalizatory z osobnym zasilaniem i jakieś inne cuda i faktycznie nie ukradli ale w "nagrode" pocieli skórę nożem podsufitke wybili przednia szybe a na końcu wystrzelili gasnice w srodku także pełen serwis z AĆ dali mu chyba 15 tyś a i tak mu brakło. Także chyba lepiej żeby się auto nie znalazlo

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

_________________
oɔsǝʇ ʍ ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıɔɾndnʞ ǝıu


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 lis 2017, 10:29 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 10.01.2016
Posty: 1636
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Jakby złodziejom ręce obcinali to byłoby bezpieczniej. <zauroczony>

_________________
Konrad Maksymilian Bąk <pucu> >> Moja Szóstka <<


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 lis 2017, 10:34 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Ręce i jaja, aby nowe pokolenie nie odrosło.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 lis 2017, 13:06 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 12.06.2017
Posty: 1199
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Przypadek opisany przez Luki97 jest dość wymowny. Trzeba na sprawę kradzieży spojrzeć przez pryzmat złodzieja. Jeśli zastosowałeś dobre zabezpieczenia nie pozwalające uruchomić pojazd (w czasie do 2 - 3 min.), względnie uruchomić a nie móc odjechać a słabe zabezpieczenie pozwalające w prosty sposób wejść do auta, to lepiej dać do zrozumienia złodziejowi na co się szykuje. Bo gdy bezefektywnie zmitręży zbyt dużo czasu w samochodzie to nagromadzony w nim poziom złości nie pozwoli ot tak mu odejść od samochodu. Wtedy zrobi to co opisał Luki 97. Jeśli wiedziałby lub domyślał się z czym może mieć do czynienia to uwzględniłby np. lawetę, a już najpewniej zasadziłby się na słabiej zabezpieczony samochód, których pełno w okolicy.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 14 lis 2017, 11:35 
Świeżak
Offline
Od: 25.04.2017
Posty: 16
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
RE:rkarcz

Ja swoją Mazdę 6 miałem ubezpieczoną AC w Link4, zaś GAP w Autoprotect Polska Sp. z o.o. (zakupiony w salonie Mazdy). Wszystko zadziałało, choć z Link4 musiałem trochę powalczyć o wysokość odszkodowania, po tym jak GAP mi wyliczył wyższą wartość pojazdu na dzień szkody (kradzieży) niż Link4.

Moja rada dla wszystkich którym ukradziono samochód lub mieli szkodę całkowitą jest taka żeby możliwie szybko po wystąpieniu szkody zwrócić się do ubezpieczyciela (innego niż od polisy AC) z prośbą o wycenę pojazdu sugerując, że chcemy ubezpieczyć pojazd. Potrzebne jest to do porównania wyceny pojazdu najlepiej pomiędzy dwoma ubezpieczycielami i uniknięcia zaniżenia odszkodowania.

Zwłoka z wypłatą wynika głównie z czasu poszukiwania pojazdu. Od czasu zgłoszenia kradzieży do czasu umorzenia postępowania przez Policję, nic nie przyspieszymy (jest to min. 1 miesiąc) - u mnie to trwało prawie 2 miesiące. Tydzień po umorzeniu miałem pierwszą wpłatę z AC. 2 tygodnie po wypłacie a AC miałem wypłatę z GAP. Ostatnią wpłatę (dopłatę) z AC dostałem po trzech odwołaniach od wartości wyceny pojazdu w Link4, czyli po ok. 1 miesiącu.

Odnośnie ubezpieczania pojazdu AC to mam jeszcze radę dla wszystkich abyście dokładnie sprawdzali lub dopytali o wartość pojazdu na polisie AC. Dotyczy to szczególnie wszystkich tanich ubezpieczycieli, a tym bardziej ubezpieczycieli sprzedających polisy przez internet - zwróćcie uwagę, że przy zawieraniu polisy przez przeglądarkę internetową nigdzie nie podaje się wartości pojazdu - wszystkie tego typu towarzystwa przyjmują zawsze NAJNIŻSZĄ wartość (oczywiście jeśli nie mamy wyboru zaznaczenia deklarowanej wartości auta). To pozwala zaniżyć wartość pojazdu i późniejszego odszkodowania i jeśli choć raz zaniżycie wartość samochodu to już zawsze kolejne polisy będą liczone od niższej wartości, a różnica w składce jest bardzo często tak mała, że przy całej wysokości polisy AC jest można powiedzieć niezauważalna (w moim przypadku było to 39 zł przy polisie na prawie 4 tys.)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 14 lis 2017, 14:14 
Offline
Dzięki za odpowiedź. A ile ci zaniżyli? %. Bez kwot. :)


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 14 lis 2017, 15:17 
Świeżak
Offline
Od: 25.04.2017
Posty: 16
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Jakieś 3-4 tys. :-(


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 15 lis 2017, 20:44 
Bywalec
Offline
Od: 30.12.2016
Posty: 316
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: łódzki
Mam pytanie może głupie ale czy ważna jest wartość auta na polisie AC jeśli auto jest w leasingu?



Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

_________________
oɔsǝʇ ʍ ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıɔɾndnʞ ǝıu


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 16 lis 2017, 00:29 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1066
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Oczywiście.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 17 lis 2017, 03:08 
Świeżak
Offline
Od: 25.04.2017
Posty: 16
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
RE: Luki97

Przeważnie tak jak napisał jordanj jest istotna - oczywiście im wyższa tym lepiej. Wszystko zależy od zapisów umowy leasingu, a dokładnie warunków rozliczeń w przypadku kradzieży lub szkody całkowitej. Przeważnie im wyższa wartość pojazdu na polisie AC tym wyższe ewentualne odszkodowanie, a tym samym mniejsza dopłata ze strony użytkownika. Niestety prawie każdy leasingodawca ubezpiecza się finansowo, poprzez odpowiednie zapisy w umowach, od tego typu sytuacji i w przypadku ich wystąpienia użytkownik ZAWSZE dopłaca. Przeważnie dopłata obejmuje różnicę pomiędzy wypłaconym odszkodowaniem a wyceną pojazdu przez leasingodawcę oraz odsetki od pozostałych do spłacenia rat, ale tak jak napisałem powyżej wszystko zależy od zapisów umownych. Osobiście spotkałem się również z karą za przedterminowe rozwiązanie umowy w przypadku kradzieży lub szkody całkowitej, jak również z obowiązkiem wykupienia dodatkowego ubezpieczenia GAP - wszystko zależy od leasingodawcy. Generalna zasada jest taka, że im niższa rata miesięczna, tym więcej opłat dodatkowych jak coś się stanie - oczywiście przy porównywalnych początkowych parametrach leasingowych.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 27 lis 2017, 13:53 
Adept
Offline
Od: 22.06.2015
Posty: 129
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: opolski
Witam!
Sprawa kradzieży mojej mazdy 6 również zakończyła się umorzeniem postępowania z powodu nie wykrycia sprawców równo po 2 miesiącach od wszczęcia postępowania tj kilka dni od kradzieży. Jest to termin zapisany prawnie i raczej na taki trzeba się nastawiać.
Mój ubezpieczyciel zażyczył sobie oryginał dokumentu o wyrejestrowaniu więc musiałem przesłać go pocztą wraz z kopią umorzenia postępowania. Po czym myślałem, że dostanę pieniądze po 14 dniach (tak jak pisał do mnie w kilku pismach informacyjnych). A tu niespodzianka już po 4 dniach od wysłania pieniądze znalazły się na koncie.

Miałem polisę z gwarantowaną kwotą ubezpieczenia w wysokości takiej jak na fakturze za zakup mazdy. Zastanawiałem się czy rzeczywiście tyle mi wypłacą ale wypłacili.
Nie da się ukryć, że na nowe auto chyba wybiorę tę firmę mimo, że ma swoje drobne za uszami.
Teraz wiem jak działa ubezpieczyciel, jak na prawdę (nie)działa jego assistance, jaki złom i ceny mają tzw. prywatne wypożyczalnie, itd.

Niestety nie kupię nowej Mazdy. Powodów na nie - całkiem sporo ...

Mam nadzieję, że pozwolicie mi wpaść na śląski (i okolice) spot jak będzie szansa....


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 27 lis 2017, 13:56 
Offline
Bo już sie pogubiłem...To kupujesz znowu Mazdę czy nie ?

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 27 lis 2017, 13:59 
Adept
Offline
Od: 22.06.2015
Posty: 129
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: opolski
Nie, nie kupię mazdy...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 27 lis 2017, 14:02 
Offline
A nad czym się zastanawiasz jeśli można?

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 27 lis 2017, 14:35 
Adept
Offline
Od: 22.06.2015
Posty: 129
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: opolski
Matarez...
Nie chcę robić off-topic ale powody zmiany producenta auta są niby drobne ale dla mnie jednak ważne. Oczywiście Mazda, kusi, jest ładna, ma dobry silnik (dla mnie).

Na nie:
- codziennie, rano i po pracy, coraz bardziej wkurzał mnie hałas od EUS,
- ogólne wyciszenie też dawało mi coraz więcej do myślenia zwłaszcza na oponach letnich od firmy na B.
- nie mogłem zlikwidować brzęczenia dochodzącego z okolic schowka na okulary (walka trochę trwała),
- hamulce: tył, tarcze do wymiany pomimo tego, że prawie ich nie używałem :wink: (jak powiedział kolega na spocie), serwis w Osinach dzwonił do mnie abym znów przyjechał w celu dodatkowych oględzin, zdjęć itd. dla MMPol, (nie pojechałem, Mazdy już nie było),
- odpadający lakier od felg, 2 nowe felgi w końcu przyszły po 6 miesiącach, ale mazdy już nie było, ok, 2 wymienione poprzednio już trzymały, tutaj poprawa.
- nawigacja, która jak wiecie nie jest najlepsza (głupi przykład: żeby ulicy w dużym mieście nie nanieść) więc po co przepłacać.
- system multimedialny i inne elektroniczne drobiazgi, MMPol,
a przede wszystkim ogromna popularność wśród złodziei.

Oczywiście zaraz powiecie, że można wyciszyć, poprawić, kupić lepsze tarcze, opony. To prawda ale wtedy to już inna dyskusja. Inne auto będzie miało te same lub inne niespodzianki, to prawda, ale po co przepłacać skoro można "mieć to samo" za niższą kwotę.

Teraz kupiłem auto, też z segmentu D (właśnie płacę i odbieram mam nadzieję w tę sobotę 1XII), w którym nie liczę na to, że będzie miało tak samo dobry silnik czy wyposażenie ale przynajmniej jak jechałem nim szybko po autostradzie to nic mi koło ucha nie świstało. Czy będzie ogólnie lepsze, nie wydaje mi się. Na pewno nie będzie tak ładne jak Mazda.


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Pn, 27 lis 2017, 14:38 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
marekm99 w Twoim wypadku kradzież M6 wyszła Ci na dobre. ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 27 lis 2017, 14:42 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 17.03.2016
Posty: 1029
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
27 listopada 2017, o 14:35 marekm99 napisał(a):
właśnie płacę i odbieram mam nadzieję w tę sobotę 1XII),

To piątek czy sobotę :)
Niech cię cieszy nowe auto!


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 27 lis 2017, 14:49 
Adept
Offline
Od: 22.06.2015
Posty: 129
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: opolski
:)
Ogólnie to dalej jestem wku----ny na tę całą sytuację i żałuję, że nie jeżdżę swoją Mazdą pomimo tych "moich" problemów. Jak z piękną kobietą, trzeba się przyzwyczaić do różnych rzeczy i fochów.
Z drugiej strony jak przyszło to zakupu, to tutaj niestety inne kryteria wzięły górę...
(A.. tak w sobotę 2XII, dzięki)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 27 lis 2017, 15:16 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 13.08.2015
Posty: 1178
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
LPG: Tak
Region: śląski
marekm99 napisał(a):


Mam nadzieję, że pozwolicie mi wpaść na śląski (i okolice) spot jak będzie szansa....


Jasne Marku. Zapraszamy.


Nakryklołch żech ze mobilnioka

_________________
Ruch Chorzów - Legenda bez końca, nigdy nie zginie.


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3314 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 111  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.