Teraz jest Cz, 18 kwi 2024, 07:14

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 16 maja 2016, 18:49 
Bywalec
Offline
Od: 23.02.2016
Posty: 439
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
można też bezpośrednio w ustawieniach nawigacji regulować dźwięk, bez czekania aż coś wymówi :P


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 17 maja 2016, 11:18 
Świeżak
Offline
Od: 09.02.2016
Posty: 21
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyMotion
wasyllinio, i chcesz mi powiedzieć, że jest to szybsze niż w podany przeze mnie sposób? :-P


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 17 maja 2016, 18:05 
Bywalec
Offline
Od: 23.02.2016
Posty: 439
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
masakra w sumie tak, bo nawet na postoju sobie możesz to ustawić, i wiesz jak będzie gadała :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 19 maja 2016, 21:17 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 16.02.2015
Posty: 827
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
Wkurza mnie przebijanie przez tysiac opcji by zmienic byle pierdołe.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 9 cze 2016, 09:30 
Wtajemniczony
Offline
Od: 16.12.2015
Posty: 180
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Mazop napisał(a):
coolik napisał(a):
Mnie to doprowadza do szału, wiec niech pół samochodu rozkręcą ale zrobią.

Jakoś im ... nie ufam, ale jestem mocno ciekawy sposoby załatwienia Twojej sprawy przez ASO . Powodzenia <spoko>

Umówiłem się z ASO na za tydzień, żeby zobaczyli o co chodzi z piszczącym pedałem sprzęgła, więc dam znać co stwierdzono i jaki mają plan.

Na tej samej wizycie zgłaszam też przednią boczną szybę, która dostaje drgawek jak jest częsciowo otwarta oraz cieżko działającą skrzynie biegów. Zobaczymy...

-- Dodano: Cz, 9 cze 2016, 10:30 --

@Mazop: Odebrałem samochód z serwisu, coś tam podkleili i posmarowali i sprzęgło przestało wydawać dziwne dźwieki - mam nadzieje, że na zawsze :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 9 cze 2016, 10:11 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 01.07.2015
Posty: 411
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
coolik napisał(a):
coś tam podkleili i posmarowali i sprzęgło przestało wydawać dziwne dźwieki - mam nadzieje, że na zawsze

Oby ... Powodzenia :)

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 20 maja 2018, 02:54 
Wstydliwy
Offline
Od: 19.05.2018
Posty: 2
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: S
LPG: Tak
Region: kujawsko-pomorski
Jestem po dwóch dniach jazdy testowej. Jest to auto które fajnie wyglada, ma dużo bajerów ale na czymś oni musza ciąć koszty tak więc w aucie jest głośno, przy 140 jest już bardzo głośno, silnik przy kickdownie wyje, Siedzenia grzeją ale grzeją tak jak w innych autach na 1 a tu na 3 poziomie ledwie coś czuć. Malutkie tarcze hamulcowe z przodu przy 19 calowych felgach wyglądają przedziwnie. Nie ma funkcji auto hold, nie ma automatycznego ryglowania drzwi po ruszeniu. System BOSE gra średnio szczególnie jak na dodatkowe nagłośnienie, ciekawe jak brzmią standardowe głośniki.


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: N, 20 maja 2018, 07:10 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
jasiekxl to nie jest samochód dla Ciebie, daj sobie spokój. :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 20 maja 2018, 08:31 
Offline
Dziwnie to wygląda, ktoś ma 1 post i jedyne co robi to krytyka ? może ktoś z forum arteona :P ( pierwsza osoba co mówi że m6 po 2 lifcie jest głośna, co do audio arteona, suberba , taliznama i insigni to wlasnie teraz po 2 lifcie mazda ma najlepiej grajace ) chyba ze miales test wersja po 1 lifcie. ) jeśli nie to czekaj na 3 lift, kamery 360, wentylacja siedzen, wyciszenie, auto hold i wiele innych już będą.

Nie ładnie tak z innego forum i tu tak wypisywać :)
Jeśli dla nich wycie jest np. te mruczenie silnika 2,5 to ja nie wiem jak nazywaja wkrecanie tsi 2.0 czy 1.4 , aaaaa zapomnialem tam z glosnikiow leci V8 :P


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: N, 20 maja 2018, 20:05 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 02.03.2015
Posty: 285
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
To raczej nie jest krytyka tylko opinia...a wyrażanie opinii nie jest zabronione. Niko jesteś zachwycony swoim autem...świetnie. Ktoś inny wsiadł bez uprzedzeń, przejechał się, sprawdził i napisał co myśli...szacunek.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 20 maja 2018, 21:27 
Offline
Nie no ok, myślałem że ktoś specjalnie tak napisał z innego forum.
Sorki pewnie się pomyliłem :)


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: N, 20 maja 2018, 22:01 
Bywalec
Offline
Od: 13.05.2015
Posty: 370
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
W sumie sama prawda, ale plusów jest jednak cała masa więc warto żeby kolega coś i na plus napisał. Bose czy wyciszenie to "najsłabsze" punkty Mazdy jak dla mnie również.
Chociaż w sumie jeśli pierwszy kontakt jest taki negatywny to faktycznie tylko należy poradzić zmianę marki.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 21 maja 2018, 02:40 
Wstydliwy
Offline
Od: 19.05.2018
Posty: 2
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: S
LPG: Tak
Region: kujawsko-pomorski
niko123 napisał(a):
Dziwnie to wygląda, ktoś ma 1 post i jedyne co robi to krytyka ? może ktoś z forum arteona :P ( pierwsza osoba co mówi że m6 po 2 lifcie jest głośna, co do audio arteona, suberba , taliznama i insigni to wlasnie teraz po 2 lifcie mazda ma najlepiej grajace ) chyba ze miales test wersja po 1 lifcie. ) jeśli nie to czekaj na 3 lift, kamery 360, wentylacja siedzen, wyciszenie, auto hold i wiele innych już będą.

Nie ładnie tak z innego forum i tu tak wypisywać :)
Jeśli dla nich wycie jest np. te mruczenie silnika 2,5 to ja nie wiem jak nazywaja wkrecanie tsi 2.0 czy 1.4 , aaaaa zapomnialem tam z glosnikiow leci V8 :P


Nie nie jestem z żadnego forum. Testowałem model z roku 2017 w kombi. Przed jazda testowała byłem bardzo na tak bo auto jest bardzo ładne w wewnątrz jak i na zewnątrz oraz jest bogato wyposażone. Niestety te wyciszenie to jest nieporozumienie. Orientujecie się czy w sedanie jest równie głośno?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 21 maja 2018, 07:10 
Offline
Nie wiemy ile jest różnicy między kombi a sedane, jeśli nie miałeś wersji skaypassion to nie miałeś klejonych szyb, w niemeickich testach m6 2 liftwyszedł 1 db glośniej od mondeo, identycznie jak superb i 1,2 db mniej od nowej insigni - to byly testy kombi. ( na priva moge dać linka do testow )


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pn, 21 maja 2018, 08:51 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
jasiekxl, jaką wersją z jakim silnikiem i skrzynią Mazdy jeździłeś?
no i jakim autem do tej pory jeździłeś? czyżby turbodieslem, bo tak mi brzmi opinia o kickdownie...

Bo jak ma nie zawyć silnik jak go rozkręcasz na 5-6k rpm, ale wykorzystujesz to tylko na te 15-30sekund aby wyprzedzić...
A i tak ten kickdown jest cichszy niż np. Toyota 2.0 czy Mitsu 1.8-2.0...

Ktoś kto jest przyzwyczajony do wolnossaka benzynowego silnikiem Mazdy jest zwykle zachwycony...

Co do wyciszenia to pytanie czy ogólny szum, świst jakby było niedomknięte okno, czy opony/nadkola?

-- Dodano: 21 maja 2018, o 09:51 --

niko123, już Ci tłumaczono, że jak trafisz na egzemplarz z EUS to nawet jak będzie 5dB mniej to i tak będziesz wściekły na wyciszenie... bo będzie cicho tylko jednostajny świst przepływającego powietrza doprowadzi Cię do szału...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 21 maja 2018, 10:24 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1068
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Ja u siebie EUS nie dostrzegam ale generalnie przy prędkości 150 km/h (156 prędkości przyrządowej) jest dość głośno, przy 130 znacznie ciszej. Myślę o wyciszeniu nadkoli, gdyż empirycznie stwierdziłem, że one odpowiadają za więcej niż połowę hałasu. Jak? Na wjeździe do Poznania położyli 300 metrów nowego asfaltu (nieporowaty). Jadę sobie 90 km/h, w aucie standardowy, lekki huk, wjeżdżam na ten asfalt i nastaje błoga cisza, po czym zjeżdżam z niego i jest jak zawsze.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 22 maja 2018, 17:09 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Gdzieś tutaj czytałem o problemiku związanym z wyświetlaczem przeziernym, przez który widać krawędź maski czy też ramię wycieraczki, co konsekwentnie psuje efekt.

Ktoś sobie z tym poradził naklejając jakąś naklejkę na szybie za Hud-em?... tak kojarzę.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 22 maja 2018, 17:27 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 19.01.2017
Posty: 179
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Duża popularność wśród złodziei warszawskich, drogie części i import rozbitków z USA/UK/zachodu lub export na wschód

> Cienkie blachy (trzeba bardzo uważać na grad)

> Falująca maska przy 160km/ godz.

> Miękki, bardzo łatwo rysujący się lakier, podobno charakterystyczne dla wszystkich "japończyków"

> Słabe zabezpieczenie antykorozyjne

> Kiepskiej jakości, "lepkie" obszycie kierownicy (eko skóra?)

> Kiepska jakość tapicerki skórzanej, mała trwałość, szybko pojawiające się ślady i pęknięcia

> Brązowo-czerwonawy kolor wstawek ze skóry ekologicznej w wersji SkyPassion z czarną tapicerką

> Wizualnie lepszym wyborem jest na pewno off-white, wtedy wszystko jest białe, no ale utrzymanie białej tapicerki, dla mnie koszmar.

> Delikatne fotele, zwłaszcza przy większej wadze kierowcy i pasażera, potrafią się szybko rozlecieć(podobno)

> EUS - Efekt Uchylonej Szyby

> Słabsze wygłuszenie, nawet w poprawionej wersji GL2017, tu szumią tylne drzwii i nadkola oraz podwozie

> Trzeszczą przednie amortyzatory

> Delikatne i awaryjne mechanizmy składania lusterek, potrafią rozsypać się już po kilku miesiącach automatycznego składania, co więcej wymieniane są na takie same, awaryjne mechanizmy. Można oczywiście nie składać lusterek, no ale tak samo można nie jeździć Mazdą, trzymana w garażu potrafi naprawdę mało palić

> Problemy z MZD Connect, mimo aktualizacji do wersji 59.00.449 - włączająca się cyrylica , HUD nie wyświetla czasem wskazówek nawigacji, powolny i czasem tylko częściowy odczyt dużych kluczy USB (32 GB), zdążył się kilkukrotny samoczynny restart systemu

> Błędy w mazdowskiej wersji bazy Gracenote, inne nazwiska wykonawców.

> Nie działający w trakcie jazdy ekran dotykowy, można to obejść instalując jeden z AIO Tweaks(na własne ryzyko, oczywiście)

> Rzadka i mocno spóźniona aktualizacja nawigacji, brak danych dla mniejszych miejscowości, brak nazw ulic

> Brak danych o korkach i innych utrudnieniach w ruchu, to co daje extra płatna funkcja connect to śmiech

> Mała rozdzielczość i wielkość wyświetlacza  (zwłaszcza do nawigacji- tu konkurencja ma lepiej -  nowe auta)

> Nie najlepszej jakości audio, mimo że niby Bose, to słychać tak sobie, tzn bez rewelacji.

> Czesty komunikat Front Camera Malfunction - blokada działania zależnych systemów, już przy większym deszczu, przy mrozach i dużej wilgotności (wyłącza się automatyka światłeł matrycowych LED , asystenta pasa ruchu, wspomagania hamowania)

> Brak autoryglowania drzwi, też można to obejść, przestawiając jeden czy dwa bajty i sumę kontrolną w systemie przez złącze OBD2 (potrzebny chyba adapter i oprogramowanie Forscan, lub pomoc kogoś z forum Mazda6)

> Zbyt słabe hamulce do wagi samochodu - długa droga hamowania

> Częsta wymiana klocków i wichrujących się tarcz (przegrzewanie tarcz przy gwałtownym hamowaniu)

> Problemy z ładowaniem akumulatora, w efekcie nie działający i-stop i e-loop, częstsze wymiany akumulatora, doładowywanie w czasie eksploatacji

> Brak czujnika płynu do spryskiwaczy

> Montaż przycisku do Omegi na środku zamiast na panelu przełączników

> Brak spryskiwaczy reflektorów matrycowych LED (są w wersji skandynawskiej)

> Łatwo brudzący się obiektyw kamery cofania

> Zbyt krótkie tylne drzwi w wersji kombi (konsekwencja o 8cm mniejszego rozstawu osi)

> Ubogie dane komputera pokładowego, brak średniej prędkości i innych dodatkowych informacji, tu pomaga inny z AIO Tweaks - Speedometer

> Brak informacji o poziomie oleju, jak np. w Renault, zostaje bagnet


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 22 maja 2018, 17:56 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 29.03.2017
Posty: 83
Rok produkcji: 2012
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zachodniopomorski
Nic tylko sprzedawac te mazdy w diably ... a na serio to takiej dlugiej listy wad nie widzialem ... ja czekam na FL3


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 22 maja 2018, 18:15 
Offline
Niedopracowane mechanizmy lusterek
Brak tylnej wycieraczki i tym samym szkoda że nie jak w GH nie ma liczbeka tylko sedan
6 litrow ucieka na rezerwe a komp wyswietla 0 km ( w baku jest jeszcze koło 6 litrow )
Teoretycznie delikatny lakier ale w tym segmencie D na wszystkich forach innych marek jest ten sam problem , ale ok delikatny lakier.
Reszta same + a tych mogę wymienić 1000 :P


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 22 maja 2018, 19:08 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 16.09.2013
Posty: 2161
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Arpi ładnie poleciałeś ;)


A tak na Rkarcz-a wszyscy psy wieszali .....


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 22 maja 2018, 19:23 
Offline
arpi - cicha woda :P


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 22 maja 2018, 19:50 
Nałogowiec
Offline
Od: 10.07.2016
Posty: 1679
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
- teraz już tarcze/klocki - zaczęły bić
- wyciszenie - ogólnie i po całości (ale dopiero po posłuchaniu narzekania na forum, przed - w porównaniu do poprzedniego auta było cicho)
- lakier
- jęczenie na forum
- lusterka - nie tyle że padają co sama forma - durne pokrętło zamiast przycisku, z tego powodu nie używam
- wkurzało ryglowanie - znowu brak przycisku - przyzwyczaiłem się
- kpina a nie lakier na masce
- mnie również dopadło łuszczenie felg a rant zarysowany -> bandyckie podejście mazdy do reklamacji
- fabryczne opony turanzy - przy tym wyciszeniu to kpina
- szyba przednia źle zaprojektowana, wszystko się odbija
- klapa bagażnika - zawiesza się w połowie przy lekkim otwieraniu, ciut za nisko się otwiera przy moim wzroście, kilka razy przydzwoniłem głową

Po tym wszystkim dodam, że po prawie 2 latach i 31kkm jestem bardzo zadowolony z zakupu :D

_________________
Obrazek
A na co dzień dłubię tutaj http://www.wedrowiec.net


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 22 maja 2018, 20:02 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 21.10.2015
Posty: 932
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
tak sobie myślę ,że teraz jeden pozytywnie zakręcony powinien w taki sam sposób (jak to zrobił arpi ) wypunktować zalety/plusy M6 a następnie zestawić razem w formie tabelki i już nowo kupujący mieliby ułatwione zadanie ... :hihi:
.... idąc dalej w kolejnej rubryce każdy mógłby odznaczyć co jemu się trafiło (negatywne/pozytywne)
i mielibyśmy pogląd na M6 :idea: :lol:

_________________
Nieważne kim chciałbyś być, ważne kim jesteś teraz

była GG kombi, GH hb a teraz jest GJ sedan :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 22 maja 2018, 20:17 
Offline
''PIOTR '' Będą inne odpowiedzi dla wersji 1 lift i deczko inne 2 lift, np. wyciszenie, problemy z hamulcami.

Np. z wyciszenia 2012-2016 - beda głosowac że 90% niezadowoleni z wyciszenia - wrecz tragieda a ludzie po 2 lifcie 70% że wyciszenie ok jak na klase auta w segmencie - i to że modeli 2017 na tym forum jest 5 % to srednia wyjdzie ze m6 2017 jest tragicznie wyciszona bo te 5 % ludzi 2017 nie zmieni wyniki sondy/ glosowania - wynik będzie taki że dla kogoś nowego mazda bedzie najgorsza z wyciszenia w kalsie bo to bedzie srednia wszystkich m6 . - nieobiektywne jeśli ktoś chce kupić nowe z salonu i ok jęśli ktoś kupi używane . ( tu już 3 lift a ten może będzie jeszcze inny jak ten 2 lift)


Ostatnio edytowano Wt, 22 maja 2018, 20:33 przez niko123, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 22 maja 2018, 20:23 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 17.12.2012
Posty: 2364
Rok produkcji: 2019
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: śląski
22 maja 2018, o 18:27 arpi napisał(a):
> Słabe zabezpieczenie antykorozyjne


Skąd taki wniosek ? Już Ci żre ? Dwuletnie auto ?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 22 maja 2018, 20:23 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 21.10.2015
Posty: 932
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
kto broni pisać pozytywnie o wyciszeniu skoro ponoć od FL 2 już tak jest i tak dalej ....
On pokazał minusy które pojawiły się na forum , ktoś napisze plusy

_________________
Nieważne kim chciałbyś być, ważne kim jesteś teraz

była GG kombi, GH hb a teraz jest GJ sedan :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 22 maja 2018, 20:31 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.02.2015
Posty: 527
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Wedrowiec, fl2 ma guzik do lusterek zamiast pokrętła.
A poza tym to wątek o tym co nas wkurza więc nie będę nic pisał. :)
No ok, wkurzają mnie Bridgestone'y i cienkie nadkola. Ale nie na tyle, żeby coś z tym zrobić.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 22 maja 2018, 20:35 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 16.02.2015
Posty: 827
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: opolski
Krok wstecz wzgledem GH odnosnie domykania szyb i szyberdachu a raczej jego brak .


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 22 maja 2018, 20:39 
Offline
22 maja 2018, o 21:35 TheBesTia napisał(a):
Krok wstecz wzgledem GH odnosnie domykania szyb i szyberdachu a raczej jego brak .


Superb, arteon, mondeo, insignia, PG. nowe 508, iwszyscy mają liczbeki i super dostęp do kufra a mazda uparcie sedan ( wiem problemy z sztywnością i nie dali rady ) - to tez wstecz do GH.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.