Teraz jest Pt, 19 kwi 2024, 01:23

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 10 lis 2019, 16:18 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 16.04.2014
Posty: 718
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Smook chyba sie starzejemy w tym samym momencie, wypisz, wymaluj moje podejscie do tego auta i do ewentualnej zmiany (na banalnego lexusa :) ), poki co jezdze mazda i nie widze sensu zmieniac.

_________________
był:
- Rover 420 SDi,
- Focus mk2 2.0 TDCi.
- Mazda 6 Kombi 2.0 165KM e-loop (2014),
Jest:
- Mazda 6 Sedan 2.0 165KM e-loop (2017/18),
- Mazda CX-5 2.0 165KM 6MT (2020/21).
„Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie”.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 lis 2019, 16:41 
Bywalec
Offline
Od: 13.05.2015
Posty: 370
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
*Grek77 Niemam 5 letniej Bmw tylko 2019 a dwa te dane o 1 decybelu różnicy w wyciszeniu to sobie można nie powiem gdzie wsadzić. BMW 5 Mką jeżdżę w cenie Mazdy i mam gdzieś posiadanie wszystkich bajerów dla samego posiadania A potem takie auto trzeba wyciszać za kilka tysięcy. To jest gorszy kwas jak nie mieć np. headupa .Auta takie jak BMW daja nam w podstawie coś czego Mazda nigdy mieć nie będzie że wspomnę o obszernym fotelu z regulacją na uda bo o tym nie było i to sa takie niuanse wlasnie.Przykro stwierdzić bo mam skypassion jak wsiadłem do niej po 3tyhodniach to odczucie jak wejście do opla astra. Jest przepaść i tyle.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 lis 2019, 16:44 
Wtajemniczony
Offline
Od: 26.02.2019
Posty: 174
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Mnie wkurzają odpryski na lakierze (red soul) , nagłośnienie też, ale w każdym by mnie wkurzało ;P Co do hałasu to bez przesady do 100 chyba cichszym autem nie jezdzłem ;) no może standardowe opony za głośne. Co do ceny to szwagier kupił nową A4 2.0t ultra 190ps . Doposażona cena 168tyś ,a ma nawet mono klime ;D zero skóry itp. Do dnia odbioru dali mu z salonu Q5 2.0 tdi wartość 260tys (teraz wyszedł nowszy model). I wiecie co, jak słyszę o audi materiały dobrej jakości to mnie śmiech ogarnia. Konsola ok deska kierownica tunel. Ale jak zobaczyłem i dotknąłem drzwi. Całe drzwi plastik twardy szary jak w taniej yarisce, jedyne miejsce miękkie to prostokącik na łokieć 8cm x 15 cm. W gazetach motoryzacyjnych (w rękach niemieckich są) zawsze pokazują wersje top. Pozdrawiam


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 lis 2019, 16:58 
Bywalec
Offline
Od: 15.07.2019
Posty: 307
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: dolnośląski
10 listopada 2019, o 16:41 mariuszcom napisał(a):
*Grek77 Niemam 5 letniej Bmw tylko 2019 a dwa te dane o 1 decybelu różnicy w wyciszeniu to sobie można nie powiem gdzie wsadzić. BMW 5 Mką jeżdżę w cenie Mazdy i mam gdzieś posiadanie wszystkich bajerów dla samego posiadania A potem takie auto trzeba wyciszać za kilka tysięcy. To jest gorszy kwas jak nie mieć np. headupa .Auta takie jak BMW daja nam w podstawie coś czego Mazda nigdy mieć nie będzie że wspomnę o obszernym fotelu z regulacją na uda bo o tym nie było i to sa takie niuanse wlasnie.Przykro stwierdzić bo mam skypassion jak wsiadłem do niej po 3tyhodniach to odczucie jak wejście do opla astra. Jest przepaść i tyle.


Wszystko spoko, jestem w stanie uwierzyć że ci te rzeczy nie są potrzebne, że fotel jest dużo lepszy, wyciszenie też (ten przytoczony test to był z BMW 3 a to jednak też inna polka). Tylko w takim razie po co porównywać ten samochód do Mazdy i to jeszcze sprzed liftu? W Maździe za tą kasę dostajesz pierdyliard asystentów, skore nappa, obszycie deski alkantara itp. W drugim przypadku na pewno bardzo przyjemny samochód ale bez tych wszystkich wodotrysków za które w BMW zapłacisz dodatkowe 100 tysięcy. Porównanie tego samochodu za 170 i tamtego jest kompletnie bez sensu.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 lis 2019, 17:02 
Wtajemniczony
Offline
Od: 26.02.2019
Posty: 174
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Mariuszcom nie wprowadzaj ludzi w błąd . Właśnie wszedłem na stronę bmw . Bmw 5 nowa 520i wersja podstawowa 221 000 pakiet sportline ( nie wczytywalem sie ale pakiet stylizacyjny to chyba) +11000 , jakieś kola lakier metalik i mamy 240000 . I teraz ciekawostka nie ma aktywnego tempomatu (+5500)nie ma kamery cofania (+2000) nie ma systemów asystujących (+5000 lub +12000).Podejrzewam że aby Bmw5 miało to co mazda sky passion to trzeba by było dwa razy tyle zapłacic :) dalej nie chce mi się szukać.. Powiem tyle akurat w audi za podświetlenie lusterka pasażera trzeba dopłacać , za podgrzewanie foteli, za składane lusterka itd. Auto klasy premium nie oznacza wyposażenia klasy premium .Jeżeli tak bardzo Ci przeszkadza hałas to za stosunkowo niewielkie pieniądze wyciszysz ją tak jak żadne Bmw nowe nie jest.Pozdrawiam.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 lis 2019, 17:03 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 10.01.2019
Posty: 510
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Moim zdaniem jak ktoś nie ma wszystkich bajerów, to tylko nie wie co traci.
Wystarczy 2 miesiące taka ful opcją pojeździć i potem przesiąść się do wersji bieda.
Kto tego nie sprawdzi zawsze będzie sobie wmawiał że szkoda dopłacać do lepszy wersji wyposażenia.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 lis 2019, 17:05 
Bywalec
Offline
Od: 13.05.2015
Posty: 370
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
A to kolejny temat rzeka.Mam alcantare nigdy więcej skóry ale to moje osobiste zdanie każdy napewno odbiera to inaczej. I ja nie narzekam tylko porównuje z Mazdą w Full opcji


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 lis 2019, 17:07 
Wtajemniczony
Offline
Od: 26.02.2019
Posty: 174
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Więc jak tu porównywać auto za 170tyś z autem za 300 tyś :) Koniec z OT. Mnie wkurza to, że nie ma miejsca na koło zapasowe.Pozdrawiam


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 lis 2019, 17:09 
Bywalec
Offline
Od: 13.05.2015
Posty: 370
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
HUNTER mam składane lusterka nawet na postoju podświetlane klamki podgrzewane fotele asystentów kamerę piękny obraz swoją drogą Full hd. Jest radar z tyłu na ruch poprzeczny co dla mnie było mega ważne no i pakiet M pożydziłem na aktywne światła nie działają strefowo itp<spoko>


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 lis 2019, 17:14 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 15.01.2019
Posty: 106
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
mariuszcom napisał(a):
HUNTER mam składane lusterka nawet na postoju podświetlane klamki podgrzewane fotele asystentów kamerę piękny obraz swoją drogą Full hd. Jest radar z tyłu na ruch poprzeczny co dla mnie było mega ważne no i pakiet M pożydziłem na aktywne światła nie działają strefowo itp<spoko>
I taka wersja z salonu kosztowała Cię 160tys?

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 lis 2019, 17:18 
Bywalec
Offline
Od: 13.05.2015
Posty: 370
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Ale to prawda bazę można dodatkami podwoić A silnikiem potroić bez żadnego problemu. Ps audi również uważam te auta za żart.Tam się wybitnie stosuje te hamskie zagrywki gdzie tania baza jest jakościowo za hyundaiem. Mialem na tydzień q5 dobrze wyposażoną dramat. Skóra jak cerata dsg z lagiem. Ja się wogole nie umiem odnieść w audi. Dla mnie te auta są mocno pezereklamowane. Wolę Mazdę żeby nie wyciszenie dużo przyjemniejsze auto.

-- Dodano: 10 listopada 2019, o 17:16 --

Jak ktoś zainteresowany jak co za ile to PW


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 lis 2019, 17:23 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.05.2018
Posty: 1031
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
10 listopada 2019, o 14:29 szymonpoznan1 napisał(a):
10 listopada 2019, o 13:32 mariuszcom napisał(a):
Mazda FL3 ma znaczącą poprawę wyciszenia. 5lat trwało zanim zrobili to całkiem dobrze.


Moim zdaniem zrobili to lepiej, ale nie dobrze :D

10 listopada 2019, o 14:08 Kierowca napisał(a):
Nie o to chodzi że jestem niezadowolony, auto ogólnie cieszy, ale doskonale wiem że dostaje się zbyt mało.
Teraz kupiłbym co najwyżej M6 używaną do 80 000 zł max.


Pamiętaj tylko że za 80k kupiłbyś przedlifta który ma jeszcze więcej niedociągnięć.

Mnie trochę rzeczy wkurza, ale mimo wszystko ja uważam mój zakup za dobry. Tyle że ja kupiłem SkyEnergy, dorzuciłem lakier SCR, chlapacze, dywaniki, AA/ACP, oryginalne podświetlane listwy i samochód nie licząć LPG kosztował po rabatach 108k pln.
Już wtedy ten samochód z wszystkimi dodatkami katalogowo kosztowałby 122-123k pln. Teraz około 130 kpln. Za tyle faktycznie trochę lipa, natomiast za 108k nadal uważam że był to niezły zakup - za tą cenę mógłbym mieć co najwyżej porównywalnie wyposażoną Octavię, w której cackałbym się z turbinami i innymi DPFami itp. Mazda mimo wszystko bardziej cieszy oko i liczę że na tym co najważniejsze się nie zawiodę - czyli niezawodność.


Nie nie, pisząc o używanej, myślę o 2018 ale USA z aukcji, oczywiście uszkodzonej do naprawy.

_________________
M6 2.5L AT Machine Gray '18
O1 VRS 1.8T MT Corrida Red '03


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 lis 2019, 17:23 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 12.06.2017
Posty: 1200
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
10 listopada 2019, o 16:44 Hunter napisał(a):
BMW 5 Mką jeżdżę w cenie Mazdy i mam gdzieś posiadanie wszystkich bajerów dla samego posiadania A potem takie auto trzeba wyciszać za kilka tysięcy. To jest gorszy kwas jak nie mieć np. headupa .

Kwas nie kwas, ale jak sobie porządnie, najlepiej samemu wyciszysz, to będziesz miał nie gorzej jak w najlepszym BMW (zwłaszcza gdy masz dźwiękoszczelne szyby). Nawet te najdroższe przyjeżdżają do profesjonalnego studia i robią drzwi aby móc w pełni wykorzystać parametry głośników. Taka jest prawda, chociaż niektórych może to dziwić. Dlatego warto najlepiej porozmawiać z akustykiem (np. akustyk wnętrz), który pomoże dobrać odpowiednie materiały a nawet wskaże na co zwrócić uwagę żeby nie przedobrzyć. Podobnie z resztą pojazdu. Materiały są droższe i tańsze. Te pierwsze dodatkowo znacznie lżejsze. Wybór z każdym rokiem jest coraz większy.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 lis 2019, 17:25 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Panowie, a wy Internetów nie macie? :D Czy blokada rodzicielska i dostęp tylko do forum Mazdy? :P
Oczywiście że da się kupić 5tkę grubo poniżej 200 i nie trzeba specjalnych znajomości (choć warto je mieć żeby kupić jeszcze taniej lub z jakimiś dodatkami w tej cenie).
Słowo klucz - rabaty flotowe ;) Swego czasu do 34% od cennika się dało, nie wiem ile teraz dokładnie ale pewnie podobnie ;)

Trzeba chcieć i umieć umieć szukać po prostu - to tak jak tutaj nikt nie urwie więcej niż 1-3k na M6 a ja w bieda wersji urwałem ponad 14k, a gdybym brał SkyPassion AT to urwałbym około 18k. Da się.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 lis 2019, 17:31 
Wtajemniczony
Offline
Od: 26.02.2019
Posty: 174
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Dokładnie ;) U kolegi akurat do wymiany nagłośnienia przyjeżdzają nowe auta bardzo często bmw ,porsche,lexus. Mówił mi, że dawniej to lepiej wyciszali , a teraz to tragedia. Widziałem nowe x3 skóry rude wersja bogata a nagłosnienie lipa.Raz mercedesa robił nowego. C klassa AMG . Potrafili zamontować tylko jeden głośnik w drzwiach hahaha. Premium ;P .Pozdrawiam.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 lis 2019, 17:43 
Bywalec
Offline
Od: 13.05.2015
Posty: 370
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Dokładnie Szymon.Sama suma rabatów na 2szt wniosła nas 130tys. Zakup absolutnie nie w salonie chociaż z niego potem odbieramy nasze auto. W cenie serwis 0zł 5lat. Temat organizowany przez PKO leasing


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 lis 2019, 17:47 
Bywalec
Offline
Od: 22.03.2018
Posty: 276
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Dzisiejsza jakość to tragedia tu filmik o Mercedes CLA 220 widać jak ona wyglada https://www.youtube.com/watch?v=7qQIKIB0fxo
Jednak nie zwalnia to Mazdy z odpowiedzialności za fuszerki, ale zawsze jest ale Skoda ma inne wtopy BMW jeszcze inne .


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 lis 2019, 17:51 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
10 listopada 2019, o 17:43 mariuszcom napisał(a):
Dokładnie Szymon.Sama suma rabatów na 2szt wniosła nas 130tys. Zakup absolutnie nie w salonie chociaż z niego potem odbieramy nasze auto. W cenie serwis 0zł 5lat. Temat organizowany przez PKO leasing


Wiem, mi zakup przez pośredników nie jest obcy ;) Ale niektórzy, a w sumie większość ma jednak jakieś takie skłonności do dopłacania po to by celebrować zakup w salonie, wybór, konfiguracja, jazdy próbne, kawa z ładnym logo marki salonu itp :D
Jako ciekawostkę powiem że moje poprzednie auto - Skoda kupiłem całkowicie mailowo mieszkając w Poznaniu a samochód w Łodzi. Pierwszy raz samochód, salon, sprzedawcę widziałem w dniu odbioru. Samochód wg tego co na tamte czasy na forum skody ludzie pisali miał procentowo 2 najwyższy rabat na całym forum gdzie wpisało się 200-300 ludzi którzy kupili ten sam model.
Mazdę też kupiłem internetowo-telefonicznie tym razem z Katowic, odbiór w Krakowie i podobna sytuacja - sprzedawcę, samochód itp pierwszy raz widziałem w dniu odbioru. Rabat również wydaje mi się najwyższy w historii (tym razem) tego forum.

Ale zrobił nam się niezły OT. Wróćmy do narzekania na Mazdę, choć ja już swoje żale wszystkie chyba wylałem :D


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 lis 2019, 18:43 
Bywalec
Offline
Od: 15.07.2019
Posty: 307
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: dolnośląski
10 listopada 2019, o 17:25 szymonpoznan1 napisał(a):
Panowie, a wy Internetów nie macie? :D Czy blokada rodzicielska i dostęp tylko do forum Mazdy? :P
Oczywiście że da się kupić 5tkę grubo poniżej 200 i nie trzeba specjalnych znajomości (choć warto je mieć żeby kupić jeszcze taniej lub z jakimiś dodatkami w tej cenie).
Słowo klucz - rabaty flotowe ;) Swego czasu do 34% od cennika się dało, nie wiem ile teraz dokładnie ale pewnie podobnie ;)

Trzeba chcieć i umieć umieć szukać po prostu - to tak jak tutaj nikt nie urwie więcej niż 1-3k na M6 a ja w bieda wersji urwałem ponad 14k, a gdybym brał SkyPassion AT to urwałbym około 18k. Da się.


Oczywiście że się da kupić poniżej 200 ale nie tak doposażona jak 6 w SkyDream. O to cały ten ambaras ;)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 lis 2019, 19:19 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 12.06.2017
Posty: 1200
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Pytanie, czy od pośrednika za gotówkę też otrzymam taki rabat. Żaden leasing itp.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 lis 2019, 19:26 
Bywalec
Offline
Od: 13.05.2015
Posty: 370
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Skydream diesel 192 tys. Rabatu brak. Amen


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 10 lis 2019, 19:30 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 10.01.2019
Posty: 510
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
3% da się.
Zobaczymy te wasze rabaty od 2020 w innych markach.

https://www.youtube.com/watch?v=WoZErpFIMJQ&t=20s


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Pn, 11 lis 2019, 19:50 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Panowie, odbiegacie od tematu tego wątku. :alcapone:

mariuszcom chcesz opisać swój nowy samochód? Załóż swój wątek w Pokaż swoją 6 / Inne nasze auta" viewforum.php?f=94 i tam proszę prowadź dyskusję porównującą.

Jesteś kolejnym z tych co zmienił Mazdę na inną markę i robisz OT w wątkach stricte dotyczących 6 i wciągasz innych w dyskusję nie na temat.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 11 lis 2019, 20:19 
Bywalec
Offline
Od: 13.05.2015
Posty: 370
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Mam ciągle mazde 6 :) głównie żona jezdzi ale jest


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pn, 11 lis 2019, 23:39 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Prośba do wszystkich.
W tym wątku piszemy najlepiej w punktach i konkretnie co nas wkurza w naszych Mazdach.
Nie piszemy (a przynajmniej staramy się nie pisać w tym wątku): co nas nie wkurza (chyba, że w kontrze w tym samym poście), co kupiliśmy i kiedy, co teraz byśmy kupili, co myślimy o przewadze europejskich marek, co można kupić w jakiej cenie i jakimi przezajebistymi negocjatorami rabatów jesteśmy...
Byłem przez długi weekend poza siecią i jakoś nie ukróciłem wcześniej.
Zastanowię się czy to jakoś posprzątać...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 12 lis 2019, 12:37 
Bywalec
Offline
Od: 31.05.2015
Posty: 346
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Na obronę offtopiców muszę powiedzieć, że często narzekamy na coś bo konkurencją którą mieliśmy lub mogliśmy mieć robi coś lepiej.

Ja narzekania na Bose trochę nie rozumiem u mnie gra dobrze, chodź to moje pierwsze auto z "audio premium"
Ciągłe niedoładowanie akumulatora gdzie podczas używania auta już tydzień tylko raz mi się włączył iStop a ciągle system jest nie gotowy, to ma tak działać czy mam zepsuty system?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 12 lis 2019, 13:38 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
A dla mnie to marudzenie bo nie ma nic innego konkretnego do zarzucenia i szukanie dziury w całym.
Takie przysłowiowe ciasne majtki u baletnicy...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 12 lis 2019, 13:50 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2107
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
Rysiek napisał(a):
...podczas używania auta już tydzień tylko raz mi się włączył iStop a ciągle system jest nie gotowy, to ma tak działać czy mam zepsuty system?


Tak ma działać w zimne dni i noce. W lecie będzie ciągle gotowy.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 12 lis 2019, 15:54 
Bywalec
Offline
Od: 31.05.2015
Posty: 346
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Tak ale jak jadę sobie i hamuje silnikiem to system pokazuje "Gotowy" ale jak się zatrzymuje to wyskakuje "Nie gotowy" więc nie wiem o co biega? Zrobiłem sobie wycieczkę w trasę 70km w jedna stronę i po takiej podróży system wciąż nie był gotowy?
Ja tam jestem z auta bardzo zadowolony, skok który mazda zrobiła względem GH a GJ jest fenomenalny.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 12 lis 2019, 15:55 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Odnośnie działania istop jest odpowiedni temat, z akumulatorem również


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 645 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.