Teraz jest Cz, 25 kwi 2024, 07:40

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So, 10 maja 2014, 23:05 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Ktoś taką zagwozdkę już miał?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So, 10 maja 2014, 23:08 
Avatar użytkownika
Stary wyjadacz
Offline
Od: 20.09.2013
Posty: 3961
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
A kto ma pierwszy? Ty Smooku? :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Ja konfigurowałem na stronie i to co mi wyszło ostudziło moją ciekawość. Na pewno warto było przed 1 kwietnia.

_________________
Zoom-zoom to czyste emocje... soul red GJ 6 2.5 G AT kombi skypassion

JESTEM UBEZPIECZONY W D.A.S.

Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
 
PostNapisane: So, 10 maja 2014, 23:44 
Prawie fanatyk
Offline
Od: 01.11.2013
Posty: 2163
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Rozpatrywałem taką opcję w październiku 2013 na Volvo z 2013 2,0 Diesel z przebiegiem 10.000 km w wersji Momentum. Ale sprzedawca na Puławskiej (Dealer volvo) uparł się i niechciał opuścić do 115.000 zł (o 5.000 zł), pomimo że zbliżał się koniec roku i dawałem mu to wyraźnie do zrozumienia. Przerzuciłem się na Mazdę i chyba dobrze zrobiłem. Mam auto za którym wszyscy się oglądają. A Volvo... no cóż, obecnie to chińszczyzna i tyle.

_________________
Nie odkładaj do jutra tego, co możesz zrobić pojutrze!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
 
PostNapisane: So, 10 maja 2014, 23:57 
Adept
Offline
Od: 25.04.2013
Posty: 111
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
"Wziąłem pod uwagę" przez 2 minuty - wersja, która mnie się podobała kosztowała wyjściowo 250 000 PLN i...to by było na tyle :D.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: So, 10 maja 2014, 23:59 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 27.07.2013
Posty: 880
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
zagryziak napisał(a):
A Volvo... no cóż, obecnie to chińszczyzna i tyle

No wlasnie i chyba to jest glowny powod dla, ktorego kiedy bede zmienial auto nie bede zastanawial sie nad ta marka :/

_________________
„Everyday is a school day”


 Zobacz profil  
 

współzałożyciel forum
PostNapisane: N, 11 maja 2014, 00:11 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 3437
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: śląski
Miałem w zeszłym roku okazję jeździć S60 i XC60 - moje wrażenia były bardzo pozytywne. Zarówno jeśli chodzi o samą jazdę jak i jakość wykonania.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N, 11 maja 2014, 06:10 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 18.07.2013
Posty: 149
Rok produkcji: 2012
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Region: pomorski
Sporo jezdze slyzbowo Volvo, z reguly V70 i V60 silniki rozne ale zawsze diesle.
Jakosc wykonania V60 to klasa premium, mazda jest w tyle, ale ilosc miejsca w V60 jest porownywalna z mazda 3!
Natomiast V70 to klocek i brzydal wiec odpada

_________________
Moja Mazda


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
 
PostNapisane: N, 11 maja 2014, 06:46 
Wtajemniczony
Offline
Od: 26.03.2014
Posty: 169
Rok produkcji: 2014
Generacja: II
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Nie przesadzałbym z tymi stwierdzeniami o chińszczyźnie <nie> . Firma ma chińskiego właściciela ale montownie, projektantów i now-how pozostał jeszcze z poprzedniej epoki.
Auto tak jak pisze LoboM to wykończenie klasy premium i tak na prawdę Maździe daleko do tej jakości. Smook musi zaakceptować , że tak na prawdę za cenę Mazdy w najwyższej wersji nie kupisz żadnego nowego auta klasy premium podobnej wielkości. Wiem bo oglądałem , porównywałem i liczyłem prawie 2 miesiące.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N, 11 maja 2014, 06:58 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 24.04.2013
Posty: 1426
Rok produkcji: 2011
Generacja: II
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive Plus
Region: mazowiecki
Jeździłem volvo v40, ale tą poprzednią wersją i po przesiadce do mazdy było lekkie rozczarowanie. Widać różnicę w klasie premium. Jakość wykonania jest znacznie wyższa w volvo.
I tak jak pisze piter72, chińczycy tylko dają kasę, ale jakość nie jest chińska. To takie przeciwieństwo większości produktów, gdzie marka jest znana, np. europejska, a produkcja chińska (nie mówię o samochodach).

_________________
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie próbujesz.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N, 11 maja 2014, 08:35 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Indianie kupili Jaguara a nikt jakoś nie wybrzydza. Dajcie spokój z tą chińszczyzną. Facet z którym pracuję chce sobie kupić coś na 50 urodziny no i ma to być fajne wozidło. Wypytuje mnie o GJ a już był zdecydowany na V60. Teraz ja wypytuję Was, drodzy koledzy ..


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N, 11 maja 2014, 09:04 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 24.10.2012
Posty: 826
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
Jak Chińczycy kupowali volvo wszyscy obawiali się o jakość, że już nie będzie to ta sama marka. Wtedy skośne ucieli komentarze mówiąc że nie będą się wtrącać do produkcji i procesu w jaki dotychczas funkcjonowała marka (na pewno na rynek europejski) oni chcą tylko technologie i wszystko z nią związane. Jak to się ma w praktyce, chyba ci co mają nowe auta mogą już coś powiedzieć?

Tapnięte z GT-I9300


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N, 11 maja 2014, 10:51 
Amator
Offline
Od: 04.04.2014
Posty: 74
Rok produkcji: 2015
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Też brałem pod uwagę S60. Jeździłem na Puławskiej rocznym w pięciocylindrowym dieslu i wysokiej wersji wyposażenia (chyba to się nazywa momentum). Wrażenia bardzo pozytywne zarówno jeśli chodzi o silnik, osiągi jak i przede wszystkim komfort i wykończenie. Zdecydowanie na plus w porównaniu z GJ. To co mnie nie przekonuje to wygląd zewnętrzny i podobno bardzo drogi i niekompetentny serwis. Kolega miał parę lat temu nowe S40 i osobiście dwukrotnie pomagałem mu holować auto. Raz coś z wtryskami, drugi raz sprzęgło. Auto miało może ze 2 lata.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N, 11 maja 2014, 12:46 
Świeżak
Offline
Od: 03.12.2013
Posty: 18
Rok produkcji: 2013
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Ja się przymierzałem do V60. W porównaniu do Mazdy - drogo i ciasno. Bagażnik to jakaś kpina - 430 litrów. Za kierownicą miałem wrażenie, jakbym siedział w kabinie myśliwca i zaraz walnę głową w sufit. Cena niewspółmierna do korzyści


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N, 11 maja 2014, 12:50 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 27.07.2013
Posty: 880
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Nie twierdze ze volvo s60 to zly samochod, jasne ze materialy uzyte do produkcji, spasowanie itd. to klasa premium ale wiedza o tym ze chinczycy sa wlascicielami mnie przeraza, szkolilem wielu tzw. inzynierow i wiem jak sa umyslowo spowolnieni, wszystko potrafia spierd... nawet proste czynnosci zabieraja im duzo czasu do przyswojenia i Rajek jestem pewien ze pierwsza rzecza jaka zrobili to wprowadzili swoje standardy do procesu produkcji, volvo bylo nie rentowne jak saab wiec musieli wprowadzic zmiany we wszystkich procesach powstawania auta. Na 100% odbilo sie to na jakosci i nawet jesli dzisiaj to nie wychodzi na jaw to za kilka lat zacznie.

_________________
„Everyday is a school day”


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N, 11 maja 2014, 13:14 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 24.10.2012
Posty: 826
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
Verva99 tak jak pisałem, jak ich słowa mają się do rzeczywistości nie wiem i nawet nie wnikałem, tak jak piszesz z czasem pewnie to wyjdzie.
Włosi szybko się o takich oszczędnościach przekonali, jak przenieśli część produkcji z Polski do Włoch, oczywiście z korzyścią dla nas :-)

Tapnięte z GT-I9300


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N, 11 maja 2014, 13:37 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 20.04.2014
Posty: 468
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Znajomy 4 dni temu kupił volvo XC60. Wiem, inna klasa aut, jak byłem u dealera Volvo to też się taką bujnąłem, i moje wrażenia:
Volvo ma dużo wolniejszy automat - redukcja dla laika jest dużo bardziej czasochłonna.
Przegięte silniki - z 2.0 benzyny wyciągnięte ponad 220 koni.
Cena - za takie samo wyposażenie trzeba zapłacić dużo więcej.
Gwarancja - są 3 lata, a dodatkowe 2 można dokupić, owszem, nawet dużo taniej niż w Mazdzie, ale nie jest to pełna gwarancja.

Plusy Volvo - kolega zjechał 23 tysiące z ceny auta.
Stało sobie za 223tysie w salonie, zjechał do 200tysi.
Bez wielkich problemów.
Więc dostał 10% rabatu. Wg mnie sporo.
Poza tym - Volvo na ulicy widać mnóstwo, i są szare, za to Mazda przyciąga wzrok :)

_________________
... "... chciałbym pozmieniać wiele rzeczy, lecz ja,
sam sobie ściemniam ze czasu nie mam..." ...


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
 

współzałożyciel forum
PostNapisane: N, 11 maja 2014, 17:20 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 3437
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: śląski
SlawekGdynia napisał(a):
Volvo ma dużo wolniejszy automat - redukcja dla laika jest dużo bardziej czasochłonna.


O jakim zestawieniu mówisz? Pytam, bo jeździłem najmocniejszym dieslem z oferty XC60 - D5 215KM AWD i bardzo przyjemnie wspominam "tamten" automat.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: N, 11 maja 2014, 23:33 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 17.01.2014
Posty: 445
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Tez się przymierzałem do V60 lub XC60. Niestety tak wyposażone XC 60 jak ja chciałem to koszt po rabacie ok 210k. V60 w benzynie 2.0 po rabacie ok 175 K. Ostatecznie z Volvo wyleczył mnie kolega który ma częste problemy z benzyną w v60 no i cena. Choć xc60 zarówno pod względem wnętrza i odczuć z jazdy bije Mazdę dość mocno. Ale z drugiej strony jest aż o ponad 60k droższe od topowej wersji gj w benzynie. No i nie ma
kłopotliwego turbo:). V60 jest dla mnie po prostu za małe. Dlatego zamówiłem Mazdę


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn, 12 maja 2014, 09:53 
Wstydliwy
Offline
Od: 25.04.2014
Posty: 1
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Witam,
byłem w salonie, jeździłem mazdą 6 2,5. Byłem w salonie volvo, jeździłem v60 2.0 D 163KM. Zdecydowanie ładniejsza jest mazda ale lepiej jeździło mi się volvo. Jest cichy i komfortowy. Wykonanie wnętrza bezapelacyjnie premium. W madzi niestety wiele słabych stylistycznie elementów wewnątrz. np zdziwił mnie "schowek" po lewej stronie kierownicy w którym ukryto ... czytnik kart do nawigacji! Dziwne.No i kompletnie bezsensowny dla mnie brak najwyższej wersji wyposażenia (chciałem skórzane siedzenia) dla silnika 2.0 w automacie. Gdyby nie to i gdyby nie hałas wewnątrz podczas jazdy autostradą, pewnie kupiłbym to auto. Acha i jeszcze okropny system multimedialny. Do poprawy!
Wybrałem V60. Używany ;)

Pozdrawiam,


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn, 12 maja 2014, 11:49 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 17.01.2014
Posty: 445
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
no niestety Mazda to nie auto klasy Premium. Także dopłaciłbym trochę więcej za wyższej klasy wykończenie M6 (jeśli to trochę byłoby akceptowalne). A tak, zamówiłem auto w topowej wersji ale ciągle mam duży dyskomfort, że część rozwiązań z tego auta jest mocno przestarzała ( drażnią mnie przede wszystkim: stacja multimedialna (nawigacja wizualnie wygląda fatalnie), brak rozwiązań typu head up display, dość słaby dźwięk jak na BOSE, brak wyświetlacza LED zegarów (prędkość, obroty), schowki których prawie nie ma, mało atrakcyjne wizualnie światła led do jazdy dziennej, kierunkowskazy w lusterkach (straszna lipa). Możliwość domówienia napędu 4X4 tak jak w VOLVO także byłoby super.
Co do hałasu, to w ogóle bez komentarza, ale to trzeba uznać za usterkę którą trzeba reklamować. Wpadki zdarzają się wszystkim - także największym.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn, 12 maja 2014, 15:51 
Amator
Offline
Od: 04.04.2014
Posty: 74
Rok produkcji: 2015
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Mikke, nie gniewaj się ale Cię nie rozumiem. Jak można wydać tyle kasy na coś, z czego nie jesteś zadowolony? Ja wkrótce tez będę wywalał kupę kasy na auto i kupie takie, które mnie "uszczęśliwi", choćby nawet trochę używane.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Pn, 12 maja 2014, 20:52 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 17.01.2014
Posty: 445
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Przewaliłem sporo ofert, oglądałem sporo aut. Doszedłem do wniosku że w tej cenie i moich potrzebach M6 jest jedynym sensownym wyborem. Praktycznie w cenie do 150 K nie ma konkurentów. Chciałbym lepsze auto, ale nie mam takich możliwości finansowych w tej chwili. Z nawet fajnych kombi jest Mercedes E po lifcie, ale też jest dużo droższy. Z trochę używanym autem miałem średnie przygody choć też brałem taką opcję pod uwagę. Ostatecznie zdecydowałem się na nowe auto - może nie marzeń ale dość fajne. Mam nadzieję ze mój kolejny samochód będzie wybierany już bez kompromisów:). Może w tym czasie Mazda dobije się do poziomu i klasy Audi lub Lexusa. A może będzie to np. XC90 :)?


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Wt, 13 maja 2014, 08:49 
Wtajemniczony
Offline
Od: 26.03.2014
Posty: 169
Rok produkcji: 2014
Generacja: II
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Kruger napisał(a):
Mikke, nie gniewaj się ale Cię nie rozumiem. Jak można wydać tyle kasy na coś, z czego nie jesteś zadowolony? Ja wkrótce tez będę wywalał kupę kasy na auto i kupie takie, które mnie "uszczęśliwi", choćby nawet trochę używane.

A ja doskonale rozumiem kolegę Mikke i nie widzę nic dziwnego w jego rozterkach.
Jeśli pozwolicie na (jak to określił jeden z użytkowników forum) przydługi filozoficzny wywód to uzasadnię czemu tak myślę :>
Wydaje mi się, że generalnie mamy do czynienia z dwoma grupami nabywców GJ.
Pierwsza to osoby dla których kupno takiego auta za 90-100 tys to wielki przeskok jakościowy w stosunku do poprzedniego auta i spełnienie marzeń. Jak 6 lat temu kupowałem GH to byłem najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem. W stosunku do focusa z którego wysiadłem to był przeskok cywilizacyjny mimo, że moja wersja była słabo wyposażona. Przez 4 lata eksploatacji nie widziałem i nie czułem żadnych problemów o których obecni użytkownicy GH pisali i będą pisać między innymi na tym forum. Miłość ta trwała 4 lata.
Obecnie stanowię druga grupę nabywców którzy wykładając kwotę rzędu 130-140 tys niebezpiecznie zbliżyli się do pewnej grupy aut potocznie nazywanych premium. Wydając taką kwotę i mając realną alternatywę próbujemy zoptymalizować nasz zakup. Prawdopodobnie stąd biorą się rozterki osób porównujących GJ do lexusa, CC czy nawet używanych Volvo, BMW czy Audi.
Oczywiście nasze wątpliwości nie stoją w sprzeczności do tego że lubimy Mazdy czy też tego że GJ to piękny samochód.
W ramach moich możliwości finansowych zakup GJ był i jest optymalnym rozwiązaniem dlatego ją zamówiłem i jestem szczęśliwy (będę jak odbiorę :) ) ale pewnie są osoby które mogą dołożyć X tysięcy i cieszyć się np roczną A6, BMW 520 czy GS250. Dla takich osób podjęcie decyzji to pewien kompromis i zaakceptowanie albo pewnych niedociągnięć Mazdy albo np kosztów eksploatacji rocznego Audi. Coś za coś :wink:


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr, 14 maja 2014, 11:14 
Nowicjusz
Offline
Od: 10.03.2014
Posty: 52
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Trochę będzie off topic

Volvo to takie "prawie" premium i kosztuje prawie jak premium. Niby "prawie robi wielka różnicę" ale ja mam inna logikę :
S60/V60 w wyposażeniu porównywalnym do SkyPassion kosztuje pod 200 tys, i jest troche mniejsze od 6ki.
Trochę mniejszy jest też Lexus IS 250 ale to już jest auto premium, ma V6 i tylny napęd, a za 200 tys jest porównywalnie wyposarzony.

Mazda 6 nie jest odniesieniem do Volvo, tak jak w innym poście Lexus nie jest alterantywą dla Mazdy. Ale S60 i IS 250 można już porównywać.
I tu, IMHO - Lexus przebije volvo a "prawie" zrobi wielka różnicę.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr, 14 maja 2014, 11:26 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 10.08.2013
Posty: 514
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
A mercedes CLA lub C? Pierwszy raz mi sie coś podoba tej firmy. I chyba w miarę przystępne cenowo?


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr, 14 maja 2014, 11:56 
Amator
Offline
Od: 16.10.2013
Posty: 70
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
rees była ostatnio testowana w AutoManiaku nowa C klasa w wersji 2,0d.
Cena auta z wyposażeniem (dla jasności to nie był żaden fullas) to było 220-230kpln.
CLA ~200kpln z wyposażeniem na poziomie skypassion.

Też się interesowałem ale CLA jest dużo mniejsze, C klasa zresztą też ale tu już
przepaści nie ma. Za to cenowo to nie ma czego porównywać.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr, 14 maja 2014, 12:58 
Nowicjusz
Offline
Od: 10.03.2014
Posty: 52
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Ale CLA to juz wogóle jest A klasa - maluch za duże pieniądze.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr, 14 maja 2014, 13:04 
Amator
Offline
Od: 04.04.2014
Posty: 74
Rok produkcji: 2015
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
rees napisał(a):
A mercedes CLA lub C? Pierwszy raz mi sie coś podoba tej firmy. I chyba w miarę przystępne cenowo?

C bardzo przystępne, w konfiguracji "średniej" wyszło mi w salonie ok 200k PLN :D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr, 14 maja 2014, 19:19 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Ja kupiłem GJ będąc w stanie emocjonalnego rozczarowania jazdą testową CLA. Glośno ciasno a DSG z VW. Czyli żaden tam Mercedes.. Potem jeszcze przez chwilę był rozważany promocyjny Cklasse 4Matic za 175tys. W sumie okazja ale jak przejechałem się GJ po torowiskach wybojach itp to mimo wszystko GJ wydała mi się lepiej skrojona do moich potrzeb. Teraz myślę że zrobiłbym lepiej czekając na 3kę.


Ostatnio edytowano Pt, 16 maja 2014, 12:30 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Proszę używać opcji edytuj w celu uzupełnienia wypowiedzi (regulamin, pkt 5.4).


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: Śr, 14 maja 2014, 21:30 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 27.07.2013
Posty: 880
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
ja w ostatnich dniach zauwazylem ze na autostradzie zaczely sie pokazywac Bety serii 4, nie jestem fanem tej marki ale musze przyznac ze nawet wyglaga ten model.

_________________
„Everyday is a school day”


 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.