Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 21:27

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4219 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 141  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość

współzałożyciel forum
PostNapisane: So, 15 gru 2012, 21:44 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
Obrazek

No to panowie dane mi bylo dzisiaj pojezdzic nowa Mazda6 :D
Zostalem zaproszony i jako jeden z pierwszych moglem poczuc co oferuje GJ-tka na drodze.
Ponizej moje odczucia.
Zadnym testerem aut nie jestem, wiec to co napisze bedzie wylacznie moimi odczyciami.

Po przyjechaniu na miejsce zobaczylem czerwone kombi zaparkowane przed glownym wejsciem.
Japa mi sie ucieszyla od ucha do ucha :lol:
Po wejsciu do salonu byly powitania, przekaski i zalatwienie wszystkich papierkow potrzebnych do przejazdzki.
Jak chlopaki zalatwiali formalnosci obejrzalem sobie biala GJ w sedanie.

Nastepnie jeden z "kierowcow Mazdy" (przyslanych na ta okazje do ASO) przywital sie ze mna i poszliszmy do czerwonej bestii zaparkowanej przed wejsciem.

Po krotkiej wymianie "uprzejmosci" i przedstawieniu mnie przez chlopakow z ASO jako osoba znajaca "temat", prezentacja przeszla na bardziej swobodny tor z czego bylem bardzo zadowolony. (kierowca przyslany przez Mazde mial jakies 25 lat)

Odpuscilem sobie prezentacje sytemu bezkluczykowego i innych pierdolek.
W wersji ktora mialem okazje jezdzic (2.0 benzyna manual Sport w kombi), w oczy rzucaja sie 19" fele. Czego mi brakowalo to brak listew przyprogowych czy chocby inego grila.
Oprocz przyciemnionych tylnych szyb, z zewnatrz nowa 6-stka niczym sie nie wyroznia.

Wskok na tylna kanape i tu mile zaskoczenie.
Miejsca na nogi jest sporo (a przedni fotel byl odsuniety do tylu), duzo miejsca nad glowa i naweiew na tyl.
Kanapa sama w sobie obszyta skora, wiec jak dla mnie jest ok.
Wiele sie nad tylem nie skupialem i szybko zajalem miejsce za kierownica :)

Fotele mi sie podobaja. Skora obszyta czerwona nicia wyglada fajnie.
Siedzi sie wygodnie i jest nawet trzymanie boczne, ale jak by to bylo na dluzszych trasach tego nie wiem.
Oczywiscie sterowanie elektryczne w kazda strone.
Lusterka maja dobra widocznosc.Ustawilem wszystko pod siebie i jazda.
Podoba mi sie kierownica. Jest chyba grubsza niz w GH obszyta miekka skora i dobrze trzyma sie w dloniach.
Silnik chodzi bardzo cicho. To jest dobrze wytlumione.
Trasa zostala wytyczona tak aby sprawdzic zawieszenie i poczuc komfort jazdy.

Na poczatek - jakis mi sie szeroki wydaje samochod i nie za bardzo umiem "ustawic go" na drodze.
Dostalem pozwolenie na przycisniecie auta wiec redukcja na 2-gi bieg i ogien :twisted:
Przyspiesza niezle, ale jak dla mnie wielkiej rewelacji nie ma. Moja GH przyspiesza podobnie (takie mam wrazenie, pewnie bledne).

Uprzedzam mojego pasazera, ze chce sprawdzic hamulce, bo w GH one poprostu "sa" i nic poza tym.
Hebel i juz mi sie podoba. Czuje, ze auto hamuje a nie zwalnia. Wlaczaja sie awaryjne, czyli jakis tam system wspomagajacy nagle hamowanie. Po zatrzymaniu znowu 1,2 i na liczniku szybko pokazuje sie 60mil (czyli prawie 100km/h).
Jako, ze droga jest dziurawa (aczkolwiek znam te tereny) zdejmuje noge z gazu, wpinam 5-ty bieg i delektuje sie jazda i rozmowa z moim pasazerem.

Na drodze jest duzo blota i innego syfu z drzew i okolicznych pol i tu niestety niemile zaskoczenie. Jest glosno jak cale to bloto uderza o nadkola :( Za to mazda ma minus. Silnik jest wyciszony dobrze, ale na nadkola chyba im zabraklo materialu.

Co do zawieszenia. Oczywiscie zadnym ekspertem nie jestem, ale na 19"calowe fele to jest dobrze. Samochod wybiera nierownosci dobrze i jest dobrze zestrojony. Nie ma telepania, ze plomby wypadaja lecz czyje sie kontrole na samochodem.
Szczegolnie w zakretach, gdzie moja GH potrafi "bujnac" podczas przejazdu przez nierownosc tutaj jest dobrze.

Powiem wam, ze reszta "gadzetow" jak i-loop czy inne takie mnie kompletnie nie interesowaly.
Ja chcialem poprostu tym samochodem pojezdzic. Pod koniec trasy uczepil sie mnie passat. Wyraznie szukal okazji aby mnie wyprzedzic, bo: "przeciez kombi to bedzie sie wlokl a mi sie spieszy".
I tutaj powiem wam zostalem zachecony przez kierowce Mazdy aby troche przydusic, bo nawet jego Passat zaczynal draznic.
A mnie nie trzeba powtarzac dwa razy.
W chwili gdy wskazowka przekracza 2-2,5 tys auto dostaje kopa.

Niestety co dobre szybko sie konczy.

Wjazd na plac przed ASO, maly test audio (zadnym audiofilem nie jestem, i dla mnie gra ok) i trzeba bylo sie pozegnac z GieJotka.
Co ciekawe. Bylem piersza osoba jezdzaca tym samochodem dzisiaj i jak do niego wsiadalem, byl czysciutki.
Jak z nim skonczylem, zaskoczylo mnie, ze brudna jest tylna szyba. Jako, ze stycznosci z kombi nie mam, nie wiem czy jest to normalne.

Moja ocena:
Ja kupowal bym kombi ze wzgledu na "otwor" ladunkowy.
Przy dwojce dzieci i wozku w sedanie musialbym sie niezle nakombinowac, aby go tam zapakowac (choc bagaznik jest dluuugi).
Auto jezdzi dobrze, ale spodziewalem sie czegos wiecej po tych 165KM, ktore tam byly.
Szkoda, ze samochod wyglada w zewnatrz troche "golo". Brakuje jakiegos spoilera (w sedanie), listew przyprogowych czy innego grila w wersji Sport. Brak tej zadziornosci do ktorej Mazda mnie przyzwyczaila.

Mimo wszystko - PODOBA MI SIE :D

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


Ostatnio edytowano Pt, 15 maja 2015, 10:54 przez tombien, łącznie edytowano 3 razy
Poprawa zmiany tematu. GJ to nie tylko 2013 :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: So, 15 gru 2012, 22:05 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2506
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: zagranica
uwalony tył w kombi to akurat norma. Wiem bo tak zgaduję gdyż posiadałem już kilka.

_________________
Optimal Сasual Dating


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: So, 15 gru 2012, 22:08 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1752
Rok produkcji: 2011
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Nooo Bartek, fajnie napisane, przyjemnie się czyta i nie słodzę tutaj tylko stwierdzam fakt. Szkoda że tego e-loop czy jakoś tak nie przetestowałeś, interesuje mnie, czy idzie to jakoś odczuć... czy to tylko będzie odczuwalne na liczniku spalania. A jak wrażenia po macaniu materiałów, deski rozdzielczej? Lepiej gorzej? Ludziska piszą, że w ich odczuciu jakoś niby lepsza...

Brudna szyba w kombiaku to norma :)

_________________
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: So, 15 gru 2012, 22:10 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
Rozmawialem na temat tego i-elopa czy jak to tam sie pisze i z tego co mi powiedziano, to jest taki inny "kers"
Nie odczyjesz tego, bo cala te energia idzeie na radio, lampki w podsufitce i inne bajery.
A co do opisu. Dzieki. To co mysle to napisalem :)

Materialy w srodku. Ogolnie sa ok. Obszyte jest wszystko czyms takim na ksztalt skory.
Jest to miekkie, ale czyc pod spodem plastik, czy wlokno (cokolwiek tak uzyli).
Mnie to do konca nie interesowalo. Ja chcialem zobaczyc jak to jezdzi i miec z tego frajde :D

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


Ostatnio edytowano So, 15 gru 2012, 22:15 przez zielony110, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: So, 15 gru 2012, 22:14 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1752
Rok produkcji: 2011
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
aaa ja myślałem, że to DZIAŁA jak kers. Odzyskując energię z hamowania, napędza auto... eeee to ubogo :) a co z plastikami?

_________________
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: So, 15 gru 2012, 22:15 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
sorki przedtem nie doczytalem i zrobilem edit :)

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: So, 15 gru 2012, 22:27 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 3437
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: śląski
Fajna relacja :) Sam jestem ciekaw jak to jeździ także jeśli w mojej okolicy pojawi się GJ w salonach to pewnie będę molestował sprzedawców o jazdę próbną ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 15 gru 2012, 22:59 
Offline
Fajna relacja, sympatycznie napisane, dzięki. Co do silnika niczego wielkiego się nie spodziewałem i nie spodziewam, ale troszkę mnie niepokoi brak jakiegokolwiek "łaaaał" na estetykę. Pamiętam, że jak pierwszy raz trafiłem na GH z możliwością bezpośredniego z nią poobcowania, to chyba przez chwilę byłem na kolanach. Zresztą do dziś mi się podoba. (poza guzikami do grzania foteli)


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: So, 15 gru 2012, 23:18 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
Bartek nie zrozum mnie zle. Estetyka jest lepsza niz w GH i widac, ze posluchali klientow.
Aczkolwiek dla mnie nie jest to prorytet. Dla mnie auto ma jezdzic a ja mam sie w nim czuc dobrze.
Auto mialo wszystkie bajery jak tomtomy, kamera cofania, podgrzewane fotele, doswietlanie zakretow i inne duperele, ale mnie to nie interesowalo.
Laaaal robilem jak wsiadlem do tylu i mialem wystarczajaco miejsca na nogi i nad glowa.
Do PL moglbym na tylnej kanapie jechac.
Przez 30 minut jazdy mozna sprawdzic tylko niektore aspekty samochodu, a ja skupilem sie na tych dla mnie najwazniejszych czyli przyspieszenie, hamowanie i ogolny komfort jazdy.
Aby wszystko ocenic, pobawic sie i ocenic trzeba miec taki samochod na weekend, a to jak na razie nie jest mozliwe.

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: So, 15 gru 2012, 23:24 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
zapomnialem :oops:
Ponizej zdjecia bialej GJ w sedanie (robione telefonem)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 15 gru 2012, 23:30 
Offline
OK OK. To chodzi o taką reakcję typu, podchodzisz, patrzysz i cię niszczy ;)
Na zdjęciach wyglada sympatycznie.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: So, 15 gru 2012, 23:38 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 24.10.2012
Posty: 660
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
E tam wygląd nowej, cały czas mi nie leży, niestety wolę GH, nowa mazda nie ma tego czegoś
Brak mi tylko lepszego środka z GJ i GH była by idealna


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: N, 16 gru 2012, 00:03 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1752
Rok produkcji: 2011
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Niszczył koncept. W przypadku GJ emocji brak, tylko że to tak mówię po fotkach i relacji Bartka. Zobaczymy jakie wrażenie zrobi autko w realu.

_________________
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 16 gru 2012, 00:48 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 23.10.2012
Posty: 1913
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: TS2
Region: zagranica
...Dla mnie bardzo podoba się jej wnętrze i tył czy to sedan czy kombi, ale do przodu jakoś nie mogę się przekonać...

_________________
xX KOVAL Xx
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Pn, 17 gru 2012, 11:45 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
Kamil juz podawal, ze do GJ juz sa pierwsze akcesoria, ale to co zobaczylem przeszlo moje oczekiwania.

Dokladka na przedni zderzak, aby wygladal bardziej "sportowo":
Obrazek
cena tylko £346.42 i to do malowania.

Lip spiler do Sedana:
Obrazek
cena: £224.64 - takze do malowania.

Podswietlane listwy progowe (sztuk 4)
Obrazek
cena: £164.38

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Pn, 17 gru 2012, 11:47 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1752
Rok produkcji: 2011
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Zielony, moim zdaniem rewolucji nie ma :)

_________________
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Pn, 17 gru 2012, 19:20 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
no wlasnie jest.
Kto to slyszal, aby za kawalek tworzywa na tylna klape na kosztowac 225 funa- to chyba lekka przesada.
Jak by to bylo juz pod kolor samochodu to jeszcze bym zrozumial, ale tak.
Przesada

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Pn, 17 gru 2012, 19:28 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 3437
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: śląski
Cena jest zasadna, ale za malowanie wraz z montażem. Za goły plastik w podkładzie to sporo za dużo.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 17 gru 2012, 19:49 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 24.10.2012
Posty: 660
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
ceny są chore, u nas ten spojlerek będzie kosztował pewnie jakieś 1500 złoty :)


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pn, 17 gru 2012, 20:12 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 5661
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: pomorski
Myślę, że 2000zł to minimum

_________________
Obrazek

Jazda, jazda, jazda ... czarna Mazda!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Pn, 17 gru 2012, 21:20 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1752
Rok produkcji: 2011
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
aaaaaaaaaaaaaaaa... Ci chodziło o cene!!!!! ja myślałem że jesteś zachwycony różnorodnością akcesoriów :P

_________________
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Wt, 18 gru 2012, 14:17 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 3437
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: śląski
Czas więc na moją relację z pierwszego spotkania z GJ ;)

Odwiedziłem dziś dealera Pro-Moto w Katowicach. Na salonie stoją już dwie GJki w kombi. Od przyszłego tygodnia planują zapisy na pierwsze jazdy próbne także relacja jest niestety wypaczona z wrażeń na drodze.

Przejdźmy do rzeczy. Stylistyka nadwozia nie porwała mnie. Nie wywarła również negatywnego wrażenia. Jest poprawnie ładna. To jak z kobietą, którą pokazuje Ci kolega w barze - jest szczupła, zgrabna, dobrze ubrana, może i ma przyzwoitą buzię, ale to za mało żebyś oderwał swoje jeansy od skórzanej sofy. Nie ma tego czegoś co przedarło się przez wszystkie moje zmysły estetyczne kiedy pierwszy raz zobaczyłem w salonie GH. Rozejrzałem się dookoła. Wszystko jest całkiem proste, nic złośliwie nie wystaje nie sprawia wrażenia, że jest z innej bajki. To zaleta, niewątpliwie. Wydech jest, podwójny i widać, że Mazda odrobiła lekcje, bo na końcu jest końcówka a nie końcówka na rurce tak jak w GH (może da się to lepiej określić, ale widać nie pora) ;)

Zaglądam do środka. Otwieram drzwi i pierwsze co zauważyłem to marny lakier na progach. Jakiś taki mało błyszczący, sprawiający wrażenie bycia ekologicznym i cienkim. W każdym razie coś jest z nim nie tak i nikt mi nie wmówi, że kładą go tak jak na reszcie karoserii. Drzwi wydają się być lżejsze, przyjrzałem się uszczelkom - to już inna guma niż ta stosowana u nas. Jest miększa i elastyczniejsza. Może się wydawać, że przez to się z czasem poszarpie , ale wydaje mi się, ze jest przeciwnie. Wsiadłem. To nie GH. Pozycja jest inna. Nie jest gorsza, nie jest lepsza. Z pewnością można ją polubić. Mnie przypomina tą z nowego BMW 3 i zalatuje trochę MX-5tką. Fotel jest bardzo wygodny. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Kierownica przyjemna z grubszym niż w GH wieńcem co jest moim zdaniem tylko i wyłącznie zmianą na +. Mogłaby być trochę bardziej mięsista (tutaj się już czepiam). Rozgościłem się i powoli przeżywam szok. Ręczny z innej strony niż w GH, podłokietnik zabudowany jak w BMW i do tego jeszcze jakieś dziwne pokrętło (też jak w BMW). No nic, to się chyba nazywa postęp. Deska mi się podoba, jakość materiałów nie gorsza niż w GH, powiem nawet że lepsza ;) Zostawiam więc fotel tak jak mi wygodnie i idę do tyłu. Wsiadam i zdaję sobie sprawę, że mógłbym tam z tyłu mieszkać na jakiś wakacjach. Mam 185cm wzrostu, więc nie aż tak mało, ale na kolana jest mnóstwo miejsca. To samo z głową. Kanapa jest świetnie wyprofilowana... Jednym słowem postarali się :) Wysiedziałem się, żadna fajna dziewczyna nie dosiadła się do tyłu (a szyby są przyciemniane), więc postanowiłem wysiąść i zajrzeć do bagażnika. Bagażnik jest duży, ale głowy nie urywa. Mam wrażenie, że ten w GH jest większy, nie mówiąc o tym, że w GJ pod podłogą nie ma już nic poza blachą i plastikiem na płaskie przedmioty. Zamykam i idę zobaczyć SkySerce. Pod maską wszystko bardzo fajnie poukładane. Ładne osłony itp. Będzie co czyścić i psikać żeby były wiecznie czarne ;) Zamykam maskę, ostatni rzut oka na karoserię... Ten lakier to jednak jest ekologiczny. Po zakupie warto nałożyć na niego powłokę kwarcową żeby tak bardzo się nie rysował. Zapiszę się na jazdę próbną po świętach to dam znać jak jeździ ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Wt, 18 gru 2012, 14:29 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
Tomek napisał(a):
Wydech jest, podwójny i widać, że Mazda odrobiła lekcje

A jak sie troche z tym nie zgodze.
Mazda ma co prawda dwie koncowki, ale wychodza one z poprzecznie ulozonej jednej puszki (cos jak w Mazdzie 5).

Tylna kanapa to to co pisalem. Tez mam jakies 1.8m i na tyle czulem sie nadzwyczaj wygodnie :)

Jestem Ciekaw Twojej relacji z jazdy.

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Wt, 18 gru 2012, 14:32 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 3437
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: śląski
zielony110 napisał(a):
Tomek napisał(a):
Wydech jest, podwójny i widać, że Mazda odrobiła lekcje

A jak sie troche z tym nie zgodze.
Mazda ma co prawda dwie koncowki, ale wychodza one z poprzecznie ulozonej jednej puszki (cos jak w Mazdzie 5).


Tak, z jednej puszki, ale miałem na myśli, że są dwa wyloty po obu stronach. Może nie doprecyzowałem ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Wt, 18 gru 2012, 14:33 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
spoko :)
tak to wyglada:

Obrazek

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 18 gru 2012, 14:41 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 24.10.2012
Posty: 660
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Chyba się i ja wybiorę, ale pewnie po świętach
Niestety Tomek masz takie same odczucia jak ja.
Nowa mazda jest odarta na siłę z emocji w porównaniu do GH
Zauważyłem to już na zdjęciach, dla mnie za grzeczna, za poprawna :(
Zweryfikuje jak ją zobaczę na żywo

PS: Powiem krótko, już teraz i pewnie to podtrzymam po obejrzeniu na żywca
Szału nie ma:( Nie robi na mnie wrażenia jak GH


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Wt, 18 gru 2012, 14:45 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
Masz racje.
Wszyscy byli zachwyceni konceptem (ja takze) i troche go "okroili" z tych wszystich emocji mu towarzyszacych.
Szalu nie ma, ale za jakies 3-4 lata jak bym mial zmieniac auto, to zapewne obejrze sie w strone GJ-ki i zobacze co inne marki mi zaproponuja.

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 18 gru 2012, 14:48 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 24.10.2012
Posty: 660
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
zielony110 napisał(a):
Masz racje.
Wszyscy byli zachwyceni konceptem (ja takze) i troche go "okroili" z tych wszystich emocji mu towarzyszacych.
Szalu nie ma, ale za jakies 3-4 lata jak bym mial zmieniac auto, to zapewne obejrze sie w strone GJ-ki i zobacze co inne marki mi zaproponuja.



Zobaczysz jak wtedy będzie wyglądał nowy hyundai czy tam kia:)
Ja czekam na FL M6 do tego czasu jeżdżę sobie spokojnie GH, ale rozważam też zakup suva, chodzi za mną nowy forester np


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Wt, 18 gru 2012, 15:00 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
Obecnie to nowa Kia Optima mi sie podoba. Z Hyundai-a to nowa Sante Fe oraz i40.

Ale nie robmy OT w temacie o GJ.

Tak jak napisal Tomek. Samochod stal sie bardziej hmmmmmmmm: "dorosly i ustatkowany".

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Wt, 18 gru 2012, 15:16 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2506
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: zagranica
Żeby tylko z następna zasłoną nie stał się passatem bo imho auto poszło w stronę lekkiej nudy.

_________________
Optimal Сasual Dating


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4219 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 141  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.