Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 15:20

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409 ... 439  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 6 cze 2019, 19:22 
Adept
Offline
Od: 04.06.2017
Posty: 109
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Exclusive Plus
Region: zagranica
Solaris opowiedz coś więcej o terminach kiedy zamawiany, data produkcji data rozładunku dzięki


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 6 cze 2019, 23:38 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.06.2015
Posty: 517
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: łódzki
solaris08 to taki standarcik. Moja w Antwerpii była grudnia 10, odebrałem stycznia15. Auto jest dość szybko w salonie. Papierologia trwa długo. Cło to nawet 2 tygodnie.
Pozdrawiam.

_________________
Pierwsza Madzia sprzedana, druga to: Madzia 6 GL kombi Snowflake White.
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 7 cze 2019, 00:03 
Wstydliwy
Offline
Od: 21.03.2019
Posty: 13
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: kujawsko-pomorski
Zamawialem 30 marca z ostatecznym terminem odbioru na 5 lipca. Poszla jako egzemplarz do produkcji. Dzwonilem na poczatku maja to dowiedzialem sie ze ma vin i juz plynie. Zadzwonilem dzis i slysze ze rozladowali statek. Jest w Belgii. Teraz konserwacja i inne pierdoly. Termin dalej na 5 lipca. Chcialbym aby byla w czerwcu. Pierwsze 2 tyg. Lipca wypoczywam w innym kraju, gdzie zamierzałeme jechac nowa 6.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 7 cze 2019, 01:42 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.06.2015
Posty: 517
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: łódzki
solaris08 4 miesiące czekania na auto do produkcji to norma. Zamówiłem auto do produkcji z początkiem września. Do odbioru miała być do 10 grudnia. Później przed świętami. Fakturę dostałem 31 grudnia a odebrałem 15 stycznia. Auto z powodu świąt, końca roku nawału leasingów, to był ten moment kiedy zmieniały się przepisy. W rezultacie miesiąc spóźnienia. Też chciałem mieć auto pod choinkę jak ty na wakacje.
Im dłużej się czeka to tym lepiej smakuje odbiór. Nawet nie będziesz wiedział kiedy ten czas zleci, do lipca już tylko niecały miesiąc.
Pozdrawiam.

_________________
Pierwsza Madzia sprzedana, druga to: Madzia 6 GL kombi Snowflake White.
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 10 cze 2019, 17:56 
Wstydliwy
Offline
Od: 21.03.2019
Posty: 13
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: kujawsko-pomorski
Tak wiem. Troszkę czuje niedosyt z innego powodu. Jak rozmawiałem o kupnie to sprzedawca zarezerwował i obiecał auto na czerwiec, najpóźniej II polowa. Jak podpisywałem umowę to się dowiedziałem, że jednak lipiec.
No i troszkę boje się o dynamikę, że mi mało będzie.


Ostatnio edytowano Pn, 10 cze 2019, 19:31 przez tombien, łącznie edytowano 1 raz
Poprawiono wypowiedź pod względem estetycznym i stylistycznym (regulamin, pkt 4).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 10 cze 2019, 19:05 
Adept
Offline
Od: 04.06.2017
Posty: 109
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Exclusive Plus
Region: zagranica
Ja zamawiałem na lipiec a chyba będzie w czerwcu do odbioru chyba będę musiał posprzątać garaż


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 12 cze 2019, 20:05 
Wstydliwy
Offline
Od: 21.03.2019
Posty: 13
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: kujawsko-pomorski
Daj znac jak czegos sie dowiesz. W podobnym terminie zamawialismy


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 14 cze 2019, 19:58 
Adept
Offline
Od: 04.06.2017
Posty: 109
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Exclusive Plus
Region: zagranica
Cześć Solaris nie wiem czy pomogę bo mieszkam we Włoszech port rozładunkowy to Barcelona właśnie rozładowują termin odbioru ok. 10 lipiec . Mam pytanie mój sprzedawca poinformował mnie że są są jakieś nowe bajery od kwietnia w tym android w standardzie czy w Polsce też? Jeszcze jedno data produkcji 20 czerwiec a statek wypłynął 13 czerwca czary czy cóś


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 16 cze 2019, 19:47 
Wstydliwy
Offline
Od: 21.03.2019
Posty: 13
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: kujawsko-pomorski
Mi też też coś z tym transportem nie zgadza. W Polsce przy zamówieniach gdzieś od marca wszystkie nowe mają androida i apple car w standardzie oraz nową wersję G-Vectoring control oznaczona jako GVC+. Chciałbym, aby poprawili obraz z kamery bo wygląda kiepsko.
Odnośnie auta u mnie cisza.


Ostatnio edytowano N, 16 cze 2019, 19:47 przez tombien, łącznie edytowano 1 raz
Poprawiono błędy ortograficzne. Proszę przestrzegać regulaminu (regulamin, pkt 4).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 17 cze 2019, 09:47 
Wstydliwy
Offline
Od: 19.08.2017
Posty: 11
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Powiększa mi się rodzina i chce zmienić moja mazdę 3 2.0 165 na 6 kombi. Aktualnie testowałem 2.0 automat( sedan) warczy i ryczy, ale osiągi nie powalają. Czy ktoś użytkuje to auto od dłuższego czasu? Różnica w cenie to 20 tys. (przy wersji skydream w 2.5 niestety 2.0 ma tylko sky passion za 140 tys.), więc się zastanawiam.


Ostatnio edytowano Pn, 17 cze 2019, 09:47 przez tombien, łącznie edytowano 1 raz
Połączono z istniejącym tematem.


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pn, 17 cze 2019, 11:26 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
MarcinMarcinMarcin, różnica jest albo 14k PLN (ta sama wersja) albo 24k PLN (do SkyDream) niestety akcyza o robi swoje...
Bo różnica w akcyzie uwzględniając VAT od wartości po akcyzie itd. to jest prawie 20k PLN na podatkach...
Więc to 14k PLN to i tak jest wg mnie przy mniejszej marży niż na 2.0...
Na większe rabaty bym nie liczył.
I tutaj pytanie do Ciebie czy ta lepsza dynamika 2.5 jest warta dla Ciebie 14k PLN...
Szczerze mówiąc jakbym wtedy gdy kupował miał do wyboru 2.0 AT SkyPassion i jeszcze kupowałbym za gotówkę to nie wiem czy bym się zdecydował na 2.5...
A tak to wyboru aż takiego nie było, a rata w leasingu nie rosła jakoś straszecznie...
I cieszę się 2.5 i teraz na 2.0 bym nie zamienił...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 17 cze 2019, 13:21 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 09.08.2014
Posty: 465
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: dolnośląski
MarcinMarcinMarcin napisał(a):
Powiększa mi się rodzina i chce zmienić moja mazdę 3 2.0 165 na 6 kombi. Aktualnie testowałem 2.0 automat( sedan) warczy i ryczy, ale osiągi nie powalają. Czy ktoś użytkuje to auto od dłuższego czasu? Różnica w cenie to 20 tys. (przy wersji skydream w 2.5 niestety 2.0 ma tylko sky passion za 140 tys.), więc się zastanawiam.


Ja kupując wybrałem 2.0 i zrobiłem nim ponad 120k km. Super spalanie i ogólnie bezproblemowy silnik <spoko> . Ale brakowało mi mocy na wyjazdach wakacyjnych pod pełnym obciążeniem.

Brakowało - nie, że samochód nie jechał lub miały miejsce jakieś dramatyczne sceny przy podjazdach :wink: . Po prostu miło by było mieć te dodatkowe 20-30KM.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 17 cze 2019, 14:43 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 28.07.2016
Posty: 838
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
@mariuszcom
Przeczytaj co napisales
Mam na mysli wyciszenie
:)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 17 cze 2019, 15:03 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2104
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
MarcinMarcinMarcin napisał(a):
...2.0 165 na 6 kombi. Aktualnie testowałem 2.0 automat( sedan) warczy i ryczy, ale osiągi nie powalają. Czy ktoś użytkuje to auto od dłuższego czasu? Różnica w cenie to 20 tys. (przy wersji skydream w 2.5 niestety 2.0 ma tylko sky passion za 140 tys.), więc się zastanawiam.


Osiągi są dokładnie takie, jak podane w danych technicznych.
U mnie miesiąc temu właśnie minął 4ty rok, >90 tys km. 2.0 AT Motion Kombi. Drugi raz kupiłbym... to samo - czyli wersję najtańszą z tym co najważniejsze było dla mnie - przestrzeń, automat, design, spokój i bezawaryjność ( Zero, null wizyt poza przeglądami ) . Auto służy jako codzienne i rodzinne wycieczkowo/wakacyjnie, czasem ciągnie lawetę z autem na tor, czasem przyczepę , wakacyjnie obładowana wysoko ponad dach i na haku, silnik i skrzynia doskonale dają radę. W 2,5 oczywiście będzie lepiej, bo mocy więcej nie zaszkodzi (no, może ciut więcej zużycia paliwa , opon, hamulców itd, ale to nie różnica 200 koni mocy tylko 30-40 więc raczej niewielka różnica). Ale tu już za Ciebie nikt decyzji nie podejmie czy te konie warte 14 tys. Jak już w jeździe testowej czujesz niedosyt, to koni jej nie przybędzie po kupnie. Ale może masz jakieś hobby gdzie te pieniążki przyjemniej wydasz ? :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 19 cze 2019, 21:22 
Wstydliwy
Offline
Od: 19.08.2017
Posty: 11
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Auto biorę w Leasing wiadomo jest to kombi do wożenia rodziny ale fajnie by było czasem przycisnąć i mieć to dynamiczne bezpieczeństwo podczas wyprzedzania :) spalanie liczę się ze będzie koło 10 testowe 2.0 spaliło mi 8 przy normalnej jeździe .dodatkowo wiem ze 2.5 będzie jeszcze droższe niebawem o kilka tysięcy ze względu na nowe wytyczne co emisji spalin. A tym bardziej ze kolejna zmianę samochodu będę mógł zrobić najwcześniej za 2 lata.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 20 cze 2019, 08:59 
Bywalec
Offline
Od: 13.05.2015
Posty: 370
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
17 czerwca 2019, o 15:43 DM2009 napisał(a):
@mariuszcom
Przeczytaj co napisales
Mam na mysli wyciszenie
:)

Bieżąca z 2018 wyciszona przyzwoicie. Moja modelowa z 2017 jeszcze to wiadomo, kartoniada i trochę gorzej w tym temacie.
Ale i tak lubię to auto,cięzko będzie mi się z nim rozstać.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 29 cze 2019, 17:29 
Wstydliwy
Offline
Od: 29.06.2019
Posty: 7
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Witam forumowiczów. Jestem tu nowy jak zapewne widać. Dzisiaj jest dzień w którym zamówiłem nowa mazdę 6, którą odbieram w listopadzie. Fiufiu :) Jestem zakochany w tym samochodzie od 2 lat. Żoną zresztą też. Mam nadzieję, że nie będę żałował tego zakupu. Gdzieś w środku mam tą szpileczke że może zacząć rdzewieć.. no ale cóż. Miłość potrafi być ślepa. Pozdrawiam.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 29 cze 2019, 18:34 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 10.01.2019
Posty: 510
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Nawet te mazdy od 2012 nie rdzewieją i już maja 7 lat, ta rdza to tylko nagonka konkurencji a jednak mazda gh to nie mazda gj.


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: So, 29 cze 2019, 21:45 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Grek77 akurat między GH a GJ przepaści w rdzewieniu nie ma... ta pierwsza zaczeła mocniej rdzewieć po 8-10latach... zobaczymy jak będzie w GJ bo dopiero wchodzi w ten wiek...
A opinie o rdzewieniu zrobiła sobie Mazda przede wszystkim na pierwszej generacji 3 i 6 (GY/GG) z początków produkcji gdzie 4-5latki potrafiły być zeżarte na wylot (zresztą jak i Fordy bratnie z tych roczników Focus I i Mondeo Mk III)...
Aktualnie Mazdy to klasyczny poziom japońców... 10lat spokój, kolejne 10lat wyłazi, po 20latach utylizacja... mimo, że mechanicznie silnik benzynowy jest nadal igła...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 29 cze 2019, 22:24 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 10.01.2019
Posty: 510
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Mi się wydaje że jednak gj to nie gh.
.

Czy aby na pewno gh była tak samo zabezpieczona fabrycznie ? oba auta po rozebraniu na części bardzo chwalone za zabezpieczenie antykorozyjne.
jedno zdjęcie z mx3 i jedno z m6.
Problem to natrysk ocynku a nie prawdziwa blacha ocynkowana ale wiadomo kto zrobił na youtobe wielkie halo że mazda nie ma prawdziwego ocynku i ten sam Pan zrobił pomiary najnowszych Kii i hyundai i wyszło że też nie ma ocynku, czekam na testy innych marek.

Tu zdjęcia z testu mx3 i mazdy gj6
Obrazek

Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 29 cze 2019, 23:50 
Nałogowiec
Offline
Od: 10.07.2016
Posty: 1679
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Pytanie czy nalot czy ruda żre.

_________________
Obrazek
A na co dzień dłubię tutaj http://www.wedrowiec.net


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: N, 30 cze 2019, 21:33 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Grek77, to się jeszcze okaże co będzie z GJ, ale chciałem tylko podkreślić, że z GH jakichś większych problemów z rdzą nie było, nic co by wyróżniało negatywnie markę na tle innych z podobnymi blachami...
A odnosząc się do fotek to były auta przygotowane na test w auto-bild, a np. tutaj na forum Kierowca robił fotki w swojej nowej endoskopem i jakoś ten wosk ciężko znaleźć...
Z tego co wiem to dodatkowe zabezpieczenie woskiem jest już nakładane w porcie w Europie, więc raz im wyjdzie lepiej, raz gorzej, a raz im powiedzą żeby się szczególnie przyłożyli...

Zobaczymy za 3-4 lata gdy pierwsze GJ skończą 10lat... czy jakaś znacząca poprawa do GH jest czy nie...
Na cuda nie liczę, ale też mam już dość stereotypów dot. rdzy w Maździe... gdy aż tak tragicznie nie jest...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 1 lip 2019, 08:49 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.05.2018
Posty: 1031
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Tak, już w tym momencie można z duża dozą pewności napisać że najstarsze GJ tu już inna bajka w porównaniu do wcześniejszych wpadek Mazdy.

Nawet całkowicie niezabezpieczone egzemplarze wykazują rudą tylko w kliku newralgicznych miejscach. Szczerze mówiąc nie są to ogniska nie do opanowania, nie ma mowy o wspawywaniu reperaturek, itd. Nie widziałem zgniłych krawędzi drzwi czy progów. Nie ma potrzeby wymiany żadnych elementów a tylko oczyszczenie.

Moim zdaniem różnica tkwi już w samych blachach jak i pewnie podkładach i lakierach.
Tak więc, nawet nie dbając, nie doprowadzimy do tego że będziemy mieli w podłodze
Flinstona w GJ.

Dzisiaj akurat drugi raz wymieniałem olej i przy okazji oglądałem to i tamto.
Nie ma żadnych niepokojących objawów, wydech lekko na spawach z nalotem ale naprawdę nic poza tym. A nalot ten miałem już przy pierwszej wymianie.

_________________
M6 2.5L AT Machine Gray '18
O1 VRS 1.8T MT Corrida Red '03


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pn, 1 lip 2019, 09:03 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Kierowca, zgadza się, ale w GH koledzy też w 99% nie mają do czynienia z reperaturkami...
i wg mnie jak GG/GY blachy były w większości słabe, a w kilku rocznikach fatalne, tak w GH znacznie się poprawili osiągając poziom przeciętności japońskich wozideł...
a GJ mam nadzieje zrobił kolejny krok naprzód...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 1 lip 2019, 09:38 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 19.05.2018
Posty: 1031
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Dokładnie, jednak ten smród z przeszłości ciągnie się za Mazdą i marka pewnie na tym trochę traci.
Na wszelkich portalach w komentarzach dalej pisze się o korozji w Mazdach, a nie ma to już nic wspólnego z rzeczywistością. Kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą.

Choć może też pisze się bo gro osób jeździ właśnie takimi starymi Mazdami, gdzie mechanicznie jest super, a blacharka jest dziurawa. No i mit trwa nadal.

_________________
M6 2.5L AT Machine Gray '18
O1 VRS 1.8T MT Corrida Red '03


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 1 lip 2019, 22:12 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Spójrzcie na Volvo s/v 40 z fabryki Neddcar gdzie robili je razem z Mitsu Carismą.
Do 12 lat bez kropki rdzy a potem jakby zaprogramowane sypanie się blachy poszycia w obu markach. Ale podłogi i elementy zawieszenia nie do zdarcia.
Obie karoserie galwanizowane.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 2 lip 2019, 17:38 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 17.12.2012
Posty: 2361
Rok produkcji: 2019
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: śląski
1 lipca 2019, o 10:03 gzesiolek napisał(a):
Kierowca, zgadza się, ale w GH koledzy też w 99% nie mają do czynienia z reperaturkami...


Z reperaturkami nie, ale podwozie po 11 latach już nie wygląda jak nowe ;-)
Jutro/pojutrze kończą konserwację u mnie i mają zrobić zdjęcia - się pochwalę na co można liczyć w 11 letniej GH.


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Śr, 3 lip 2019, 07:41 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
chmooreck, w 4letniej GJ też nie wygląda jak nowe ;) ba w jakim 11letnim samochodzie wygląda?

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 12 lip 2019, 18:10 
Adept
Offline
Od: 04.06.2017
Posty: 109
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Exclusive Plus
Region: zagranica
Cześć wszystkim przyjechała moja mazda byłem właśnie zobaczyć cała brudna już się nie mogę doczekać by nią odjechać.Jak dobrze pójdzie to będzie za tydzień. Mieszkam we Włoszech

-- Dodano: 12 lipca 2019, o 19:10 --

Dodam jeszcze data produkcji 20 maj


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 14 lip 2019, 21:19 
Wstydliwy
Offline
Od: 21.03.2019
Posty: 13
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: kujawsko-pomorski
Czesc ja swoja odebralem w piatek 2tyg. temu (6 dni przed planowanym terminem odbioru). Zamowiona 30 marca. Poki co mam 3tys km najechane. Miala 3km przy odbiorze.


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 403, 404, 405, 406, 407, 408, 409 ... 439  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.