Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 20:34

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 174  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt, 18 maja 2021, 10:10 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 05.05.2019
Posty: 1140
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Może się mylę ale mając rowery z tyłu można szybciej jeździć. No i nie trzeba pamiętać że ma się coś wyżej na dachu, można w coś zahaczyć itp. No i wygoda zwłaszcza dla żony... Na hak sama zapakuje w razie czego, na dach już średnio...


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 18 maja 2021, 10:16 
Bywalec
Offline
Od: 15.07.2019
Posty: 307
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: dolnośląski
Mam na dachu, o szybkość bym się nie martwił, moment i rower gotowy do jazdy. Co do reszty to prawda, kobieta może mieć problem z wrzuceniem roweru na dach, szczególnie jakiegoś trochę cięższego. Mam 186cm wzrostu i jak bym był niższy to mam wrażenie, że miałbym już lekki problem. Sam czuję różnicę jak wrzucam na dach swój, który jest bardzo lekki i dziewczyny, nie jest też ciężki ale różnicę czuć. Zaleta jest taka że zawsze możesz normalnie otworzyć bagażnik, nie musisz demontować rowerów albo odchylać ich.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 18 maja 2021, 10:27 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 24.01.2021
Posty: 476
Rok produkcji: 2020
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: małopolski
Ja wożę już na drugim aucie na dachu 4 rowery. Co do prędkości słaby argument z Thule proride można jechać 130 (nie jeździłem po całej europie) ale tam gdzie byłem dozwolona max jest 130 tylko w PL 140, jechałem i ponad 140 też nic się nie dzieje. . Co do wysokości myślę że M6 z rowerami będzie mieć na 100% poniżej 2.5m wysokości wystarczy patrzyć na znaki z ograniczenia wysokości (chodź pamiętam jak pierwszy sezon jeździłem to przed każdym mostem dużo zwalnialem i spoglądałem do. Góry) , ale jeszcze nie zdążyło mi się przez to gdzieś nie wjechać (oczywiście nie mówimy o garażach podziemnych).
Rowery na haku też wystają poza obrys auta (poszerzają go) Jedyna przewaga rowerów na haku to montaż ale dopiero od 3 rowerów. Przy dwóch na dachu nie ma problemu bo są skrajnie montowane. Gorzej jak jest 3-4 wtedy trzeba się lekko naciągać

Kupujac uchwyt na hak trzeba zwróci uwagę na taki aby dało się otworzyć bagażnik bez zdejmowania rowerów

@peterpl ja mam mniej wzrostu I daje rade


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 18 maja 2021, 10:36 
Bywalec
Offline
Od: 15.07.2019
Posty: 307
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: dolnośląski
Ja nie mowie, że się nie da, ale już przy niższym wzroście jest to trudniejsze, też trochę zależy od mocowania, bo są różne. Jak dołożymy do tego wzrostu jeszcze siłę przeciętnej kobiety to to może być już spory problem :)

Ja bym raczej nie zamieniał na mocowań na haku bo nie czuję takiej potrzeby, tak jest w moim przypadku, ale rozumie, że jednak ktoś ma nieco inne wymagania. Mam dwa rowery, zawsze to ja je montuje, pamiętać o nich pamiętam i mam cały czas dostęp do bagażnika.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 18 maja 2021, 10:40 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 24.01.2021
Posty: 476
Rok produkcji: 2020
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: małopolski
A ja też nie mówię że na dachu to najlepsze rozwiązanie bo nie ma takiego.

Podaję tylko moje subiektywne odczucia.


Ostatnio edytowano Wt, 18 maja 2021, 10:43 przez Gophfer, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 18 maja 2021, 10:43 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1520
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Najlepsze rozwiązanie to w bagażniku, niestety wtedy mogą jechać tylko 2 osoby...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 18 maja 2021, 10:45 
Bywalec
Offline
Od: 15.07.2019
Posty: 307
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: dolnośląski
W GY odkręcałem przednie koła, kładłem jedno siedzenie i wsadzałem dwa rowery, normalnie na stojąco. To było super, ale niestety w nowa Mazda straciła trochę na funkcjonalności, zyskując na wyglądzie ;)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 18 maja 2021, 10:49 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1520
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Ja w GL kombi, wrzucałem 2 rowery 26" na płasko, bez zdejmowania kół, przedzielając kocem, żeby się nie obcierały. Jak sam jechałem na trening, to bez żadnego problemu wrzucałem mój tym bardziej bez zdejmowania koła.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 25 maja 2021, 12:02 
Świeżak
Offline
Od: 26.03.2020
Posty: 26
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: kujawsko-pomorski
Witam
Szybkie pytanko. Czy jest możliwość zamówienia papierowej książki serwisowej czy jest tylko elektroniczna? Znajomy w audi zamówił sobie papierowa wersje książki bez problemu. Czy w mazdzie jest taka możliwość ?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 11 cze 2021, 17:13 
Wstydliwy
Offline
Od: 11.06.2021
Posty: 1
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: łódzki
Witam Wszystkich .
Jestem nowy na forum.
Kupiłem niedawno Mazda 6 produkcja lipiec 2017 rok , Silnik 2.0 PB 165KM SkyEnergy i mam kilka pytań.
1. W dokumentach mam Mazda 6 GH a tu jakoś nie widzę działu GH dla takiego rocznika?
2. W porównaniu do przedniego auta brakuje mi niższego basu. Czy w moim roczniku można założyć chociaż SUB'a w koło zapasowe ? Przewodów tam nie znalazłem , wzmacniacz jak w poprzednich wersjach jest pod siedzeniem pasażera.
3. W drzwiach kierowcy w okolicy panelu sterowania szybami i lusterkami drży , trzeszczy coś w takt basów. Strasznie wkurzające. Zdjąłem boczek , sporo pasków gąbki i grubszej taśmy dwustronnej użyłem do odizolowania miejsc połączeń elementów , ale efekt jest nadal. Może się ktoś z tym spotkał.

Dziękuję za wszystkie wskazówki


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pt, 11 cze 2021, 19:50 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 15.07.2017
Posty: 2287
Rok produkcji: 2014
Generacja: Nie mam M6
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
marekprint, polecam lekturę forum :) Wszystko zostało opisane w odpowiednich wątkach :)

1. GH - taka homologacja, nie przejmuj się. Ty masz GL, także zapraszamy do działu GL :)
2. Jest wątek o dołożeniu suba, nie ma z tym problemu.
3. Możliwe, że to membrana głośnika się odkleiła - częsty temat, warto sprawdzić.

_________________
Mazda CX-5 2.2 AT SkyActiv-D AWD, SkyPassion, 2014r, przebieg ~328000km. <urodziny>

Polecany specjalista od silnika 2.2 SkyActiv-D (SH01) oraz elektryki GJ/GL (AA+CP, naprawa LED i inne)-> viewtopic.php?p=354752#p354752


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 11 cze 2021, 21:04 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1520
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
11 czerwca 2021, o 18:13 marekprint napisał(a):
W drzwiach kierowcy w okolicy panelu sterowania szybami i lusterkami drży , trzeszczy coś w takt basów. Strasznie wkurzające. Zdjąłem boczek , sporo pasków gąbki i grubszej taśmy dwustronnej użyłem do odizolowania miejsc połączeń elementów , ale efekt jest nadal. Może się ktoś z tym spotkał.

Tak, to standard. Zwłaszcza jak lubisz basy. Można się z tym uporać właśnie tak jak piszesz, ale widocznie podkleiles nie w tym miejscu co trzeba, albo nie tak. Ktoś to gdzieś na forum opisywał, to było proste i skuteczne.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 13 cze 2021, 20:59 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 24.01.2021
Posty: 476
Rok produkcji: 2020
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: małopolski
Wypadła mi ta gumowa osłona amortyzatora, nie mogę jej włożyć. Wchodzi luźno ale wypada jakby nie wpinała się, z lewej strony jest wciśnięta u góry. Jechać z tym do serwisu czy to nie ma znaczenia?Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 14 cze 2021, 06:50 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 26.07.2014
Posty: 328
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
Gophfer, jak widać na zdjęciu, jest to miejsce gdzie wlatuje sporo piachu i brudu spod kół, osłonka jest po to aby ten syf nie przedostawał się do amortyzatora, co w Twoim przypadku może skutkować krótsza żywotnością. Jeśli masz możliwość aby zdjąć koło, to możesz próbować nałożyć ją sam, jeżeli nie, to jedz do serwisu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 14 cze 2021, 08:02 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 24.01.2021
Posty: 476
Rok produkcji: 2020
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: małopolski
Właśnie że kurcze nie wiem co mogę robić źle próbując to wcisnąć. Wciskałem ale jakby nie wpina się, tak jak pisałem wypada. Powinno się to chyba jakoś zatrzasnąć na klik czy coś.

Dzwoniłem do serwisu i mówią że tego się nie wkłada, że musiało się urwać. Trzeba zdejmować amortyzator aby tę osłonę wymienić :(

Ta moja osłona wygląda jak poniżej i nie wydaje mi się aby miało się tam cokolwiek urwać... Obrazek

Kolejny update:
Chyba jest ok, zdjęcie było zrobione na podniesionym kole przy rozprężonym amortyzatorze. Nie dawało mi to spokoju że jest urwane patrząc na te gumę więc pomyślałem że przejadę się kawałek może się ułoży i tak się stało. Teraz jest ok, przyjrze się jeszcze raz później temu.


Ostatnio edytowano Pn, 14 cze 2021, 08:37 przez Gophfer, łącznie edytowano 2 razy

 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 14 cze 2021, 08:31 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 26.07.2014
Posty: 328
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: podkarpacki
zdjęcie było zrobione, gdy auto stało na kołach, czy było podniesione na podnośniku?
jeśli było podniesione, to koło opadła w dół i wtedy ta gumka nie będzie przylegała, pod obciążeniem powinna być dociśnięta.

to mamy wyjaśnienie ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 18 cze 2021, 15:43 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 24.01.2021
Posty: 476
Rok produkcji: 2020
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: małopolski
Dlaczego w wersji od 2018 nie ma przednich świateł przeciwmgłowych, zostało to jakoś inaczej rozwiązane w reflektorach czy nie ma i już.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 20 cze 2021, 12:34 
Wstydliwy
Offline
Od: 13.06.2020
Posty: 4
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: lubuski
Siemanko. Na codzień mieszkam w Szwecji. Zamierzam zmienić swoją 6 GJ na GL. Możecie mi powiedzieć dlaczego w salonie Mazdy Polska i salon Szwecja wersje wyposażenia nazywają się inaczej ?

Pozdrawiam
Bartosz


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 21 cze 2021, 10:15 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1520
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Gophfer, jeszcze nie spotkałem świateł przednich przeciwmgielnych, które by coś dawały. W najnowszym lifcie podobno są zintegrowane z normalnymi światłami, co by to nie znaczyło. A może znaczyć że ich po prostu nie ma :) Albo że matrycowe zaczynają wtedy świecić jakoś specjalnie...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 21 cze 2021, 10:24 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 24.01.2021
Posty: 476
Rok produkcji: 2020
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: małopolski
Zgadzam się że przeciwmgłowe nie wiele dają i w życiu bym za nie dodatkowo nie płacić, ale jak są w standardzie to ok.
Też wyczytałem że mają być zintegrowanego ale może tylko w matrycowych, bo ja mam wersję skyenergy i żadnego przycisku/pokrętła dla przednich tylko tył.
Może jak reflektory doświetlają zakręty i same pozycjonują się to wtedy przeciwmgłowe nie są już potrzebne...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 21 cze 2021, 13:13 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1520
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
21 czerwca 2021, o 11:24 Gophfer napisał(a):
bo ja mam wersję skyenergy i żadnego przycisku/pokrętła dla przednich tylko tył.

Czyli u ciebie nie ma w ogóle włącznika przeciwmgłowych przednich? U mnie jest tak, że najpierw obracam gałkę i włączają się przednie, a potem można jeszcze dalej obrócić gałkę (ale juz się nie zatrzaskuje tylko wraca do poprzedniego położenia) i wtedy włączają się tylne. Potwierdzają to kontrolki.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 21 cze 2021, 13:25 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 24.01.2021
Posty: 476
Rok produkcji: 2020
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: małopolski
Hmmm, a to ciekawe Właśnie przeglądnąłem instrukcje, 3 rodzaje zegarów i ich wskaźniki i jest wskaźnik tylko tylnego Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 21 cze 2021, 14:16 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1520
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Ale ja mam poprzedni lift. Moim zdaniem u Ciebie po prostu nie ma. A jak masz z tą gałką? Przekręcasz do przodu i włączają się tylne od razu?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 21 cze 2021, 14:29 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 24.01.2021
Posty: 476
Rok produkcji: 2020
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: małopolski
Tak, ale wychodzi na to że matrycowe też nie mają żadnej lampki a co za tym idzie przełącznika. Musiałby się wypowiedziec ktoś kto ma skypassion

Muszą chyba to ogarniać jakoś reflektory, bez żadnych włączników/przełączników


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 21 cze 2021, 14:44 
Nałogowiec
Offline
Od: 10.07.2016
Posty: 1679
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
U mnie są 2 pozycje, są przód i tył.

-- Dodano: 21 czerwca 2021, o 15:44 --

AA bez sensu napisałem, FL1 czyli tak jak u Luke się kręci.

_________________
Obrazek
A na co dzień dłubię tutaj http://www.wedrowiec.net


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 21 cze 2021, 15:52 
Nałogowiec
Offline
Od: 30.06.2017
Posty: 1520
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Gophfer, moim zdaniem nie masz przednich. Jeżeli byś miał, to musiała by być opcja włączenia przednich bez włączania tylnych. A skoro jak przekręcisz gałkę to włączają się od razu tylne, to nie byłoby jak włączyć samych przednich.
Mała strata :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 21 cze 2021, 17:20 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 05.03.2017
Posty: 525
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: TS2
Region: zagranica
Luke Jestem tego samego zdania. Przednie przeciwmgielne mogą być ale nie muszą . Natomiast tylne są obowiązkowe na wyposażeniu każdego samochodu więc włącznik musi na pewno włączać tylne i może mieć dodatkową opcję włączania przednich jeśli są.
W mojej 6 GG I gen. włącznik był podwójny ,pierwsze przełączenie -przednie ,drugie -przednie i tylne (o ile dobrze pamiętam) .Widziałem też manetki które miały tylko jedno przełączenie na tylne, więc pewnie była to opcja bez przednich .
W obecnej GJ tak jak powyżej napisane przez Luke


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 21 cze 2021, 17:23 
Świeżak
Offline
Od: 12.10.2016
Posty: 34
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
21 czerwca 2021, o 15:29 Gophfer napisał(a):
Tak, ale wychodzi na to że matrycowe też nie mają żadnej lampki a co za tym idzie przełącznika. Musiałby się wypowiedziec ktoś kto ma skypassion

Muszą chyba to ogarniać jakoś reflektory, bez żadnych włączników/przełączników


W Sky Passion 2018 poliftowym , włącznik i kontrolka od przeciwmgłowych jest tylko do światła tylnego w związku z tym ledy matrycowe ogarniają temat przodu w trybie auto. A tak BTW miałem sky passion 2015 i tam światła przednie robiły robotę ale to co jest w modelu poliftowym to już naprawdę robi wrażenie, widać ,że system został jeszcze poprawiony , wygaszanie i podświetlanie stref działa jakby płynniej a moc z jaką dają te ledy w ciemną noc jest imponująca.


Ostatnio edytowano Pn, 21 cze 2021, 17:31 przez kryniuu, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 21 cze 2021, 17:30 
Adept
Offline
Od: 04.06.2017
Posty: 109
Rok produkcji: 2019
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Exclusive Plus
Region: zagranica
Ja mam Sky dream i też nie ma przełącznika nie ma też spryskiwaczy reflektorów


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 21 cze 2021, 17:36 
Świeżak
Offline
Od: 12.10.2016
Posty: 34
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
21 czerwca 2021, o 18:30 jaceklub napisał(a):
Ja mam Sky dream i też nie ma przełącznika nie ma też spryskiwaczy reflektorów


A to dziwne...w Sky Passion mam spryskiwacze reflektorów , w Sky Motion przy reflektorach xenonowych również, masz europejską wersję?


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 174  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.