Teraz jest Wt, 16 kwi 2024, 15:52

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1027 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So, 6 maja 2023, 22:03 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.12.2013
Posty: 3036
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Oczywiście , że nic podczas jazdy nie zastąpi rozumu .......ale :idea: jeśli w sytuacji nagłej,ekstremalnej wspomogą dobre opony to chyba dobrze :)

udanych wyborów życzę :D

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 6 maja 2023, 23:45 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2107
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
Szkolenie zawsze przydatne, szczerze polecam ! tym bardziej że ośrodków sporo już w kraju . Jak najbardziej cywilnym autem można się wybrać, nawet zalecane tym którym się jeździ na codzoen. Np SJS.PL na Kielcach - śliski tor w części gokartowej, z odcinkami przyczepnymi. Jak w życiu - asfalt nigdy nie jest taki sam. O warunkach nie mówiąc.
Albo Jastrząb super asfalt i duże płyty poślizgowe i masa miejsca na wypadanie bez szkody dla auta.

@Koliber - subiektywna opinia to subiektywna opinia. Tu np zebrane z kilkudziesięciu testów porównanie Bridgestone którego nie lubisz zdaje się vs Michelin które lubisz - niunse różnic w jednych warunkach jedna lepsza w drugich druga, generalnie bez poważnych różnic :

https://www.tyrereviews.com/Compare/Tur ... macy-4.htm

Btw ja tam nic do Bridgestone OEM nie miałem git opony drogowe .

Tyrereviews prawdę powie. Indywidualny kierowca ile ma w życiu możliwości porównania w tych samych warunkach, w tym samym aucie, opon w tym samym stopniu zużycia?

Generalnie półka średnia o ile nie pękają (z historii Nokian, nexen) wg mnie wszystko jedno.

-


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 7 maja 2023, 09:23 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.12.2013
Posty: 3036
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Nadal twierdzę,że Bridgestone to badziewie twarde i głośne jak cholera,potrafiące zerwać trakcję,trudne do wyważenia, niepasujące do zawieszenia Mazdy 6
dlatego je wywaliłem i mam spokój.Wiele testów jest robionych , niestety , pod firmy sponsorujące.
Ja opisuję tyko swoje doświadczenia a aktualnie korzystam z opon Michelin,Kleber na lato oraz Nokian(nic nie pęka a mają kilka lat, tzn 3-5) i Michelin na zimę. :) <pucugg>

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 7 maja 2023, 10:30 
Nowicjusz
Offline
Od: 03.02.2023
Posty: 48
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Te Klebery faktycznie ciekawe. Dobra cena i parametry nie odstające od opon premium. One niestety też nie mają odpowiedniej nośności do Mazdy 6. Czy większą nośność nie równa sie większy hałas?

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 7 maja 2023, 10:36 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Chciałem zapytać, jakiej marki opony polecacie do rowerów a konkretnie do fat bike'a ze wspomaganiem elektrycznym? Większość ma OEM głośny i dziadowski tzn chińskie pseudogumy za równowartość 10$.
Jadąc z gorki te 40km/h robi się ryzykownie.
Sporo z Was targa na dachu rowery- ktoś coś doradzi? Mam 20"x4.0


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 7 maja 2023, 10:58 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 24.01.2021
Posty: 478
Rok produkcji: 2020
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: małopolski
Jeśli chodzi tylko o samą marke a nie model (który w sumie trudno określić bo nie podałeś co i jak jeździsz, szosa, teren, góry itd..), to ja mogę polecić Maxxis lub Schwalbe a model to już zależnie od stylu jazdy (może warto na jakimś forum rowerowym podpytać ). Ja jeżdżę XC/AM i mam kombinacje Maxxis ardent race i ikon, ale myślę o czymś bardziej agresywnym typu Maxxis asegassi lub agressor

PS
Świat opon rowerowych jest bardziej skomplikowany niż samochodowych


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 7 maja 2023, 11:08 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2107
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
koliber1960 napisał(a):
Nadal twierdzę,że Bridgestone to badziewie twarde i głośne jak cholera,potrafiące zerwać trakcję,trudne do wyważenia, niepasujące do zawieszenia Mazdy 6
dlatego je wywaliłem i mam spokój.Wiele testów jest robionych , niestety , pod firmy sponsorujące.
Ja opisuję tyko swoje doświadczenia a aktualnie korzystam z opon Michelin,Kleber na lato oraz Nokian(nic nie pęka a mają kilka lat, tzn 3-5) i Michelin na zimę. :) <pucugg>



poczytałeś ? - to DANE zebrane z ponad 20tu testów, przepraszam, ale to bardziej wiarygodne źródło niż opinia kierowcy, używającego pojęcia 'twarde' .
Oczywiście - Micheliny nigdy raczej złym wyborem w swoich klasach, nie będą, sam używam slickow Michelina , ale to tutejsze-forumowe marudzenie na przyzwoite Bridgestony jakimś dziwnym trendem jest naprawdę. Ale jeśli głośność ma być ważniejsza niż zachowanie się opony to mogą takie trendy się pojawiać.

Widzisz, a mi Nokiany pękały. Swoją drogą to akurat marka , której _udowodniono_ szwindle przy testach, nie podejrzenia, nie" a bo testy sa kupowane" itp domysły. W przypadku Nokiana to był fakt , udowodniona afera, Nokian się przyznał.

https://moto.pl/MotoPL/7,88389,19695445 ... zlosc.html


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 7 maja 2023, 12:36 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.12.2013
Posty: 3036
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
poczytałeś :| ,
Mazda 6, wcześniejsze roczniki miała Bridgestone Turanza T001 i ja mam z takimi oponami doświadczenia o czym piszę i zdania nie zmienię,podobnie jak o serwisie Mazdy,który sobie nie radził w sprawie problemów z tymi oponami a były to : hałas,drżenia,telepanie,trudności w wyważeniu aż cały samochód się trząsł. Wymieniono nawet jedną z opon w ramach gwarancji i nic. Pani z serwisu stwierdziła,że...... ,,ten typ tak ma i jest to specyfika auta i zawieszenia" :sad: ..... Wziąłem więc sprawy w swoje ręce i zmieniłem opony i problem znikł a później też klocki hamulcowe na inne i jest dobrze,cicho,bezpiecznie i przyjemnie :D
w tym roku we wrześniu minie 10 lat od zakupu , Mazda jeździ,ma się dobrze,bez awarii z przebiegiem 215000,aktualnie użytkuje syn oczywiście na innych oponach niż Bridgestone czyli Michelin Primacy 4
<pucugg>

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 7 maja 2023, 12:50 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2107
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
Poczytałeś i zestawiasz jednostkowe doświadczenie, z ponad 20-toma testami w których opona X i Y jeździ na tym samym samochodzie, na tym samym asfalcie, w tej samej temperaturze itd. ?
Co do T001 i 005 - no lata mijają (sam piszesz ze 10). Ja miałem T001 i złego słowa nie powiem (moja pierwsza ma 8 lat) i co będziemy się przekomarzac która opinia "prawdziwsza" ? - od tego są właśnie _testy_ . I na nich nieustannie polecam się opierać, a nie opiniach użytkowników nie mających możliwości porównania równoległego opon. Test + cena + dostępność i będzie dobrze.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 7 maja 2023, 14:53 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.12.2013
Posty: 3036
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Sorry nie jest to moje pierwsze i jedyne auto :) bo w tej chwili są są 4 , mam już swoje lata :lol: i jakieś tam doświadczenie i piszę tylko o tym , co do testów to biorę je pod uwagę i dlatego mój wybór opon jet taki jaki jest :D
a chyba mogę polecić kolegom forumowiczom to co się sprawdza? po to jest forum :)
licytować się nie będziemy,pozdrawiam :D

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 7 maja 2023, 15:51 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2107
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
Ja właśnie o takim "doświadczeniu" piszę. Jest niczym przy przerobie i warunkach testowych.
Forum jest po to aby dzielic się doświadczeniem, jasne, ale i wskazywać źródła skąd brać dane i na czym się opierać przy zakupie opon, części itp.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 7 maja 2023, 16:13 
Bywalec
Offline
Od: 24.11.2015
Posty: 429
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: śląski
Też tak uważam aby wymieniać się doświadczeniami , każdy ma inne i każda uwaga jest wartościowa.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 7 maja 2023, 16:17 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 24.01.2021
Posty: 478
Rok produkcji: 2020
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: małopolski
Ja nie uważam że @koliber1960 nie ma racji, ale @Andrzejsr przytoczył lepsze argumenty. Też do mnie bardziej przemawiają takie testy z tirereview bo są bardziej miarodajne. I tam wcale nie widać tej beznadziejności Turanzy T005 na tle primacy 4


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 7 maja 2023, 17:07 
Świeżak
Offline
Od: 04.10.2022
Posty: 23
Rok produkcji: 2022
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: mazowiecki
Od siebie dodam tylko:
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 w fabrycznym rozmiarze 225/45 R19, z nieco większą nośnością: 96 i indeksem W.

Po prostu super!


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 7 maja 2023, 18:18 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 24.01.2021
Posty: 478
Rok produkcji: 2020
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: małopolski
Mam GY F1 AS5 R17 i też polecałem wcześniej


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 7 maja 2023, 18:24 
Wtajemniczony
Offline
Od: 10.01.2016
Posty: 185
Rok produkcji: 2002
Generacja: I
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: kujawsko-pomorski
A ja tylko i wyłącznie Continental zarówno letnie jak i zimowe we wszystkich autach w rodzinie
od wielu lat
mam pewność że opony są ok bez studiowania testów ( często sponsorowanych) :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 7 maja 2023, 18:27 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 24.01.2021
Posty: 478
Rok produkcji: 2020
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: małopolski
Hej ja mM to samo z GY


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 7 maja 2023, 18:44 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2017
Posty: 1302
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
Potwierdzam, Continental bardzo dobra firma, używam ich opon i dętek w rowerze i jestem mega zadowolony. Ale niestety cenią się i w przypadku samochodowych 19" jest już spory skok cenowy w stosunku do opon z klasy średniej :/


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 8 maja 2023, 07:03 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.12.2013
Posty: 3036
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Continental bardzo dobrej jakości opony,przede wszystkim bezpieczne ale głośne,mam ContiPremiumContact 5 w innym samochodzie i tam ten hałas aż tak nie przeszkadza jak w Maździe a prowadzi się bardzo dobrze :)

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 8 maja 2023, 07:11 
Bywalec
Offline
Od: 24.11.2015
Posty: 429
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: śląski
Dodam info od właściciela zakładu oponiarskiego dot. marki GY. Popełnili błąd w mieszance gumowej i mają bardzo duże problemy z dużą ilością reklamacji a na rynku w US wręcz jest pogrom. Na chwilę obecną odradza zakup opon tej marki.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 8 maja 2023, 10:38 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Gophfer napisał(a):
Jeśli chodzi tylko o samą marke a nie model (który w sumie trudno określić bo nie podałeś co i jak jeździsz, szosa, teren, góry itd..), to ja mogę polecić Maxxis lub Schwalbe a model to już zależnie od stylu jazdy (może warto na jakimś forum rowerowym podpytać ). Ja jeżdżę XC/AM i mam kombinacje Maxxis ardent race i ikon, ale myślę o czymś bardziej agresywnym typu Maxxis asegassi lub agressor

PS
Świat opon rowerowych jest bardziej skomplikowany niż samochodowych
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Nie jeźdżę wyczynowo ani po szosie ani gorach, raczej mocno rekreacyjnie po lasach i kiepskich ścieżkach rowerowych. Ok 100km/ tydzień. Wlaśnie rozerwałem gume na jednej z nich i stąd moje nagabywanie.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 8 maja 2023, 12:54 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 11.11.2018
Posty: 790
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Do rowerowych to jeszcze rozglądaj się za Nokian, też robią dobre gumy do rowerów. Ale która z tych wspomnianych marek (Maxxis, Schwalbe, Nokian) robi rozmiary do fatbike to pojęcia nie mam
Zwróć uwagę że ostatnio jest tak że producenci decydują inne opony na przód, a inne na tył. Głównie chodzi o bieżnik.

_________________
Moja M6: https://mazda6forum.pl/viewtopic.php?t=10585


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 8 maja 2023, 13:01 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 24.01.2021
Posty: 478
Rok produkcji: 2020
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: małopolski
No by inna jest opona napędowa tył a inna trakcyjna przód , ale w przypadku fata nie ma to znaczenia


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 13 maja 2023, 08:15 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 15.12.2018
Posty: 108
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
mirpo napisał(a):
A no właśnie, coś w tym jest.
Czyli biorąc ten przykład, kup Nexeny, za zaoszczędzone pieniądze względem Michelin pójdź na kurs bezpieczniej jazdy i więcej będzie z tego pozytywów i zwiększenia umiejętności niż ze świadomości posiadania opon premium

Przemyśl tylko pod kątem hałasu. Jeśli jeździsz dużo z prędkościami powyżej 120 km/h to poszukaj opon o niskim poziomie dB.


Nexen juz wygrywal testy i testach zjadal michaeliny, nexen to opona premium z cena opony klady sredniej , nie nie ma oszczednosci na bezpieczeństwie tylko na kasie.
W drugim tescie nexen ponizyl drogie contyn, michal i goodyear.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 13 maja 2023, 09:23 
Bywalec
Offline
Od: 24.11.2015
Posty: 429
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: śląski
Nie bardzo widzę żeby Jeden poniżył Michalina jak otrzymali po 138 pkt, zaskoczeniem dla mnie była wysoka nota Nokian. Nexeny inny model bo SU2 a my głównie mówimy o SU1 i w dodatku 17" a nie 19"
Niemieckie testy są dla mnie tak wiarygodne jak pro niemiecki Tusk.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 13 maja 2023, 12:52 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 15.12.2018
Posty: 108
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
W drugim tescie nexeny 157 a michaoiny tylko 152 punkty.
Jakie testy sa dla ciebie wiarygodne ? 99% testow to niemieckie testy, nawet testy z bylego auto swiat to byly niemieckie testy.
Jesli w niemieckim tescie koreanska opona wygrywa z niemiecka opina to znaczy ze przewaga jest ogromna, bo w tych testach niemieckich nawet jaguar przegrywa z passatem bo u nich zawsze wygrywa made in Germany


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 13 maja 2023, 14:13 
Bywalec
Offline
Od: 24.11.2015
Posty: 429
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: śląski
Oczywiście testy zawsze są jakąś wskazówką. Dalej nie są dla mnie mało wiarygodne, ja osobiście mam bardzo złe doświadczenia z Michelinem i nie dziwię się temu wynikowi, tak samo z Klientem a bardzo dobre z Nokianem i Hancockiem. Uważam że CONTI jest nad tym całym krajem opon. Test można ułożyć tak żeby lepiej wyszło, nie neguje Nexena bo go rozważam, ale cuda to na jasnej górze.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 13 maja 2023, 21:00 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2017
Posty: 1302
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zachodniopomorski
Nie widzę sensu analizowania tych testów. Jeżdżę na Nexenach zarówno letnich i zimowych od 2019 roku i złego słowa nie powiem. Ani razu nie miałem żadnej sytuacji żeby mnie w jakimś momencie zawiodły. Wcześniej też kupowałem do poprzedniego auta opony klasy średniej, Fuldy, Klebery, Uniroyale. Ja jeszcze rozumiem, gdyby ta Mazda miała ze 250KM to byłoby wskazane branie opon premium, ale ja naprawdę nie wiem komu to potrzebne do silnika 2.0, który nie ma ani momentu ani mocy. Zresztą tak naprawdę, zgodnie z przepisami, oprócz Niemiec, nie można szybciej jeździć niż 140 km/h. A przy takiej prędkości nawet opony ekonomiczne dadzą spokojnie radę.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 13 maja 2023, 21:02 
Bywalec
Offline
Od: 24.11.2015
Posty: 429
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: śląski
Dokładnie tak jak piszesz. Mnie zależy aby były ciche bo że działają w różnych warunkach to i Kormoran jest ok.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 20 maja 2023, 13:35 
Wstydliwy
Offline
Od: 06.07.2018
Posty: 11
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Moim problemem od początku były wibracje przy jeździe około 100 km/h i przyspieszaniu od 120-140 km/h. Sto razy koła wyważane i nic nie pomagało. W końcu nie wytrzymałem i wyrzuciłem orginalne opony Bridgestone Turanza T001 na śmietnik i kupiłem opony Nexen NFera su4 225/45 zr19. Po założeniu było ok ale po paru kilometrach znowu zaczęło wibrować. Chyba opony się musiały uleżeć i dotrzeć. Jeszcze raz wyważyłem i teraz panowie jest bajka. Cichutko nic nie klepie nie wibruje. Nie sądziłem że te opony zrobią aż taką różnicę w komforcie jazdy. Zupełnie inna bajka.


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1027 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.