Teraz jest So, 20 kwi 2024, 03:04

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2652 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 89  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 26 sie 2013, 08:51 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.07.2013
Posty: 3060
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: wielkopolski
LoboM - dobrze wyglądają te felgi. Masz sprawdzone, że będą na 100% pasować? RC Design to dobra firma? (pytam bo kompletnie się na tym nie znam i nie wiem, które firmy są OK)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 26 sie 2013, 10:56 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 18.07.2013
Posty: 149
Rok produkcji: 2012
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Region: pomorski
Pasowac beda, nie jest to jakosc OZ, ale i cena mniejsza. Ja nie jestem rajdowiec wiec dla mnie ona jest w pelni wystarczajaca.

_________________
Moja Mazda


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 sie 2013, 09:48 
Świeżak
Offline
Od: 31.07.2013
Posty: 20
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Widzę, że nie tylko ja się zastanawiam nad opcją opon zimowych. Ja cały czas rozważam czy kupić opony do felg 19" dostarczonych z samochodem (mam nadzieję, że to nastąpi do końca września jak mi obiecano) czy kupić właśnie zestaw nowe felgi 17" i do tego opony.
Jak to mówią każda opcja ma swoje plusy dodatnie i ujemne. W każdym razie teraz jestem na etapie oglądania jak się prezentują samochody na róźnych felgach i które ewentualnie by pasowały do Mazdy 6 w kolorze Red Soul
Co do felg RC Design to tyle co ja się zorientowałem, są to felgi firmy Brock http://www.brock.de/
Mnie się nie udało znaleźć za opinii na temat tej firmy i ich felg. Może coś jest na niemiecko-języcznych stronach.
I przyznam, że też mi wpadł w oko ten model RC23, choć jak popatrzyłem na zdjęcie jak się prezentują z samochodem to już tak mi się nie podoba http://alufelniplaza.hu/kepek/galeria/191_orig.jpg


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 sie 2013, 10:12 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.07.2013
Posty: 3060
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: wielkopolski
Toperz00 - będziesz miał wersję sedan czy kombi? Ja na koniec września odbieram kombi z takim samym silnikiem i w tym samym kolorze.

19" na zimę to może być trochę za dużo na polskie drogi. Ja kupuję felgi 17" i do tego opony prawdopodobnie Goodyear.

Byłem zainteresowany RC23 ale jak pokazałeś mi to zdjęcie to moje zainteresowanie znacznie spadło :)

Potwierdziłem informacje, że Mazda szykuje jakąś promocje na zimę. Chyba trzeba jeszcze poczekać z zakupem.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 sie 2013, 10:37 
Świeżak
Offline
Od: 31.07.2013
Posty: 20
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Będę miał wersję sedan. Wiem z innych opisów, że opony zimowe trafiają do hurtowni i sklepów we wrześniu i czekam właśnie na ten moment z tematem zakupów. I ja też skłaniam się jednak do zakupu felg i opon zimowych w wersji 17" a nie tylko opon do felg 19".
Jedno z nielicznych zdjęć Mazdy 6 w kolorze Red Soul na innych oponach niż Mazdy widziałem takie:
http://www.felgi.pl/zdjecie-felgi/mazda/6/aez/reef/1986
Ja stwierdziłem jedną rzecz co wyglądu felg aluminiowych. Naprawdę dobrze wyglądają tylko duże felgi z nisko-profilowymi oponami. Albo felgi do starszych samochodów, tak zwanych klasyków z białą obwolutą (http://www.hobbycar.com/MarkLobTireCU.jpg)
A wszelkie mniejsze profile z wyższymi oponami tylko w nielicznych przypadkach dobrze wypadają.

Ja się powoli przekonuję do felg MOMO Dark Blade. Z nową Mazdą 3 ładnie się prezentują.
http://www.maximemotors.eu/mazda_3_-_riccardo.html


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 sie 2013, 17:43 
Amator
Offline
Od: 11.08.2013
Posty: 84
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Dzięki Toperz00 za zdjęcie samochodu z felgami RC23. Już nie mam dylematu. Zdecydowanie kupię oryginalne wzór GHP9-V3-810. Zawsze są to felgi specjalnie projektowane po konkretny model samochodu. Skoro udało się zaprojektować tak ładny samochód to i felgi też muszą być stylistycznie dopasowane. Nawet jak nie dadzą zniżki na jaką liczyłem i tak kupuję. Przy odbiorze samochodu dowiedziałem się, że cena za komplet felg z oponami nie powinna przekraczać 4000 zł. Tylko jakie będą to opony. I czy będzie jakiś wybór opon. Ja jestem zdecydowany na Dunlopy lub Micheliny.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 28 sie 2013, 11:58 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 26.07.2013
Posty: 77
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Jeżeli chodzi o komplet na zimę również czekam na jakąś promocję / wyprzedaż. Dealer informował mnie, że niedługo powinno to mieć miejsce. Poczekam, bo jestem ciekawy ile można zejść z ceny katalogowej oryginalnych felg na zimę. Myślę, też nad innymi felgami, m. in. tymi co ma Gajdzin. Ale o tym już w innym temacie:)
http://www.mazda6forum.pl/viewtopic.php?f=47&t=392&start=80


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 28 sie 2013, 12:05 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 26.07.2013
Posty: 77
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Hm.. Panowie zastanawiam się nad tymi felgami na zimę:MAK Ice 5 Nitro Titan, 17" http://www.felgi.pl/felga/mak/nitro-5-ice-titan/mazda/6/kombi/iii/2-0-skyactiv-g-121kw.

Fajnie wyglądają przy 6 GH u karolsz tutaj: https://mazda6forum.pl/viewtopic.php?f=3&t=498. Tutaj pogląd na szare auto (moja 6 to aluminium metallic): http://www.makwheels.it/public/images/11029.jpg. Jaka jest wasza opinia? Ktoś jeszcze miał do czynienia z felgami MAK? Cena jest rozsądna i bardzo przystępna.

Nie miałem jeszcze felg w kolorze innym niż srebrnym, czy grafitowy też się tak brudzi, zwłaszcza zimą? IMHO podobnie, ale mniej to się rzuca w oczy, co zimą jest nie bez znaczenia przy jeździe po "naszych" drogach.


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Śr, 28 sie 2013, 12:08 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
a nie lepiej Mazdowske
Obrazek
i kupisz je taniej niz 400zl za sztuke ;)

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 28 sie 2013, 12:23 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 26.07.2013
Posty: 77
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
A gdzie znajdę je za taką cenę? I czy pasują rozmiarowo do nowej 6...


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Śr, 28 sie 2013, 12:30 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
7J x 17, Offset 52,5 mm
Numer: BBP8-V3-810SB

Zapytaj w Mazdzie o cene - mozesz sie pozytywnie zdziwic ;)

EDIT:

zapomnialem dodac, ze kapselek i metalowy wentyl sa juz w zestawie :P

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 28 sie 2013, 13:20 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.05.2013
Posty: 715
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
gripens napisał(a):
Hm.. Panowie zastanawiam się nad tymi felgami na zimę:MAK Ice 5 Nitro Titan, 17" http://www.felgi.pl/felga/mak/nitro-5-ice-titan/mazda/6/kombi/iii/2-0-skyactiv-g-121kw.

ROBIĄ WRAŻENIE. W ogóle zawsze mi się bardzo podobały niektóre projekty MAK'a.

Natomiast co do tych mazdowskich, które sugeruje zielony110, to też mi by się bardzo podobały pod warunkiem, że miałyby inny wzór na lewą i prawą stronę samochodu :) Przy takich asymetrycznych wzorach felga zawsze wygląda 2 razy lepiej na jednej burcie, niż na drugiej.

_________________
Marcin Bruczkowski
http://www.marcin.bruczkowski.com
http://www.facebook.com/MarcinBruczkowskiAutor


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Śr, 28 sie 2013, 13:30 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
Gajdzin napisał(a):
Przy takich asymetrycznych wzorach felga zawsze wygląda 2 razy lepiej na jednej burcie, niż na drugiej.

Tu sie z Toba w 100% zgadzam :D

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 28 sie 2013, 15:39 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 24.04.2013
Posty: 1426
Rok produkcji: 2011
Generacja: II
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive Plus
Region: mazowiecki
gripens napisał(a):
A gdzie znajdę je za taką cenę?

Te felgi w ASO Odyssey w Warszawie są po 325 PLN/szt.
Ja wczoraj odebrałem swoje zakupione w sklepie internetowym voyagerclub po 285 PLN/szt.

_________________
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie próbujesz.


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Śr, 28 sie 2013, 15:45 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
W ASO za niecale 55funa za sztuke ;)

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 28 sie 2013, 16:03 
Świeżak
Offline
Od: 31.07.2013
Posty: 20
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Według mnie problem albo inaczej to nazywając, drobne zastrzeżenia co do tych felg to:
-felgi są dla Mazdy 3. Może się okazać, że do większego modelu 6 nie są przewidziane ze względu na swoją wytrzymałość.
-felgi są szerokości 7" czyli bardziej pasują do opony 215 a nie do 225 jak jest dostarczana z Mazdą 6. Oczywiście opona 225 też wejdzie na tę obręcz.
-felgi mają ET (Offset) 52,5 mm, a o ile ja się orientują to bezpieczny przedział powinien być pomiędzy 45 a 50 mm. Oczywiście przy węższej feldze o ponad 1 cm to dodatkowe 2,5 mm nie powinno stanowić problemu.


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Śr, 28 sie 2013, 17:41 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 3437
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: śląski
Jedynym problemem tej felgi jest jej szerokość. Mogłaby być szersza do opony 225, ale i tak będzie pasowała. Kwestia wyglądu, że opona nie naciągnie się tak ładnie.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 28 sie 2013, 19:44 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.05.2013
Posty: 715
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Felgi 7" ET52 będą cofnięte od wewnątrz o 4mm, a na zewnątrz o 8mm w stosunku do fabrycznych 7,5" ET50. Czyli będą pasowały, ale pewnie nie najlepiej wyglądały - oryginalne z ET50 i tak są już dość "schowane" względem karoserii, cofanie ich o kolejne 8mm nie może dobrze wyglądać...

_________________
Marcin Bruczkowski
http://www.marcin.bruczkowski.com
http://www.facebook.com/MarcinBruczkowskiAutor


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 28 sie 2013, 19:57 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 20.02.2013
Posty: 166
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Region: podlaski
Jeszcze sprawdź, czy te srebrne wstawki to lakier czy polerka. W serwisie oponiarskim odradzają mi polerowane ranty na zimę ze względu na szybszą korozję tego elementu. Jeżeli to jest lakier to nie ma problemu - oczywiście jeżeli firma dobrze go położyła.

Sent from my GT-N8010 using Tapatalk 4

_________________
Nie ma jazdy bez Mazdy - aktualnie GJ Sedan 2.0 Sky-G MT SnowflakeWhite SkyPassion. Wcześniej były: GH Sport Kombi Exclusive 2.0 MZR-CD Opel Vectra B 1.6, Ford Mondeo III 2.0 TDCI, MPK, Taxi i z buta.


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Śr, 28 sie 2013, 19:59 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 3437
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: śląski
Ramiona w tych felgach są polerowane.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 29 sie 2013, 07:11 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 24.04.2013
Posty: 1426
Rok produkcji: 2011
Generacja: II
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive Plus
Region: mazowiecki
Jest to spolerowane (a dokładnie sfrezowane), a nastepnie pomalowane lakierem bezbarwnym.

_________________
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie próbujesz.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 30 sie 2013, 19:24 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 26.07.2013
Posty: 77
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
MAK Nitro jednak bardziej podobają mi się i IMHO lepiej pasują do nowej 6. Nigdy nie miałem grafitowych felg i zastanawiam się czy faktycznie mniej widać na nich bród. A może jest odwrotnie, i działa to tak jak czarny - srebrny lakier... Wszelkie opinie na ten temat mile widziane.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 30 sie 2013, 20:47 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 24.04.2013
Posty: 1426
Rok produkcji: 2011
Generacja: II
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive Plus
Region: mazowiecki
Ja w volvo mam grafitowe felgi i na prawdę brud jest mniej zauważalny. Na czarnym dużo szybciej widać i bardziej kłuje w oczy :)

_________________
Nie przejmuj się porażkami, przejmuj się szansami, które tracisz, jeśli nie próbujesz.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 5 wrz 2013, 14:27 
Wstydliwy
Offline
Od: 05.09.2013
Posty: 6
Witam Forumowiczów.

Pod koniec września zostanę właścicielem M6 GJ w wersji SkyEnergy. <spoko>
Czy orientujecie się czy/gdzie można dokupić 19'' obręcze do auta? (chodzi o oryginalne felgi mazdy.)
Ew. czy ktoś z Was byłby zainteresowany zamianą na 17''? (Jeśli odp. na 2. pytanie jest twierdząca, proszę pisać na priv).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 5 wrz 2013, 14:49 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.05.2013
Posty: 715
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Witaj na forum, Romekok! Gratulacje z powodu nabycia pięknej Mazdy :)

Co do felg 19" to możesz je kupić w salonie. Nawet taniej, jeśli mają od kogoś, komu na dzień dobry wymieniali z 19" na 17", jak mnie (jeśli jesteś z W-wy, zadzwoń do BemoMotors w Al. Krakowskiej, poproś o pana Łukasza Kryczkę i zapytaj, czy ma jeszcze moje 19-tki. Są praktycznie nowe, bo zostały zdjęte z mojej Mazdy w dniu jej przyjazdu. Powinien Ci dać lepszą cenę niż za takie nowe z magazynu).

Pytanie, czy jeździłeś na 19" np. autem testowym. Ja tak i nie, dziękuję - nie na warszawskie, dziurawe asfalty :)

Pytanie też, czy muszą być firmowe. Jest masa pięknych felg o tych samych parametrach, których używa Mazda do GJ, nieraz lżejszych (co poprawia osiągi i spalanie - w końcu połowa sukcesu Skyactive to po prostu odchudzanie samochodu) i tańszych...

_________________
Marcin Bruczkowski
http://www.marcin.bruczkowski.com
http://www.facebook.com/MarcinBruczkowskiAutor


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 5 wrz 2013, 17:14 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 04.04.2013
Posty: 1935
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Przecież tu , jak się nie mylę , na forum jeden z kolegów kupuje M6 i chce mieć 17 , a nie 19 ( kupuje Passion , to się zamieńcie !
A tamten koleszka nie będzie się musiał o to "targować" tylko co innego wytarguje ...
Niestety nie pamiętam , który to z nas ... nie dawno było kilka dni temu , może tydzień ... NIECH SIĘ ODEZWIE :)

_________________
pozdrawiam, Mirek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 5 wrz 2013, 17:47 
Wstydliwy
Offline
Od: 05.09.2013
Posty: 6
Dzięki za szybkie odpowiedzi.

Gajdzin - cały myk polega na tym, że sprzedawca obiecał mi zamianę na 17"->19'' w cenie auta, ale podczas urlopu, któryś z jego kolegów pozbył się większych obręczy:( Odbiór mam pod koniec września i zastanawiam się jak bardzo jestem zdeterminowany aby dochodzić swego, kosztem ew. późniejszego odbioru auta.

W kwestii komfortu - jeździłem kilkukrotnie wersjami SkyPassion z większymi obręczami, jak i SkyEnergy. Odczucia w obu przypadkach są pozytywne.
Ale plan jest taki, aby na zimę nabyć felgi 17'' - w kałużach poznańskiej dżingli czyhają bowiem na niskoprofilowe opony, dziury i inne niebezpieczeństwa.

Bespartyjny - jeśli przypomniałbyś sobie wątek, w którym poruszany był temat, będę wdzięczny.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 5 wrz 2013, 18:55 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 03.05.2013
Posty: 715
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
To niech sprzedawca da Ci nowe z magazynu w cenie auta - porozmawiaj z jego przełożonymi i zapytaj, czy naprawdę chcą, żeby wszyscy, potencjalni kupujący dowiedzieli się via internet, że w tym salonie obiecują rzeczy przy zakupie, których potem nie dostaną...

_________________
Marcin Bruczkowski
http://www.marcin.bruczkowski.com
http://www.facebook.com/MarcinBruczkowskiAutor


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 5 wrz 2013, 19:09 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 04.04.2013
Posty: 1935
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Hmmm ... pozwolę sobie wyrazić opinie moją :) ... Ja uważam , że felgi 19" są bardziej pożądane niż 17" przez kupujących ... myślę , że handlowiec w salonie odczuwa to tak , że ma darmowy bonus dla następnego klienta jeżeli ten chce 19" ... chętnie więc powinien zamienić z 19" na 17" klientowi proszącemu o to tak jak Ty ... to moje zdanie .
Zapytaj może raczej z jakim rabatem sprzedadzą Ci 17" ! Wtedy zdecydujesz , które zostawić , które sprzedać może ...
Ja zostałbym przy 19"

_________________
pozdrawiam, Mirek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 5 wrz 2013, 19:30 
Wstydliwy
Offline
Od: 05.09.2013
Posty: 6
Gajdzin - sprawę chciałbym załatwić bez gróźb, przemocy i porwań;) Mam nadzieję, że coś znajdą, choć prawdopodobieństwo dobrowolnej wymiany wydaje się nikłe przy zalożeniu wielkości sprzedaży kilku sztuk auta miesięcznie.

Bespartyjny - o ile dobrze zrozumiałem Twoją ostatnią wypowiedź - moja sytuacja jest dokładnie odwrotna od tej, którą opisujesz. Posiadam obręcze 17" i chcę zamienić na 19". W drugą stronę, nie byłoby problemu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2652 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 89  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.