Teraz jest Pt, 19 kwi 2024, 15:56

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 342 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt, 13 maja 2014, 14:46 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.12.2013
Posty: 3036
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Czy na prawdę uważacie ,że od auta za ponad 100tys.zł, od jego kół nie można wymagać aby tak jak wszędzie można by było wyważyć normalnie?,
a musi być przeprowadzana specjalna optymalizacja? Kpiny, do dupy są opony,zresztą głośne i jakieś wadliwe,trudno wyważalne. Miałem już kilkanaście samochodów jeżdżę od 1995r. i nigdy,przenigdy nie miałem takich jaj, serwisy Toyoty czy Mitsubishi czy nawet VW jak był problem zawsze stawały na wysokości zadania a tu jest opór i szkoda bo chciałem kupić Mazdę 3 dla żony ale już mi przeszło głównie ze względu na serwis.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 13 maja 2014, 15:03 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 23.03.2014
Posty: 104
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
To zobacz sobie odcinek TVN Turbo, jak wyważali koła w audi RS4, tez było normalnie wyważane ale to za mało bo były drgania i dopiero po teście drogowym było ok

-- Dodano: Wt, 13 maja 2014, 15:05 --

koliber1960 napisał(a):
Czy na prawdę uważacie ,że od auta za ponad 100tys.zł, od jego kół nie można wymagać aby tak jak wszędzie można by było wyważyć normalnie?,
a musi być przeprowadzana specjalna optymalizacja? Kpiny, do dupy są opony,zresztą głośne i jakieś wadliwe,trudno wyważalne. Miałem już kilkanaście samochodów jeżdżę od 1995r. i nigdy,przenigdy nie miałem takich jaj, serwisy Toyoty czy Mitsubishi czy nawet VW jak był problem zawsze stawały na wysokości zadania a tu jest opór i szkoda bo chciałem kupić Mazdę 3 dla żony ale już mi przeszło głównie ze względu na serwis.


...opony są coraz gorsze pod tym względem niestety....

_________________
2.2d 175 AT skypassion :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 13 maja 2014, 15:23 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.12.2013
Posty: 3036
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Niestety , chcę tylko zwrócić uwagę na brak jakiejkolwiek odpowiedzialności sprzedawcy,brak zainteresowania i chęci pomocy.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 13 maja 2014, 17:51 
Avatar użytkownika
Stary wyjadacz
Offline
Od: 20.09.2013
Posty: 3961
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
My chcemy pomóc Ci znaleźć argumenty do rozmowy z serwisem

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

_________________
Zoom-zoom to czyste emocje... soul red GJ 6 2.5 G AT kombi skypassion

JESTEM UBEZPIECZONY W D.A.S.

Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 13 maja 2014, 18:50 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.12.2013
Posty: 3036
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Dziękuję Ci szymek1604. Też się staram.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 13 maja 2014, 20:37 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 31.08.2013
Posty: 1654
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zagranica
koliber1960: mazda niema gorszy serwis niz inne marky. Chodzi o ludzi i o to jakie sa problemy. Jak niema trudnych klopotow, to kazdy serwis jest dobry.

Mazdu 3 pretestuj a jak jest dobra, to kupuj u innego sprzedawcu i za co najtanej, ze by ostalo pare groszy na dodatkowe wyczysznenie. Ale Focus III tez nejest najgorszy s 1.6 EB

_________________
M6 G145 kombi, MT, 2013


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 14 maja 2014, 07:04 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.12.2013
Posty: 3036
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Jeździłem kilkukrotnie Toyotą Corollą, Mitsubishi Lancerem, VW Golfem-jeszcze mam a właściwie żona, teraz Mazda 6 i oceniając serwisy niestety dla Mazdy oceniam serwis Mazdy źle. Na pewno ludzie i jeszcze raz ludzie.

-- Dodano: Śr, 14 maja 2014, 07:09 --

Nie wiem, żona przyzwyczaiła się do Golfa i możliwe ,że jednak nowy Golf zamiast Mazdy 3 chociaż ja bym może i chciał. Tak jak piszę ,odrzuca mnie jednak serwis.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 14 maja 2014, 12:40 
Nowicjusz
Offline
Od: 10.03.2014
Posty: 52
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: śląski
Wiem że było wyważane nie raz . Tylko że wyważarki standrdowo w serwisach oponiarskich są ustawione na dokładność wyważenia do 5 gr. i teraz pytanie czy zmienili w setupie dokałdność ustaiwienia i zrobili Ci to na tyle dokładnie na ile im sprzęt naprawde pozwala ? czyli do 1g ?
(Żeby to zrobic trzeba dobrze najpierw felge wyczyścić)
Ja miałem to samo ale na 17" kach. Po założeniu letnich wibracje były , ustawili wyważarkę na 1g, wyważyli jeszcze raz i to załatwiło sprawę.


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Śr, 14 maja 2014, 12:44 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Katkes, Koliber1960 ma problem właśnie z 17".


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 15 maja 2014, 10:52 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 17.01.2014
Posty: 445
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
idź do TVN -u czy innej interwencji. Jak im zrobią program to Mazdę 3 dostaniesz w prezencie owiniętą czerwoną wstążką.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 15 maja 2014, 10:57 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.12.2013
Posty: 3036
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Firma nie jest taka chętna. Zobaczę bo umówiłem sie z kolegą który kupił biała 2,5l w automacie . Zamienimy się kołami on pojedzie na moich ja na jego i zobaczymy jak będzie. Potem do serwisu znowu.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 22 maja 2014, 08:49 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.12.2013
Posty: 3036
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Byłem w serwisie potwierdzili drżenia. Coś pokombinowali. Kolejna jazda próbna-dalej drży. Zaproponowali optymalizację ,wyważanie dynamiczne z testem drogowym czy jakieś tam cuda. Koledzy forumowicze pisali,że warto. Niestety musiałem wyskoczyć z kasy bo to w serwisie oponiarskim ale zrobiłem. Po optymalizacji nadal drży. Dupa . Znowu muszę się skontaktować z serwisem. Nie wiem co powiedzą. DRAMAT nie wiem co robić dalej. Z kolegą wymienimy się kołami ale dopiero za jakiś czas bo teraz nie mogę.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 22 maja 2014, 19:42 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 23.03.2014
Posty: 104
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
To nie dobrze.....:(
Poczekałbym na Twoim miejscu do momentu zamiany kół z kolegą aby zobaczyć czy to wina kół czy nie...

_________________
2.2d 175 AT skypassion :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 22 maja 2014, 19:47 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.07.2013
Posty: 3060
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: wielkopolski
koliber1960 a co CI powiedzieli w serwisie oponiarskim po optymalizacji? Dlaczego dalej drży? Zapłaciłeś kasę to bym wymagał fachowej roboty. Jak nie potrafią zrobić to nie powinni kasować...


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 22 maja 2014, 20:04 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 23.03.2014
Posty: 104
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Możliwe że z kołami jest wszystko ok i gdzie indziej leży problem ale tak jak pisałem wczesniej, jeżeli jest opcja zamiany kół w celu sprawdzenia to zrobiłbym to w pierwszej kolejności

_________________
2.2d 175 AT skypassion :)


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Cz, 22 maja 2014, 20:27 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
dawids napisał(a):
(..)jeżeli jest opcja zamiany kół w celu sprawdzenia to zrobiłbym to w pierwszej kolejności


Ten zabieg da natychmiast odpowiedź, gdzie leży problem.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 23 maja 2014, 07:29 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.12.2013
Posty: 3036
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Dziękuję Wam, tak zrobię . Czekam na kolegę i na zmianę kół. Serwis oponiarski stwierdził, że opony mieszczą się w normie,górnej ale w normie. Lewa tylna felga nieco bije góra dół i nie jest to wynikiem uszkodzenia - tak to opisali. Zgłosiłem się do ASO w Poznaniu ale odesłali mnie do Bydgoszczy bo tam zaczęły się jaja i kombinacje. Przecież NordicMotor wypuścił mnie na felgach z auta demo i na moich zimówkach Nokianach ,opony letnie Bridgestone Turanza poszły do reklamacji. Uznano,że jedna była wadliwa. Kulałem się przez zimę,było w miarę dobrze,nie jeździ się szybko jak w lecie i opony bardziej miękkie,nie było tak czuć drżeń. Poza tym myślałem,że będzie OK. Na wiosnę po zmianie opon problem powrócił. ASO z Bydgoszczy stwierdziło,że przecież wszystko było ok, ewentualnie trzeba optymalizować.Będąc w Poznaniu w Voyager Clubie zgłosiłem drżenie kół i wyszło jak wyżej. Z dokumentami z Poznania z ASO i serwisu oponiarskiego zgłosiłem się do Nordic Motor,kazali przesłać skany i czekam na odpowiedź. Ogólnie beznadzieja.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 23 maja 2014, 07:39 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 31.08.2013
Posty: 1654
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zagranica
koliber1960: ja bym jesce najpredzej sprobowal zmiane tylko jednego kolo - felga co bije gora i dol a az potem wszystke.

_________________
M6 G145 kombi, MT, 2013


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 23 maja 2014, 08:33 
Offline
Kurde - ten ASO gdzie jeżdzisz to totalna porażka :mad: ileż to roboty przełożyć koła z innego auta ?? Bujasz się z tym problemem już jakiś czas cały czas Cię zlewają... :arrow: Szkoda słów.... :mad:


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 23 maja 2014, 09:11 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.12.2013
Posty: 3036
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Nordic Motor Bydgoszcz.

-- Dodano: Pt, 23 maja 2014, 09:17 --

Nordic Motor Bydgoszcz. Najgorsze jest to,że centrala tez się wypięła i nie widzi nieprawidłowości w działaniu ASO. Ciekawa sprawa. Poznań zwrócił mi uwagę na jedną rzecz . Zapytali co z moimi oryginalnymi felgami bo przecież mam z demo. Kurwa nie wiem,zabrali i nie powiedzieli czy wadliwe czy dobre. Nie wiem nic. MMPOL stwierdził, że wszystko ok w działaniu serwisu. Beznadzieja i dramat. Kupisz- to się martw. A chciałem kupić 3 dla żony. CH.. na ch.. nie kupię. Ze złości szczytuję i zaraz wybuchnę.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 23 maja 2014, 17:12 
Prawie fanatyk
Offline
Od: 01.11.2013
Posty: 2163
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Koliber1960 a zastanawiales się nad taką możliwością: w serwisie Nordic Motor Bydgoszcz w ramach sprawdzania drżenia wykonali podmiane kół na nowe, a kiedy stwierdzili że to nie wina Twoich kół a np. Inny powazny powód w wyniku którego musieliby wymienić auto na nowe, założyli na powrot Twoje kola i udają przed Tobą glupa.
Dlatego powinieneś natychmiast sprawdzić auto na kołach kolegi.

Wysłane z mojego Lenovo B8000-H przy użyciu Tapatalka

_________________
Nie odkładaj do jutra tego, co możesz zrobić pojutrze!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 23 maja 2014, 22:24 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.12.2013
Posty: 3036
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Nie,oni zamienili koła a później zostawili mnie na ich felgach z auta demo i na moich oponach zimowych bo już zima się zbliżała. Moje opony letnie poszły do reklamacji-jedną uznano. Pani z serwisu próbowała oprócz felg wcisnąć mi jeszcze opony z poprzedniego rocznika i to już solidnie zjeżdżone ale się nie zgodziłem. Na wiosnę na letnich drgania są mocno wyczuwalne i mam nadal problem.

-- Dodano: Pt, 23 maja 2014, 22:27 --

Zakładam,że aż tak bardzo nieuczciwi nie są.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 maja 2014, 20:38 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.12.2013
Posty: 3036
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Nadal czekam na odpowiedź mail...telefon... cisza

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 1 cze 2014, 21:48 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 10.11.2013
Posty: 9
Rok produkcji: 2005
Generacja: I
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
LPG: Tak
Region: kujawsko-pomorski
Nordic Motors to porażka jakich mało: nie dość, że uszkodzili mi auto podczas przeglądu ,
to jeszcze się tego wyparli w żywe oczy. Byłem u rzeczoznawcy - wycenił szkodę na 2,5K.
Obecnie jestem na etapie wymiany pism, obawiam się że skończy się to w sądzie.
Mam na szczęście świadka - nie byłem sam podczas tej feralnej wizyty.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 2 cze 2014, 20:50 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.12.2013
Posty: 3036
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Jadę do nich (Nordic Motor) 4 czerwca. Chcą po raz kolejny sprawdzać czy drży,jak drży i co drży bo nie potrafią zdiagnozować do końca usterki. Poznań VC jak zaprponował testy na super wyważarkach,dynamiczne, drogowe za które zapłaciłem bo przecież nie oni to zakład wykonujący orzekł,że najprawdopodobniej felga, ale nie do końca. Mój oponiarz do którego jeżdżę od dziesiątków lat mówi,że winne są opony. Poznań odesłał mnie do Bydgoszczy do Nordic Motor bo tam się niest ety wszystko zaczęło. Zobaczymy czy chociaż trochę dobrej woli ze storny ASO będzie. Szefostwo czyli MMPOL odsyła do ASO bo przecież nic złego w działaniu NM z Bydg.nie widzi(trzeba k......być ślepym)

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 cze 2014, 21:57 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.12.2013
Posty: 3036
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
OPisałem o swoich problemach z drżeniami,wibracjami podczas jazdy z prędkościami 120-130 km/godz.najprawdopodobniej z kół(opona lub felga ewentualnie piasta lub niescentrowana tarcza hamulcowa). Byłem na kolejnej wizycie w ASO w Nordic Motor,wcześniej w VC w Poznaniu. Potwierdzili,że drży. Nie wiadomo dlaczego gdyż była kolejna optymalizacja i wyważanie na specjalnych wyważarkach z testem drogowym i nadal drży. Zalecili zostawić auto do diagnostyki i zostawiłem,dostałem z assitance auto zastępcze takie samo z tegoż serwisu. Jadąc do domu stwierdziłem, że też drży o czym powiedziałem dopytującemu się Panu z serwisu. Szef serwisu natomiast poinformował mnie, że sprawdzili i drży też w innych autach, które są na wyposażeniu serwisu(o czym wcześniej nie wiedzieli). Poinformowali mnie,że powiadomili MMPol i dalej producenta. Odebrałem swoje auto mam czekać na informację co dalej. Tak na prawdę to niewiadomo co jest przyczyną. Sprawdźcie u siebie czy też nie macie problemu z drżeniem przy tych prędkościach najlepiej przykładając nogę wczasie jazdy do tunelu środkowego ale też czuć na innych elementach karoserii w czasie jazdy. Byleby to nie był inny problem niż z kołami czyli oponami lub felgami. Sprawdźcie proszę u siebie tylko po dobrej płaskiej drodze.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 cze 2014, 22:20 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.12.2013
Posty: 3036
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
Byłem a ASO Nordic Motor w Bydgoszczy hura!!!! była dobra wola!!!!!!!!. Po kilku jazdach próbnych stwierdzili,że drży,próbowali optymalizować na super wyważarkach ale nic to nie dało,próbowali przekładać inne koła i też drżało. Zaproponawali abym zostawił auto,aby jeszcze coś sprawdzać. Zgodziłem się, dostałem takie samo auto zastępcze z assistance. Jadąc do domu i jeżdżąc do pracy stwierdziłem podobne drżenia o czym powiedziałem doptującemu się Panu z serwisu. Szef serwisu poinformował mnie, że sprawdził inne auta, które są na wyposażeniu serwisu i też niektóre drżą. Oddali mi auto i mam czekać na decyzje bo przesłali dokumentację i opis do MMPol i producenta. Czekam jaka będzie reakcja i decyzje.
Sprawdźcie u siebie czy przy prędkościach ok 125km/godz nie drży karoseria najlepiej dociskając nogę w czasie jazdy do tunelu środkowego,ale też czuć na innych elementach karoserii. Boję się,że mogą to nie być tylko koła tzn.felgi lub opony ale coś z samochodu czyli piasta lub niescentrowana tacza hamulcowa lub coś zawieszenia. Nie wiadomo nic.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 cze 2014, 22:23 
Offline
jutro jadę do Katowic to sprawdzę na A1 ale do tej pory nie zauważyłem i nie "wyczułem" żadnego drżenia....


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: So, 7 cze 2014, 07:23 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 10.04.2014
Posty: 80
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
koliber1960 ja na koniec mojej przygody z Passatem milem też problem z drżącą budą. Sytuacja nie była wogóle zależna od obrotów silnika a jedynie predkości samochodu. Panowie sprawnie zdiagnozowali przeguby wewnętrzne (przy czym żadnych uszkodzeń zewnętrznych czy innych ekementów zawieszenia). Nie mówie, że to jest u Ciebie, ale jak nie wiedzą o co chodzi to może warto pżyjrzeć się temu bo na pierwszy rzut oka wszystko wygląda cacy.

Wysłane z mojego XT890 przy użyciu Tapatalka


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 7 cze 2014, 18:51 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 31.08.2013
Posty: 1654
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zagranica
koliber1960: mam to samo a jesce nic nierobilem, bo nijezdze na autostradze :-)
widze ze moze warto poczekac .

_________________
M6 G145 kombi, MT, 2013


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 342 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.