Teraz jest Pn, 17 gru 2018, 11:14

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 6 gru 2018, 18:13 
Nałogowiec
Od: 24.05.2016
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
4 grudnia 2018, o 21:38 TheBesTia napisał(a):
Mam te nexen winguard sport2 zalozone 19’ w mustangu i niespodziewalem sie ze beda tak dobre. Wg mnie jedne z najlepszych w klasie sredniej , nawet na mokrym trzymaja sie drogi jak cygan zasiłku.

Napociłemn sie tu na forum aby przełamać famę że opona ze średniej ligi nie może byc tak dobra , a jednak :) ( wiele ludzi myśli że to Chinol a to Korea, jak Samsung, Lg i inne firmy, widocznie to też Chinole :P )
Co do samych opon bo letnia nexen su1 robi jeszcze leprze wrażenie jak ta zimowa nexen jak na zimówkę.
Co do zimowek to ciche są , zreszta nexen su1 ta letnia też najcichsza w w testach wychodziła i na mokrym daje rade ( no i ta opona wielosezonowa nexena co wygrala test niemeicki ADAC mimo że to opona z poza niemiec, wiec pewnie ktos dostal w de po premi za ta ze jakas opona z korei wygrala - niestety ta wielosezonowa nie ma rozmoaru pod mazdę - może wprowadzą . )

Co do zimówek mam dokładnie te. ( ja płaciłem 87 euro sztuka - czyli koło 1400 zł komplet )

Nexen Winguard Sport 2 235/45 R19 99V

https://www.rakuten.de/produkt/nexen-wi ... =15RPG1218

Te foto to dane producenta : SU1 vs nowa AU7 .
https://www.nexentire.com/international ... passenger/

Letnia su1 - najlepsza generalnie opona nexena i nowość z końca 2017 nexen AU7 - generalnie au7 bije na głowe starszy model su1 ale, najnowszy model ten AU7 nie jest dostepny juz 1,5 roku w europie, opona z 2017 i nie ma gdzie jej kupić , dlaczego ? domyślam się że w testach mogla by pozamiatać opony premium i ktoś się postarał aby jej nie było na europe.

Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
PostNapisane: Cz, 6 gru 2018, 19:29 
Nałogowiec
Od: 10.01.2016
Rok produkcji: 2016
Region: dolnośląski
A ja ostatnio sprawdziłem (albo to warunki sprawdziły mnie i opony) GoodYeary na lodzie. Wrażenia bardzo pozytywne. Wiadomo, że bardzo ślisko, ale auto stabilniejsze na boki niż na oponach zimowych. :?: Trochę szok.

PostNapisane: Cz, 6 gru 2018, 21:09 
Stały bywalec
Od: 16.02.2015
Rok produkcji: 2015
Region: opolski
6 grudnia 2018, o 07:51 Thomas napisał(a):
TheBesTia, czyli widzę wybrałeś do Konia te same opony co ja :) w tej cenie bez konkurencji.

Tak i felgi tez (tylko srebrne) ,swoja droga dzieki za inspiracje i opinie, mimo wszystko twoj zestaw kwotowo był bezkonkurencyjny a mi pod koniec roku było to bardzo na reke, a raczej na portfel :-P

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1