Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 11:18

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 9 lis 2017, 08:57 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 07.09.2015
Posty: 49
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: śląski
Witam może ktoś się wypowie w tym temacie cały czas auto wywala ten błąd po czym wchodzi w tryb serwisowy.. jutro jestem umówiony w serwisie na potwierdzenie . Ale może ktoś przerabiał temat forscan pokazuje przerwę w obwodzie wskazuje na sondę lambda HEGO strona lewa przed katalizatorem ale z tego co wiem to ta pierwsza przed katem ona ma tylko 2 przewody pytanie czy warto na tyle zaufać temu programowi kupic i wymienić czy lepiej udać się z tym do serwisu. Auto jeździ normalnie żadnych negatywnych odczuc nawet teraz zalatem ON Verwe bo stwierdzilem ze moze paliwo lipne przegobiłem ale co skanuje błąd to po paru km wyskakuje na nowo zastanawiam się jeszcze czy jak bym odpial czujnik czy błąd wyskoczył by od razu czy musiałbym się też przejechać parę km żeby to sprawdzić wtedy miał bym pewność która to ta sonda ktoś może miał cis podobnego?

Kod: P0154 - Wykryty brak działania obwodu O2(rząd cylindrów 2, czujnik

===OBDII DTC P0154-C===
Kod: P0154 - Usterka w obwodzie HO2S21.

Usterka w obwodzie HO2S21.

-- Dodano: 9 listopada 2017, o 08:57 --

Moze komus sie przyda , przy tym błędzie jednak była u mnie to sonda lambda jest tam ona jedna za katalizatorem przed kataluzatorem jest tylko czujnik temp. spalin.. w serwisie błąd wyszedł ten sam opis również ten sam co w forscan.. co prawda pan który przyjmował auto w ASO sporo namieszal i malo brakowalo co zamowil bym sobie wlasnoe dużo droższy czujnik temp. spalin ( może celowo namieszal, zeby naprawic to u nich chłopak przyjmujący auta w ASO też świeżak więc może się pomylil już nie wnikam ) następnym razem jak pojadę do ASO tylko na diagnostykę to poproszę mechanika a nie pana od rejestracji żeby powiedział co jest uszkodzone inaczej nie zapłacę . Tak czy inaczej u kolegów w mazparts oryg. Sonda kupiona założona kontrolka nie razi w oczy☺


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.