Teraz jest Pt, 19 kwi 2024, 05:34

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt, 30 maja 2017, 11:01 
Wstydliwy
Offline
Od: 29.05.2017
Posty: 1
Rok produkcji: 2008
Generacja: I
Silnik: 2.3 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: -
LPG: Tak
Region: dolnośląski
Witam , szukam pomocy mam mazde 6 2.3 benzyna amerykanska wersja 2008 r 166km , jakieś 3 miesiące temu kupiłem auto , auto było sprawdzone na stacji diagnostycznej ( kontrola przedzakupowa) wszystko było ok w dowodzie przegląd robiony tydzień wcześniej , papiery na sprawdzenie stanu oleju itd. W niedziele wyjechałem w góry, auto po około 60km wywaliło mi błąd AT , obroty do 3 tyś ( automatycznie tryb awaryjny 3 biegi) tracenie mocy , udało mi się wrócić do miasta na 3 biegach oddałem do serwisu Mazdy zrobili diagnostykę kilka błędów przełożenia biegów 3,4 (diagnostyka obecnie jest u mechanika u którego stoi autko więc piszę z pamięci) było tez coś z elektrozaworem , niestety ASO wymienia tylko skrzynie na nowe niestety nie stać mnie na coś takiego , oddałem auto do mechanika który jest podobno od 1991r na rynku jako specjalista po około tygodniu dostałem maila ze zdjęciem tarczy sprzęgła rozsypana i wiadomość ze do naprawy jest Over Drive drum i taśma over drive zdecydowałem się na naprawę auta po około 1.5 miesiąca dostałem informacje z warsztatu ze auto ma problem bieg się ślizga i że przedłuzają jakiś tłoczek bo to od tego zalezy , wkoncu skonczyło się na wymianie całej skrzyni bład był dalej Szefowa chciała 1600zł za naprawę , odmówiłem po czym powiedziałem ze mój adwokat się z nią skontaktuje po 3 dniach dostałem informacje ze auto dalej ma problem nic nie mogą zrobić ale wymienili mi skrzynie na inna bład dalej jest wymienili elektrozawór i tyle po 3miesiacach oczekiwania na auto. Zdecydowałem sie oddać auto do nastepnego mechanika od skrzyń dostałem na drugi dzień wycene 8500~~brutto tj,(converter 700/komp uszczek 450/komplet tarcz400/komp przekladek 370/ kosz reverse 369/kosz direct 410/obudowa tył dekiel 492/regeneracja obudowy 300/tasma hamulca50/tlok tasmy50/sterownik hydrauliczny2000/filtr60/olej300/robocizna1500/inne-chlodnica+plyn 700) liczby obok to pln i teraz tak dodam ze chłodnica nie wiem dlaczego jest uszkodzona co mi radzicie , nowa skrzynia? jeżeli tak to bardzo ciężko coś wyszukać dodam ze niewiem jaka dokladnie ma skrzynie bo po vin wychodzi Silnik 2.3L L4 DOHC 16V
Skrzynia biegów 5M OD | 5A OD
Ewentualnie jakaś inna skrzynia na podmiankę
Czekam na pomoc . Pozdrawiam


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.