Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 15:09

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So, 29 kwi 2017, 16:53 
Wstydliwy
Offline
Od: 26.04.2017
Posty: 2
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Comfort
Region: mazowiecki
Witam. Mam problem z moją Madzią. To jest 2009r. 2,0 diesel 190000km :/ Kupiłem ją z uszkodzoną chłodnicą i dpf więc byłem zmuszony przyholować owy samochód do domu. Przepalałem ją w trakcie holowania krótkotrwale tak aby pedał hamulca zmięk. Holowałem ją 40 km także przepaliłem ją ze 4 razy może. Postawiłem pod domem i potem gdy chciałem ją odpalić za godzinę aby wjechać szybko do garażu na wymianę chłodnicy już nie odpaliła. U gościa nalałem wody do chłodnicy i za nim uciekła paliłem kilka razy i paliła pięknie bez zastanowienia Rozrusznik kręci natomiast silnik nawet nie zaskakuje. Dodam że gdy psiuknę plakiem zapali gdy przerwę psiukanie natychmiast gaśnie. Byłem u mechanika który podpiął się kompem i wyskoczył błąd na obwodzie paliwowym wtryskiwaczy (Był tam jakiś kod tego błędu ale już mi to uleciało). Dodam że samochód u poprzedniego właściciela stał ok.dwa miesiące bo był po małej kolizji w prawy przód. Może ktoś miał podobny problem. Od czego tu zacząć? Wiązkę przepatrzyłem wydaję się nie ruszona, nie izolowana itd. Odkręciłem też przewód na listwie i zakręciłem rozrusznikiem i niby paliwo leci ale wydaję mi się że słabo. Tam ciśnienie powinno być chyba mi, 200 bar. Jak sprawdzić czy wtryskiwacze otwierają się?

-- Dodano: So, 29 kwi 2017, 16:53 --

Pomoże ktoś ??? Zaprowadziłem pare dni temu do ją do warsztatu. Po sprawdzeniu bezpieczników mechanik odkręcił przewód na listwie i powiedział od razu że nie ma tam praktycznie ciśnienia. Postawił diagnozę że albo pompa albo zaworek na niej. Kupiłem drugą pompę z zaworkiem i po wymianie dokładnie to samo... Jest tam jeszcze jakaś pośrednia pompa paliwa czy pompa wtryskowa zaciąga z baku paliwo i podaje na listwę? Jak wam się wydaję może to być zatkany filtr paliwowy? Juz sam nie wiem... Zaraz wezmę zieloną farbę pomaluję ją i do Narwi wepchnę.


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.