Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 13:14

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 16 sty 2017, 11:15 
Avatar użytkownika
Nowicjusz
Offline
Od: 07.09.2015
Posty: 49
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: śląski
witam , może ktoś już wcześniej przerabiał ten temat , próbowalem coś szukać w tym temacie ale niestety nie udało mi się nic znaleźć. Otóż od kilku dni mam jakieś dziwne przedmuchy pod maską podczas przyspieszania czy dodawania gazu najbardziej słyszalne na 4,5,6 biegu powyżej 2,5tys. obrotów ewidętnie szum słychac jakby zaraz za scianą grodziową w podszybiu ( ale może to tylko złudzenie) jakby któryś z węży dolotowych lub być może jakiś zawór miał dziurę albo po prostu był nieszczelny, może to jakaś uszczelka . Moc silnika jak zaczyna szumieć może troche słabsza ale nie jakos bardzo odczuwalna dodam jeszcze że forscan pokazuje błąd p0104 Wczoraj szukałem próbowałem coś namierzyć wymacać ale nic nie znalazłem na postoju niestety nie jest to słyszalne tylko podczs jazdy ,dzisiaj mam zamiar jak znajdę czas jeszcze zerknąć na itercooler od spodu może ta nieszczelność jest gdzieś tam, ale może jest gdzieś jakieś słabe ogniwo na które trzeba szczególnie zwrócić uwagę proszę o jakieś sugestie..

-- Dodano: Pn, 16 sty 2017, 11:10 --

Gdyby ktos miał podobny problem to u mnie jednak był to rozszczelniony intercooler . Próbowałem też założyć intercooler od silnika 2.2 z 2012r aluminiowo plastikowy korpus z czujnikiem na krućcach nie na obudowie IC akurat miałem okazję kupic używke w bardzo dobrym stanie za 200- 250 zł po 50tys przebiegu godny polecenia gdyby ktoś potrzebował to mogę dać namiar, niestety okazało się że ciężko było go włożyć pewnie po kilku jakiś przerobkach węży i mocowań to by się udalo , ale nie chciałem za bardzo kombinować , więc kupilem i zalozylem intercooler do 2.0 ☺


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.