Teraz jest Wt, 18 gru 2018, 16:09

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt, 22 lis 2016, 21:56 
Świeżak
Od: 02.05.2015
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: świętokrzyski
Witam, panowie zapytam się bo bardzo gryzie mnie jedna sprawa, ma madzie gh hatchback wersja eu i mam do wymiany fotel kierowcy, z racji tego ze jest parę fajnych angielskich foteli na allegro to czy fotel pasażera ang będzie pasować do fotela kierowcy eu?

PostNapisane: Wt, 16 sty 2018, 19:54 
Wstydliwy
Od: 16.01.2018
Rok produkcji: 2009
Wersja: Active
Region: śląski
Wt, 27 sty 2015, 19:54 marcinsgdz napisał(a):
Panowie, czy w każdej wersji jest wiązka elektryczna, która umożliwia podłaczenie przycisków od podgrzewania foteli? Dziś rozebrałem panel środkowy i nic wolnego nie znalazłem oprócz wolnej końcówki przy dźwigni zmiany biegów( duża biała).
Bardzo mi na tym zależy!!!!

PS
Nie mam podgrzewania foteli ale pod fotelem mam dwie kostki.

Witajcie, "odgrzewam kotleta" z grzanymi fotelami. U mnie dokładnie tak samo. Pod fotelem 2 kostki, żółta i biała, a za popielniczką niestety brak 2 białych kostek. Chętnie na zimę zrobiłbym tuning wnętrza, ale nie mam pojęcia ile jest roboty z kablami. Fotele bym miał, przełączniki L+P razem z konsolą również, ale trzeba jeszcze zrobić instalację. Jakieś sugestie ktoś, coś ?

PostNapisane: Wt, 29 maja 2018, 17:23 
Wstydliwy
Od: 26.05.2018
Rok produkcji: 2010
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Wersja: -
Region: zagranica
Wszystko da radę zrobić. Jeśli pod fotelem niema przewodów to będą gdzieś indziej ( tunel,progi, podłoga)

Zmieniałem fotele w starszej generacji Mazdy.
Wkładałem cały komplet od Mazdy 6 MPS i dużo rzeczy nie pasowało, nawet szyny musiałem trochę przerobić ale wszystko dało radę zrobić ;)

PostNapisane: Śr, 8 sie 2018, 23:35 
Wstydliwy
Od: 08.08.2018
Rok produkcji: 2008
Wersja: -
Region: mazowiecki
Witam
Posiadam Mazdę GH 2.0 D KOMBI EU
Standardowo u siebie miałem siedzenia welurowe, kupiłem komplet skór elektrycznie regulowanych z pamięcią z wersji angielskiej, podłączyłem fotel kierowcy( angielski pasażera) elektryka działa bajka, natomiast fotel pasażera( angielski kierowcy z pamięcią) po podłączeniu dwóch kości w ogóle nie działa tzn. elektryka regulacja tak jakby prąd nie dochodził. Natomiast zrobiłem próbę i zamieniłem ten niedziałający na miejsce kierowcy i normalnie działa regulacja elektryczna w tym siedzeniu więc elektrycznie oba sprawne, w czym problem? Czy to wina wiązki? Czy bezpiecznik? znalazłem jeden bezpiecznik pod maską 40A opisany Seats ale jest dobry. W starszej wersji M6 z tego co wyczytałem były dwa do elektrycznych foteli, jeden do kierowcy drugi do pasażera a w GH jak to jest ?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1