Mazda 6 Forum
https://mazda6forum.pl/

Wymiana przedniej szyby. Na co zwrócić uwagę?
https://mazda6forum.pl/viewtopic.php?f=37&t=8089
Strona 1 z 1

Autor:  MaxP [ Wt, 26 wrz 2017, 11:30 ]
Tytuł:  Wymiana przedniej szyby. Na co zwrócić uwagę?

W drodze do pracy mała niespodzianka. Jadąc na autostradzie ok 70 metrów za innym samochodem przy prędkości ok 60 mil/h dostałem czymś w szybę. Głośny huk i w efekcie odbity krążek na wierzchniej warstwie szyby zespolonej wielkości dna butelki np piwa.

Obrazek

Wymiana szyby jutro przez firmę Autoglass (UK) i teraz pytanie, na co zwrócić szczególnie uwagę w trakcie, przed czy tez po wymianie?
Jakie są wasze doświadczenia z firma Autoglass?

Update:
Żałuję ze zrobiłem w sumie tylko jedno zdjęcie. Cała operacja zajęła ok 50 minut a została wykonana na ulicy z uwagi na fakt, iż na serwisowym Vanie zamontowana była roleta z zadaszeniem na wypadek deszczu i Van nie zmieścił się w bramie wjazdowej do parkingu.

Obrazek

Autor:  Tomas1111 [ N, 21 sty 2018, 22:29 ]
Tytuł:  Re: Wymiana przedniej szyby. Na co zwrócić uwagę?

witam

- kolego napisz jaki jest koszt wymiany przedniej szyby?

Pozdr.

Autor:  MaxP [ Cz, 25 sty 2018, 04:25 ]
Tytuł:  Re: Wymiana przedniej szyby. Na co zwrócić uwagę?

W moim przypadku było to 75 funi, reszta została pokryta przez ubezpieczenie i tak naprawadę nie mam pojęcia jaki był koszt całkowity. Dodam tylko, że z uwagi na fakt, iż na szybie zamontowany jest na stałe czujnik opadu deszczu, po wymianie szyby należało przeprowadzić kalibrację tego czujnika (automatycznych wycieraczek). Prosta, standardowa procedura z kabelkiem.

Autor:  magicqueen [ Wt, 10 kwi 2018, 00:27 ]
Tytuł:  Re: Wymiana przedniej szyby. Na co zwrócić uwagę?

Hej,

ile taka kalibracja zajmuje czasu?

Autor:  MaxP [ Wt, 10 kwi 2018, 02:11 ]
Tytuł:  Re: Wymiana przedniej szyby. Na co zwrócić uwagę?

5 minut brutto

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/