Teraz jest Wt, 16 kwi 2024, 10:59

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 8 kwi 2021, 20:57 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 07.02.2019
Posty: 170
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: Exclusive
Region: zagranica
Do sinosmarta dedykowany i tylko te radio pozwala na uzyskanie efektu 3D z tej kamery. W każdym razie efekt jest świetny i opłaca się tą kamerę zakupić posiadając te radio. Ważne, aby kupić tą wersję z conajmniej 4GB, na słabszej niestety nie działa, bo apka jest niekompatybilna.

-- Dodano: 7 kwietnia 2021, o 14:41 --

Ostatnio robiłem modyfikację mocowania kamery i wbudowałem uchwyt w listwę, dzięki czemu mogę dowolnie wymieniać kamerę bez większego problemu. Było trochę zabawy, ale efekt koncowy jest bardzo dobry. Kamera usadowiona jest dość głęboko, dzięki czemu nie pada na obiektyw ani nie ściekają po nim żadne krople. Użyłem uchwytu na kamerę do innego auta - kupione na necie za grosze i przyciełem do minimalnych rozmiarów oraz wkleiłem w listwę bagażnika. Przycisk przesunołem o 1cm w bok, aby wszystko się zmieściło. Ze względu na bardzo mocne światła led do tablicy zamocowałem "ścianki" oddzielające lampki od kamery - nie przeswietla obrazu, a w nocy bardzo poprawia jego jakość, bo sama lampka wstecznego niestety "mało daje" radę.
Później dodam zdjęcia, bo muszę je najpierw zmniejszyć, a z telefonu za dużo zabawy.

-- Dodano: 8 kwietnia 2021, o 21:57 --

Przesyłam obiecane zdjęcia:
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Efekt końcowy jest zadowalający, kamera wygląda jak "fabryczna".
Dojdzie jeszcze malowanie wszystkich czarnych elementów na kolor lakieru w aucie, ale to jak się trochę pogoda poprawi. Wtedy wrzucę zdjęcie, jak to finalnie wygląda.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Jeśli dbasz o Auto, Ono będzie dbać o Ciebie. Pamiętaj, że za każdym razem gdy do Niego wsiadasz, powierzasz Mu Swoje ŻYCIE.


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.