Teraz jest So, 27 kwi 2024, 21:42

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 31 gru 2023, 10:58 
Świeżak
Offline
Od: 23.11.2023
Posty: 18
Rok produkcji: 2012
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: lubelski
13 lutego 2017, o 16:12 flywin napisał(a):
chętnie mogę sprawdzić lecz muszę miec jakaś M6 GH po FL

Cześć,trochę odkopany temat ale ja mam fl.

-- Dodano: 27 grudnia 2023, o 15:25 --

9 grudnia 2018, o 10:11 darek6000 napisał(a):
Panowie światła skandynawskie da się wyłączyć podłączając pod komputer w ASO .Bez ingerencji w elektrykę .Koszt 300zł wraz z podłączeniem pod komputer. Muszą dograć jakąś aplikację wszystko trwa 40 minut.Off - bixenony nie świecą.Auto - świecą i w środku podświetlenia też śwecą,wszystko to steruje czujnik zmierzchu.Pozycyjne świecą normalnie i bixenony świecą normalnie jak ustawi się na manetce.Oczywiście nie wszystkie ASO o robią .Ja jestem ze Śląska i stacja ASO Mazdy w Katowicach przy wylotówce na Żory to wykonuje .Po 15 minutach odpowiedź pozytywna i jeszcze tego samego dnia zrobione.W Sosnowcu pan mi wciskał kit że się nie da bo jst to niewykonalne w tym modelu po lifcie. [edit by dejwid: nie poruszamy wątków politycznych na forum.] W Krakowie to samo.Teraz zakładam dzienne w kierunkowskazy.Dam znać jak wszystko zrobię.Pozdo

Tylko szkoda że nie każde ASO to zrobi,dzwoniłem do lublina i też nie chcą tego bo powiedział że nie można.

-- Dodano: 31 grudnia 2023, o 10:58 --

Nikt z forum nie ma konta na forscan aby tam zapytać jak to zrobić, podobny temat https://www.forscan.org/forum/viewtopic.php?t=19539


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.