Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 19:16

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 30 paź 2015, 22:30 
Wstydliwy
Offline
Od: 04.11.2013
Posty: 2
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: TS2
Region: zagranica
Witam
Mam problem z Bluetooth. Nagle przestał działać. Zniknęła ikonka telefonu z wyświetlacza. Sparowałem telefon jeszcze raz ale nie łączy się z zestawem. Przy parowaniu zaczynam od podania hasła w telefonie czyli jakieś połączenie jednak jest ale po ukończeniu konfiguracji nadal nie może się połączyć. Jakieś pomysły? I jeszcze pytanko bo mam ten samochód ponad 3 lata i nie wiem co to za niebieska dioda przy podświetleniu w podsufitce? M6 GH 2.0 benzyna 2008


Ostatnio edytowano Wt, 28 maja 2019, 08:11 przez maciekelga, łącznie edytowano 1 raz
Poprawiłem temat.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 30 paź 2015, 23:10 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.01.2015
Posty: 5
Rok produkcji: 2007
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: lubelski
Niebieska diodka to taki bajer :) oświetlenie drążka zmiany biegów czy coś...
spróbuj połączyć się innym telefonem, też nie mogłem się połączyć co się okazało
to była wina romu, pomogła zmiana systemu


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 30 paź 2015, 23:11 
Offline
Dioda jest po to żebyś w nocy widział gdzie jest dźwignia zmiany biegów, a tak na poważnie to chyba tylko dla ozdoby.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: So, 31 paź 2015, 07:52 
Wstydliwy
Offline
Od: 04.11.2013
Posty: 2
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: TS2
Region: zagranica
Dobre, miałem kiedyś vectrę 2003 i tam była lampka bursztynowa i faktycznie dawała światło na lewarek <spoko>

-- Dodano: So, 31 paź 2015, 07:52 --

Z drugim telefonem ta sama historia. Spróbuję jeszcze odłączyć akumulator, może pomoże. Elektronika w tym samochodzie to nie za mocna rzecz <slabo> . Od pół roku jeżdżę z awarią wspomagania - uszkodzony sensor. Po raz kolejny. Wychodzi na to że trzeba wymieniać co 100 tyś. :mad: Koszt to ok 1/5 obecnej wartości samochodu. W klapie wysiadł mikrowłącznik. Na szczęście udało się pokombinować i zmieściłem się w 15 zł. Poza tym skrzypi jak wóz drabiniasty. Wymieniłem wszystkie silent blocki i dalej skrzypi. No ale nakręciłem 230 tyś.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 3 lis 2015, 11:49 
Wstydliwy
Offline
Od: 20.10.2013
Posty: 12
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
Co do telefonu to miałem to samo. Polecam usunąć wszystkie telefony z mazdy i dodać ponownie od nowa. Działa bez problemu :)

Wysłane z mojego SGP311 przy użyciu Tapatalka

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 14 kwi 2016, 15:27 
Nowicjusz
Offline
Od: 13.01.2015
Posty: 46
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Witam
Bluetooth przestał łączyć z telefonami. Wykasowanie połączenia, odłączenie akumulatora nic nie dało. Nie można nawiązać nowego połączenia, telefony nie wykrywają żadnego urządzenia. Niestety we Wrocławiu nie znalazłem nikogo oprócz ASO kto by się tym zajął.
Moje pytanie czy coś oprócz wymiany modemu może być innego? Ile za to ASO sobie liczy (jeżeli ktoś miał już taką okazję)?
Miałem już 2x przeszłość z gryzoniami (2xprzewód od turbiny) i zastanawiam się czy może czegoś nie przegryzły znowu...
Pozdrawiam

[edit]
Już wiem, że to popsuty moduł. W ASO zawołali sobie na niego 2400zł netto (dobrze, że siedziałem). Na alledrogo mżzna kupić używane, ale mają różne nr (inne niż mój). Czy moduł musi mieć ten sam nr?


Ostatnio edytowano Cz, 14 kwi 2016, 15:27 przez glowasiek, łącznie edytowano 1 raz
Połączono z istniejącym tematem.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 16 kwi 2016, 00:41 
Avatar użytkownika
Partner forum
Offline
Od: 22.12.2014
Posty: 658
Rok produkcji: 2006
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: dolnośląski
sniper108 napisał(a):
W ASO zawołali sobie na niego 2400zł netto


Jak za darmo :wink: Dla porównania cena wzmacniacza do systemu bose to 6400zł

Co do modułu BT i numerów to niestety nie mam tej wiedzy. Jeśli nie są drogie to może warto spróbować, a jeśli drogie to warto zaglądnąć do środka modułu.

_________________
Naprawa WZMACNIACZY BOSE, ZMIENIAREK, WYŚWIETLACZY (także wysyłkowo) m3,m6,rx8,cx7,cx9
Wyprowadzanie wyjść RCA
Płyta startowa nawigacji GH, Soft nawigacji gg/gy
Żarówki klimatronika
503304123


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 18 kwi 2016, 08:04 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Spróbuj odłączyć na dłuższą chwilę moduł BT. Powinien być w okolicy za schowkiem pod deska, często odłączenie pomaga, może się zresetuje ;)

...only by Tapatalk...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 30 kwi 2016, 07:20 
Świeżak
Offline
Od: 16.08.2015
Posty: 31
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
Również mam problemy z BT. Nie mogę sparować telefonu, bo wiesza się (samoczynnie kończy konfigurację) w trakcie błądzenia po menu. Już raz mi się zawiesił i sam potem po 2 miesiącach odwiesił. Moim zdaniem, to nie żadna awaria modułu tylko problem programowy. Niestety znowu mam to samo i teraz czekam aż łaskawie sytuacja się powtórzy. Byłem w serwisie Mazdy, ale z miejsca chcą podłączać pod "komputer". Jak słyszę "komputer" to mi się nóż w kieszeni otwiera. Na start 250 pln. Poszedłem sobie z tego miejsca.
Odłączanie modułu nie pomaga. Pojawia się potem tylko błąd serwisowy braku komunikacji z BT.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 30 kwi 2016, 07:31 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 17.09.2015
Posty: 565
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: mazowiecki
SHYMON nie płać im dopóki nie wyeliminują usterki

_________________
<pucu> do odważnych świat należy <czas>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 30 kwi 2016, 20:17 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Szymon, jaki masz telefon?
Pojawia się komunikat o błędzie systemowym ale na telefonie?

...only by Tapatalk...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 4 maja 2016, 23:09 
Świeżak
Offline
Od: 16.08.2015
Posty: 31
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
To problem z BT w samochodzie. On w kazdym miejscu menu potrafi sie powiesic i natychmiast zakonczyc konfiguracje. Do interakcji z telefonem nie moge dotrzec. Tak dzieje sie przy konfiguracji glosowej. Proba usuniecia dodanego wczesniej telefonu konczy sie komunikatem "error". Probujac grzebac za pomoca radia nie jest lepiej.
Mialem kontakt do faceta z serwisu.. twierdzi, ze mam najswiezsze oprogramowanie i ze te BT to kaszana. Problem jest ewidetnie w sofcie modulu. Tylko co mi po tym. Moge kolowac inny z allegro, ale skoro to normalne to nie ma sensu wymiana. Ten BT to jakas porazka.
Jest wiele informacji o problemach tego typu w swiecie.. kazdy watek jednak urywa sie na zgloszeniu problemu. Nikt go nie rozwiazal czy zapomnial sie pochwalic rozwiazaniem?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 5 maja 2016, 08:11 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Jeśli posiadasz w swoim słuchofonie jakiekolwiek programy typu Start Connect w Sony lub inne, które zapisują czy zezwalaja itp to musisz w tych programach usunąć połączenie BT z Mazda.
Wiedz że aktualizacje smartfon dostaje a Mazda nie, powiem że też miałem takie problemy. Dokładnie jak opisujesz, lektor się zawieszal i wogole niemożliwosc współpracy z BT w Mazdzie, więc wiem o czym piszesz.
Przyjdzie jakaś aktualizacja na telefon i BT w Mazdzie nie współpracuje, i sorry, to telefon nie współpracuje z Mazda...
Natomiast, możesz zmienić Mazde nawet na fijata lub szkode i będzie działać pięknie ;)

...only by Tapatalk...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 5 maja 2016, 09:26 
Świeżak
Offline
Od: 16.08.2015
Posty: 31
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
Millerek... zrozum, ze to nie problem telefonu. Menu BT w samochodzie sie wiesza. Przeciez nawet nie majac przy sobie telefonu moge sie poruszac po menu.. np. zmieniac jezyk, uczyc go mojej wymowy i rozne inne. Mi wlasnie to menu Mazdy sie wiesza. Nic do tego nie ma telefon.
Zeby Ciebie uspokoic. Telefon mam jeden i ten sam juz od dlyzszego czasu. Nie byl aktualizowany, bo wszystko robie sam recznie. Nie mam nigdy wlaczonych automatycznych aktualizacji.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 5 maja 2016, 09:37 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Dokładnie tak jak piszesz.
Miałem to samo.

Co zrobiłem, odłączyłem moduł BT, pojeździlem trochę, wyrzuciłem wszystkie BT Mazdy z telefonu (Xperia Z1), podłączyłem BT, włączyłem stacyjke i dopiero zaczęła gadać normalnie, bez czkawki, bez urywania głosu, reagowała na klawisz i na komendy.

Sparowałem telefon ponownie i już.

Na innych telefonach masz pewnie tak samo, ja też tak miałem. Dopiero jak usunąłem wszystkie powiązania BT Mazdy z programami w telefonie, mazda zaczęła gadać.

...only by Tapatalk...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 5 maja 2016, 17:29 
Świeżak
Offline
Od: 16.08.2015
Posty: 31
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
Millerek chyba nadal sie nie rozumiemy. Sluchaj :).. telefony zostawiamy sobie w domu. Nie ma telefonow. Nie istnieja na swiecie :). Wchodze sobie do samochodu, przekrecam kluczyk, naciskam klawisz na kierownicy i mowie setup. Wybieram opcje parowania. BT mazdy wchodzi tam i za chwile samo sie wylacza. Znowu probuje.. teraz wychodzi w innym miejscu. Nic do rzeczy nie ma telefon, bo go przy sobie nie mam.
Opcje wyjecia BT z auta przerabialem za pierwszym razem. Nic nie pomoglo.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 5 maja 2016, 22:09 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
A mnie pomogło, w zeszłym roku, do dzisiaj mam spokój, więc Shymon :) musisz wsadzić stację multimedialną z wewnętrzną BT.

...only by Tapatalk...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 5 maja 2016, 23:15 
Avatar użytkownika
Partner forum
Offline
Od: 22.12.2014
Posty: 658
Rok produkcji: 2006
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: dolnośląski
A mi się tak wydaje że to wypadanie BT może być związane z przerwami w komunikacji radia z tym modułem. W momencie kiedy go nie widzi to traktuje jak by go nie było i wychodzi z menu BT.

_________________
Naprawa WZMACNIACZY BOSE, ZMIENIAREK, WYŚWIETLACZY (także wysyłkowo) m3,m6,rx8,cx7,cx9
Wyprowadzanie wyjść RCA
Płyta startowa nawigacji GH, Soft nawigacji gg/gy
Żarówki klimatronika
503304123


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 maja 2016, 03:54 
Świeżak
Offline
Od: 16.08.2015
Posty: 31
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
Airbob.. trudno powiedziec czy masz racje, czy tez jej nie masz. Calkowite wyjecie moduli BT z samochodu powoduje pojawienie sie bledu komunikacji mozliwego do odczytania za pomoca radia i jego kodow serwisowych. Wczesniej, gdy wyjalem BT taki komunikat sie pojawil. Bez odlaczenia wtyczki.. niczego takiego nie obsereuje.. co jednak nie jest wyznacznikiem, ze takowej komunikacji nie traci. Czasami zastanawiam sie czy to nie wina radioodbiornika, ktory widac bezposrednio wspolpracuje z BT i jest jego jednostka nadrzedna.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 6 maja 2016, 20:17 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Ten komunikat pojawia się Tobie na wyświetlaczu radia?

...only by Tapatalk...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 18 maja 2016, 21:00 
Świeżak
Offline
Od: 16.08.2015
Posty: 31
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
Tak... radio ma opcje odczytu bedow (radioodbiornika i BT) i roznych takich informacji. Wyswietla sie za pomoca kodu po przycisnieciu odpowiedniej kombinacji klawiszy. Tak naprawde nie do konca jestem przekonany, czy tego rodzaju problemy z BT sa spowodowane radiem (Panasonic) czy modulem BT (amarykanska firma - nazwy nie pamietam). Zawsze to dwaj rozni producenci. Radio pelni w moim przypadku role urzadzenia nadrzednego wiec ono moze tak sterowac iz konczy konfiguracje.
Millerek jezeli kiedys wyjales modul BT to jezdzisz caly czas z tym bledem. Jego daje sie zarowno odczytac jak i skasowac z radia. Jest tez opcja, ze go nie masz, bo jezdzisz chyba przedliftem. Instrukcja z kodami bledow, ktora mialem nie obejmowala tego numeru. To byl pierwszy po wszystkich opisanych. Mozliwe, ze instrukcja jest z przedlifta a ja mam polifta... opis znalazlem w necie wpisujac numer, ktory mi wyskoczyl na wyswietlaczu.

-- Śr, 18 maja 2016, 21:59 --

Wydaje sie, ze problem zostal pokonany. Millerek mial duzo racji. Opisze dla potomnych krok po kroku jak udalo mi sie sparowac telefon.
1. Stacyjka na Off.
2. Wyjmujemy zlacze z modulu BT.
3. Stacyjka na On.
4. Przegladamy opcje ustawien w radioodbiorniku (powinno zniknac menu dotyczace BT).
5. Stacyjka na Off.
6. Podpinamy zlacze do BT.
7. Stacyjka na On.
8. Parujemy.

Wczesniej nie wlaczalem radia podczas, gdy mialem odlaczone BT. Nic nie dawalo mi samo odpiecie modulu. Mysle, ze to jest kluczowe, bo pozwala na ponowna inicjalizacje modulu a tym samym poprawne dzialanie.
Teraz czekam do kolejnej przypadlosci, aby sprawdzic powyzsza teorie.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 20 maja 2016, 00:25 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 05.12.2013
Posty: 6793
Rok produkcji: 2017
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Dziękuję i służę pomocą ;)

W punktach opisałeś dokładnie to co ja robiłem, faktycznie bez odłączonego BT, w radiu znika całkowicie obsługa BT, klawisz na kierownicy umiera.
Ważne że pomaga, mnie pomogło i jak dotąd mam spokój ;)

...only by Tapatalk...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 15 cze 2016, 22:26 
Wstydliwy
Offline
Od: 02.11.2014
Posty: 12
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive Plus
Region: zagranica
Ja mam zwykłe radio i w nim nie ma żadnych opcji Bluetooth ale spróbowałem odłączyć sam moduł jednak bez żadnego efektu,nawet się nie zresetował


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 16 cze 2016, 05:52 
Świeżak
Offline
Od: 16.08.2015
Posty: 31
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
Co znaczy zwykle? Te fabryczne czy jakies swoje?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 17 cze 2016, 05:38 
Wstydliwy
Offline
Od: 02.11.2014
Posty: 12
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive Plus
Region: zagranica
Tak, fabryczne. Do całkiem niedawna wszystko śmigało ładnie aż jakieś 2 tyg.temu ktoś do mnie zadzwonił i jedyne co usłyszałem to przerywane dźwięki ale rozmówca z drugiej strony słyszał mnie bardzo dobrze. Zastanawiam się nad kupnem nowej stacji multimedialnej, może to coś pomoże


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 17 cze 2016, 06:36 
Świeżak
Offline
Od: 16.08.2015
Posty: 31
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
Czy wczesniej miales mozliwosc dodawania i usuwania telefonow za pomoca menu w radiu? U mnie w po lifcie cos takiego jest. Jezeli bylo a teraz nie ma to sugeruje, ze radio nie ma zupelnie kontaktu z modulem BT. Albo kabelki, albo modul uwalony jakos specyficznie0 na amen.

Zrob co ponizej i napisz co zobaczyles na wyswietlaczu radia.
- kliczyk na ACC lub ON
- wcisnij razem na nie mniej niz 3 sekundy razem klawisze radia POWER/WOLUME+1+6

Powinny pojawic sie Tobie kody bledow jezeli sa. Gdyby bylo ich wiecej niz 1 to przewija sie je klawiszami track/seek na radiu.

Wyjscie z tego jak zrobisz kluczyk na off.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 17 cze 2016, 08:45 
Wstydliwy
Offline
Od: 02.11.2014
Posty: 12
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive Plus
Region: zagranica
Nie wiem czy to działa z radiem bez wyświetlacza ale spróbuje może coś pomoże


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 17 cze 2016, 08:51 
Wstydliwy
Offline
Od: 02.11.2014
Posty: 12
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive Plus
Region: zagranica
W serwisie powiedzieli że to wina nowego update-u na iPhone Ogólnie tlf łączy się z samochodem i mogę wykonywać połączenia tylko że nie słyszę rozmówcy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 17 cze 2016, 13:02 
Świeżak
Offline
Od: 16.08.2015
Posty: 31
Rok produkcji: 2018
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyDream
Region: wielkopolski
Jak nie masz wyswietlacza? A gdzie widzisz chocby czestotkiwosc, na ktora ustawiles radio? Nie mow, ze masz paseczek i korbe jak za PRLu... :-)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 17 cze 2016, 13:06 
Wstydliwy
Offline
Od: 02.11.2014
Posty: 12
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive Plus
Region: zagranica
No ten paseczek który jest w mazdach sprzed 2010 to raczej wyświetlaczem bym go nie nazwał to powinno mieć jakaś inną nazwę a tak na poważnie to sprawdzę ten sposób po pracy ale z tego co pamietam to nigdy tam nie było żadnych opcji do Bluetooth-a


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.