Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 21:12

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 31 lip 2015, 21:15 
Wstydliwy
Offline
Od: 17.09.2013
Posty: 2
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: -
LPG: Tak
Witam.

Radio oryginalne rok 2008. Bez bose.

Mam mały problem. Mam zamontowany zestaw głośno mówiący Nokia Ck -300. Zestaw był zamontowany przez poprzedniego właściciela. Pięknie wszystko słychać telefony bez problemu łączą się z zestawem w radiu następuje wyciszenie podczas rozmowy.

Chciałbym z tego zestawu wycisnąć muzykę z telefonu przez BT.
Z tego co się domyślam. Najprawdopodobniej nie ma kabla, który łączy zestaw głośnomówiący do stereo muzyki z radiem.
Telefon łączy się podczas rozmowy i wszystko pięknie działa.
Jak nacisnę srebrny przycisk na panelu od zestawu głośno mówiącego telefon przechodzi w odtwarzanie muzyki, natomiast nic nie słychać w głośnikach.

Czy da się podpiąć taki kabel? W zestawie głośnomówiącym wiem gdzie się podpiąć.

Nie wiem gdzie podpiąć się w radiu.

Jeśli tak to gdzie się wpiąć w radiu samochodowym?

Czy zostawić to jakiejś firmie, która się na tym zna?

Zapraszam do tematu
Pozdrawiam


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 31 lip 2015, 22:23 
Weteran
Offline
Od: 22.10.2012
Posty: 6352
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Nie wiem jak masz ten zestaw podłączony z radiem, ale jak patrzę na specyfikację zestawu to przychodzi mi do głowy, żeby go podłączyć do instalacji kablem z końcówką jack 3.5mm - wpiąć ją w wejście AUX w podłokietniku. Tyle, że żeby słuchać muzyki będziesz musiał przełączać radio na AUX.

Niezależnie od tego jak masz ten zestaw zamontowany, wszystkie opcje mówią o wpięciu zestawu w AUX (od strony 27):

http://download-fds.webapps.microsoft.c ... _IG_pl.pdf

Masz wpięte coś w gniazdo AUX? A może masz wszystko zamontowane jak potrzeba i po prostu wystarczy, że przełączysz radio na AUX po włączeniu odtwarzania muzyki? Samo się niestety nie przełącza :(


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 1 sie 2015, 08:56 
Wstydliwy
Offline
Od: 17.09.2013
Posty: 2
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: -
LPG: Tak
Wydaje mi się że nie jest podpięte z aux. AUX daje się przełączyć tylko wtedy jak jest coś wpięte w gniazdo jack w podłokietniku. To rozwiązanie nie za bardzo mnie satysfakcjonuje. Dużo jeżdżę na nawigacji chciałbym to tak ustawić, że słucham sobie np. muzyki z cd lub radia i w momencie komunikatu z navi wycisza muzykę i mówi komunikat. W tym momencie słychać komunikaty z navi wyłącznie przy trwającej rozmowie telefonicznej przez BT.
Jeśli by działała muzyka z telefonu przez BT domyślam się, że komunikaty z navi by też działały. Może jest jakaś możliwość wpiąć się gdzieś w radio żeby to zaczęło hulać?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 1 sie 2015, 11:04 
Weteran
Offline
Od: 22.10.2012
Posty: 6352
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Obawiam sie, ze tak po prostu to bedzie ciezko osiagnac satysfakcjonujacy efekt bez wymiany jednostki (co z kolei rodzi tone kolejnych problemow)... :/

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.