Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 16:38

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4219 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 141  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość

współzałożyciel forum
PostNapisane: Cz, 7 lut 2013, 16:37 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2506
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: zagranica
Zobacz tylko koncept i będziesz wiedział dlaczego czujemy się troszkę zawiedzeni.

Obrazek

_________________
Optimal Сasual Dating


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 7 lut 2013, 17:01 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 24.10.2012
Posty: 660
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Ta ma to coś :mrgreen:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 7 lut 2013, 17:08 
Offline
Tak, jak koledzy piszą ;)
Ja na ten przykład miałem 6 gg, mam jeszcze GH. I miedzy nimi była przepaść. Co najmniej stylistyczna. A miedzy GH a GJ nie bardzo jednak. I to tylko tyle chyba. A krytykuje wszystkie równo za te bzykadelka zamiast silników. O benzyny mi chodzi.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 7 lut 2013, 19:38 
Offline
witam - bardzo ale to bardzo rzadko koncepty wchodziły do produkcji bez zmian lub z bardzo małymi zmianami...
ja będę dopiero "zaczynał" jeździć Mazdą, do tej pory mykałem Fiatem CC, Renault Clio i Scenikiem - dość "wiekowymi" modelami...dla kogoś nowa Mazda 6 to mały krok naprzód - mam na myśli właścicieli poprzednich modeli Mazd, dla mnie będzie to dość duży "skok technologiczny" :D
mam nadzieję, że spełni ona wszystkie moje oczekiwania i da ogromną radość z jazdy...
Pozdrawiam wszystkich " Mazdowiczów" :lol:


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Cz, 7 lut 2013, 20:16 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 3437
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: śląski
No i właśnie dla Matareza to faktycznie będzie skok i nie mam żadnych wątpliwości, że będziesz zachwycony :)


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Cz, 7 lut 2013, 20:50 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 5661
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: pomorski
Fayat, nikt tutaj nie neguje jakos specjalnie nowej GJ.
Poprzednia wersja czyli GH byla poprostu bardziej agresywna, zwlaszcza z przodu.
Tak jak napisal Therion, nowa wersja ma za to o wiele bogatsze wnetrze i to powoduje, ze jest rowniez interesujaca.
W marcu wybiore sie na jazde probna Dieslem i wtedy bede mial wyrobione zdanie na jej temat.

_________________
Obrazek

Jazda, jazda, jazda ... czarna Mazda!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 11 lut 2013, 20:41 
Świeżak
Offline
Od: 07.02.2013
Posty: 15
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: podlaski
Witam,

Na wstępie powiem, że bardzo podoba mi się obsługa ze strony Mazdy. Dwa dni po pierwszej jeździe miałem telefon - ankietę odnośnie jakości usług dealera, a dziś zostałem zaproszony na jazdę próbną autkiem, na które już wcześniej wpłaciłem zaliczkę, tj. 2,2 skypassion MT. O ile po jeździe pierwszej autem w automacie wysiadlem z uśmiechem na ustach, o tyle po dzisiejszej wysiadłem na drżących nogach. Auto w soul red prezentuje się powalająco. Skrzynka manualna prowokuje do sportowej jazdy. Krótkie, precyzjne przełożenia pozwalają na zdumiewająco szybkie pozostawianie samochodów bedących za mną, silnik daje rady od samego dołu, a trójka miażdży. W tym aucie - co jest złe albo dobre nie czuje się prędkości, za to świetny jest bas silnika silnika znamionujący nieprzeciętne możliwości. 19 calowe felgi przy twardym, ale jednak nie tak jak w mojej Alfie 159 zawieszeniu zapewniają rewelacyjną trakcję i komfort, chociaż na bujanie nie ma co liczyć ;). 11 głośników audio Bose robi swoje, ale tylko na chwilę, bo silnik gra lepiej ;). Wielu z Was mówiło to już wczesniej (może nie wprost), ale w porównaniu do GH, której się dziś przyjrzałem wnętrze jest o klasę wyżej i to bardzo dobrze, bo oznacza, że firma idzie do przodu. Od razu rzuca się też w oczy to, że GJ jest większa od poprzedniczki, tak na zewnątrz, jak i w środku. Ocena urody auta jest sprawą indywidualną, jak dla mnie to GJ ma to coś, choć z pewnością nie bez znaczenia jest "opatrzenie" GH. Systemy bezpieczeństwa jak asystent zmiany pasa ruchu, monitoring pojazdów w martwej strefie i inne wspomagacze działają tak, że sprawiają wrażenie niezbędnych. Jako ciekawostkę powiem Wam, że GJ w salonie, które tydzień temu były do kupienia dziś były "SPRZEDANE". Jeszcze półtora miesiąca... ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pn, 11 lut 2013, 21:07 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 5661
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: pomorski
Ładnie opisane, aż nie mogę doczekać się jazdy Dieslem
Nie jesteś dilerem Mazdy? :-)

_________________
Obrazek

Jazda, jazda, jazda ... czarna Mazda!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Wt, 12 lut 2013, 14:07 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
Niestety chyba stalo sie to czego sie obawialem.
Ledowe swiatla do jazdy dziennej beda dostepne tylko w Najbogatszej wersji z bi-xenonem
Kod:
Bi-Xenon headlights - incl. LED DRLs

pozostale wersje wychodzi na to beda mialy zwykle zarowki w reflektorze i male zaroweczki zastepujace swiatla do jazdy dziennej.
Troche szkoda, bo w obecnych czasach LED-owe DRL-e to raczej standard a nie cos "extra" :(

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 12 lut 2013, 20:41 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 24.10.2012
Posty: 660
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
zielony110 napisał(a):
Niestety chyba stalo sie to czego sie obawialem.
Ledowe swiatla do jazdy dziennej beda dostepne tylko w Najbogatszej wersji z bi-xenonem
Kod:
Bi-Xenon headlights - incl. LED DRLs

pozostale wersje wychodzi na to beda mialy zwykle zarowki w reflektorze i male zaroweczki zastepujace swiatla do jazdy dziennej.
Troche szkoda, bo w obecnych czasach LED-owe DRL-e to raczej standard a nie cos "extra" :(


To jest to trochę żenada.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 20 lut 2013, 23:23 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 20.02.2013
Posty: 166
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Region: podlaski
zielony110 napisał(a):
Niestety chyba stalo sie to czego sie obawialem.
Ledowe swiatla do jazdy dziennej beda dostepne tylko w Najbogatszej wersji z bi-xenonem :(


W specyfikacji polskiej LEDy są w 2 wyższych wersjach, brak jest w 2 niższych.

Osobiście jeszcze nie jeździłem ale siedziałem kilkanaście razy. W środku robi wrażenie w porównaniu z moją GH Sport Kombi. No i mam dylemat bo w lipcu kończę leasing i chyba padnie na GJ, tym razem w sedanie. Brakuje mi wersji 2.0 benzyna SkyPassion w automacie. Sprytnie to ustawili - chcesz mieć full i automat? - kup 2.5. A tak bardzo chciałem automat, Bose. Cena diesla przy moich przebiegach (33000 na rok) zwróci mi się po.... 8 latach?

PS. Mój pierwszy post na forum stąd profil nie uzupełniony jeszcze. Witam szanownych Forumowiczów.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

_________________
Nie ma jazdy bez Mazdy - aktualnie GJ Sedan 2.0 Sky-G MT SnowflakeWhite SkyPassion. Wcześniej były: GH Sport Kombi Exclusive 2.0 MZR-CD Opel Vectra B 1.6, Ford Mondeo III 2.0 TDCI, MPK, Taxi i z buta.


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Cz, 21 lut 2013, 08:03 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2785
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
czyli co w tych nizszych wersjach switla mijania beda robily jako dzienne tak ? BO wspomniane przez zielonego slabe zaroweczki ala postojowki nie spelniaja wymogow/norm odnosnie swiatel dziennych, ktore musza miec okreslona barwe,sile swiecenia itd itp.
W takim razie troche przegieli bo inni producenci nie kombinuja az tak.

rowniez witamy kolege :)


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Cz, 21 lut 2013, 09:44 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 3437
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: śląski
Te światła, o których dyskutujecie mają swoje źródło chyba gdzie indziej - w marketingu i księgowości. Transport samochodów z Japonii jest drogi, dlatego wachlarz wersji i możliwość manipulacji ich elementami nigdy nie będzie taki jak w markach typowo Europejskich lub tych, które mają fabryki na starym kontynencie.


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Cz, 21 lut 2013, 09:51 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2785
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
zgodze sie ale kazde nowo wyprodukowane auto musi miec swiatla do jazdy dziennej wiec skoro slabsze wersje nie maja ledowych swiatel dziennych to zwykle swiatla beda musialy robic jako dzienne, tak jak to bylo rozwiazane w GH, czy nie ? bo juz sam nie wiem :(


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 21 lut 2013, 11:05 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 20.02.2013
Posty: 166
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Region: podlaski
Zwykłe żarówki a nie LEDy będą w niższych wersjach - tak przynajmniej zrozumiałem wypowiedź dealera. Miejsce montażu takie same. Tylko efekt inny.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

_________________
Nie ma jazdy bez Mazdy - aktualnie GJ Sedan 2.0 Sky-G MT SnowflakeWhite SkyPassion. Wcześniej były: GH Sport Kombi Exclusive 2.0 MZR-CD Opel Vectra B 1.6, Ford Mondeo III 2.0 TDCI, MPK, Taxi i z buta.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 25 lut 2013, 22:18 
Amator
Offline
Od: 12.02.2013
Posty: 91
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
therion napisał(a):
ceny są chore, u nas ten spojlerek będzie kosztował pewnie jakieś 1500 złoty :)




dokładnie 1650


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 25 lut 2013, 22:23 
Amator
Offline
Od: 12.02.2013
Posty: 91
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
słabo negocjowaliście bo ja w cenie dostałem zimówki na 17" alu


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 26 lut 2013, 20:18 
Offline
witaj a co poza tym wynegocjowałeś ? bo ja navi TOMTOM, podświetlane nakładki na progi, grube porządne dywaniki i alarm :lol:


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 26 lut 2013, 20:24 
Amator
Offline
Od: 12.02.2013
Posty: 91
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
Matarez napisał(a):
witaj a co poza tym wynegocjowałeś ? bo ja navi TOMTOM, podświetlane nakładki na progi, grube porządne dywaniki i alarm :lol:



ja brałem w kombi więc spojler nakładkę na tylni zderzak dywaniki a alarm był bo skypassion. A za te nakładki na progi i podświetlenie powitalne powiedzieli mnie 2,5 tysiąca, odpuściłem.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 27 lut 2013, 18:15 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 20.02.2013
Posty: 166
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Region: podlaski
Tylko pozazdrościć szczęśliwcom, którzy odebrali.

Byłem wczoraj na jeździe testowej i jestem pod wrażeniem. Sport Kombi SkyPassion 2.0 benzyna w manualu. Chcę taką wersję w sedanie! Cisza i zwinność auta na plus. Silnik daje radę nawet podczas wyprzedzania przy prędkościach autostradowych. I mówię to jako użytkownik diesla od ponad 8 lat. Bardzo elastyczny silnik. Audio na plus, wnętrze na plus. Doskonała skrzynia - a myślałem że w mojej GH jest najlepsza ;-)
Zamawiam na lipiec, bez dwóch zdań.

Wstępne negocjacje to 4.5% od wersji z navi + lakier. Więc wychodzi trochę taniej niż katalog bez dodatków. Myślę, że bez dywaników nie wyjadę. Raczej więcej nie uda się zejść z ceny ani z dodatków. Kuszą mnie te zimówki ale chyba to już by było przegięcie.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

_________________
Nie ma jazdy bez Mazdy - aktualnie GJ Sedan 2.0 Sky-G MT SnowflakeWhite SkyPassion. Wcześniej były: GH Sport Kombi Exclusive 2.0 MZR-CD Opel Vectra B 1.6, Ford Mondeo III 2.0 TDCI, MPK, Taxi i z buta.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 27 lut 2013, 21:02 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 24.10.2012
Posty: 660
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
tak jest wnętrze i silnik jest ekstra


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 27 lut 2013, 21:21 
Offline
No i już jest w domu :D :D :D :D :D :D Madzia Soul Red...piękna :) :) Napiszę chociaż kilka słów bo Wam to obiecałem ;)
Cóż mogę powiedzieć - dla mnie rewelacja, jakbym się przesiadł z T 34 do F 16 :lol: :lol: Nie mam porównania do innych modeli Mazdy, nigdy nie byłem posiadaczem nowego, "pachnącego salonem" samochodu ale jestem pod ogromnym wrażeniem jazdy tym samochodem...silnik jest elastyczny nawet na 6 biegu bez problemu przyspiesza od 50km/h, autko doskonale wybiera wszystkie nierówności na drodze, skrzynia biegów ma krótkie przełożenia, biegi " wchodzą" bez żadnych oporów. Wnętrze - cóż poezja :D kierownica wielofunkcyjna, ale nie przeładowana " bajerami", wszystko pod ręką...jak pisałem wcześniej - nie chcę porównywać do innych aut, którymi jeździłem wcześniej i jeszcze jeżdżę bo to całkiem inna bajka...pojeżdżę dłużej to będę na bieżąco zdawał relację ;) Idę zaraz do garażu bo nie mogę się napatrzeć na nowego " domownika" :lol: jutro wrzucę kilka fotek bo dzisiaj już mam dość ;)
Dziękuję sprzedawcom firmy PRO-MOTO z Katowic za miłą, fachową obsługę, za cierpliwość i pomoc przy zakupie samochodu :)


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 27 lut 2013, 21:28 
Offline
No i gratulacje. Pamiętam to fantastyczne uczucie :). Ciesz się ile wlezie :)


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 27 lut 2013, 22:08 
Offline
Dzięki :D chyba wezmę śpiwór i będę dzisiaj spał obok niej.... :lol:


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Śr, 27 lut 2013, 22:25 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 3437
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: śląski
Złóż sobie tylne oparcia i śpij w środku :) Będziesz czuł zapach nowości ;)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 28 lut 2013, 15:32 
Wstydliwy
Offline
Od: 28.02.2013
Posty: 6
Matarez napisał(a):
witaj a co poza tym wynegocjowałeś ? bo ja navi TOMTOM, podświetlane nakładki na progi, grube porządne dywaniki i alarm :lol:

Wynegocjowałem za 116400 wersje skypassion 2.0 165KM 6MT wersja sedan ( jasna skóra,czerwony metali,dywaniki welurowe i gumowe,oświetlenie powitalne,nakładki progowe z podświetleniem,folia ochronna na zderzak,nawigacja).
Czy to dobra cena?Alarm oczywiście w stantarcie.


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Cz, 28 lut 2013, 15:47 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 5661
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: pomorski
Cena swietna, a ilosc akcesoriow miazdzy, chyba tam wparowales z siekiera.

_________________
Obrazek

Jazda, jazda, jazda ... czarna Mazda!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 28 lut 2013, 16:00 
Wstydliwy
Offline
Od: 28.02.2013
Posty: 6
Michał napisał(a):
Cena swietna, a ilosc akcesoriow miazdzy, chyba tam wparowales z siekiera.

nawiedzałem cztery salony przez 2 tygodnie hehe. zapomniałem napisać jeszcze o macie ochronnej bagażnika :)


 Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Cz, 28 lut 2013, 20:31 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 3437
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: śląski
Nie wszyscy wiedzą, że dealerzy mają całkiem spore możliwości udzielenia rabatu tylko zwyczajnie nie jest im to na rękę. Jeśli komuś do bazowej ceny oferują w gratisie dywaniki to jest to śmiech. Zawsze twardo negocjujcie. Dla przykładu w salonach BMW dobry negocjator w zależności od samochodu może dostać ok. 15% upustu, w Mercedesie 10% nie jest niczym wielkim także i w Maździe można sporo ugrać.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 28 lut 2013, 21:39 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 24.10.2012
Posty: 660
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Dla zainteresowanych polecam obejrzeć najnowszą Motografię, wszystko o M6 GJ

http://tvnplayer.pl/programy-online/mot ... 17963.html


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4219 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 141  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.