Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 10:02

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 15 gru 2016, 16:31 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.12.2016
Posty: 5
Rok produkcji: 2007
Generacja: I
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Active
Witam wszystkich!

Mam problem odnośnie biegu wstecznego po prostu nie chce wejść zamiast wstecznego przechodzi do jedynki. niedawno z dwa razy miałem problem z wrzuceniem wstecznego ale po ponownej probie wszedł a teraz coś się popsuło na amen, za każdym razem wyskakuje mi do jedynki ;(( co to może być? zaznaczam ze mam mazde od 3 lat i nigdy nie miałem żadnego kłopotu z skrzynia tylko z nieszczęsną dwójką którą trzeba wyczuć i się przyzwyczaić...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 18 gru 2016, 12:14 
Wstydliwy
Offline
Od: 22.10.2016
Posty: 13
Rok produkcji: 2003
Generacja: I
Silnik: 2.3 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: -
LPG: Tak
mati99i napisał(a):
Witam wszystkich!

Mam problem odnośnie biegu wstecznego po prostu nie chce wejść zamiast wstecznego przechodzi do jedynki. niedawno z dwa razy miałem problem z wrzuceniem wstecznego ale po ponownej probie wszedł a teraz coś się popsuło na amen, za każdym razem wyskakuje mi do jedynki ;(( co to może być? zaznaczam ze mam mazde od 3 lat i nigdy nie miałem żadnego kłopotu z skrzynia tylko z nieszczęsną dwójką którą trzeba wyczuć i się przyzwyczaić...


Witam.
Diagnoza wytarty zużyty plastik w wybieraku biegów, one tak maja. Pozdrawiam


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 19 gru 2016, 10:16 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.12.2016
Posty: 5
Rok produkcji: 2007
Generacja: I
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Active
Dzięki za pomoc :) mam jeszcze jedno pytanie czy dostanę sie do tego jak wymontuję kanał od deski rozdzielczej?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 26 gru 2016, 16:22 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.12.2016
Posty: 5
Rok produkcji: 2007
Generacja: I
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Active
Wiecie może jak wymontować ten plastik żeby niczego nie popsuć? Chodzi mi o te dwa pręty od zmiany biegów Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 5 sty 2017, 12:47 
Wstydliwy
Offline
Od: 15.12.2016
Posty: 5
Rok produkcji: 2007
Generacja: I
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Active
Mam połowiczną odpowiedz na mój temat, powód zerwana linka zmiany biegów... a przy próbie wymontowania tego plastikowego wybierają powstały bardzo duże luzy na każdym biegu... wciąż nie wiem jak mam bezpiecznie wymontować te siłowniki od lewarka. Ktoś juz to przerabiał? Ps dodaje jeszcze zdjęcie zerwanej linki Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 5 sty 2017, 13:45 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 08.04.2013
Posty: 3306
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Połączenia są na kulce. Wystarczy wsadzić np. dwa płaskie wkrętaki pomiędzy i szarpnąć z wyczuciem.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 17 lip 2021, 20:56 
Wtajemniczony
Offline
Od: 08.05.2018
Posty: 152
Rok produkcji: 2009
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: mazowiecki
Odświeżę temat, przytrafiła mi się niemiła sytuacja, jestem na wakacjach, zrobiłem już Madzią 1000km w ciągu nich, jestem obecnie przy Suwałkach. W poniedziałek dzwonię do mechanika, ale szczerze wam powiem że to już ostatnie dni wyjazdu i krucho z kasą.
Po przejechaniu 600km z nad morza nad jezioro przy wjeżdżaniu na posesję gdzie wynająłem pokój, nie mogłem podjechać pod górkę i przypalilem sprzęgło. Za 3 razem udało mi sie wtoczyć. Trochę sie zestresowałem... Odzczekalem 2 godziny, ide sprawdzić czy sprzęgło nie spalone, wsiadam, odpalam, wrzucam wsteczny i dziwnie lewarek odskakuje, puszczam lekko sprzęgło i auto chce sie wyrywać do przodu... Mysle co do cholery... Wciskam jedynke i auto prawie sie dusi.. i mnie olsnilo, z jakiegoś powodu pod sam koniec trasy, zamiast jedynki jak wjeżdżałem na posesję, wskakiwała mi 3.... I dlatego przypalilem... I teraz do meritum sprawy. Co robić, co mogło sie zdarzyć. Można z tym wracać 380km do domu? Jak wrzucić wsteczny. Jak ktoś zobaczy ten post to proszę go na 2 dni wrzucić gdzieś na główną, może ktoś pomoże zanim mechanior mnie skasuje, i wezmę pożyczkę ;) eh


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.