Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 08:05

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość

współzałożyciel forum
PostNapisane: Pn, 26 sie 2013, 11:37 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2506
Rok produkcji: 2010
Generacja: II
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive
Region: zagranica
1. Przepychałem obok wiązki która idzie do silnika w okolicach pedału sprzęgła bo nie namierzyłem żadnych wolnych przewodów technologicznych. Zrobiłem nacięcie w tej gumie dokoła wiązki szpiczastym nożykiem i jakoś poszło. Żeby to zrobić wystarczy wyjąć akumulator.
2. kable głośnikowe przeciągnąłem tylko z bagażnika pod schowek pasażera ale troszkę sie przyglądałem i chyba wlutuje się w fabryczne kostki przy drzwiach.

_________________
Optimal Сasual Dating


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 26 sie 2013, 12:38 
Weteran
Offline
Od: 22.10.2012
Posty: 6352
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Dzięki za info!

To te sterczące kable to tylko od piecyków są... znaczy w drzwi się nie wbijałeś. Słyszałem, że masakra z tym jest i zastanawiam się, czy nie zostawić oryginalnej instalacji bose. Mam już nawet wylutowane gniazdo od wzmacniacza (kupiłem używkę w dobrej cenie), więc pozostałoby tylko zrobić jakąś małą płytkę pcb z zaciskami na kable ze wzmacniacza z jednej strony i gniazdem bose z drugiej. Tylko boję się, czy oryginalne kable od wzmacniacza dadzą radę...

Zdejmowałeś gumę osłaniającą gniazdko w drzwiach? Da się tę kostkę wyjąć i przewiercić otwory bez zdejmowania drzwi?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 15 wrz 2013, 03:16 
Weteran
Offline
Od: 22.10.2012
Posty: 6352
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Damianko, rozwiązałeś jakoś sprawę sterowania komputerem z kierownicy jak wywaliłeś oryginalny HU? Same przyciski widziałem są po prostu na drabince rezystorów, ale potem już idzie po CANie. Z tego co widzę, do sterowania samą nową jednostką centralną są adaptery, ale co z komputerem?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 10 maja 2014, 21:58 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 23.10.2012
Posty: 1913
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: TS2
Region: zagranica
Dołączam sie do pytania Kaczora....co ze sterowaniem z kierownicy?

_________________
xX KOVAL Xx
Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.