Teraz jest N, 19 lut 2017, 17:39

Strefa czasowa: UTC + 1

Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość

administrator
PostNapisane: Wt, 28 cze 2016, 17:06 
Weteran
Od: 20.05.2013
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Parę dni temu, pierwszy raz w życiu, pasażer, którego transportowałem do domu po imprezie zostawił co krył w sobie na dywaniku z tyłu. W sumie dywanik (materiałowy) zebrał 95% całej treści żołądkowej a reszta to pionowe boki nad dywanikiem. Cóż było robić, dywanik na zewnątrz, jak na złość lało niemiłosiernie, ale może to dobrze, bo włożyłem go pod rynnę. Od razu miał pranie. ;)
Wewnątrz pozbierałem husteczkami higienicznymi. Potem szczoteczka, detergent i pranie. Wyczyściło się bez problemu, ale wiadomo co zostało. :/
Kwasem mlekowym zajeżdżało nadal... Próbowałem pozbyć się smrodu środkiem do tapicerki, Vanishem i na końcu Clinem do szyb. Samochód stał 2 dni z otwartymi szybami i dalej czuć było tą "zajebistą" woń.

Zacząłem szukać w sieci czegoś co pomoże. No i znalazłem neutralizator firmy ONA, teraz coraz cześciej spotykany jako PowAir. Z tego co wyczytałem, nadaje się do wszystkich powierzchni, nie zostawia po sobie plam, a co najważniejsze nie przykrywa niepożądanego zapachu swoim zapachem tylko go eliminuje.

Na ofertę składają się różne opakowania, w różnych konsystencjach i zapachach. Wybrałem spray (atomizer) o zapachu Passion Fruit, który jest najmniej intensywny. Dzisiaj przyjechała buteleczka 250 ml. Popsikałem tapierkę w samochodzie a potem dywanik, który leżał na balkonie i się wietrzył. :)

Byłem bardzo ciekaw efektu, ale nie spodziewałem się, że niczego nie będzie czuć, poza delikatnym zapachem neutralizatora. Jest super, jestem zadowolony! <spoko>

Spektrum działania tego środka jest bardzo szerokie:

Odchody zwierzęce i ludzkie
Spalenizna
Zgnilizna
Padlina
Ropa i benzyna
Wymiociny
Stęchlizna
Papierosy
Po pożarze
Stęchlizny z pojazdów lub łodzi
Wszystkich innych zapachów organicznych i nieorganicznych

Oczywiście jest gwarancja satysfakcji, do 14 dni można używać, jeżeli produkt nie spełni swojej roli można odesłać i oddzadzą kasę. Teraz sam wiem dlaczego ona jest. To po prostu działa a mi kamień z serca spadł. :)

Jeżeli komuś się coś podobnego przytrafi (czego nie życzę oczywiście), bądz chce się pozbyć jakieś przykrego zapachu z listy powyżej, niekoniecznie w samochodzie, w domu też się przyda, z czystym sumieniem polecam. Szkoda czasu na nieudane próby. :)

Obrazek

Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
PostNapisane: Wt, 28 cze 2016, 17:56 
Stały bywalec
Od: 13.08.2015
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.5 MZR (Pb)
Wersja: Top
LPG: Tak
Dzięki za info. Może się przydać bo we wrześniu będę woził gości na weselu u kumpla. :)

moderator
PostNapisane: Wt, 28 cze 2016, 20:31 
Stary wyjadacz
Od: 09.01.2013
Rok produkcji: 2012
Wersja: SkyEnergy
No super, że się udało pozbyć zapaszku...Może za ostre zakręty brałeś i taki efekt... :>

PostNapisane: Wt, 28 cze 2016, 20:41 
Nałogowiec
Od: 25.06.2013
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
My w hotelach uzywamy takich proszkow ktore to rozsypujesz po tapicerce. Zostawiasz na godzine i odkurzasz.

administrator
PostNapisane: Wt, 28 cze 2016, 21:17 
Weteran
Od: 20.05.2013
Rok produkcji: 2013
Wersja: SkyPassion
Matarez - to nie od zakrętów, prosta droga. :)
smok86 - podobnie się to stosuje, tzn. spryskuje i na tym nasza rola się kończy. Nie ma odkurzania czy wycierania, pryskamy i czekamy aż wyschnie. :)

Strefa czasowa: UTC + 1