Teraz jest N, 19 lut 2017, 17:38

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt, 6 gru 2016, 20:20 
Wstydliwy
Od: 06.12.2016
Rok produkcji: 2005
Generacja: I
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Exclusive Plus
Witam czy znacie,polecicie szpeca od webasto z Krakowa lub okolic?
Moje webasto chodziło ale zaniemogło,po diagnozie komputerowej wyskoczył komunikat ze urządzenie zablokowane,zostało odblokowane i znowu chodziło 3odpalenia auta...troche kopciło z pod maski i czuć było zapach parafiny.ktoś coś wie?pozdrawiam...

Tytuł: serwis webasto
PostNapisane: Śr, 7 gru 2016, 10:30 
Wstydliwy
Od: 06.12.2016
Rok produkcji: 2005
Wersja: Exclusive Plus
Witam czy znacie i polecicie godny serwis webasta w Krakowie lub okolicach?

pozdrawiam Krzysiek

PostNapisane: Pt, 9 gru 2016, 20:43 
Wstydliwy
Od: 20.09.2015
Rok produkcji: 2003
Wersja: MPS
Wstyd się przyznać, ale jeżdżę już jakiś czas Mazdą z 2003r i dopiero dziś dowiedziałem się że mam pod maską webasto... :oops:
To pozostawcie bez komentarza. :mur:
Powiedzcie mi proszę co muszę zrobić aby móc sterować piecykiem zdalnie na odległość i czy w ogóle jest to możliwe w modelu Thermo Top Z/C - D?

Mam już zamontowaną przy szybie antenę wraz z kablem który nie jest podłączony. Wygląda na to że jest wszystko co potrzeba oprócz sterownika.
Powiedzcie proszę czy wystarczy że dokupię takowy, podłączę antenę i będzie git?

Dzięki z apomoc.

PostNapisane: Pn, 2 sty 2017, 18:27 
Wstydliwy
Od: 11.08.2016
Rok produkcji: 2003
Wersja: Exclusive
Witajcie,

Dziś rano zauważyłem, że nie odpaliło mi się webasto - fabryczny dogrzewacz silnika, bo nie mam rozbudowanego o ogrzewanie postojowe kabiny. Zwykle już 5 minut po starcie spod bloku silnik osiągał optymalną temperaturę, dzisiaj nie zdążył aż do parkingu pod biurem. W drodze powrotnej - to samo. Po przyjeździe do domu odpiąłem klemę masy, trzymałem hamulec (chociaż nie zaświecił się, więc cały prąd "uleciał" :D) więc komputer zresetowany. Nie wiem jeszcze, czy to pomogło, bo silnik nadal ciepły, więc sprawdzę późnym wieczorem, albo jutro jak będę jechał do pracy.

Generalnie wcześniej było słychać w kabinie takie dość głośne buczenie, jakby wiatraka - gdzieś spod maski (na wyłączonym nawiewie również). Teraz - absolutnie nic nie słychać. Czy to buczenie to normalka? Webasto powinno być dość głośne, u mnie go w ogóle nie słychać.

Jakieś sugestie?

-- Dodano: Pn, 2 sty 2017, 18:27 --

Z góry przepraszam za post pod postem, ale odpięcie klemy na akumulatorze załatwiło sprawę. Webasto się włączyło, samochód nagrzał się błyskawicznie :)

PostNapisane: Pt, 6 sty 2017, 17:19 
Wstydliwy
Od: 06.01.2017
Rok produkcji: 2007
Wersja: Active+
Witam ja jestem od niedawna posiadaczem mazdy 6 2.0 disel 143 ps z 2007 r i mam takie pytanko czym się różni podgrzewacz od webasto i jak nie mam sterownika w kabinie to moge do kupić z góry dziękuję i pozdrawiam

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1