Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 23:49

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Awaria
PostNapisane: Wt, 14 sty 2014, 08:04 
Świeżak
Offline
Od: 03.01.2014
Posty: 18
Rok produkcji: 2005
Generacja: I
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Noi stało sie dzisiaj jadac samochodem zauwazyłem ze zaczeła głosniej chodzic tak jakby zawór mial luz ,zatrzymalem sie samochód chodzil nagle uslyszałem tak jakby pisk,skrzypienie i samochód zgasł,zaciagnolem auto do mechaniora rozebral silnik jeszcze nie do konca i mówi ze 3 cylindry sa ok a 4 jeszcze nie widzi bo cos tam mu zasłania,zawory nie maja luzów,wtryski raczej ok.mam nadzieje ze okaze sie cos nie groxnego ale jak znam zycie naprawa bedzie kosztowac sporo hajsu,byc moze panewka albo cos sie zepsuło,moze miał ktos podobny objaw ?dodam tylko ze objawów zadnych 2 masy nie bylo,czy mozliwe jest zeby bez widocznych objawów 2masa sie rozpadła?jeszcze przed tym jak samochód zgasł jak siedziałem w srodku to tak jakby nim telepalo caly drzal.pavlolp miałes podobnie czy raczej nastawiac sie na remont silnika?ps,dbałem o swoja mazdw wszystkie plyny zmieniane na czas,czyszczenie smoka oryginalny rozrzad i wogole jak tylko cos zauwazyłem to odrazu było naprawiane ale musze powiedziec ze juz normalnie mam dosc opinia japonczyk neizawodne auto przynajmniej w stosunku do mazdy jest wyssana z palca i chyba ten samochód tylko potrafi sie zepsuc bez jakich kolwiek objawow,jak bym cofnal czas w zyciu bym tego auta nie kupil.ale madry czlowiek po szkodzie.mam go 3 lata z czystym sumieniem moge powiedziec ze tylko pierwszy rok był bez awaryjny a pozostałe 2 lata zawsze cos sie działo ale zaciskałem zeby i wwalałem pieniadze.sory ale musiałem wylac z siebie bo normalnie zyc sie nie chce <płacze>


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Awaria
PostNapisane: Wt, 14 sty 2014, 10:49 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 24.10.2012
Posty: 660
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Niestety wersję D maja bolączki rożnego rodzaju , ale nie martw sie nie tylko Mazda

Niezawodne M6 , oczywiście zdarzają się wyjątki to tylko benzynowe , w całości robione w Japonii - przynajmniej tak jest w wersji Gh


Wysłane z mojego iPhone


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Awaria
PostNapisane: Wt, 14 sty 2014, 11:03 
Weteran
Offline
Od: 22.10.2012
Posty: 6352
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Ja mam gorącą prośbę - może udałoby Ci się podzielić ten wielki zlepek słów na chociażby zdania... jedno kończyć kropką, drugie zaczynać z wielkiej litery...

A jakbyś jeszcze dołożył akapity, czyli oddzielił część o awarii od części o opinii (bo przyznam, że spędziłem kilka minut próbując odnaleźć sens i oddzielić poszczególne części) to w ogóle byłoby cudownie.

PS. Oczekujesz, żeby ktoś Ci odpowiedział, coś poradził, ale chociaż chwili nie poświęciłeś na przeczytanie posta PO tym jak go wysłałeś :(

A teraz to samo po Twojemu (stosując jednak polskie znaki):jamam gorącą prośbę.moze udaloby Ci się podzielić ten wielki zlepek słów na chociażby zdania.jedno kończyć kropką ,drugie zaczynać z wielkiej litery.a jakbyś jeszcze dołożył akapity, czyli oddzielił część o awarii od części o opinii(bo przyznam, że spędziłem kilka minut próbując odnaleźć sens i oddzielić poszczególne części) to w ogóle byłoby cudownie.ps.oczekujesz, żeby ktoś Ci odpowiedział, coś poradził, ale chociaż chwili nie poświęciłeś na przeczytanie posta PO tym jak go wysłałeś : (

Widzisz różnicę?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Awaria
PostNapisane: Wt, 14 sty 2014, 11:22 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 17.12.2012
Posty: 2361
Rok produkcji: 2019
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: śląski
Kaczor napisał(a):
bo przyznam, że spędziłem kilka minut próbując odnaleźć sens i oddzielić poszczególne części

Twardy jesteś. Ja takich postów z reguły nie czytam.


 Zobacz profil  
 

zasłużony
 Tytuł: Re: Awaria
PostNapisane: Wt, 14 sty 2014, 11:23 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 25.10.2012
Posty: 1702
Rok produkcji: 2013
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
arekt2222 napisał(a):
(...) ale musze powiedziec ze juz normalnie mam dosc opinia japonczyk neizawodne auto przynajmniej w stosunku do mazdy jest wyssana z palca i chyba ten samochód tylko potrafi sie zepsuc bez jakich kolwiek objawow,jak bym cofnal czas w zyciu bym tego auta nie kupil.ale madry czlowiek po szkodzie.mam go 3 lata z czystym sumieniem moge powiedziec ze tylko pierwszy rok był bez awaryjny a pozostałe 2 lata zawsze cos sie działo ale zaciskałem zeby i wwalałem pieniadze.sory ale musiałem wylac z siebie bo normalnie zyc sie nie chce <płacze>


Ja ci powiem jedno i dotyczy to każdego auta, każdej maszyny...
Jak dbasz to takie masz.
Ty dbałeś, a poprzedni właściciel widocznie miał wyjebane na to, bo po jeździ się kilka lat i weźmie się kolejne auto w leasing. A gdyby auto było dobrze serwisowane od nowości to pewnie byś teraz nie miał takich problemów.


Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

_________________
Obrazek Obrazek

IDS - diagnostyka komputerowa, pomoc z zapchanym dpf w Mazdach.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
 

współzałożyciel forum
 Tytuł: Re: Awaria
PostNapisane: Wt, 14 sty 2014, 11:34 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
arekt2222 napisał(a):
sory ale musiałem wylac z siebie bo normalnie zyc sie nie chce <płacze>

Wysluchane.
Opinia przeczytana.

Temat zamykam

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.