Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 13:16

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 22 sty 2017, 23:29 
Wstydliwy
Offline
Od: 11.12.2016
Posty: 1
Rok produkcji: 2003
Generacja: I
Silnik: 2.3 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: Top
Region: podkarpacki
Cześć, no mam taki problem i nie mogę sam dojść do rozwiązania, szukałem po tematach i nic z tego, a sam też jestem niezbyt w elektronice ogarnięty i nie wiem, przejdę do sedna, opisze wszystko bo nie wiem co może się przydać.
Wczoraj rano jechałem (chyba było -10) do miasta, wracając auto nie chciało się odpalić, pomógł koleś z kablami z poloneza, (coś zaiskrzyło przy podłączaniu, typ jakiś nieudolny podłączył swoje auto zamiast do masy to do minusa, nie wiem chyba przez to) auto odpaliło , zegary ześwirowały zaczęły się kręcić góra dół, przez 2-3sec, komputer - pod navi ten wyświetlacz się wyłączył a zawsze po właczeniu stacyjki na pokazuje info, radio , klima, klima się włączyła ale jak wyłaczyłęm i spróbowałem włączyć brak reakcji, radio nie odpowiada.. jakoś się udało wrócić i podłączyłem pod prostownik, znalazłem w sieci, mały jakiś
http://www.motoautko.pl/product-pol-340 ... oCsKfw_wcB

Nie wiem jak to się pattrzy, po podłączeniu i włączeniu było tam na tym liczniku(prostownik) 4, od 15 do 21 był włączony, licznik spadł do tak między 1,a 2. Dziś rano auto odpaliło bez problemu, ale zegary to samo, liczniki trybu a, b zresetowały się, przebieg bez zmian, wskazówka paliwa spada i opada, radio nie działa, klima po odpaleniu się włącza nie wiem czemu, off, a potem jak bym chciał włączyć to się nie włączy, pilot tak samo nie działa, i zamykać auto jest ciężko bo z kluczyka tylko drzwi kierowcy.
To jest o taki akumulator varta 70Ah (http://www.varta-automotive.com/en-gb/p ... 70-412-063) był kupowany 2013-14
Aha i jeszcze bezpieczniki te małe są w porządku, te duże to nie wiem bo nie umiem sprawdzić. Teraz siedzi pod prostownikiem nadal, jak coś pomoże naładowanie do pełna napisze ale nie wiem jak teraz bez problemu odpala.

-- Dodano: N, 22 sty 2017, 23:29 --

No okej , w każdym razie problem został rozwiązany .. jakiś kabel pod kierownicą nie łączył.
Mam nadzieję że teraz ktoś mi pomoże w szukaniu rozwiązania dlaczego akumulator mi padł mając ładowanie teraz i sprzed 'akcji' 14,6 v . A i nie sugerujcie się powyższym postem bo ten prostownik był jakiś ciulowy


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.