Teraz jest Pt, 19 kwi 2024, 04:33

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 22 wrz 2016, 16:22 
Wstydliwy
Offline
Od: 22.09.2016
Posty: 1
Rok produkcji: 2006
Generacja: I
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: -
Witam,

Mam problem, który polega na centralnym zamku, od dziś na automatycznych wycieraczkach, i szybami...
Samochód sprowadziłem z Austrii, nie znam jego historii co i jak.

1) Centralny zamek – Problem to taki, że raz działa, a raz nie. Otwieram samochód z pilota, wszystkie drzwi otworzą się, ale cały czas tyka i miga kontrolka, i jak usiade za kierownicą, przytrzymam przycisk zamykanie to wtedy przestanie... Centralny z kluczyka dosłownie raz działa, a raz nie. Bagażnik wgl nie chce się zamknąć...Byłem u znajomego i podłączyłem samochód pod komputer, i ten nie wykrył żadnych błędów.
Co może być przyczyną? Może to sterownik od centralnego się psuje/przegrzewa ?

2) Szyby – Od strony kierowcy mam przyciski do wszystkich szyb w samochodzie, i działa mi tylko przycisk do mojej szyby, do pozostałych nie. Klawisz od strony pasażera i od 1 pasażera działa, ale od 2 pasażera już nie... Co może być przyczyną?

3) Gdy skończyłem pracę, poszedłem do samochodu, był deszczowy dzień. Zauważyłem, że szyby z przodu były wytartę wycieraczkami, a przecież cały dzień auto było wyłączone, więc jakim cudem mogłyby działać. Niestety jest minus tego incydentu, jadąc do domu w deszczu miałem ustawione auto, tak aby działały wycieraczki, lecz tak nie było... Co się stało?

Pozdrawiam Damian


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 24 wrz 2016, 19:13 
Wstydliwy
Offline
Od: 10.09.2016
Posty: 10
Rok produkcji: 2007
Generacja: I
Silnik: 2.3 MZR (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: TS2
LPG: Tak
Region: wielkopolski
Co do szyb i przycisków to nie są zaprogramowane, musiało być odłączone źródło zasilania.
Ten który nie działa od pasażera trzeba by sprawdzić resztę zaprogramować, czyli w każdych drzwiach od pasażera opuścić szybę do końca i podnieść, trzymając guzik czekać aż usłyszysz pyknięcie. Następnie sprawdzić odpowiedni guzik na drzwiach kierowcy czy zaprogramowało. Powtórzyć czynność z kolejnymi drzwiami.


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.