Teraz jest So, 11 maja 2024, 11:00

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4219 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 141  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 21 paź 2013, 23:29 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 16.09.2013
Posty: 2161
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
ciekaw jestem efektu :) ale cena ....


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 21 paź 2013, 23:45 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 24.07.2013
Posty: 175
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Pierwsza tanizna jaką zauważyłem, to zaraz po wjeździe od dilera przy wizycie na stacji okazało się, że klapka od wlewu otwiera się na linkę. Co do ceny za powłokę to już nie bardzo pamiętam bo zamawiałem cztery miesiące temu. Na pewno zapłaciłem drożej niż koledzy, którzy robili ją sobie na własną rękę ale za to odebrałem auto już z powłoką (plus dwa komplety kół) no i miałem zaimpregnowaną tapicerkę.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 22 paź 2013, 06:26 
Avatar użytkownika
Stary wyjadacz
Offline
Od: 20.09.2013
Posty: 3961
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
slawek napisał(a):
ciekaw jestem efektu :) ale cena ....

W ochronielakieru w Wa-wie kosztuje to 3450 netto za całość (5-6 warstw Ceramic pro 9h, felgi i wnętrze wraz ze skóra, szyby)


Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

_________________
Zoom-zoom to czyste emocje... soul red GJ 6 2.5 G AT kombi skypassion

JESTEM UBEZPIECZONY W D.A.S.

Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 22 paź 2013, 08:31 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.07.2013
Posty: 3060
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: wielkopolski
szymek1604 napisał(a):
slawek napisał(a):
ciekaw jestem efektu :) ale cena ....

W ochronielakieru w Wa-wie kosztuje to 3450 netto za całość (5-6 warstw Ceramic pro 9h, felgi i wnętrze wraz ze skóra, szyby)


Sent from my iPad using Tapatalk - now Free


Potwierdzam.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 23 paź 2013, 22:22 
Avatar użytkownika
Stary wyjadacz
Offline
Od: 20.09.2013
Posty: 3961
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Wypadkową opinii aktualnych użytkowników M6 jest jej sprzedaż:

http://www.samar.pl/__/75/Ranking-TOP-50-TOP-10.html

_________________
Zoom-zoom to czyste emocje... soul red GJ 6 2.5 G AT kombi skypassion

JESTEM UBEZPIECZONY W D.A.S.

Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Śr, 23 paź 2013, 22:35 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
To jeszcze warto przeczytać:

http://www.samar.pl/__/3/3.a/74987/3.sc/11/EUROPA---Trwa-dobra-passa-Mazdy.html?locale=pl_PL


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 6 lis 2013, 10:31 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 05.11.2013
Posty: 772
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Gratulacje nowej Mazdy :), Twoje spostrzeżenia jak najbardziej prawidłowe.
Co do i-stopa to niestety w wersji AT obsługa jest trochę uciążliwa, muszę przyznać że w MT kierowca ma nad tym systemem pełną kontrolę i nie jest nigdy zaskoczony jego włączeniem.
Z drugiej jednak strony jak stałeś 2h15min na stopie, to już trochę paliwa zostało ;).

jeżeli chodzi o falującą maskę to zaobserwowałem to dwa razy i to przy prędkości około 150-160 km/h, ale nie zawsze... może dlatego że siedzę bardzo nisko i nie widzę maski ;)

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 6 lis 2013, 12:17 
Avatar użytkownika
Świeżak
Offline
Od: 15.09.2013
Posty: 35
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: kujawsko-pomorski
A mi się zdaję ze to właśnie w ASB system i-stop jest swietnie rozwiązany. Siłą docisku pedału hamulca na postoju decydujesz czy ma się silnik wyłączyć czy nie. REWELACJA w żadnym innym aucie z tym się nie spotkałem

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 6 lis 2013, 12:31 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 05.11.2013
Posty: 772
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Tak zgadza się, ale jak pisał marksoft (ale post widzę już usunął) zdarza się że musisz zahamować nagle i zaraz ruszyć, a silnik w tedy gaśnie...

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 6 lis 2013, 12:48 
Avatar użytkownika
Świeżak
Offline
Od: 15.09.2013
Posty: 35
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: kujawsko-pomorski
nic nie gaśnie - wszystko zależy od kierowcy :)

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 6 lis 2013, 13:08 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 24.07.2013
Posty: 175
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Sektor napisał(a):
Tak zgadza się, ale jak pisał marksoft (ale post widzę już usunął) zdarza się że musisz zahamować nagle i zaraz ruszyć, a silnik w tedy gaśnie...


No właśnie. Czy ktoś z kolorowych może mi wyjaśnić dlaczego mój post został usunięty? Do pierwszej w nocy go pisałem.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 6 lis 2013, 13:18 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 04.04.2013
Posty: 1935
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
też jestem ciekaw ...

_________________
pozdrawiam, Mirek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Śr, 6 lis 2013, 13:50 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 2785
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: zagranica
Wiem, ze zabrzmi to malo wiarygodnie ale nikt postu kolegi nie usuwal bo nie bylo do tego najmniejszej przyczyny bo byl on na temat.
Jedyne co zostalo zrobione to ten temat skopiowalem, z ktorego to nastepnie przenioslem czesc postu marksoft dotyczaca spalania do tematu spalanie GJ.
Oryginalnego postu nikt nie edytowal ani nie kasowal co potwierdzaja logi z servera i doprawdy nie wiemy dlaczego on zniknal.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 6 lis 2013, 14:03 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 24.07.2013
Posty: 175
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
glowasiek napisał(a):
Wiem, ze zabrzmi to malo wiarygodnie ale nikt postu kolegi nie usuwal bo nie bylo do tego najmniejszej przyczyny bo byl on na temat.
Jedyne co zostalo zrobione to ten temat skopiowalem, z ktorego to nastepnie przenioslem czesc postu marksoft dotyczaca spalania do tematu spalanie GJ.
Oryginalnego postu nikt nie edytowal ani nie kasowal co potwierdzaja logi z servera i doprawdy nie wiemy dlaczego on zniknal.


Spoko, spoko. Na szczęście miałem kopię :)

Pierwsze 500 km przejechane więc pora na pierwsze wrażenia. Żeby tradycji stało się zadość i mieć to z bani to powtórzę po raz kolejny za kolegami, że auto jest po prostu śliczne. Pozostawione na parkingu, wszystko jedno w jakim towarzystwie, wyróżnia się bardzo. W czasie jazdy wygląda równie dobrze a porozumiewawcze spojrzenia innych użytkowników M-szóstek to bardzo sympatyczna sprawa.
Silnik 2,5l jest wystarczająco dynamiczny. Co prawda nie ma takiego kopnięcia jak mój poprzedni Passat (2.0 TDI) z turbiną, ale też nie ma turbodziury i nie zdycha tak szybko. Po prostu jak depniesz to idzie i jest radocha. Do czerwonego jeszcze nie kręciłem ale wszystko przede mną jak stuknie mi pierwsze 2000 km. Niestety w wyższych zakresach obrotów jest trochę głośny.
Skrzynia działa całkiem szybko, choć do DSG jej daleko. Mam nadzieję, że będzie mniej awaryjna.
Wnętrze. Siedzenia są bardzo wygodne a trzymanie boczne właściwe. Zagłówek dla garbatych też mi nie przeszkadza bo jeżdżę z mocno odchylonym oparciem. Problemem jest dla mnie natomiast lewy podłokietnik, który nijak nie spełnia swojej funkcji. Boję się trochę bardzo długich tras, bo od czasu do czasu lewa ręka też musi trochę odpocząć. Co do ergonomii i estetyki mam nieco mieszane uczucia. Zapewne przyczynił się do tego fakt, że dwa auta temu było Volvo. Bo jeśli rozmieszczenie i podświetlenie zegarów jest dobre, to panel centralny trochę odstaje. Do dziś jeszcze szukam wzrokiem zegarka a przełączanie nawiewu jest nieporęczne. Światełka na panelu też trochę chaotyczne. Cały czas zastanawiam się po co świeci się napis PASSENGER AIRBAG. No i ten plastik przezroczysty przed kontrolkami, który jak słońce na niego zaświeci z boku to pokazuje cały syf, który się do niego przyczepił. Uważam, że panel centralny jest najsłabszym punktem nowej M6. Generalnie jakość materiałów nie jest zła, ale są spore skrajności. Jeśli plastik na kokpicie jest bardzo dobrej jakości, to pod spodem i wokół zegarów już bida. Jeśli kierownica leży w dłoniach znakomicie to wykładzinopodobna szmatka leżąca w schowku- bida. Sterowanie przyciskami z kierownicy super, kabelek zasilający lusterko- bida. Elektryczne ustawianie fotela bajeczne, dziura w wykładzinie między fotelem kierowcy a tunelem, pożerająca wszystko co tam wpadnie- bida. Może się czepiam ale te wszystkie te bidy to nie są drogie rzeczy. Ja wiem, że to nie jest auto premium, ale moje Volvo V40 też nie było premium a różnica była.
Spalanie. Krótkie trasy w ruchu miejskim z korkami i rondami- 13l/100. Dłuższe trasy w mieście ok. 9l/100. Trasa ok. 8l/100. Teraz na komputerze mam 9.7l/100 (30% krótkie, paliwożerne trasy miejskie, 40% normalnie miasto, 30% trasa) i uważam, że to świetny wynik. Mój styl jazdy to jazda zgodnie z przepisami. Lata mieszkania w Norwegii nauczyły mnie szacunku do kodeksu.
Systemy, które zdążyłem przetestować. RVM działa świetnie. Miga, piszczy kiedy trzeba i bardzo pomaga zwłaszcza w mieście. Bezkluczykowy dostęp jest bardzo wygodny i działa bez zarzutu. Auto można otworzyć tylko kiedy jestem przy drzwiach i zamyka się zawsze kiedy odchodzę. Tempomat adaptacyjny jest super. Najfajniejsze jest to, jak auto samo przyspiesza kiedy ktoś zjedzie ci z drogi lub gdy zaczynasz wyprzedzać. Może trochę za dużo korzysta z hamulców a za mało hamuje silnikiem. Audio Bose jest takie sobie. Basy są bardzo sztucznie podbite i trzeba je zdejmować, ale jak się wrzuci dobrze zmasterowaną płytkę CD to potrafi zaskoczyć na plus (wtedy basiki można lekko podbić :)). Navi TomToma dla mnie jest OK. Używam nawigacji od czasów, kiedy nie było jeszcze smartfonów tylko PDA. Pierwsze Automapy nie umywały się wtedy do TomToma i tak mi już zostało. Mam TomToma w komórce i ucieszyłem się kiedy dostałem TomToma z Mazdą. Musiałem tylko założyć drugie konto bo na jednym nie da się obsługiwać dwóch urządzeń.
I-stop. To jest dla mnie osobna kwestia. W zasadzie działa idealnie ale...uważam, że nie nadaje się do krótkich, zakorkowanych tras w mieście. Nie dlatego, że opóźnia mój start, bo nie opóźnia ani dlatego, że szkoda mi prądu. Ja się po prostu trochę obawiam o żywotność rozrusznika. Po przejechaniu 500 km mam bowiem aż 2h15min "na stopie". Ja wiem, że można precyzyjnie sterować działanie systemu hamulcem, ale nie zawsze się tak da. Kiedy dojeżdżam do zakorkowanego rondka i muszę mocniej przyhamować a zaraz potem szybko ruszyć to mi silnik gaśnie na 1sek. Albo lewoskręt z podporządkowanej na ruchliwą główną i też gaśnie na chwilę. Już się nauczyłem, że jak dzieciaka wiozę do przedszkola to i-stop jest off.
Inne. Szumy niestety są. Na razie mi nie przeszkadzają, ale też nie miałem okazji zbyt długo jeździć powyżej 120km/h. Maska mi nie faluje (na razie).
W przyszłym tygodniu ruszam w pierwszą porządną trasę Polska- Niemcy- Dania- Norwegia, więc będą inne wrażenia. Przetestuję światła, osiągi i wygodę. Może uda mi się aktywować Live w TomTomie a jak mi się zechce to coś napiszę.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 6 lis 2013, 14:11 
Avatar użytkownika
Stary wyjadacz
Offline
Od: 20.09.2013
Posty: 3961
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
marksoft napisał(a):
...jak mi się zechce to coś napiszę.


I za te słowa Twój post zaginął <hahaha>

_________________
Zoom-zoom to czyste emocje... soul red GJ 6 2.5 G AT kombi skypassion

JESTEM UBEZPIECZONY W D.A.S.

Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 7 lis 2013, 01:48 
Adept
Offline
Od: 30.08.2013
Posty: 144
ZBANOWANY!
marksoft

tez jezdzilem z turbina 2,3 diesel 180KM w toyocie i pozornie dynamika jest lepsza, ale dzis pierwszy raz potestowalem kickdown ( przejechane 700 km 2,5i 192 KM) i lopatki przy kierownicy, to co siedzieje po 4500 do 6200 to jest dopiero frajda i pozytywne zaskoczenie. Samochod poprostu rwie jak oszalaly az zdziwilem sie ze nie zerwal przyczepnosci i zadna elektronika nie zadzialala bo naprawde dalem mu zryw, moj popredni turbodieselek moglby tylko popatrzec sobie na to z tylu po tym jak elektronika i opony poradzily by sobie z momentem.

odkrylem rowniez do czego sluza lopatki bo wydawaly mi sie przy dobrym automacie bez sensu. Jest to naprawde superzabawa. Normalnie jak jedziesz na automacie mozesz redukowac bieg i zrobienie wtedy kickdowna powoduje piorunujacy efekt. Jest to o tyle fajne ze bieg mozesz juz miec zredukowany przed manewrem wyprzedzania a potem automat wszystko zalatwi. Normalnie automat redukuje w wyniku wcisniecia pedalu do konca cco najczesciej nastepuje dopiero po rozpoczeciu wyprzedzania i chcac nie chcac mamy zawsze lekkie opoznienie a dzieki kliknieciu 1 raz lewa lopatka juz jedziemy na redukcji przed manewrem a dalej automat wszystko zalatwi dalej zredukuje jesli potrzeba i rowniez wrzuci wyzszy bieg ale mamy do dyspozycji wyzszy moment obrotowy. jest to naprawde pieknie rozwiazane i rekomenduje opanowac ta technike efekt gwarantowany. Oczywiscie podczas codziennej jazdy nie odczujesz takiej dynamiki bo niewprowadzasz samochodu na takie obroty jakie lubi mazda ale miej swiadomosc ze tam pod maska spi bestia ktora mozesz uwolnic w ciagu sekundy jesli tylko potzreBujesz a na codzien ciesz sie aksamitnym brzmieniem, ktore dla mnie jest mila odmiana od ordynarnego klekotu ktory musialem znosic przez kilka ostatnich aut


GJ JetBlack SDN 2,5i AT


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 7 lis 2013, 08:07 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 27.07.2013
Posty: 880
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
marksoft napisał(a):
glowasiek napisał(a):
Wiem, ze zabrzmi to malo wiarygodnie ale nikt postu kolegi nie usuwal bo nie bylo do tego najmniejszej przyczyny bo byl on na temat.
Jedyne co zostalo zrobione to ten temat skopiowalem, z ktorego to nastepnie przenioslem czesc postu marksoft dotyczaca spalania do tematu spalanie GJ.
Oryginalnego postu nikt nie edytowal ani nie kasowal co potwierdzaja logi z servera i doprawdy nie wiemy dlaczego on zniknal.


Spoko, spoko. Na szczęście miałem kopię :)


Na zastosowanie kiepskich materialow w kilku miejscach jest latwa odpowiedz, przeciez nowa M6 jest duzo lzejsza, zastosowali gorsze materialy to tu to tam i znalezli ekstra kilkadziesiat kilogramow :lol:

_________________
„Everyday is a school day”


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 7 lis 2013, 10:26 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 04.04.2013
Posty: 1935
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Gorsze materiały oznacza lżejsze ? Taka słaba teoria nawet nie pod publiczkę . Co oznacza gorsze ? Że twarde ? Że z gorszego chemicznie tworzywa ( jak to poznajecie ?) ?
Tam gdzie się kopie , dotyka , narażone jest na inne zjawiska dali twarde i myślę , że trwalsze . Po co te sarkazmy i brak obiektywizmu . Opinie nie wiem na co obliczone <niewiem>

_________________
pozdrawiam, Mirek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 7 lis 2013, 11:03 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 27.07.2013
Posty: 880
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
bespartyjny napisał(a):
Gorsze materiały oznacza lżejsze ? Taka słaba teoria nawet nie pod publiczkę . Opinie nie wiem na co obliczone <niewiem>

Jak to na co obliczone, na staropolska tradycyjna zazdrosc :lol: A tak na powaznie to mialo byc lekko sarkastycznie, siedzialem kilka razy w GJ i ciezko mi jest sie przyczepic do materialow wykorzystanych w nowym modelu, zwlaszcza w porownaniu do GH gdzie tzw. niedociagniec jest znacznie wiecej. Ja wiem ze kazdy ma jakies uwagi i chcialby aby jego auto bylo idealne, ale (i tu uwaga do kolegi marksofta) trzeba pamietac ze to wciaz jest tylko samochod klasy sredniej, moim zdaniem jeden z lepszych na rynku i jedyny w tej klasie budzacy we mnie pozytywne emocje. Tak czy inaczej Mazda wykonala swietna robote, nawet boirac pod uwage wszystkie niedociagniecia. <metal>

_________________
„Everyday is a school day”


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 7 lis 2013, 11:22 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 04.04.2013
Posty: 1935
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
och verva99 och... :)
O co zazdrosny ? Masz mazdę ? Masz !
Ja nie mam :P
... tak jak piszesz ... na auto klasy średniej jest naprawdę wystarczająco fajne . Czepianie się nie ma sensu . Myślę , że mazda tak urzekła ogół , że odruchowo przypisują jej "braki" porównując z klasą ...a może z dwoma klasami wyżej :?:

btw
stary temat JAK wstawia się tu zdjęcia :( nie umiem !!! , a chciałbym wam pokazać co znalazłem ?

_________________
pozdrawiam, Mirek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 7 lis 2013, 11:32 
Avatar użytkownika
Stary wyjadacz
Offline
Od: 20.09.2013
Posty: 3961
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
bespartyjny napisał(a):
stary temat JAK wstawia się tu zdjęcia :( nie umiem !!! , a chciałbym wam pokazać co znalazłem ?

Musisz je najpierw umieścić na darmowym serwerze, lub jeśli znalazłeś cos w sieci to podswietl zdjęcie i prawym klawiszem myszy wybierz opcje "kopiuj adres obrazka", a potem w poście, w pełnym edytorze wybierasz ikonkę Img - wklejasz link do zdjęcia między nawiasy.


Sent from my iPad using Tapatalk

_________________
Zoom-zoom to czyste emocje... soul red GJ 6 2.5 G AT kombi skypassion

JESTEM UBEZPIECZONY W D.A.S.

Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 7 lis 2013, 11:33 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 27.07.2013
Posty: 880
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Ktos z administracji chyba w dziale ogolnym pisal dosyc obszernie jak wklejac zdjecia.
viewtopic.php?f=2&t=806

_________________
„Everyday is a school day”


Ostatnio edytowano Cz, 7 lis 2013, 11:35 przez verva99, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 7 lis 2013, 11:34 
Offline
bespartyjny napisał(a):
stary temat JAK wstawia się tu zdjęcia nie umiem !!! , a chciałbym wam pokazać co znalazłem ?

proszę :) - viewtopic.php?f=2&t=806


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 7 lis 2013, 12:01 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 04.04.2013
Posty: 1935
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
no to próbuję ...
Obrazek

Udało się :)
Obrazek nowa trójeczka

Obrazek
na sportowo :)
Obrazek

itak jeszcze ...

_________________
pozdrawiam, Mirek


Ostatnio edytowano Cz, 7 lis 2013, 12:12 przez bespartyjny, łącznie edytowano 4 razy

 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 7 lis 2013, 12:02 
Avatar użytkownika
Stary wyjadacz
Offline
Od: 20.09.2013
Posty: 3961
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
A kto go tak porysował??? ;<

_________________
Zoom-zoom to czyste emocje... soul red GJ 6 2.5 G AT kombi skypassion

JESTEM UBEZPIECZONY W D.A.S.

Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 7 lis 2013, 12:04 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 19.07.2013
Posty: 3060
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: wielkopolski
bespartyjny - to drugie img musi być w formacie [/img]

Zresztą, zawsze na dole masz opcję Podgląd i możesz sobie popróbować.

Mazda - Fajna :)

EDIT - widzę, że sobie poradziłeś :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Cz, 7 lis 2013, 12:14 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
Mazda 6 ceramic

Matching its accent lines Ceramic 6 rides on Rays Volk Racing Original G25 10-spoke, 20-inch wheels finished in Taupe Silver. Performance accessories include an H&R spring kit, a Racing Beat custom dual-exhaust and custom Brembo two-piece, six-piston 380×32 drilled rotors.

i inne concepty wystawione na targi SEMA ;)

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 7 lis 2013, 12:18 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 04.04.2013
Posty: 1935
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
zgadza się , ale pięknie wygląda ta biała tak pomalowana i na tych felgach . Jest taka delikatna i muskularna za razem ...

_________________
pozdrawiam, Mirek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

współzałożyciel forum
PostNapisane: Cz, 7 lis 2013, 12:20 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 19.10.2012
Posty: 1926
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: zagranica
nie tylko fele ma fajne.
20 cali fela, zawiecha H&R robiony sportowy wydech i zaciski Brembo (6-cio tloczkowe) i tarcza 380 (nawiercana) tez robia swoje oo

_________________
Obrazek
Nie wiem, nie znam sie, nie orientuję się, zarobiony jestem!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 7 lis 2013, 12:22 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 04.04.2013
Posty: 1935
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Oczywiście ... ja bardziej ogólnie ... ale , że felgi 20" nie zwróciłem uwagi :( ... są super = auto super wygląda <tak>

_________________
pozdrawiam, Mirek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4219 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 141  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.