Teraz jest Pt, 19 kwi 2024, 15:16

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4219 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 141  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 26 wrz 2016, 22:38 
Offline
Andrzejsr ja mam ordynarną rdzę na masce. A maska nie jest z plastiku niestety. A szkoda bo by palił z 2 litry mniej i spełniałby euro 10.


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 26 wrz 2016, 22:40 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 16.09.2013
Posty: 2161
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
mnie się zdaje że to było pod uszczelką klapy tylnej Ale niech się wypowie wezwana do tablicy :) - niestet,y u mnie tez są takie miejsca, a także szalona pojawia się na zawiasach drzwi ....


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 26 wrz 2016, 22:41 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2107
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
Był przywołany przykład Evo1501 :
http://ww.w.mazda6forum.pl/viewtopic.ph ... 80#p196180

Oczywiście Mazda zawsze była z rdzą kojarzona, dlaczegóż miałoby wciąż tak nie być ? Ale piszcie konkretnie , a nie tak "ona zdaje się miała problem x y z" .


Ostatnio edytowano Pn, 26 wrz 2016, 22:44 przez Andrzejsr, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 26 wrz 2016, 22:42 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 16.09.2013
Posty: 2161
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
na masce nic - tylko komary


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 26 wrz 2016, 22:44 
Offline
slawek żałuję że zmywałem komary. Może to by coś pomogło.. A tak ruda sobie hasa. :(


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 00:10 
Avatar użytkownika
Adept
Offline
Od: 03.11.2015
Posty: 123
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
niestety na mojej 8 miesięcznej madzi na tylnym nadkolu mam dwa rude ogniska - aż mi się wierzyć nie chce, bo w tym miejscu nie widzę śladów uszkodzenia lakieru czy coś - po prostu dwie małe rude plamki... jutro może wrzucę foto. Dodam tylko, że mam położoną powłokę na lakier, więc poza tym na moim egz. mam 14tys. i jeszcze nie mam ani jednego odprysku... na poprzedniej GH po kilku mies. miałem ich już sporo.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 00:34 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
nfsKing, czekam na foto bo jakoś nie potrafię sobie wyobrazić tych ognisk rudej bez uszkodzeń lakieru (czynnik zewnętrzny) i bez purchli (coś nie tak pod lakierem), może te rude plamki to jednak coś co po prostu wymaga bardziej wytrwałego czyszczenia... no ale zapodaj najpierw fotkę...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 10:38 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 16.09.2013
Posty: 2161
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
rkarcz napisał(a):
slawek żałuję że zmywałem komary. Może to by coś pomogło..


tak dla porówniania - obok naszej gj żona parkuje służbowego passata: 25tys przebiegu praktycznie tylko do pracy 30 km dziennie głównie w Warszawie. Auto miało trzy dalsze wypady tak po 300km Rdzy na masce nie widać bo jest czarne ;) ale jest dużo bardziej zniszczona, wiele odprysków i kilka wgniotek. Jak go myję to ręce mi opadają z żalu.
Na masce mojej gj bez porównania ładniej mimo 83 tys i wiele przelotów autostradowych.

Trzeba sie chyba przyzwyczaić :(
Nawiązując do innego wątku; zapewne vw jest lepiej wykonane niż suberb, więc tez nie ma się tam co spodziewać cudów.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 11:03 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
rkarcz napisał(a):
slawek żałuję że zmywałem komary. Może to by coś pomogło.. A tak ruda sobie hasa. :(

To oczywiste, że jeżdżąc poniżej troposfery z prędkościami ponaddźwiękowymi poszycie bolidu typu GJ ulega nadmiernemu przegrzewaniu wskutek tarcia powietrza o powierzchnię nanokwarcową. W rezultacie stal wysokowytrzymałościowa poddawana jest zapoceniu w atmosferze kwaśnych par wielkomiejsko-autostradowych ulegając ostatecznie przyspieszonym procesom utleniania podkwarcowoceramicznemu
Dla równowagi: moja Mazdziocha ma 3 lata, przejechane- bardzo wolno, jak na zwyczaje naszego forum- 42 tys w atmosferze kapuściano-słonopomorskiej i brak komarów. Rdzy i odprysków również brak. Prawdopodobnie ojcem sukcesu jest wyciąg z liści bananowych naniesiony starannie gąbeczką na wierzchnią warstwę lakieru.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 11:06 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 17.12.2012
Posty: 2364
Rok produkcji: 2019
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: śląski
rkacz było okleić samochód folią. Przy koszcie hebli to pikuś ;-)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 11:11 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2107
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
slawek napisał(a):
rkarcz napisał(a):
slawek żałuję że zmywałem komary. Może to by coś pomogło..

...jest czarne ;) ale jest dużo bardziej zniszczona, wiele odprysków i kilka wgniotek. Jak go myję to ręce mi opadają z żalu.
Na masce mojej gj bez porównania ładniej mimo 83 tys i wiele przelotów autostradowych....


Czerń vs biel (czy każdy inny jasny) to odpowiedź, nie marka samochodu. Połowy, ba 80% swirli na szarym, beżowym, blureflexie itp. lakierach nie widać jak na czarnym/granatowym. Podobnie z odpryskami i zadrapaniami.

nfsKing - jak to rdza faktycznie, to umieść ten opis i zdjęcia w dziale detailingowym i w odpowiedzi pytających 'czy warto stosować powłoki'.
Dziwne by to było, aczkolwiek wszystko jest możliwe - wada typu niezwiązany z blachą lakier -> złazi -> rdza. No bo jak inaczej.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 11:22 
Offline
chmooreck okleić matami od środka, folia na zewnątrz. ;) Nie giąć, nie niszczyć, nie używać. Wtedy będzie jak ta lala. ;)
Smook no tak, to na pewno. Wolno jeździć, omijać autostrady, w ogóle jeździć tylko po odkurzonych drogach jak pasy startowej dla F16.. I wtedy nie prawa nic się stać. ;)


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 11:25 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 16.09.2013
Posty: 2161
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Andrzejsr napisał(a):
Czerń vs biel (czy każdy inny jasny) to odpowiedź, nie marka samochodu

proszę Cię....
Czy ja napisałem że widać lub nie ?? napisałem wyraznie ze odpryski i wgniotki są !!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 11:34 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 17.12.2012
Posty: 2364
Rok produkcji: 2019
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: śląski
rkarcz napisał(a):
Nie giąć, nie niszczyć, nie używać.

O to to, właśnie tak. <spoko>

...jak się chce mieć nowe auto po pięciu latach ;-)

Niestety wszystko się zużywa. Po ponad 8 latach użytkowania już mnie to tak nie męczy :P
Może też dlatego nie ciągnie mnie tak do zmiany samochodu (dopóki, odpukać, mechanicznie jest ok).


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 11:36 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2107
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
Ok. No ale wgniotki od auta zależą ? "proszę Cię" .. :)

rkarcz - wszystko się zużywa, używane intensywnie - bardziej, takie odkrycie. (edit , o, chmooreck też to odkrył , nie będę pierwszy :) )

Bez sensu trzymać wóz którego się nie lubi i nie spełnia się w swej roli jeszcze 200tys km, szkoda życia zmień ją i tyle .Twoja ta Mazda jest, czy nie Twoja, bo nie rozumiem kompletnie tego przymusu przywiązania do nielubianego wozu, który wkurza.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 11:42 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 26.10.2014
Posty: 696
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
rkarcz wybuchnąłeś na forum niczym Wezuwiusz w Pompejach ;)
A co do mojej rdzy, to tak, była ona pod uszczelką bagażnika, ale pojechałam do ASO, oni zrobili czary mary i już nie ma rudej. Na plastikowym zderzaku też były rude kropki, ale brudu :)
Im więcej czytam, tym więcej się wkurwiam i podświadomie w samochodzie słucham, szukam, macam... Jednak im mniej człowiek wie, tym dłużej żyje i mniej się wkurza ;)
Chyba zmienię nastawienie i będę się zachowywać, jak w kawale poniżej:
Dzwoni dziewczyna do chłopaka i się pyta:
- Kochanie co to za kontrolka mi się zapaliła? Taki czajniczek z kropelką...
- Olej!!!!
- Aha, dobra, to olewam...

_________________
"Pędź balonie, bo cię igłą pogonie" :>


Ostatnio edytowano Wt, 27 wrz 2016, 11:48 przez Evo1501, łącznie edytowano 2 razy

 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 11:46 
Offline
Andrzejsr zakup firmowy, wszyscy wspólnicy mają to samo. ;) Nia ma lepszych nie ma gorszych. Jest po równo. ;) I teraz nie wyjadę ze zmianą na nowego Superba, albo 2 letniego Mesia C300 bo mi coś nie pasuje. Muszę się przemęczyć i odszukać jakiś pozytyw w tym aucie. I chyba najlepiej jest jak stoi na podjeździe i się na niego patrzy.. ;) Wtedy cieszy oko i nic mu się nie stanie. Chociaż idzie zima a mój syn poprzednie auto lubił odśnieżać miotłą. Poprzednie auto przetrwało to z godnością. Z Mazdą nie zaryzykuję. ;) pozostaje plandeka, ale wtedy nic nie będę widział i zapewne zgnije do wiosny.. Co robić, co robić.. :facepalm:
Evo1501 18 miesięcy walki, 73 kkm i czar prysł.. ;)


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 11:53 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 26.10.2014
Posty: 696
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Weź Ty może się bzyknij w tym samochodzie, to może trochę Ci przejdzie :)

_________________
"Pędź balonie, bo cię igłą pogonie" :>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 11:57 
Offline
Evo1501 pycha rada Wuju Dobra Rada. ;)


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 12:23 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 22.09.2014
Posty: 2107
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyMotion
Region: podkarpacki
Więc nie Twoje (wspólnicy , firmy a nie moje) , to nie marudź - darowanemu koniowi się nie zagląda tu i tam.
A jeśli źle rozumiem i jednak Twoje to auto, to je wymień bo jest po prostu niedobrze dobrane do Twojego zastosowania. Lub dokup drugie dobrze dobrane.
Ale nie przerabiaj w kółko mazdy, bo z inżynierami z JP nie wygaszasz - oni doskonale swoją robotę zrobili i zaprojektowali auto z konkretnym przeznaczeniem i kompromisami dla osiągnięcia niskiej ceny przy tej wielkości i segmencie średnim, kompromisowymi rozwiązaniami - nie do pogodzenia z Twoim sposobem użytkowania.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 12:50 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 17.12.2012
Posty: 2364
Rok produkcji: 2019
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: śląski
rkarcz napisał(a):
Andrzejsr zakup firmowy, wszyscy wspólnicy mają to samo. ;) Nia ma lepszych nie ma gorszych. Jest po równo. ;)

Ło matko... wypłacajcie sobie 10tysi/miesiąc na auto i tez będziecie mieli po równo, a każdy zadowolony bo będzie miał to czego chce...


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 13:09 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 16.09.2013
Posty: 2161
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Evo1501 napisał(a):
bzyknij w tym samochodzie

cudne :)


Evo1501 napisał(a):
A co do mojej rdzy, to tak, była ona pod uszczelką bagażnika,


Dziękuję Ci Evo bo już myślałem, że czas na bilobil ;)


Andrzejsr napisał(a):
ale wgniotki od auta zależą ?


od marki może nie ale od miękkości blach jak najbardziej :)
Zeby nie było że bronię mazdy. Uważam że teraz takie są wszystkie co potwierdza przykład tego paska.


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 14:00 
Nałogowiec
Offline
Od: 10.07.2016
Posty: 1679
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
rkarcz napisał(a):
Andrzejsr zakup firmowy, wszyscy wspólnicy mają to samo. ;)


A jak ich wrażenia?

_________________
Obrazek
A na co dzień dłubię tutaj http://www.wedrowiec.net


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 14:16 
Offline
Wedrowiec obaj jeżdżą po mieście w zasadzie i im wystarcza w 100%.
A jeden z nich czasami przejedzie się A1 i wtedy wkurwiają go hamulce. :)
Ja jeżdżę najwięcej, mam 2 razy większy przebieg, prędkości wyższe i wkurwienie większe.. :mur:


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 19:50 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 16.09.2013
Posty: 2161
Rok produkcji: 2017
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Myślę że u kolegi Roberta wystąpił syndrom drugiego miesiąca po urlopie ;) i stąd to wq...nie ;)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 20:00 
Prawie fanatyk
Offline
Od: 01.11.2013
Posty: 2163
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
Evo1501 napisał(a):
Weź Ty może się bzyknij w tym samochodzie

Egzemplarz rkarcza nie wytrzyma takich naprężeń, emocji. <sex> Pierwsze wysiądą fotele, potem całe zawieszenie itd.
O D R A D Z A M :hihi:

_________________
Nie odkładaj do jutra tego, co możesz zrobić pojutrze!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 20:17 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 04.04.2013
Posty: 1935
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Evo1501 napisał(a):
Weź Ty może się bzyknij w tym samochodzie, to może trochę Ci przejdzie :)

<hahaha> jebłem :D
Evo ... swój chłop z ciebie :)

_________________
pozdrawiam, Mirek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 21:39 
Avatar użytkownika
Bywalec
Offline
Od: 08.12.2014
Posty: 352
Rok produkcji: 2016
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: mazowiecki
Jako już były użytkownik GJ też trochę dziegciu doleję ;). Generalnie, jeśli rozpatrujemy ją w kategorii rodzinnego auta do przemieszczenia się z punktu A do B, dającego jakiś kompromis pomiędzy osiągami i komfortem podróżowania to nie jest zły wybór w myśl zasady slow ride. Jeśli jednak mamy chęć trochę poszaleć, szybciej pojechać w trasie to niestety komfort szybko maleje i GJ zaczyna irytować. I ja się na to także nabrałem. Jest sporo plusów takich jak wygląd auta (zawsze jak mijam m6 na ulicy to się oglądam), wygodne siedzenia, fajna kierownica, bardzo dobre wyposażenie w atrakcyjnej cenie, ale niestety niektórych tutaj zabija jakość hamulców, wyciszenia, lekkości, która porażała na autostradach poprzez brak stabilności, drobnych usterek jak lusterka, ja je np. wymieniałem 5 razy w ASO. Dla mnie finalnie okazało się to nie do przyjęcia i miarka się przebrała. W międzyczasie testowałem parę aut używanych, między innymi Audi A5, A6, Mercedesa CLA i na koniec wziąłem do swojej firmy wspomnianego już przez rkarcza lekko używanego Mercedesa C, co prawda w słabym silniku 1.6 156km z AT i pakietem AMG, ale ogólnie jest to wystarczające jak na miejskie warunki i trochę tras. No i to już ostatecznie przelało czarę goryczy u mnie, bo będąc wyczulonym na mankamenty Mazdy weryfikowałem je w tych testowanych samochodach. Hamulce zaczęły być hamulcami, świsty (jakie świsty? <niewiem>), cisza, może nie totalna, najlepiej było w A6, ale bez porównania do Mazdy, bo zniknął efekt gwiżdżącego czajnika. Do tego fajne układy kierownicze, ciekawe zawieszenie, automatyczna skrzynia, ogólnie lepszy komfort. No i jak już pojeździłem C klasą kilka dni i przekazałem pracownikom to dla siebie wziąłem miesiąc później Q50, bo była to miłość od pierwszego wejrzenia i męczyłem się już okrutnie w GJ. Teraz, już po przejechanych 6k km zapomniałem co to znaczy boląca głowa po trasie, chętniej w nie jeżdżę, bawię się układem kierowniczym DAS, sprawdzam na ile mogę sobie pozwolić na zakrętach. Mazda trochę tu przynudzała. I jeszcze raz podkreślę, mam sentyment do Mazdy bardzo duży, będę ją ogólnie miło wspominać, ale czy polecę koledze? Ogólnie tak, ale z uczuleniem go na owe mankamenty i sugestią aby jednak odwiedził też inne salony i porównał sobie wszystko na chłodno, bo ta piękna panna na wydaniu może być trudna w obyciu w życiu codziennym.

Edit
Oczywiście nie ma co porównywać GJ do marek premium, ale w jej segmencie jest spory wybór. Pytanie otwarte czy modele konkrencyjne bedą lepsze i ciekawsze?


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 22:11 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 28.09.2013
Posty: 1230
Rok produkcji: 2015
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: śląski
Podpisuje się pod tym co napisałeś - zylafal

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

_________________
Audi A5 1,8TFSI ,244 PS , 396 Nm :twisted:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Wt, 27 wrz 2016, 22:29 
Avatar użytkownika
Stary wyjadacz
Offline
Od: 20.09.2013
Posty: 3961
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Dodam, że zyrafal miał silnik 2.0, a to robi różnicę w stosunku do 2.5, jeśli chodzi o dynamiczną jazdę w trasie.

_________________
Zoom-zoom to czyste emocje... soul red GJ 6 2.5 G AT kombi skypassion

JESTEM UBEZPIECZONY W D.A.S.

Obrazek


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4219 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103 ... 141  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.