Teraz jest Pt, 19 kwi 2024, 16:27

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305 ... 439  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: So, 4 lut 2017, 17:19 
Offline
W jednej marce ogrzewanie postojowe bedzie w opcji a w innej wyladuje w akcesoriach. Nie pytali o zgode, poniewaz wrzucili to do standardowego wyposazenia, wiec uznali, ze gdyby klient to i tak nie bedzie problemu a montaz z glowy. Nie powinnismy uznawac z gory, ze dla kogos cos jest nieistotne wg wlasnego punktu widzenia. To do niczego dobrego nie prowadzi.

Mazda nie potrafi poprawic "dziury" jaka sama stworzyla przy klonowaniu kluczyka immobilizera fabrycznego i teraz sie ratuje rozwiazanmi posprzedazowymi. Ruch dobry, ale kiedy poprawia ten fabryczny (troche wody w rzece uplynelo a nie jestem pewien, czy cokolwiek zmodyfikowano)? ;)


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: So, 4 lut 2017, 17:22 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 17.03.2016
Posty: 1029
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Akurat fabryczne immo jest to immo Mitsubishi...
Chyba ktoś już nie pamięta jak łatwo było odpalić BMW czy skolonować jego kluczyk.
Jest to forum wyrażamy to opinie i dla mnie to nie ma znaczenia. Bo możemy popaść w paranoje i pojechać do fabryki i sprawdzać czy nie demontują elementu jakiegoś na chwilę, bo przecież to już nie "nowy samochód".
Isotniejszą sprawą jest np kwestia czy nie był malowany dwukrotnie...
limo napisał(a):
W jednej marce ogrzewanie postojowe bedzie w opcji a w innej wyladuje w akcesoriach

No o to chodzi to już daje ci sygnał o czym mówimy. Czy mówimy o rzeczy montowanej przez fabrykę czy przez ASO.

limo napisał(a):
Ile lat minelo od 1 strony w dziale kradzieze?

:hahahaha: ile lat mineło od pierwszej kradzieży samochodu. Czemu do tej pory te samochody są kradzione! No ja nie mogę przecież tyle lat.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 4 lut 2017, 18:02 
Wtajemniczony
Offline
Od: 13.10.2016
Posty: 202
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: kujawsko-pomorski
Faktem jest jednak, że wprowadzają w takim razie klientów w błąd. Przy zamówieniu samochodu przecież Cię informują, że musisz tyle czekać bo auto idzie do produkcji z uwagi na to co poskładałeś znaczy co chcesz mieć. Nikt natomiast słowem nie wspomina, że w ten sam samochód będzie już ingerował jakiś pracownik ASO.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 4 lut 2017, 18:23 
Nałogowiec
Offline
Od: 10.07.2016
Posty: 1679
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
O kur..cze ale ludzie mają problemy. Mnie poinformowano że auto jest u nich fizycznie ale potrzebują tydzień na doposażenie.

_________________
Obrazek
A na co dzień dłubię tutaj http://www.wedrowiec.net


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 4 lut 2017, 18:33 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 17.03.2016
Posty: 1029
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
Wedrowiec No każdy samochód ma PDI, które jest inspekcją i jeśli jest coś nie tak to przed sprzedażą w "ingerują" w twój nie twój samochód.
Walka o lepsze immo jest ważna, ale to nie jest tylko mazda, która ma słabe zabezpieczenia. Doszukiwać się problemów można w wielu aspektach między innymi w ujednoliceniu systemów. Bo każdy mechanik ma mieć dostęp do tego. W Wymogach homologacji. I w końcu na tym, ze de facto samym markom nie zależy na super zabezpieczeniom. Dla nich wystarczające są te dobre. Mazda ma problem z kradzieżami, więc do dobrego dodaje drugie dobre.
Z tego co widać próbują sie do niego dostać, więc praktycznie jestem pewien, że znają na pamięć schemat wejśc przecinają kabelki i łączą te które niby przez immo przechodzą....


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 4 lut 2017, 18:59 
Offline
limo webasto montują w ASO. Ale cena w katalogu nie uwzględnia montażu. Można się zdziwić. :(


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: N, 5 lut 2017, 18:22 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1068
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
@rkarcz Jak to cena w katalogu nie uwzględnia montażu (Webasto)? Gdyby mi to powiedzieli to bym mógł ich zdmuchnąć śmiechem. ;-)

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 5 lut 2017, 19:49 
Offline
Sprawdź na fakturze. Ja dostałem całkiem niezły 12% rabat na całość. I zapewne Webasto wziąłbym teraz gdziekolwiek bo byłoby kilka tysięcy taniej. :)

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: N, 5 lut 2017, 23:45 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1068
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
FV jest w firmie leasingowej bo montowałem do nowego auta przed odbiorem. Wyglądało to tak, że od ceny katalogowej (samochodu tj. 143900 za auto + 2300 za lakier + 600 za tapicerkę pure white + 300 za dywaniki = 147100) dostałem 3% rabatu na akcesoria (ok. 4400). Wybrałem Webasto za ok. 9300 PLN (wg katalogu), więc odjęli mi od tego 3% z ceny samochodu i dołożyli resztę (ok. 4900) do ceny (wyszło niecałe 153 000, a tu mi wychodzi równe 152000 ale piszę z pamięci, więc ceny poszczególnych składowych mogły się trochę różnić).

Widzę, że mają teraz dużo tańsze Webasto bo za 7900 z pilotem HTM, gdy ja kupowałem cennikowo kosztowało ponad 9000.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 9 lut 2017, 17:15 
Wstydliwy
Offline
Od: 18.01.2017
Posty: 5
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Witam Panowie,

Dzięki za wszystkie dotychczasowe komentarze odnośnie Mazdy 6 (za i przeciw). Skłoniły mnie one ostatecznie do wyboru Mazdy 6 2017 z silnikiem 2.5 benzyna :)
Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem.
Poza drobnymi mankamentami auto rewelacja za te pieniądze.
Zdecydowałem się na kolor biały :)

Przy kupnie auta w leasingu zachęcam do wystąpienia o ofertę do konkurencyjnego względem Santander banku.
W moim przypadku poskutkowało to obniżeniem oprocentowania z (prawie) 115% do 109%. Licytowali się wzajemnie chyba z 6 razy :)

Wziąłem dodatkowo powłokę grafenową na auto i pełną konserwację (podwozie, progi, szyby, siedzenia) - po wciągnięciu w leasing wychodzi bardzo mało, a na kilka lat powinien być spokój z rdzą.

Gorąco polecam skrzynię automatyczną. Do tej pory jeździłem manualem. Komfort bez porównania. Powszechna (chyba jeszcze) opinia, że to wynalazek dla kobiet to mit. Kompletnie nie widzę zalet manualnej skrzyni przy silniku 2.5. Zbiera się jak wariat nawet bez trybu Sport. :)

Spalanie po tygodniu raczej spokojnej jazdy (20% trasa, 80% z klimą w trybie ECO) to 8L.
Podobno jeszcze mocno spadnie po 20 tys. ;-)

Może komuś mógłbym pomóc/doradzić/coś podpowiedzieć?

Pozdrawiam!


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 9 lut 2017, 17:36 
Offline
I to spalanie <spoko> Raczej dłuższe trasy co ? Niech Ci służy i cieszy każdego dnia :)


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 9 lut 2017, 17:44 
Wstydliwy
Offline
Od: 18.01.2017
Posty: 5
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Mieszkam na Podlasiu, u nas jedyna trasa na której można rozwinąć prędkości to do stolicy, w dodatku prawie cala w remoncie :D
Biorąc pod uwagę, że moja Vectra paliła 15L gazu, to przy Mazdzie wyjdą z czasem oszczędności ;)

Apropo gazu, to pierwsze (i to całkiem serio) pytanie kilku osób (których akurat uważam za dusigroszy) to czy wstawię też gaz do Mazdy :hahahaha:


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Cz, 9 lut 2017, 20:03 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Dyskusję w sprawie spalania lub instalacji LPG proszę prowadzić w odpowiednich wątkach.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 11 lut 2017, 08:27 
Świeżak
Offline
Od: 03.09.2016
Posty: 16
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: kujawsko-pomorski
kenny napisał(a):

Spalanie po tygodniu raczej spokojnej jazdy (20% trasa, 80% z klimą w trybie ECO) to 8L.
Podobno jeszcze mocno spadnie po 20 tys. ;-)
i


Jak przebilem 10k zauważyłem zmniejszenie. Może o 0,5. Generalnie nie mam stresu na stacji i satysfakcję ze pdf juz za mną a auto się zbiera i fajnie burczy powyżej 4tys obrotów. <spoko>
Ciesz się furka :oops:


Ostatnio edytowano So, 11 lut 2017, 08:27 przez tombien, łącznie edytowano 1 raz
Cytowanie zbyt długiego fragmentu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 11 lut 2017, 20:15 
Świeżak
Offline
Od: 02.02.2017
Posty: 30
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Witam, też jestem już po odbiorze. Wersja kombi RM 2017 2.0 benzyna sky energy. Moje spostrzeżenia których nie wyłapałem na jazdach próbnych:
-powiedziano mi że ten nowy ekran obok zegarów będzie identyczny w sky energy jak w skypassion bo taką wersją jeździłem - niestety trochę się różnią kształtem i wyglądem
-zamawiałem nakładki na pedały i myślałem że w tych dziurkach w aluminium jest guma - a jest ona tylko na pedale sprzęgła i hamulca. Na pedale gazu i podpórce są po prostu dziury przez które widać pedał/podpórkę - wydaje mi się że na podpórce też powinna być guma więc chyba źle zamontowali w aso - jeżeli ktoś z was się orientuje to proszę o info :)
-drzwi od bagażnika trzeba mocno zamykać bo inaczej samochód piszczy że nie zamknięte
-wyciszenie wersji skypassion sedan jest chyba jednak troszeczkę lepsze niż skyenergy ale może mi się wydaje bo to tak na granicy błędu
-kierownica działa bardzo bardzo leciutko - mogłaby stawiać troszkę większy opór
-dużo czytałem wcześniej o tym modelu i ktoś pisał że system świateł leaving home działa bez sensu - spytałem o to w salonie i wystarczy dwa razy nacisnąć przycisk otwarcia drzwi na pilocie i jak jest ciemno to lampy się oświecają. Nie wiem czy to uruchamia system jednorazowo czy działa już na stałe - mam wrażenie że u mnie system ten po prostu działa jak jest ciemno/późno - jeszcze dokładnie nie przetestowałem samochodu ale oświetlił mi wieczorem drogę przy otwieraniu z pilota :P

są to drobiazgi które może jednak dla kogoś innego będą znaczące. Poza tym autem jestem zachwycony :)

Zastanawiam się czy zabezpieczać jakoś lampy przednie (folia?) - polecacie takie coś?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 11 lut 2017, 20:37 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 13.01.2017
Posty: 626
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: wielkopolski
edi7777 napisał(a):
pytałem o to w salonie i wystarczy dwa razy nacisnąć przycisk otwarcia drzwi na pilocie i jak jest ciemno to lampy się oświecają

guzik prawda, u mnie nie działa w żaden sposób, w piątek jadę do ASO właśnie w tej sprawie


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 12 lut 2017, 21:21 
Świeżak
Offline
Od: 02.02.2017
Posty: 30
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Też masz RM 2017? Dzisiaj sprawdziłem i system faktycznie trochę działa jak chce - raz zaświeca światła raz nie. Daj znać proszę co powiedzą w ASO. Przy okazji też się zgłoszę do swojego to wyjaśnić. Poza tym jeszcze jedna rzecz o której zapomniałem a jest dla mnie mega głupotą to światło w bagażniku - skoro już jest na klapie to spoko ale dlaczego się samo nie wyłącza po zamknięciu bagażnika to jest dla mnie zagadka :D


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 lut 2017, 18:32 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 18.11.2016
Posty: 91
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Pobo napisał(a):
edi7777 napisał(a):
pytałem o to w salonie i wystarczy dwa razy nacisnąć przycisk otwarcia drzwi na pilocie i jak jest ciemno to lampy się oświecają

guzik prawda, u mnie nie działa w żaden sposób, w piątek jadę do ASO właśnie w tej sprawie

A może winne jest oświetlenie zewnętrzne. To znaczy że może musi by ciemno żeby zadziałało?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 lut 2017, 21:27 
Świeżak
Offline
Od: 02.02.2017
Posty: 30
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
U mnie dzisiaj jak było względnie jasno - światła w trybie auto się nie zapalały jeszcze same. Zatrzymałem się i jak po 5 minutach wróciłem do samochodu to światła się zapaliły przy otwarciu z pilota. Za to jak ruszałem 2 godziny później jak już faktycznie było ciemno to się nie zapaliły. Wkurzająca trochę ta funkcja bo skoro już jest to powinna działać. Poza tym lampka w bagażniku jednak gaśnie po zamknięciu klapy - przy odbiorze powiedzieli mi w salonie że nie gaśnie. Logika wymięka :P


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 lut 2017, 21:33 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 18.11.2016
Posty: 91
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
U mnie lampka w bagażniku gaśnie, za to czasami się nie zapala ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 lut 2017, 21:42 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1068
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
To chyba normalne, że gaśnie po zamknięciu klapy. Szkoda prądu. To nie jest bankowóz aby przedział ładunkowy był oświetlony i posiadał 50mm wizjer z kabiny pasażerskiej - przynajmniej to światełko ma wówczas sens.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 lut 2017, 21:55 
Avatar użytkownika
Nałogowiec
Offline
Od: 23.07.2016
Posty: 1078
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: mazowiecki
Logika Mazdy nie ma nic wspólnego z ogólnie znana logiką. Ale na szczescie tu lampka gaśnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

_________________
Czy Mazda da się polubić? :idea:
Mazda 6 po naprawie w ASO Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 lut 2017, 22:19 
Wtajemniczony
Offline
Od: 13.10.2016
Posty: 202
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: kujawsko-pomorski
edi7777 napisał(a):
przy odbiorze powiedzieli mi w salonie że nie gaśnie.


Serio wziąłeś ich żart na poważnie? Myśleli przecież, że żartujesz pytając czy światło w bagażniku gaśnie więc odbili piłeczkę :lol: Normalnie jak z lodówką... u mnie też się ciągle świeci jak otworzę... :idea:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 lut 2017, 22:27 
Świeżak
Offline
Od: 02.02.2017
Posty: 30
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Nie jestem przekonany czy to był żart;) ale widać ściema taka sama jak z tym naciśnięciem 2 razy żeby się światła leaving home zapaliły.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 13 lut 2017, 22:38 
Wtajemniczony
Offline
Od: 13.10.2016
Posty: 202
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: kujawsko-pomorski
Czasem trzeba zrozumieć, że są różni sprzedawcy - jeden chce się uczyć a inny plecie co mu ślina na język przyniesie. Więcej luzu i ciesz się autem :drunk:


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 22 lut 2017, 16:49 
Wstydliwy
Offline
Od: 08.01.2017
Posty: 7
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Witajcie, czy może orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja salonu Mazdy we Wrocławiu? Niestety z uwagi na śmierć dealera wydania pojazdów zostały wstrzymane (pomimo zawarcia umowy) i nie wiadomo kiedy sprawy zostaną uporządkowane. Może jest tutaj jakiś insider, który podzieliłby się wiedzą na ten temat?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 22 lut 2017, 17:16 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 23.03.2015
Posty: 231
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: dolnośląski
jest juz nowa dzialalnosc niestety trzeba poczekac na przepisanie umow dealerskich
wg handlowca 2-3 tygodnie i formalnie wszystko bedzie juz dobrze
salon dziala i bedzie dzialal dalej


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Śr, 22 lut 2017, 20:26 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Ciekawe czy coś się u nich zmieni na lepsze po tym niewątpliwym nieszczęściu.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 22 lut 2017, 20:36 
Wstydliwy
Offline
Od: 08.01.2017
Posty: 7
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: -
Skrzynia: MT
Wersja: -
Region: dolnośląski
A jeśli mogę spytać, to co było u nich nie tak?


Ostatnio edytowano Śr, 22 lut 2017, 20:44 przez tombien, łącznie edytowano 1 raz
Nie cytujemy poprzedniego postu (regulamin, pkt 5.6).


 Zobacz profil  
Cytuj  

administrator
PostNapisane: Śr, 22 lut 2017, 20:43 
Avatar użytkownika
Weteran
Offline
Od: 20.05.2013
Posty: 8080
Rok produkcji: 2018
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: dolnośląski
Np. przy zamówieniu we wrześniu nie chcieli mi wpisać na umowie, że rabaty z centrali na koniec roku będą mi przysługiwały. W serwisie przy wizycie gwarancyjnej mieli pretensje, że nie kupiłem u nich. Innym razem odmówili podłączenia kamery pod stałe zasilanie tłumacząc to utratą gwarancji. Generalnie nieelastyczni, nastawieni wyłącznie na swój zysk. Znam ich od 2009 roku. Dla mnie zarówno sprzedaż jak i serwis nie do przyjęcia. Całe szczęście, że są inni. :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305 ... 439  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.