Teraz jest Pt, 19 kwi 2024, 01:45

Strefa czasowa: UTC + 1



 
 


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299 ... 439  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 5 gru 2016, 19:27 
Bywalec
Offline
Od: 31.05.2015
Posty: 346
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: pomorski
Ceny w £ podaje sie pisząc najpierw £ pózniej wartość np £1000


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 7 gru 2016, 08:28 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 28.07.2013
Posty: 1952
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
niko123 napisał(a):
Po nowym roku bedzie jazda.
Np. focus 1.6 2008 - do tej pory akzyza za sprowadzenie koło np. 500 zł po nowym roku ponad 2 tyś zł.
Ale dla nowej mazdy z salonu będzie taniej z 4300 zl na 3000zł. - ( mazda 6 2.5 )

http://superauto24.se.pl/porady/nowe-st ... 12217.html


http://obliczakcyze2017.pl/

_________________
Samochodami się albo jeździ albo się je kocha, fajnie jak jest jedno i drugie


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 7 gru 2016, 16:22 
Offline
Jest to już od 1 stycznia .2017 czy wprowadzą to w jakimś miesiącu w roku 2017 ?


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 7 gru 2016, 17:33 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 21.12.2015
Posty: 186
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zachodniopomorski
crow napisał(a):
niko123 napisał(a):
Po nowym roku bedzie jazda.
Np. focus 1.6 2008 - do tej pory akzyza za sprowadzenie koło np. 500 zł po nowym roku ponad 2 tyś zł.
Ale dla nowej mazdy z salonu będzie taniej z 4300 zl na 3000zł. - ( mazda 6 2.5 )

http://superauto24.se.pl/porady/nowe-st ... 12217.html


http://obliczakcyze2017.pl/


Po tym jak się okazało że 500+ w wiekszości wypływa z kraju i finansuje utylizacje niemieckiego złomu na naszych drogach to postanowili coś z tym zrobić jak zwykle w sposób chaotyczny.
Kiedy to się stanie tego chyba nawet oni nie widzą, może nawet jutro zacznie to prawo obowiązywać a może zmieni się jeszcze 100x po czym wyląduje w koszu bo jeden z drugim policzy że odpłynie im elektorat.

Jak dla mnie to dobry ruch, w chwili obecnej ciężko dorwać jakieś miejsce do parkowania nie tylko w dużych miastach ale i w małych miejscowościach.
Samochodu nie opłaca się złomować, każdy ma samochód, najczęściej stary >10 letni, rodziny z 3-4 dorosłymi mają po 3-4 samochody gdzie każdy pracuje w odległości do 500 metrów od domu (znam kilka takich przypadków).
Podwyżki OC zmusi ludzi do utylizacji tego całego złomu a akcyzy ograniczy napływanie nowego plus tańsze będą nowe samochody. Czego chcieć więcej?

Pzdr
mHuba


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Śr, 7 gru 2016, 22:16 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 28.07.2013
Posty: 1952
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
niko123 napisał(a):
Jest to już od 1 stycznia .2017 czy wprowadzą to w jakimś miesiącu w roku 2017 ?


Jakieś info ze strony zainteresowanych tematem mówi, że teraz czytanie w senacie 13 grudnia. Potem sejm. Wiadomo, że jak chcą i w 2h działa wszystko. Ale tam jest jakaś nota, że od 1 następnego miesiąca, więc nie 1 stycznia/ Więc jak się pospieszą to i tak od 1 lutego 2017, a może być później.

_________________
Samochodami się albo jeździ albo się je kocha, fajnie jak jest jedno i drugie


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 8 gru 2016, 08:41 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 21.12.2015
Posty: 186
Rok produkcji: 2014
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyEnergy
Region: zachodniopomorski
crow napisał(a):
niko123 napisał(a):
Jest to już od 1 stycznia .2017 czy wprowadzą to w jakimś miesiącu w roku 2017 ?


... i, że teraz czytanie w senacie 13 grudnia. Potem sejm.


Sejm później jest senta.

Pzdr
mHuba


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 8 gru 2016, 08:47 
Avatar użytkownika
Amator
Offline
Od: 05.11.2016
Posty: 73
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: łódzki
A i tak całą różnicę w akcyzie przejmie dealer bo w nowym roku pewnie ceny wzrosną .....


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 8 gru 2016, 12:35 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1068
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
mHuba napisał(a):
Podwyżki OC zmusi ludzi do utylizacji tego całego złomu a akcyzy ograniczy napływanie nowego plus tańsze będą nowe samochody. Czego chcieć więcej?


Podwyżki OC choć konieczne i zrozumiałe spowodują, że część ludzi przestanie ubezpieczać auta wpadając w ryzyko poważnych konsekwencji w przypadku spowodowania wypadku oraz kary z UFG. Jeśli ktoś raz poznał wygodę auta to choćby miał jeździć starym złomem raczej z niego nie zrezygnuje.

Podwyżki OC i akcyzy mogą zniechęcić do zakupu tych, którzy auta nigdy nie mieli ale moje obserwacje otoczenia mówią, że dla przeciętnego kowalskiego liczy się cena zakupu, a jak już kupi to jakoś to będzie. Czyli będzie więcej aut z gatunku niezarejestrowane/nieopłacone w cenie 500 EUR i więcej, ludzie będą kupowali, a później myśleli jak to opłacić i ubezpieczyć.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 8 gru 2016, 14:47 
Prawie fanatyk
Offline
Od: 01.11.2013
Posty: 2163
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
jordanj napisał(a):
dla przeciętnego kowalskiego liczy się cena zakupu, a jak już kupi to jakoś to będzie. Czyli będzie więcej aut z gatunku niezarejestrowane/nieopłacone

Chyba masz rację, niestety. <slabo>
Podpowiedzcie, co się dzieje gdy szkodę na naszym aucie spowoduje koleś z niewykupionym OC?
Na czyj koszt naprawa i z jakiego tytułu? Kto go ściga? Czy mamy w takiej sytuacji odnotowaną ..hmm... "szkodowość" na naszym koncie u ubezpieczyciela?
Pytam, ponieważ nigdy się nie znalazłem w podobnej sytuacji a trzeba wiedzieć, jak się zachować. :idea:

_________________
Nie odkładaj do jutra tego, co możesz zrobić pojutrze!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Cz, 8 gru 2016, 14:57 
Nałogowiec
Offline
Od: 16.10.2016
Posty: 1068
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: wielkopolski
Jeśli sprawca jest ustalony to szkodę pokrywa UFG z możliwością regresu do sprawcy.
Jełśi sprawca jest nieustalony to sam/z własnego AC pokrywasz szkodę.
Jeśli jest to szkoda na osobie to UFG pokrywa koszty niezależnie od ustalenia sprawcy z możliwością regresu, gdy sprawca zostanie ustalony.

_________________
Pozdrawiam,
Jordan
https://skyisthelimit.aero


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pt, 9 gru 2016, 21:43 
Avatar użytkownika
Wstydliwy
Offline
Od: 08.12.2016
Posty: 6
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Witam wszystkich forumowiczów czytam forum od początku.No i jak u wielu z Was padł wybór na M 6 .Odbiór za czery dni.Pozdrawiam.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 10 gru 2016, 18:15 
Wstydliwy
Offline
Od: 10.12.2016
Posty: 3
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Witam wszystkich, również jestem od 2 tygodni świeżym posiadaczem M6 lecz w niemieckiej wersji, czyli Nakama Intense i jestem ciekawy czym różnią się wasze wersje Skypasion od mojej ?


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 10 gru 2016, 18:17 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 08.04.2014
Posty: 557
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
Zaloz watek i opisz samochod.

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 10 gru 2016, 18:29 
Wstydliwy
Offline
Od: 10.12.2016
Posty: 3
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Witam, jestem świeżym posiadaczem Mazdy 6 2,2 ON AT 175 PS, Nakama Intense 2017. Jest to niemiecka wersja i jestem ciekawy, czy są jakieś różnice pomiędzy polską Skypasion. Jeśli ktoś się orientuje w temacie, to proszę o wypowiedzi, dziękuję.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 10 gru 2016, 18:32 
Wstydliwy
Offline
Od: 10.12.2016
Posty: 3
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Wątek założyłem chociaż nie wiem, gdzie go szukać teraz :D ....z opisem też łatwo nie będzie pewnie :D


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: So, 10 gru 2016, 22:42 
Offline
scipiorek napisał(a):
Wątek założyłem chociaż nie wiem, gdzie go szukać tera


:facepalm: :mur: :wstyd2:


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: N, 11 gru 2016, 11:03 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Randka z M. w cudownej Barcelonie - http://www.logo24.pl/Logo24/1,125389,21078677.html

Wszystkie kobiety mojego życia miały imię rozpoczynające się od litery M. Nic więc dziwnego, że i M jak Mazda zapowiadało tak znany z początków damsko-męskich przygód dreszcz podniecenia. Ale to nie przeznaczenie zdecydowało - bo pokochałem Mazdę 6 za to, jaka jest naprawdę.

- - -
A ja kocham ten tekst!


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: N, 11 gru 2016, 23:13 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 28.07.2013
Posty: 1952
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
Dlaczego kupujemy? http://life.forbes.pl/mazda-nabiera-roz ... ,1,1.html#

_________________
Samochodami się albo jeździ albo się je kocha, fajnie jak jest jedno i drugie


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 12 gru 2016, 00:48 
Amator
Offline
Od: 16.07.2014
Posty: 87
Rok produkcji: 2003
Generacja: I
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: mazowiecki
PIOTR napisał(a):
Trochę dystansu przecież każdy kupił z jakiegoś powodu m6
Miałem m6 gh i tez mówiłem nigdy więcej. ..... słaby lakier, hamulce, skura, drogi serwis ..... i po trzech miesiącach poszukiwań auta dla siebie :mad: trafiłem gdzie .....do mazdy a po 30 dniach juz <pucu> swoją nową laleczke
Pewne rzeczy akceptuje się lub nie wolny wybór, mimo swoich słabości auto jest w lepszym stanie niż gh po tym samym przebiegu :D
Zapraszam do konkurencji i wynajem auta na weekend (w maździe dostałem za darmo) ciekawe czy też będą takie idealne :idea: :?:


Niestety nie jest to standard w salonach Mazdy, ja odniosłem zgoła odmienne wrażenie. Gdy szukałem auta i pojechałem w Piasecznie do salonu VW to bez problemu dostałem auto na jeden dzień do sprawdzenia. W salonach Mazdy pytałem w dwóch różnych o taką możliwość i za każdym razem usłyszałem, że nie ma takiej opcji, mimo że deklarowałem, że mogę nawet zapłacić na wynajem.
Powiem więcej, gdy odbywałem jazdę próbną ostatnim razem, odniosłem wrażenie, że sprzedawca jedzie trochę za karę, przez większą część trasy to ja musiałem zadawać pytania o auto. Byłem z kumplem, który był totalnie zaskoczony tą sytuacją. Po jeździe zadzwoniła do mnie jakaś dziewczyna z centrali i zapytała, czy odbyła się jazda, czy jestem zainteresowany, powiedziałem wprost, że po jednej jeździe nie jestem przekonany i chciałbym trochę więcej pojeździć, by się przekonać. I co z tego wyszło? Nic... zero zainteresowania. Z salonu to chyba nawet nie zadzwonili...
przez grzeczność nie powiem gdzie to było.
Efekt jest taki, że jutro odbieram auto konkurencji (nie jest to VW ;-))

Odnoszę wrażenie, że wielu sprzedawców Mazdy ma syndrom "tłustego kota", któremu myszy same ładują się na język.

Mimo zmiany, będę tutaj zaglądał, bo Mazdami jeździłem przez 16 lat, więc sympatia cały czas jest :-)

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  

moderator
PostNapisane: Pn, 12 gru 2016, 06:23 
Avatar użytkownika
Fanatyk
Offline
Od: 06.05.2015
Posty: 2703
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: małopolski
Smook, wzieli jakiegoś copywritera by napisał ładny tekst o czymś o czym nie ma zielonego pojęcia...
Napisał zgrabnie... ale ta sama klasa co Focus i Octavia? dwulitrowy diesel? brak turbiny? <czekam>

Mi to odebrało nieco z przyjemności tekstu...

_________________
Obrazek <pucu>


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 12 gru 2016, 07:06 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 07.11.2013
Posty: 2285
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: pomorski
Ojtam. Podobało mi się, że ktoś się tak namiętnie podnieca ładnym autem. Że brak mu pojecia o tym i owym, to tylko radość większa.


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 12 gru 2016, 11:27 
Prawie fanatyk
Offline
Od: 01.11.2013
Posty: 2163
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Region: mazowiecki
amra napisał(a):
Odnoszę wrażenie, że wielu sprzedawców Mazdy ma syndrom "tłustego kota", któremu myszy same ładują się na język.

Dealerzy niechętnie wypożyczają auta do jazd próbnych na dłużej niż „krótka przejażdżka” dlatego, że ich po prostu nie mają. Trzymają tylko minimalną i niezbędną rezerwę na auta zastępcze przy „naprawach gwarancyjnych” - jak mi powiedział jeden z nich.
Natomiast za wszystkie te dodatkowe auta musieliby płacić z własnych kieszeni a to mocno obciążałoby ich skromne budżety. Nawet sobie nie wyobrażacie, jak ciężka jest dola dealera i ile problemów piętrzących się przed nimi przyszło im pokonywać. A jeszcze producent zmusza ich do wydawania środków pieniężnych na przebudowę salonów sprzedaży, zatrudniania wykwalifikowanych załóg. Po prostu żal d..ę ściska. Na koniec rozmowy popłakaliśmy się obydwaj. Aha… do wspólnego płaczu dołączyli do nas pozostali użytkownicy mazd oczekujący od kilku godzin na odbiór m6 z serwisu.

_________________
Nie odkładaj do jutra tego, co możesz zrobić pojutrze!


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 12 gru 2016, 11:54 
Offline
Bo są salony i salony. W jednym możesz pojechać na godzinę - miastem, wioską, Ską, krajówką.
A są takie gdzie rzekomo czeka kolejka i nie ma szans na przetestowanie tak jak będziemy tego używali.
Ale nawet to testowanie nic nie da, bo widok M6 zakłóca wszystkie fale mózgowe odpowiedzialne za rozsądek. :)


 Zobacz moją 6tkę  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 12 gru 2016, 15:48 
Avatar użytkownika
Prawie fanatyk
Offline
Od: 28.07.2013
Posty: 1952
Rok produkcji: inny
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Region: zagranica
zagryziak napisał(a):
amra napisał(a):
Odnoszę wrażenie, że wielu sprzedawców Mazdy ma syndrom "tłustego kota", któremu myszy same ładują się na język.

Dealerzy niechętnie wypożyczają auta do jazd próbnych na dłużej niż „krótka przejażdżka” dlatego, że ich po prostu nie mają. .


Raczej idą na tzw. zakochanie i pierwsze wrażenie, bo potem nie wiadomo, jakby to było :-P :lol:

_________________
Samochodami się albo jeździ albo się je kocha, fajnie jak jest jedno i drugie


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 12 gru 2016, 20:38 
Avatar użytkownika
Wtajemniczony
Offline
Od: 13.09.2015
Posty: 182
Rok produkcji: 2015
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: S
Region: mazowiecki
Ale powiem Wam, że jest ogromna różnica w podejściu i w obsłudze klienta w BMW i Maździe / Fordzie. Qrdę, czuć to niestety :)


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 12 gru 2016, 20:55 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 21.10.2015
Posty: 932
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
Zgodzę się z wami, że zakochanie ma znaczenie :wink:
nie chcę chwalić zaprzyjaźnionego serwisu ponieważ swoje minusy też mają :sad: ale jednak podchodzą do klienta całkiem przyzwoicie, na moje kręcenie nosem i szukanie dziury w całym pan W. wręczył mi kluczyki <o0> :?: auto jest wasze na weekend (2.0) .... w poniedziałek jazda testowa innym z 2.5... wtorek zamówienie :>
nie wiem jak inne salony, ale w tym można za opłatą wynająć auto
ewentualna strata (chyba) 200 zł za dobę M6

rkarcz napisał(a):
Ale nawet to testowanie nic nie da, bo widok M6 zakłóca wszystkie fale mózgowe odpowiedzialne za rozsądek. :)


u mnie było zgoła odmiennie te fale przywróciły rozsądek :) miała być Cupra lub gti club sport

-- Dodano: Pn, 12 gru 2016, 20:54 --

Chopper BMW -marka premium ... MAZDA- chce nią być :wink: i jeszcze jedno tam gdzie kończą się ceny Mazdy zaczynają się BMW

_________________
Nieważne kim chciałbyś być, ważne kim jesteś teraz

była GG kombi, GH hb a teraz jest GJ sedan :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 12 gru 2016, 21:17 
Amator
Offline
Od: 16.07.2014
Posty: 87
Rok produkcji: 2003
Generacja: I
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Region: mazowiecki
Nie chodzi o to, że marka premium czy nie, bo byłem w salonach premium, gdzie obsługa nie była premium i na odwrót (tak na marginesie w kategorii obsługi klienta jak dla mnie nr 1 w Warszawie, to Infiniti).
Mam też bardzo miłe wspomnienia z wizyt w salonach VW (Rowiński w Piasecznie), czy Citroen na Puławskiej, nie potrzeba wiele, wystarczy odpowiednie zainteresowanie klientem, słuchanie jego potrzeb i elastyczne podejście do rozmowy.
W salonach Mazdy niestety czułem się jak "petent" a nie jak klient.
Być może, gdybym trafił na inny salon, to teraz odbierałbym nową M6... ale nie żałuję, czasami trochę odmiany jest korzystne, by mieć inne spojrzenie :-)

_________________
Obrazek


 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 12 gru 2016, 21:57 
Wtajemniczony
Offline
Od: 13.10.2016
Posty: 202
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: kujawsko-pomorski
Tak, czuć różnicę... mnie w salonie BMW w Toruniu to tak obsługiwali (pomimo 6 beemek, które tam naprawiałem), że jeżdżę nową mazdą :D


Ostatnio edytowano Pn, 12 gru 2016, 22:02 przez MariuszW, łącznie edytowano 1 raz

 Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 12 gru 2016, 22:01 
Avatar użytkownika
Stały bywalec
Offline
Od: 21.10.2015
Posty: 932
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: zagranica
a może chcieli pozbyć się upierdliwego klienta? :wink:
obyś z M6 miał lepsze doświadczenia :D

_________________
Nieważne kim chciałbyś być, ważne kim jesteś teraz

była GG kombi, GH hb a teraz jest GJ sedan :)


 Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
Cytuj  
PostNapisane: Pn, 12 gru 2016, 22:05 
Wtajemniczony
Offline
Od: 13.10.2016
Posty: 202
Rok produkcji: 2016
Generacja: III
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyPassion
Region: kujawsko-pomorski
I o to chodzi, że właśnie nie byłem upierdliwy ;) ale kilka razy sam musiałem zdiagnozować usterkę (po tym jak ich miszcz serwisu kazał wymienić po kawałku cały silnik i nie gwarantował powodzenia misji). W sumie to mogą się uczyć podejścia do klienta od pracowników salonu mazdy.


 Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299 ... 439  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

skymiles v1.0.2 designed by Team -Programming forum-سيارات للبير . Upgraded to phpBB 3.0.14 by Kaczor.