Teraz jest So, 21 sty 2017, 11:49

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 743 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość

moderator
PostNapisane: Wt, 5 lut 2013, 18:29 
Prawie fanatyk
Od: 19.10.2012
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Skrzynia: MT
Wersja: Sport
Konferencja Tuska. - cudotwórca przemawia, chwaląc się osiągnięciami swego rządu.
- A tuż pod Mszczonowem Platforma Obywatelska doprowadziła do uruchomienia nowej, ekologicznej elektrowni, gdzie, zamiast węgla, pali się torfem - chwali się Tusk.
Głos z sali:
- Ale ja tam byłem, tam nie ma żadnej elektrowni!!!!!!!!!!!!
Premier niezrażony peroruje dalej:
- A dzięki staraniom Platformy Obywatelskiej, niedaleko Jasła, wybudowaliśmy eksperymentalny odcinek autostrady czteropasmowej!
Tenże głos z sali:
- Ale tam kuzwa nie ma żadnej autostrady!!!!!!
Nie wytrzymał w końcu Schetyna i wkurzony krzyczy:
- A ty,Baranie, zamiast wozić się po Polsce, lepiej byś TVN24 lub Polsat,pooglądał!!!!!!!!!!

moderator
PostNapisane: Pt, 15 mar 2013, 12:32 
Prawie fanatyk
joke.jpg

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

moderator
PostNapisane: Śr, 20 mar 2013, 21:44 
Prawie fanatyk
smiech.jpg

współzałożyciel forum
PostNapisane: Śr, 19 cze 2013, 16:39 
Fanatyk
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Wersja: Exclusive
Mąż zabrał żonę na pierwszą w jej życiu partię golfa. Pierwsze uderzenie
żony i piłka rozbija okno domku stojącego obok pola. Mąż trochę się
zdenerwował:
- Mówiłem, żebyś uważała, a teraz trzeba będzie tam iść, przepraszać i może nawet zapłacić.
Idą do domku i pukają do drzwi. Miły głos mężczyzny zaprasza do środka.
Wchodzą. Rozbite szkło, zniszczona stara waza i siedzący na kanapie facet.
- Czy to wy zbiliście szybę?
- Przepraszamy bardzo.
- Właściwie to nie ma za co. Jestem dżinem, który był uwięziony w tej wazie kilkaset lat. Teraz powinienem spełnić trzy życzenia. Nie obrazicie się, jak spełnię wam po jednym, sam zostawiając sobie jedno na koniec?
- Nie, tak jest świetnie - mówi mąż. - Chciałbym dostawać milion dolarów co roku.
- Nie ma problemu. Do tego gwarantuję, że będziesz bardzo długo żył. A ty, młoda kobieto?
- Chciałabym mieć ogromny dom w każdym państwie. Z najlepszą służbą na świecie.
- Mówisz, masz - odpowiada dżin - Do tego obiecuję ci, że do żadnego z nich nikt się nigdy nie włamie.
- A jakie jest twoje życzenie, dżinie? - pyta małżeństwo.
- Ponieważ tak długo byłem uwięziony, nie marzę o niczym innym, jak o seksie z tobą - zwraca się do kobiety.
- I co ty na to, kochanie? - pyta mąż.
- Mamy tyle kasy i domy... Ja się zgadzam.
Żona kolesia idzie z dżinem na pięterko... Całe popołudnie kochają się. Dżin jest wręcz nienasycony. Po czterech godzinach nieustannego seksu dżin złazi z kobiety, patrzy jej prosto w oczy i pyta:
- W jakim wieku jesteście?
- Oboje mamy po 35 lat.
- Pierdolicie, macie po 35 lat i jeszcze w dżiny wierzycie :)

Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  

zasłużony
PostNapisane: Cz, 20 cze 2013, 21:34 
Nałogowiec
Od: 25.10.2012
Rok produkcji: 2013
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Skrzynia: AT
Wersja: -
Idą dwie zakonnice: siostra Matematyka (M) i siostra Logika (L). Siostra M mówi:
- Widzisz tego mężczyznę, który idzie za nami od dłuższego czasu?
- Tak.
- Za 2 min nas dogoni.
- Zgodnie z prawami logiki musimy się rozdzielić, a wtedy pójdzie tylko za jedną z nas. Spotkamy się w zakonie.
Do zakonu przychodzi pierwsza siostra M.
Parę min później siostra L.
Siostra M pyta się:
- O Boże, o Boże ! I co się stało?
- Zgodnie z prawami logiki mężczyzna mógł pójść tylko za jedną z nas i wybrał mnie.
- I co i co ?
- Zgodnie z prawami logiki gdy przyspieszyłam, on również to zrobił.
- I co dalej?
- Zgodnie z prawami logiki zaczęłam biec, a on zrobił to samo.
- O Boże ! I co?
- Zatrzymałam się i on zgodnie z prawami logiki zrobił to samo.
- O Boże, o Boże i co?
- Podciągnęłam do góry sutannę, a on zgodnie z prawami logiki zdjął spodnie.
- O Boże, o Boże ! I co?
- Zgodnie z prawami logiki zakonnica z zadartą suknią biegnie szybciej, niż mężczyzna z opuszczonymi spodniami.

Dla każdego kto myślał inaczej 15 zdrowasiek.

IDS - diagnostyka komputerowa, pomoc z zapchanym dpf w Mazdach.

zasłużony
PostNapisane: N, 4 sie 2013, 19:49 
Nałogowiec
W pewnej wsi żył sobie rolnik, zwali go Heniek. Od pewnego czasu miał pewien problem – jego świnie nie chciały jeść. Znalazł więc Heniek weterynarza i pojechał z wizytą:
- Panie weterynarzu, moje świniaki nie chcą nic jeść i niedługo popadają…
- Hmm, proszę je wywieźć do lasu, wyruchać i będą jeść.
Heniek postanowił jeszcze się wstrzymać z tą radą i poczekać jeszcze jeden dzień. Budzi się rano, myje zęby, wchodzi do kuchni i pyta żony:
- Halina! Jedzą świniaki?
- Niestety nie, bez zmian.
Wkurzył się Heniek, wsadził świniaki do busa, wywiózł do lasu, wyruchał jak mu weterynarz radził i wrócił do domu. Świnie jak odmienione zaczęły jeść. Heniek szczęśliwy, że już problem za nim – budzi się kolejnego dnia i pyta żony:
- Halinka! Jedzą świniaki?
- Znowu to samo, nic nie tknęły.
Heniek znowu postanowił zastosować się do medycznej porady, wywiózł świniaki, wyruchał, wraca jedzą. Kolejnego dnia wstaje zaspany, ledwo patrzy na oko i standardowe pytanie do żony:
- Halina! Jedzą świniaki?
- Nie, w samochodzie czekają!

IDS - diagnostyka komputerowa, pomoc z zapchanym dpf w Mazdach.

PostNapisane: N, 4 sie 2013, 20:21 
Amator
Rok produkcji: 2011
Silnik: 2.0 DISI (Pb)
A w sąsiedniej wiosce żył sobie kowal, chłop jak dąb, z siły niewykłej znany w okolicy. Kowalowi ktoś stale kradł jabłka w sadzie. Postanowił kowal zaczaić się w nocy na złodzieja. Po dwóch dobach czekania, około północy jakiś cień wskoczył na jabłoń. Kowal podbiegł, wyciągnął rękę do góry i chwycił złodzieja za jaja. Ścisnął i pyta - ktoś ty - a tu cisza, tylko takie aaaaaaaa cichutkie. Ścisnął mocniej i znowu pyta - ktoś ty - dalej grobowa cisza, znowu aaaaaaaaaaa tylko głośniej. Kowal się zdenerwował złapał dwoma rękami za jaja, ścisnął z całej siły i pyta - ktoś ty, bo jak nie powiesz to ci jaja urwę.

Po chwili dało się usłyszeć głośny wrzask:

aaaaaaaaaaaa......Aaaaantek niemowa z sąsiedniej wioski.

PostNapisane: Śr, 4 wrz 2013, 21:10 
Stały bywalec
Od: 27.07.2013
Rok produkcji: 2009
Silnik: 2.0 MZR (Pb)
Wersja: TS2
Rzecz dzieje się w czasach, gdy masowo przywożono do Polski powypadkowy złom z Niemiec. Gość przywiózł coś takiego na lawecie do mechanika - masa pogiętej blachy:
- O w mordę - mówi mechanik - nieźle trzaśnięty. Będzie za dwa tygodnie.
Po tygodniu telefon. Dzwoni mechanik:
- Panie, jest problem. Co to za marka?
- A czemu?
- No bo jak bym tego nie klepał, wychodzi przystanek autobusowy...

współzałożyciel forum
PostNapisane: Wt, 10 wrz 2013, 21:46 
Fanatyk
Silnik: 1.8 MZR (Pb)
Wersja: Exclusive
Małżeństwo uprawia stosunek po czym żona do męża:
-Kochanie ja w ogóle nie mam orgazmu. Nie mam z tego przyjemności. A może zatrudnimy murzyna i będzie mi tańczył, co?
Mąż się zgodził. No i jest ten Murzyn i tańczy, małżeństwo nadal się kocha i żona znowu:
- Skarbie znów nic, nie mam orgazmu. Mąż zrozpaczony nie wie co zrobić. Więc żona na to:
-Kochanie a może zamienisz się z murzynem i Ty będziesz tańczył? Mąż myśli i myśli no i się zgodził. Mąż tańczy, murzyn kocha się z jego żoną. Kobieta jeden orgazm, drugi, jęczy jak szalona. Na to wszystko mąż krzyczy:
- WIDZISZ MURZYN TAK SIĘ TAŃCZY !!!!!

PostNapisane: Śr, 11 wrz 2013, 07:59 
Stały bywalec
:lol: Dobre w ten desen i mnie sie jeden przypomnial
Statek zatonal a uratowali sie tylko czterej faceci: Niemiec, Polak, Rusek i Murzyn.Po dlugim dryfowaniu braklo im jedzenia i stwierdzili, ze musza kogos wyrzucic.Padło na murzyna, wiec Niemiec stwierdzil, ze to nie fair i zarzadził konkurs, kto nie odpowie na pytanie ten wylatuje. Pierwsze pytanie do Polaka:
Kiedy zrzucono bombe na Nagasaki?
1945 r.
Ok, zostajesz
Pytanie do Rosjanina:
Ile osob zgineło?
60 tys.
Ok, zostajesz.
Do Murzyna:
Nazwiska!

moderator
PostNapisane: Pn, 23 wrz 2013, 22:00 
Stary wyjadacz
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Takie tam.

Jazda, jazda, jazda ... czarna Mazda!

moderator
PostNapisane: Wt, 22 paź 2013, 18:08 
Stary wyjadacz
Od: 09.01.2013
Rok produkcji: 2012
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Wersja: SkyEnergy
blwpolicji.jpg
<hahaha> <hahaha> <hahaha>

moderator
PostNapisane: Wt, 22 paź 2013, 21:40 
Prawie fanatyk
Nad rzeką, obok farmy siedzi krowa i pali trawkę. Podpływa do niej bóbr, wychodzi na brzeg i pyta:
- Te, krowa, co robisz?
- Aaaa, widzisz bóbr, jaram i jest OK.
- Daj trochę, jeszcze nigdy nie kurzyłem...
- Jasne! Ciągnij macha bracie!
Bóbr wciągnął dym i od razu go wypuścił. Na to krowa:
- Stary, nie taaak! Patrz: ciągniesz macha i trzymasz go w płucach dłuższą chwilę. Zresztą - wiesz co? W tym czasie jak wciągniesz, przepłyń się kawałek pod wodą w dół rzeki, wróć tu i wtedy wypuść powietrze. I mówię ci będzie OK.
Jak uradzili tak zrobili. Bóbr się zaciągnął, płynie pod wodą, ale już po kilku chwilach zrobiło mu się happy. Wyszedł na brzeg po drugiej stronie rzeki, walnął się na trawę i orbituje. Podchodzi do niego hipopotam i pyta:
- Te bóbr, co robisz?
- Aaaa, widzisz hipciu, fazuję sobie troszkę...
- Daj trochę stuffu, ja też chcę.
- Podpłyń na drugi brzeg do krowy - ona ci da.
Hipopotam podpłynął w górę rzeki, wychodzi na brzeg, a krowa wywaliła gały i krzyczy:
- Bóbr, k**wa, WYPUŚĆ POWIETRZE!

BTW Matarez - dobre dobre <hahaha> <hahaha>

moderator
 Tytuł: Dowcipy
PostNapisane: So, 9 lis 2013, 21:38 
Stary wyjadacz
Obrazek

współzałożyciel forum
 Tytuł: Re: Na wesoło
PostNapisane: Pn, 11 lis 2013, 23:30 
Nałogowiec
Rok produkcji: 2010
ooo to pasuje tutaj dowcip.
Spotykają się dwaj przyjaciele. Jeden z nich, doświadczony ojciec, wychował dwójkę synów i trzy córki. Drugi wręcz przeciwnie, ojcostwo przed nim, przed chwilą dowiedział się, że będzie ojcem. Rozmawiają i ten mniej doświadczony pyta tego doświadczonego:
- Stefan, Twoje dzieci wyrosły, to powiedz mi, tak z własnego doświadczenia, kogo łatwiej wychować, syna czy córkę?
Stefan westchną, popatrzył na kolegę i rzekł:
- Słuchaj, bo to jest tak, jak masz syna, to pilnujesz syna, ale jak masz córkę, to pilnujesz całej wsi

Enjoy ;)

moderator
 Tytuł: Re: Na wesoło
PostNapisane: Wt, 12 lis 2013, 20:00 
Stary wyjadacz
Obrazek

Tytuł: Re: Dowcipy
PostNapisane: Śr, 13 lis 2013, 18:10 
Stały bywalec
Pamiętnik prawdziwego mężczyzny III

PONIEDZIAŁEK 07.06
Żyję. Wciąż żyję. Mój lekarz mówi, że to cud. Wczoraj pokłóciłem się z żoną. Smęciła mi i smęciła to jej powiedziałem w końcu:
- Gadaj sobie do woli. Mnie to i tak lewym uchem wpada, a prawym wypada.
Dziś lekarz założył mi opatrunek na prawe, a żona powiedziała, że mi już teraz nic nie wypadnie. Do lekarza ze mną poszła cholera jedna. Przy okazji tego ucha o niestrawności mojej żeśmy gadali i lekarz mnie pyta:
- A zgagę Pan ma?
No to mu mówię:
- A co nie widać?
Tylko po cholerę się na nią patrzyłem? Tym razem unik się nie udał i dodatkowo szycie brwi miałem.

SOBOTA 12.06
Szczerość jest przereklamowana. Z babami nie ma co szczerze w ogóle gadać. Wczoraj mojej żonie przyszło na jakieś czułości. Leżymy sobie, a ona do mnie z tekstem:
- Ty w ogóle nie jesteś o mnie zazdrosny!
- Jestem....
- Ciekawe, a co byś pomyślał, jakbyś się dowiedział, że cię zdradziłam z twoim najlepszym przyjacielem?!
- Że jesteś lesbijką...
Brew nie zdążyła się zagoić. Miałem drugie szycie i o dwa szwy więcej. Do trzech razy sztuka?

PONIEDZIAŁEK 28.06
Facet to nie powinien okazywać swojej radości. Byłem na imprezie z kolegami. Impreza jak impreza. Trochę popiliśmy, rozochocony wróciłem do domu. Trochę nawalony i radosny. Chciałem się podzielić tą radością więc klepię starą w dupsko z uśmiechem i wołam:
- Ty jesteś następna grubasku …
Nie zdążyłem dokończyć zdania, a ze szpitala dopiero dziś mnie wypisali.

SOBOTA 03.07
W poniedziałek idę do dentysty zobaczyć, czy implant jedynki mi się będzie trzymał. A wszystko przez te perwersje. Że też ludziom takie durnoty do głowy przychodzą. Wracam z***any z pracy, żreć się chce, wchodzę do chałupy, a moja stara stoi w drzwiach sypialni, oparta o futrynę, cała w lateksie i kręci pejczem. To się pytam:
- Co na obiad Batmanie?!
Obiadu nie było, a przynajmniej ja nie miałem, bo obudziłem się dopiero dziś po śniadaniu.

CZWARTEK 08.07
Czas to ma destrukcyjny wpływ na moją osobę. Dziś dostałem w ryj za spóźniający się zegar. Czy to do cholery moja wina była, że się spóźnił? Wchodzę do domu, a żona mi od drzwi smęci:
- Wiesz, dziś jak przechodziłam w przedpokoju to zegar spadł tuż za mną.
- Zawsze się spóźniał – odpowiedziałem szybko.
Kurde, za szybko. A niby czas to pieniądz. Mnie to kosztowało pięć stów za remont górnej trójki.

PIĄTEK 16.07
Czy wszystkie kobiety mają kompleksy na tle cycków? Wczoraj kupiłem parę płyt DVD. Mieliśmy z kumplami wieczorem pooglądać u Zenka. Żona się pyta po cholerę kupiłem płyty skoro DVD nie mam? No to ja się zapytałem po cholerę kupuje staniki? Ta brew to mi się chyba nie zagoi.

WTOREK 20.07
Ja to kobiet nigdy nie zrozumiem. Na przeprosiny za te staniki kupiłem żonie kwiaty. Wchodzę do domu. Całuję ją w policzek z uśmiechem. Wręczam kwiaty, a ta drze się na mnie:
- Tak, Tak! Teraz może będę nogi rozkładać przez tydzień? Co?!
Na to ją pytam grzecznie:
- A dlaczego? To wazonów już nie mamy?
No i za kwiaty dostałem po ryju. Teraz wiem czemu faceci nie kupują żonom kwiatów. Mają kurde rację.

PIĄTEK 23.07
Ten dzień w pamiętniku zapiszę sobie wielkimi literami i podkreślę na czerwono. Dziś głośno wyraziłem swoje zdanie w domu. Powiedziałem żonie, że jest głupią cipą i … uciekłem pod stół w kuchni, a ta się do mnie drze:
- Natychmiast wychodź spod tego stołu!
- Nie wyjdę! - krzyczę.
- Mówię ci wyłaź! – drze się znowu i sięga po wałek do ciasta.
- Nie wyjdę! – odszczekuję się jej dzielnie.
- Wyłaź, ty tchórzu! – drze się do mnie i wali wałkiem po stole.
- Nie wyjdę i już – podtrzymałem hardo swoją decyzję.
W końcu chłop musi mieć swoje zdanie!

Wniosek: Kobiety są jak anioły, tylko charakter mają diabelski.

moderator
PostNapisane: Śr, 13 lis 2013, 18:23 
Stary wyjadacz
idzie zima... ;)
ACH TA ZIMA W KARKONOSZACH
2 sierpnia
Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu w Karkonoszach. Jak tu pięknie. Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy pokryją się śniegiem.
4 października
Karkonosze są najpiękniejszym miejscem na Ziemi !!! Wszystkie liście zmieniły kolory na tonacje pomarańczowe i czerwone. Pojechałem na przejażdżkę po okolicy i zobaczyłem kilka jeleni. Jakie wspaniałe i okazałe. Jestem pewien, że to najpiękniejsze zwierzęta na świecie. Tutaj jest jak w raju. Boże !!! Jak mi się tu podoba.
11 listopada
Ostatniej nocy wreszcie spadł śnieg. Obudziłem się, a za oknem wszystko było przykryte białą, cudowną kołderką. Wspaniały widok. Jak z pocztówki bożonarodzeniowej. Wyszliśmy cała rodziną na zewnątrz. Odgarnęliśmy śnieg ze schodów i odśnieżyliśmy drogę dojazdową do naszego pięknego domku. Później zrobiliśmy sobie świetną zabawę - bitwę śnieżną (oczywiście ja wygrałem). Wtedy nadjechał pług śnieżny i zasypał to co wcześniej odśnieżyliśmy, więc znowu musieliśmy odśnieżyć drogę dojazdową. Super sport. Kocham Karkonosze.
12 grudnia
Zeszłej nocy znowu spadł śnieg. Odśnieżyłem drogę, a pług śnieżny znowu powtórzył dowcip z zasypaniem drogi dojazdowej. Po porostu kocham to miejsce.
19 grudnia
Kolejny śnieg spadł zeszłej nocy. Ze względu na nieprzejezdną drogę dojazdową nie mogłem pojechać do pracy. Jestem kompletnie wykończany ciągłym odśnieżaniem. Na dodatek bez przerwy jeździ ten pieprzony pług.
22 grudnia
Zeszłej nocy napadało jeszcze więcej tych białych gówien. Całe-łapy mam w pęcherzach od łopaty. Jestem pewien, że pług śnieżny czeka już za rogiem żeby wyjechać jak tylko skończę odśnieżać drogę dojazdową – sk***ysyn.
25 grudnia
Wesołych, p*****lonych Świąt !!! Jeszcze więcej napadało tego białego gównianego śniegu. Jak kiedyś wpadnie mi w ręce ten sk***iel od pługu śnieżnego przysięgam - zabiję ch**a. Nie rozumiem, dlaczego nie posypują drogi solą jak w mieście, żeby rozpuściła to zmarznięte, śliskie g*wno.
27 grudnia
Znowu to białe kur***wo spadło w nocy. Przez trzy dni nie wytknąłem nosa z domu, oczywiście z wyjątkiem odśnieżania tej j**anej drogi dojazdowej za każdym razem kiedy przejechał pług. Nigdzie nie mogę dojechać. Samochód jest pogrzebany pod wielką górą białego gówna. Na dodatek meteorolog w telewizji zapowiedział dwadzieścia pięć centymetrów opadów tej nocy. Możecie sobie wyobrazić ile to jest łopat pełnych śniegu.
28 grudnia
j**any meteorolog się pomylił !!! Napadało osiemdziesiąt pięć centymetrów tego białego kurestwa. Ja p*****le - teraz to nie stopnieje nawet do lipca. Pług śnieżny na szczęście ugrzązł w zaspie, a ten ch** przylazł do mnie pożyczyć łopaty. Myślałem że go od razu zabiję, ale najpierw mu powiedziałem, że już sześć łopat połamałem przy odśnieżaniu, a siódmą i ostatnią rozp*****liłem o jego zakuty, góralski łeb.
4 stycznia
Wreszcie jakoś wydostałem się z domu. Pojechałem do sklepu kupić coś do jedzenia i picia. Kiedy wracałem, pod samochód wskoczył mi jeleń. Ten j**any zwierz z rogami narobił mi szkód na trzy tysiące. Przez chwilę przebiegło mi przez myśl, że jest on chyba w zmowie z tym ch**em od pługu śnieżnego. Powinni powystrzelać te sk***ysyńskie jelenie. Że też myśliwi nie rozwalili wszystkich w sezonie.
3 maja
Dopiero dzisiaj mogłem zawieźć samochód do warsztatu w mieście. Nie uwierzycie jak zardzewiał od tej j**anej soli, którą jednak sypali na drogę. Na podjeździe stał zaparkowany, umyty i błyszczący pług śnieżny z nowym kierowcą. Tamten podobno jeszcze leczy rozj**any łeb. Na szczęście od uderzenia stracił pamięć, bo jeszcze poszedłbym za ch**a siedzieć.

PostNapisane: Śr, 13 lis 2013, 19:04 
Nałogowiec
Od: 04.04.2013
Rok produkcji: 2004
Verva99 ... super ten kawałek :)
Matarez .. twój chyba też , ale czytać dopiero zaczynam ;)
edit:
no przeczytałem :lol: super . To takie ludzkie podejście nie ?

współzałożyciel forum
PostNapisane: Cz, 14 lis 2013, 13:27 
Prawie fanatyk
Wersja: TS
Wnuczka, rozmawiając telefonicznie żali się babci:
– Mój mąż wczoraj mi powiedział, że ma ochotę na seks z dwoma kobietami naraz!
– Już do was jadę...

moderator
PostNapisane: Cz, 14 lis 2013, 14:20 
Prawie fanatyk
hehe dobre :D

moderator
PostNapisane: Pt, 15 lis 2013, 11:38 
Stary wyjadacz
Moja córka właśnie weszła i powiedziała:
- Tato, zabierz moje kieszonkowe, wynajmij mój pokój, wyrzuć moje ciuchy, telewizor, iPada, telefon i laptopa. Sprzedaj mój samochód, zabierz moje klucze i wywal mnie z domu.
Potem usuń mnie z testamentu i nigdy więcej ze mną nie rozmawiaj.
W sumie to nie do końca to wszystko tak ujęła....
Jedyne co powiedziała to:
- Tato, to jest mój nowy chłopak, Mohammed...

moderator
PostNapisane: Pt, 15 lis 2013, 17:13 
Stary wyjadacz
Albo Ania :-)

PostNapisane: Pt, 15 lis 2013, 19:32 
Nałogowiec
Od: 04.04.2013
Rok produkcji: 2004
Matarez napisał(a):
Moja córka właśnie weszła i powiedziała:
- Tato, zabierz moje kieszonkowe, wynajmij mój pokój, wyrzuć moje ciuchy, telewizor, iPada, telefon i laptopa. Sprzedaj mój samochód, zabierz moje klucze i wywal mnie z domu.
Potem usuń mnie z testamentu i nigdy więcej ze mną nie rozmawiaj.
W sumie to nie do końca to wszystko tak ujęła....
Jedyne co powiedziała to:
- Tato, to jest mój nowy chłopak, Mohammed...

O matko ...
3m się chłopie ...

moderator
PostNapisane: Pt, 15 lis 2013, 21:05 
Stary wyjadacz
Wchodzi Murzyn do kopalni i ... tyle go widzieli.

współzałożyciel forum
PostNapisane: Wt, 19 lis 2013, 23:09 
Nałogowiec
Rok produkcji: 2010
1. Mąż z żoną w kuchni. Za ścianą słychać krzyk sąsiada:
-k***a ja pie**olę, co za j***ne pedały!
Mąż raptem doznaje olśnienia:
-Rany boskie! Mecz! Reprezentacja dziś gra! Zapomniałem!!!

2. Na którym kanale można oglądać bramki reprezentacji Polski ??? Na TVP HISTORIA

3.Dlaczego w Chinach jest tak spokojnie? Bo ludzie patrzą tam na wszystko z przymrużeniem oka.

moderator
PostNapisane: Cz, 21 lis 2013, 22:51 
Stary wyjadacz
Obrazek
Obrazek

moderator
PostNapisane: Pt, 29 lis 2013, 15:36 
Stary wyjadacz
Obrazek
Obrazek
Obrazek

PostNapisane: Pt, 29 lis 2013, 22:00 
Stary wyjadacz
Od: 20.09.2013
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
Wersja: SkyPassion
Nie wiem czy słyszeliście ten dowcip...Dlaczego dobrze byłoby, gdyby polscy piłkarze budowali autostrady?
Bo nie byłoby bramek...;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

JESTEM UBEZPIECZONY W D.A.S.

Obrazek

moderator
PostNapisane: Pt, 29 lis 2013, 22:01 
Prawie fanatyk
hehe dobre :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 743 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1