Teraz jest So, 21 sty 2017, 03:05

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3653 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 122  Następna strona
  Drukuj Poprzedni | Następny 
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 5 sty 2017, 19:12 
Nałogowiec
Od: 01.11.2013
Rok produkcji: 2013
Generacja: III
Silnik: 2.0 SKYACTIV-G (Pb)
Skrzynia: AT
Wersja: SkyEnergy
Kijowski, jak każdy kij ........ ma dwa końce. :wink:

Zobacz moją 6tkę Zobacz profil  
PostNapisane: Cz, 5 sty 2017, 23:17 
Nałogowiec
Od: 16.09.2013
Silnik: 2.2 SKYACTIV-D (ON)
Wersja: SkyPassion
wrzucili te faktury, aby nikt nie pytał o osoby nie będące posłami , które były podczas głosowań 16 12 na sali kolumnowej, a są na filmie opublikowanym przez straż marszałkowską. Takie oto kworum, budżet uchwalony nielegalnie !!!

PostNapisane: Cz, 5 sty 2017, 23:21 
Amator
Od: 28.09.2013
Rok produkcji: 2015
Skrzynia: MT
Wersja: -
Ot, i wszystko jasne. To nic, że PIS z woli ludu ma większość i przeglosuje wszytko co chce. Trzeba jeszcze petru i kijowskiego aby budżet uchwalić. Dzięki za wytłumaczenie.

Ostatnio edytowano Pt, 6 sty 2017, 12:36 przez pszyman, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Cz, 5 sty 2017, 23:40 
Nałogowiec
maksymalne możliwe wynagrodzenie Jacka Kurskiego może od stycznia sięgać niemal 52 tysięcy zł miesięcznie . I uwaga - nie wliczają się w to nagrody z zysku.
poprawne politycznie media tej informacji raczej nie opublikują
http://natemat.pl/198523,jacek-kurski-m ... iego-radia

więc co to jest 90 000 Kijowskiego przez pół roku ?? na waciki ;)

PostNapisane: Pt, 6 sty 2017, 00:10 
Amator
Tylko, że Kurski dostanie wypłatę za wykonaną pracę, zgodnie z umową. Kijowski mówił, że robi za darmo i jest na utrzymaniu rodziny. Wspomina coś o zwrotach kosztów. A podobno sam wszystko robił :). Czyli o jakie koszty chodzi? Nie wspominając, że stronkę podobno zrobił ktoś inny. Te faktury to tylko za kilka miesięcy. Pewnie dowiemy się niedługo więcej o tym szlachetnych obrońcy, bezinteresownym człowieku, wspaniałym ojcu rodziny. Pewnie niedługo dowiemy się więcej również o KODzie bo to szambo nie wylało się przypadkowo. Ktoś go sypnął.

PostNapisane: Pt, 6 sty 2017, 08:04 
Fanatyk
Od: 01.07.2014
Silnik: 2.5 SKYACTIV-G (Pb)
George S. ma zapewne nowy plan a Rysiu poleciał z Joasią po nowe instrukcję.. :)

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

PostNapisane: Pt, 6 sty 2017, 12:18 
Wtajemniczony
Od: 18.09.2015
Nagonka na Kojowskiego w mediach jest jawna checia zmiany lidera kodziarzy, Kijowski jako przykladny ojciec nie chce porzucic swojego dziecka i dlatego prawdziwi liderzy wypuscili faktury a pieski medialne maja za zadanie go obsmarowac. Mechanizm stary jak swiat. Mysle tez ze poswiecaja kijowskiego na poczet Swetru, o portugalii, romansiku i wystawionych walizkach za drzwi przez zone juz nikt nie mowi. Wczoraj sluchalem rmfu i tam co 30min tylko o kijwoskim...

slawek napisał(a):
wrzucili te faktury, aby nikt nie pytał o osoby nie będące posłami , które były podczas głosowań 16 12 na sali kolumnowej, a są na filmie opublikowanym przez straż marszałkowską. Takie oto kworum, budżet uchwalony nielegalnie !!!

Z drugiej strony nagrania pokazaly tez jak poslowie po ladnie klamali ze nie mogli wjesc do sali kolumnowej...

PostNapisane: Pt, 6 sty 2017, 12:42 
Nałogowiec
Obrazek

współzałożyciel forum
PostNapisane: Pt, 6 sty 2017, 13:24 
Nałogowiec
Od: 23.10.2012
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Moim zdaniem to nawet można by było dużą politykę zostawić w tle. Bardziej o Mateusza kijowskiego mi chodzi teraz.
Proste - jesteś liderem organizacji, nie swojej własnej, tylko społecznej, jak właśnie stowarzyszenie, jak fundacja, czy nawet spółdzielnia. Jesteś liderem, który ma bezpośredni bądź tylko pośredni wpływ na wydawanie pieniędzy przez tę organizację. To nie powininenś robić tak, żeby te pieniądze wydawać dla siebie. (Opowiadane pierdoły o tym, że to "nie ja tylko spółka" litościwie przemilczę). Zakładam (ryzykownie) że te czynności były wykonane rzetelnie i były tego wynagrodzenia warte. Ale nie udzielasz samemu sobie kontraktu bo po prostu nie uchodzi!!! Na dodatek "po uważaniu", bez jakiegokolwiek rozpytania wśród dostawców tego typu usługi.
Mnie do tego wniosku nie jest potrzebna polityka, ani "polityka" bo to jest szkaradne samo w sobie. I tyle.

Dalej jestem z nimi bo nie mam dla siebie innego wyboru. Ale wyszło słabo. Supersłabo.

Wracając do polityki i "polityki", to tak - jestem wkurwiony. Bo mnie interesuje konsekwentna i metodyczna realizacja przedsięwzięcia odsunięcia PiS od władzy w najbliższych wyborach. Poprę chyba każdego, kto będzie miał po temu realne szanse. I dla mnie te wpadki to był dowód na brak znajomości, czucia (i długo mógłbym jeszcze) tzw. e-le-men-tarza. A nie przejaw, jak to się nieudolnie usiłuje przedstawiać, autentyczności wynikający z braku czterdziestoletniego doświadczenia w polityce. Po prostu dwa pierdolone ćwoki....

PostNapisane: Pt, 6 sty 2017, 13:59 
Nałogowiec
repcak napisał(a):
nagrania pokazaly tez jak poslowie po ladnie klamali ze nie mogli wjesc do sali kolumnowej...

Nikt z nich nie ukrywał ze był na sali - przecież nawet publikowali zdjecia i filmiki -

Nie mogli wejść na czas głosowań (na to też są dowody, filmy ) i nie mogli zgłaszać pytań. O to chodzi

PostNapisane: Pt, 6 sty 2017, 14:02 
Nałogowiec
http://lodz.onet.pl/koniec-jedwabnego-szlaku-wojsko-nie-chce-sprzedac-dzialki-chinczykom/9yl4jvm

PostNapisane: Pt, 6 sty 2017, 15:27 
Amator
"W rozmowie z Moniką Olejnik Kijowski zapowiedział, że nie ustąpi ze swojej pozycji i nazwał się "człowiekiem honoru".

Nic dziwnego, że KOD broni takie autorytety jak Bolek. Ciągnie swój do swego.

Szkoda mi tylko tych wszystkich ludzi którzy im zaufali. Może powinienem napisać zostali przez nich oszukani?
Nie pozostaje im nic innego jak zaśpiewać "mateusz nic się nie stało, mateusz nic się nie stało".

Jak widać demokracja istnieje i ma się dobrze :D Alleluja i do przodu!

PostNapisane: Pt, 6 sty 2017, 23:33 
Nałogowiec
Obrazek

PostNapisane: Pt, 6 sty 2017, 23:57 
Nałogowiec
sporo w tym prawdy niestety

PostNapisane: So, 7 sty 2017, 09:29 
Wtajemniczony
Akurat w tej Holandii to nie dostal a zarobil :wink:

Rozumiem ze ten screen jest checia uswiadomienia ze socjalizm jest zly, i to nie tylko w wykonaniu PIS ale i kazdy inny?

Kwota wolna od podatku u nas to i tak smiech na sali...

PostNapisane: So, 7 sty 2017, 09:38 
Nałogowiec
Od: 25.06.2013
Rok produkcji: 2008
Generacja: II
Silnik: 2.0 MZR-CD (ON)
Ten screen to ukazuje nam system socjalny kazdego kraju chyba.

PostNapisane: So, 7 sty 2017, 09:57 
Stały bywalec
Od: 20.11.2014
Rok produkcji: 2016
pszyman napisał(a):

Nic dziwnego, że KOD broni takie autorytety jak Bolek. Ciągnie swój do swego.

Nie wypowiadam się politycznie a ten z KODu mi totalnie wisi, burak i tyle. Ale takie pierdzielenie o Bolku? Dzięki tej osobie, którą się tak nazywa możemy teraz pisać pierdoły na Internecie i jeździć swoimi puszkami, marudząc na nie.

PostNapisane: So, 7 sty 2017, 10:28 
Wtajemniczony
Pingu daj spokój... Myslisz ze to wszystko masz dzieki Bolkowi?? Ja uwazam ze to wszystko masz POMIMO takim jak on.

PostNapisane: So, 7 sty 2017, 10:46 
Stały bywalec
recepcak nie dzięki niemu, nic nie praktycznie nigdy dzięki jednej osobie. Wielka Orkiestra nie pomaga tylko dzięki Owsiakowi. Ale miał w tym bardzo dużą zasługę i należy mu się szacunek, wielki szacunek za to co dla nas zrobił.

PostNapisane: So, 7 sty 2017, 12:12 
Nałogowiec
Każda osoba, która miała za swojego życia jakikolwiek wpływ na bieg zdarzeń w Polsce (czytaj: tworzyła historię) mogła zdziałać albo dużo więcej, gdy podejmowała dobre decyzje albo mniej, gdy postępowała źle – nasze obecne opinie zależą od naszych aktualnych wyborów i zajmowanych pozycji politycznych. Za jakiś czas również nasze dzieci (wnuki) będą podobnie oceniać J Kaczyńskiego oraz całą obecną ekipę rządzącą. Przypuszczam, że rozrzut ocen będzie podobny do obecnego.
Konsekwencją decyzji tych ludzi jest obecny standard naszego życia i stan naszych umysłów. I nigdy nie dowiemy się, jak byśmy funkcjonowali, jako naród, kraj, czy indywidualnie - gdyby te decyzje były zgoła odmienne. Chyba, że w filmach science fiction.

PostNapisane: So, 7 sty 2017, 12:46 
Amator
Pingu napisał(a):
... Ale takie pierdzielenie o Bolku? Dzięki tej osobie, którą się tak nazywa możemy teraz pisać pierdoły na Internecie i jeździć swoimi puszkami, marudząc na nie.

Pingu, nie wiem w jakim jesteś wieku i co w życiu robiłeś skoro twierdzisz, że coś zawdzięczasz takim jak bolek.

W latach 80tych komunizm, porostu, ZBANKRUTOWAŁ. ZSSR powiedziało wyraźnie wszystkim, to koniec, nie damy ani kopiejki, radźcie sobie sami. Blady strach strach padł na polskich towarzyszy, ocho, za te wszystkie zbrodnie zawiśniemy na drzewach, jak nic. W samym KC/PZPR powstało kilka obozów i pomysłów jak wyjść z tej śmiertelnej pułapki. Kiszczak z bandą wziął sprawy w swoje ręce, Gierka i Jaroszewicza zamknął do pierdla (internował) i poprzez siatkę agentów stworzył swoją "Solidarność". Żeby było jasne, mam przeogromny szacunek do wszystkich prawdziwych ludzi Solidarności - chwała i cześć Bohaterom - przy okrągłym stole ich albo nie było lub robili za kwiatek do kożucha, mieli zero do powiedzenia. Na głównego agenta wybrano Bolesława. Zeby nie było, jakby nie on to byłby ktoś inny. Stosunek sił SB kontra Polacy była jak 1000:1. Nie mniej jednak zdrajców trzeba nazywać po imieniu.

Skracając wywód.

Przy okrągłym stole przypieczętowano absolutną bezkarność zbrodniarzom komunistycznym oraz doprowadzono do stworzenia warunków na uwłaszczenie się komunistów na majątku PAŃSTWOWYM.

Zakłady pracy doprowadzano do ruiny a następnie sprzedawano za złotówkę. Weszła ustawa Wilczka która stworzyła szanse aby Polacy wykazali się przedsiębiorczością. I tutaj też, jak się nomenklatura zorientowała, że nie jest w stanie działać na zasadach wolnego rynku, powprowadzano KONCESJE. Ustawę Wilczka nowelizowano kilka razy dziennie. Szary polak mógł sprzedawać marchewkę na bazarze ale nic więcej.

Kiszczak oraz jemu podobni zmarli jako "ludzie honoru". Nikt nie odpowiedział za śmierć ludzi prawdziwej Solidarności
Powstało wiele nowych "szanowanych" rodzin.
SBcy biorą po 10k emerytury a ich ofiary po 1k.

To wszytko dzięki armii Bolków.

Nie chce wymieniać nazwisk tych wszystkich niezłomnych obrońców starego układu. Miejsca by nie starczyło.

Jakiej demokracji chcą bronić ludzie którzy stają w jednym szeregu z bolkiem? Wstyd.

Co do PISu, bo zaraz posypią się na mnie rózgi. Nie jest to moja wymarzona siła polityczna. Są za mało radykalni. Zmiany są zbyt wolne.
Ale kierunek jest DOBRY.

Co do obśmiewanego 500+. Jest to jedyny rząd który dał Polakom co cokolwiek oprócz ciepłej wody w kranie.
Wiele rodzin wstało z kolan. Wielu "pracodawców" zostało zmuszonych aby chociaż w minimalnym stopniu zachęcić ludzi do podjęcia słabo płatnego zajęcia. Tak aby ludzi mieli wybór. Oczywiście można to wyśmiewać z pomocą jakiejś patologii która zawsze ma miejsce. To jest jednak margines. Ogólnie to jest plus. W Polsce urodziło się więcej dzieci niż przed 500+. Dyrdymały, że Polski na to nie stać można między bajki włożyć ale nie będę się na ten temat rozpisywał.

Ostatnio edytowano So, 7 sty 2017, 12:47 przez pszyman, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: So, 7 sty 2017, 12:47 
Stały bywalec
Od: 07.11.2013
No i stało się. Mamy rozgłośnię toruńską na forum Mazdy. I kolejnego nawiedzonego profesora od analiz społeczno-historycznych.

PostNapisane: So, 7 sty 2017, 12:49 
Amator
W końcu to wątek - Polityka - dyskusja, komentarze. Po co zaglądasz jak Ci się nie podoba?

współzałożyciel forum
PostNapisane: So, 7 sty 2017, 13:22 
Nałogowiec
Od: 23.10.2012
Generacja: Nie mam M6
Silnik: -
Smook, na szczęście to tylko jedna z ocen przedstawionego w niej wycinka historii. Na dodatek nawet nie mniejszościowa, lecz marginalna.
I całe szczęście ;).

PostNapisane: So, 7 sty 2017, 13:24 
Stały bywalec
pszyman napisał(a):

Ale kierunek jest DOBRY.

Co do obśmiewanego 500+. Jest to jedyny rząd który dał Polakom co cokolwiek oprócz ciepłej wody w kranie.

Co do reszty twojej wypowiedzi, szanuję ją, mamy demokrację, ale poprzestańmy na tym

Co do 500+. Rząd nikomu nic nie dał, tylko zabrał mi, wziął prowizję i dał komuś resztę.

Obrazek

PostNapisane: So, 7 sty 2017, 13:28 
Amator
Pingu napisał(a):

Co do 500+. Rząd nikomu nic nie dał, tylko zabrał mi, wziął prowizję i dał komuś resztę.

Oczywiście masz 100% racji. Absolutna zgoda.

Poprzestaje na tym :D

moderator
PostNapisane: So, 7 sty 2017, 14:01 
Stary wyjadacz
Od: 19.10.2012
Rok produkcji: 2009
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Wersja: Sport
Pingu napisał(a):
Ale miał w tym bardzo dużą zasługę i należy mu się szacunek, wielki szacunek za to co dla nas zrobił.

Jestem za młody, żeby oceniać Wałęsę, ale ilość i jakość teczek z aktami Wałęsy są co najmniej zastanawiające.
Ale już na pewno po takiej wypowiedzi:

https://www.wprost.pl/531074/Walesa-Sam ... ziekowanie

to dla mnie głównymi bohaterami są ludzie, którzy poświęcili swoje życie za wolną Polskę.
Jak choćby Antoni Browarczyk, Tadeusz Kosecki czy Wojciech Cieślewicz. Ci z "góry" tak byli zachłanni na swoje zasługi, że zapomniano o zwykłych, prostych ludziach, którzy zapłacili największą cenę aby komunizm upadł. Takich ofiar oraz ciężko rannych robotników było znacznie więcej i pamięć o nich nie była należycie pielęgnowana. Na szczęście ostatnio się to zmienia.
Trochę blado wypadają SBckie emerytury do tych które otrzymują bohaterowie stanu wojennego.

Jazda, jazda, jazda ... czarna Mazda!

PostNapisane: So, 7 sty 2017, 14:01 
Wtajemniczony
Bartek napisał(a):
Smook, na szczęście to tylko jedna z ocen przedstawionego w niej wycinka historii. Na dodatek nawet nie mniejszościowa, lecz marginalna.
I całe szczęście ;).

Nie taka marginalna, i z biegiem czasu będzie się powiększać bo będzie docierać do większego grona. I całe szczęście.

Smook napisał(a):
No i stało się. Mamy rozgłośnię toruńską na forum Mazdy. I kolejnego nawiedzonego profesora od analiz społeczno-historycznych.

Ciekawostka jak dobrze orientujesz się co się nadaje w toruńskiej rozgłośni. Pewnie teorie które Ty głosisz nie są nawiedzone bo...?

pszyman zgadzam się z Toba w 95%, uważam tak jak Ty że PIS jest za mało radykalny i za wolny co do rozliczeń (uważam że tylko szczekają i tak naprawdę nic nie zrobią), natomiast kierunek gospodarczy z nadpremierem Morawieckim jaki obierają to jest straszna padaczka. Nie mówiąc już o kwestiach wolnościowych, gdzie pod pretekstem zwalczania wielkich korporacji, czy też walki z wyłudzeniami wobec budżetu Państwa to najmniejsi przedsiębiorcy będą mieli największe problemy.

Szkoda, że na tym forum zamiast pogadać merytorycznie jak ktoś poświęci większą chwilę na napisanie czegoś, to zaraz wyskoczy jakiś smok i zieje ogniem bez podania kontrargumentów.

administrator
PostNapisane: So, 7 sty 2017, 14:04 
Weteran
Od: 20.05.2013
Zamiast 500+ można było obniżyć podatki, tak, aby wszyscy na tym skorzystali łącznie z przedsiębiorcami.

moderator
PostNapisane: So, 7 sty 2017, 14:06 
Stary wyjadacz
Od: 19.10.2012
Rok produkcji: 2009
Silnik: 2.2 MZR-CD (ON)
Wersja: Sport
repcak napisał(a):
Szkoda, że na tym forum zamiast pogadać merytorycznie jak ktoś poświęci większą chwilę na napisanie czegoś, to zaraz wyskoczy jakiś ..... zieje ogniem bez podania kontrargumentów.

Zgadzam się.

Jazda, jazda, jazda ... czarna Mazda!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3653 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 122  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1